Zdroj: Ta tajnůstkářská skupina se vzteká nad rekordním počtem demonstrací a mediálními reportážemi. Zhruba více než tisíc protestujících směřuje k místu konání shromáždění skupiny Bilderberg 2012. Účastníci Bilderbergu si začínají dělat čím dál větší starosti o to, jaký bude mít tohle představení dopad na jejich vytouženou zálibu v utajení, tvrdí naše zdroje.

Jak už jsme vyzradili počátkem tohoto měsíceAlex Jones si vypracoval dva zdroje, které mají intimní vazby se skupinou Bilderberg, stínovou organizací, jež se má tento týden sejít v hotelu Westfield Marriot Washington Dulles ve Virginii.

Tyto zdroje, z nichž jeden byl schopen určit, že kódové jméno letošního „piklení“ je „Palmová konference“, nám řekly, že vnitřní kruhy Bilderbergu se v posledních dnech vztekají kvůli nutnosti posílit své bezpečnostní přípravy v očekávání rekordního počtu demonstrantů.

Bilderberg se rovněž čertí kvůli významnému rozsahu tiskových reportáží, které se objevily ještě před tím, než ta konference vůbec začala, zvláště pak nad článkem v Politico, který vytáhl příběh od Infowars.com o tom, že floridský senátor Marco Rubio je favoritem Bilderbergů na Romneyho viceprezidenta.

Bilderberg už více než 50 let usilovně pracuje, aby udržel podrobnosti o svých setkáních důvěrné, ale letošní piklení slibuje, že přinese spoustu odhalení o agendě této skupiny, což je hrozba, která Bilderbergy děsí.

Přístup Bilderbergů k těm, kdož se zdvihají proti pod rukou uplatňovanému vlivu této skupiny na světové záležitosti, je notoricky elitářský. Během konference 2010 ve Španělsku si žurnalista londýnského Guardian Charlie Skelton vyslechl stížnosti organizátorů Bilderbergu na skutečnost, že ty „lidičky mají dost penízků“, aby si mohli i cestovat a za své si protestovat proti Bilderbergu.

Tito demonstranti představují „trvalou hrozbu“ Bilderbergu a jejich přítomnost byla pro účastníky konference „velice děsivá“, jak vyplynulo ze Skeltonových rozhovorů.

Vzhledem k tomu, jak byli členové Bilderbergu konfrontováni při loňském shromáždění ve Svatém Mořici ve Švýcarsku, neočekávejte, že se účastníci tentokrát vydají na nějaké „procházky přírodou“.

Politico navíc k článku vystavil dotazník do the Drudge Report, který má větší návštěvnost než Twitter a Facebook dohromady, a v něm se čtenářů ptají, zda Bilderberg představuje shromáždění „skutečných vládců z pozadí“, přičemž většina z nich si to jasně myslí.

Organizátoři Bilderbergu uvízli mezi Skyllou a Charybdou, protože kdyby chtěli udržet protestující daleko od hotelu, tak by videa z policejního rozbíjení hlav mohla představovat noční můru vztahů s veřejnosti pro organizaci, která se štítí světel reflektorů, a proto se normálně bezpečnost drží na co nejnižší úrovni.

Loni k tomu patřilo i využití prostě oděných mariňáků a diplomatický styl bezpečnosti kvůli návštěvě Baracka Obamy a Hillary Clintonové.

Vzhledem k tomu, jak jsme viděli, co se při protestech na místech jako Montebello rozeběhlo, je potenciál pro provokatéry, kteří rozpoutávají potíže a poskytují Bilderbergům záminku k uvalení širšího bezpečnostního pásma kolem hotelů, i tady skutečným nebezpečím. Alex Jones protestujícím připomíná, aby dodržovali zákon a neprovokovali k žádným zásahům policie nebo bezpečnosti.

Alex Jones se svým týmem teď po silnici cestuje na místo konání piklení Bilderbergu 2012. Budou na místě už předem, aby zajistili, že se každé stránce demonstrací a agendy Bilderbergu samotné dostane řádných reportáží.

Zůstaňte naladěni na PrisonPlanet.com a Infowars.com, na hlavní stránky o Bilderbergu, které budou obsahovat živé videostreamy a veškeré naše průlomové reportáže o Bilderbergu 2012.

Sem klikněte, abyste se podívali na itinerář Bilderbergu 2012.


Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.com

]]>