Žít v Americe začíná být velice těžké pro každého, kdo je morálně konzistentní, má smysl pro spravedlnost a špetku inteligence. Uvažte: Zažili jsme už druhé zfalšované spiknutí s bombou pod prádlem, a to daleko fantastičtější než byl ten první hoax. Druhý útočník s bombou pod prádlem byl operativec či informátor CIA údajně zrekrutovaný al-Kajdou, organizací, o níž úřady USA nedávno prohlásily, že je poražená, je v rozkladu a už nemá žádný význam.

Tato poražená nepodstatná organizace, která postrádá nějaké vědecké či technologické laboratoře, vynalezla „neviditelnou pumu“, kterou nezjistí ani ty porno-skenery. „Zdroj s vedoucím postavení ve vynucování zákona“ to řekl New York Times, „děsivé na tom je,“ že „když postavili jednu, postaví jich pravděpodobně více.“

Ministryně zahraničí Hillary Clinton prohlásila, že „samotné spiknutí poukazuje na to, že teroristé nadále zkouší vynaleznout stále více a více perverzní a ještě strašlivější způsoby k vraždění nevinných lidí“. Hillary to řekla, přičemž novinové titulky vyhlašují, že USA nadále vraždí ženy a děti pomocí vysoce technologických dronů v Afghánistánu, Pákistánu, Jemenu a Africe. To překažené falešné spiknutí podle domněnky Hillary slouží jako „připomínka pro nás, proč musíme zůstat bdělí jak doma, tak v zahraničí a chránit náš národ, chránit i přátelské národy a lid jako Indii a další.“

Ředitel FBI Robert Mueller řekl Kongresu, že tohle falešné spiknutí dokazuje potřebu sledování bez soudního příkazu, abychom zjistili – co, falešná spiknutí? V Kongresu vynadali republikán Pete King a demokrat Charles Ruppersberger médiím za odhalení toho, že to spiknutí bylo operací CIA, s tvrzením, že tato pravda ohrozila válečné úsilí a životy vojáků.

I alternativní zpravodajská média nejdříve na ono falešné spiknutí skočila. Zjevně se nikdo nepřestal divit, jak je al-Kajda, která je už tak dezorganizovaná a bezmocná, na útěku a nechala svého zbožňovaného vůdce Usámu bin Ládina samotného a nestřeženého v pákistánské vesnici, aby si ho tam zabili US Navy Seals, mohla nachytat CIA nepřipravené na „nedetekovatelné“ bomby, abychom použili popis poskytnutý předsedou Senátní zpravodajské komise Dianne Feinsteinem, co o tomto zařízení dostal instruktáž od zpravodajského personálu US.

Všimněte si, že ministryně zahraničí se zavázala zbankrotovat USA a jejich rozpadající se síť sociálního zabezpečení k ochraně „Indie a ostatních“ před teroristy. Avšak reálný význam tohoto posledního hoaxu je infikovat vyděšenou americkou veřejnost představou o nezjistitelné bombě pod šaty.

Co nám to vnáší do mysli? Každý z mé generace nebo kterýkoliv závislák na sci-fi okamžitě pomyslí na Loutkáře od Roberta Henleina.

Napsal to v roce 1951, ale zasadil to do naší doby, kdy byla Země napadena maličkými tvory, co se přisají k lidskému tělu, a pak nad osobou převezmou kontrolu. Lidé se stávají loutkami svých loutkářů. Už velké oblasti Ameriky této invazi podlehnou, než konečně blbci ve Washingtonu pochopí, že invaze je reálná a není to jen konspirační teorie.

Na těle lidí v šatech nelze tyto tvory detekovat, a tak vyjde vyhláška, že kdokoliv oblečený je podezřelý. Každý musí vycházet nahý. Ženy nemají dovoleno ani, aby v ruce nosily kabelku, protože ta potvora může být v kabele přisátá k ruce té ženy.

Je jasné, že když CIA, novinářské zdroje a instruktoři Dianne Feinstein mají pravdu v tom, že poražená al-Kajda přišla s „nezjistitelnými“ bombami, budeme muset procházet letištní bezpečností nazí.

Pokud ano, jak to bude umožněno? Pokud každý cestující letecké linky musí procházet osobním screeningem po odstranění šatů v šatně, jak dlouho zabere prověřit všechny v „letištní bezpečnosti“? Pochybuji, že v celé severní i jižní Americe existuje takové letiště, kde by cestující mohli procházet rychleji. Nebo je to snad reakce na depresivní výši nezaměstnanosti USA? Miliony nezaměstnaných Američanů budou najaty, aby si prohlížely nahaté lidi, než nastoupí do letadel.

Až se úřadu pro bezpečnost dopravy – divize Domácí bezpečnosti – povede bez potíží svou vtíravost protlačit i do vlaků, autobusů a do provozu na dálnicích, dočkáme se snad úplného kolapsu oděvního průmyslu? Zůstaňte naladěni.

Před několika lety napsal uznávaný filozof článek, v němž poukazoval na to, že Američané žijí v umělé či virtuální realitě. Další uznávaný filozof řekl, že si myslí, existuje 25% šance, že tento filozof měl pravdu. Já jsem přesvědčen, že pravdu měl. Američané žijí v Matrixu. Nic z toho, co ví, nebo si myslí, že ví, není pravda.

Např. naši „vůdci“, co nikdy nemluví pravdu, neustále vyhlašují, že „Izrael je jedinou demokracií na Středním východě“. Tento mýtus je jedním z mnoha důvodů, jimiž jsme zpracováváni, aby se americkým daňovým poplatníkům ospravedlnilo, že jejich klesající příjmy se zdaňují, aby se izraelské vládě poskytly prostředky k mordování Palestinců a k zabírání jejich země.

Izraelská demokracie a mýtus, říkáte? Ano, mýtus. Podle zpravodajských reportáží shromažďovaných na Antiwar.com (z 8. května) byly izraelské volby ze 4. září zrušeny, protože „vůdce opozice Shaul Mofaz vstupuje do vlády“.

Mofaz svou stranu prodal za osobní moc, což je typické chování politika.

Mofazova zrada vyvolala mezi jeho přívrženci protesty, ale podle zpravodajských reportáží, „izraelská policie rychle tyto protesty rozbila, čímž ukončila tuto ‚ilegální aktivitu‘ a zatkla mnoho žurnalistů“.

Aha, „Izrael je jedinou demokracií na Středním východě“.

Pravdou je, že Izrael je fašistickým státem, takovým, co porušuje mezinárodní právo i křesťanskou morálku během téměř veškeré své existence. Ovšem v Americe byl Izrael pasován na ikonu. Podobně jako Bush, Cheney a Obama miliony amerických „křesťanů“ Izrael zbožňují a věří, že „Bůh povolává“ Američany, aby umírali za Izrael.

Věříte-li, že zabíjení vašich oponentů, aniž byste s nimi debatovali, vyvlastňování bezmocných, vytváření fiktivního světa založeného na lžích a uplácení korporátních médií, aby tento vylhaný a fiktivní svět udržovala, pak jste součástí toho, co zbytek světa chápe jako „Západ“.

Ale abych nebyl na Západ příliš hrubý. Lidé ve Francii a Řecku už během nedávných voleb ukázali, že se odpojují od Matrixu a chápou, že 99% z nich jejich elity kladou na oltář jako obětní beránky za pochybení toho 1% superbohatých, kteří jeden s druhým soutěží na základě toho, kolik mají miliard dolarů či eur, kolik jacht, sbírek exotických aut a exotických osůbek z prostřední strany Playboye či Penthousu mají v osobním vlastnictví.

Centrální banky Západu – federální rezervy USA, Evropská centrální banka a UK banka – jsou zcela oddány prosperitě těch megabohatých. Na nikom dalším už nezáleží. Marx s Leninem nikdy nemívali takové cíle, jaké dnes existují. Ovšem dnešní levice je tak slabá a má tak vymyté mozky, že vlastně už nepředstavuje ani podružnou sílu odporu. Americká levice dokonce přijala absurdní oficiální vysvětlení 11.9. a Usámu bin Ládina zamordovaného Navy Seals v Pákistánu. Hnutí takhle vyplundrované ze své mentální a emociální síly je zbytečné. Takové snad ani nemusí existovat.

Lidé postrádající validní informace jsou bezmocní a právě v takovém stavu jsou lidé na Západě. Na Západě povstává nová tyranie, není to v Rusku či v Číně. Ohrožení lidstva je v kufříku s jadernými tlačítky v Oválné pracovně a v militantní americké populaci s vymytými mozky, nejvíce totálně dezinformované a ignorantské populaci na Zemi.

Dr. Paul Craig Roberts

Zdroj: globalresearch.ca

]]>