Před několika měsíci jsem udělal video o tom, jak vláda, média a jejich hlásné trouby bájí o hrozbě invaze mimozemšťanů, zatímco korporátní média říkají, že hrozba mimozemšťanů by pomohla globální vládě. To ukazuje, jak tato média spolu s vládou zkouší vymyslet vnější hrozbu mimozemské invaze za využití této „hrozby“ jakožto způsobu k protlačování myšlenky globální vlády. Tohle je přesný scénář filmu Den nezávislosti a skutečný plán na něco zvaného Projekt modrý paprsek a vidíte už i nadaci k tomu účelu založenou. Dokonce Paul Krugman 14. srpna 2011 řekl, že vláda by měla zfalšovat invazi mimozemšťanů, aby spravila ekonomiku.

Takže s těmito střípky důkazů na mysli nyní věnujme pozornost zpravodajským zprávám mainstreamu, které byly o velikonoční neděli 2012 zveřejněny v Austrálii. Člen velitelství letectva USA se speciálním prověřením Bílého domu během interview vysíleného australskou MSM mluvil o oficiálních plánech ozbrojených sil USA na boj proti nepřátelské invazi mimozemšťanů.

Cílem takové operace pod falešnou vlajkou je vytvoření nepřítele z vesmíru, který sjednotí lidstvo za globální vojenskou mocí proti této „mimozemské hrozbě“.Wernher Von Braun (bývalý nacistický vědec)

Člen velitelství letectva USA se speciálním prověřením Bílého domu mluvil nedávno během interview zjevně vysílaného pouze australskou MSM o oficiálních plánech ozbrojených sil USA na boj proti nepřátelské invazi mimozemšťanů. Uvažte, že TPTB v Austrálii a na Novém Zélandě budují mega radioteleskop k detekci mimozemské invaze a armáda USA rovněž vyslala do Austrálie tisíce mariňáků, což silně naznačuje, že v této zemi by mohla proběhnout větší operace pod falešnou vlajkou.

Zeptejme se, proč všechny ty báje o mimozemské invazi? Věnujme pozornost tomu, že to, co říkají, má své cíle, a ty se vyjasňují – SVĚTOVÁ VLÁDA. Teď neříkám, že nevěřím v existenci mimozemšťanů, to by byl ignorantský a arogantní postoj, uvážíme-li rozměry vesmíru. Pokud by tam někde byli, byli by tak pokročilí, že bychom pro ně byli jako opice v ZOO, co po sobě hází trus. Pro ně je Země nejspíš krásné místo k návštěvě z dálky, musí si ale dávat pozor, aby se nedostali příliš často a až moc blízko, protože domorodci jsou primitivní a nebezpeční. Také souhlasím s tím, že spolupráce s lidstvem při výzkumu kosmu a oceánů by byla ohromná a že ohromnou věcí by bylo, kdyby už nebyly další války, smrt, krveprolití; tohle ale ti, co v pozadí tahají za nitky, nechtějí. Chtějí pravý opak. Cílem je jedna světová vláda, která má schopnost, moc a vůli kontrolovat všechno na planetě a každý aspekt lidského života ke svým vlastním pokřiveným cílům. Vím, že to zní neuvěřitelně, ale je to na 100% realita, jak jen reálné to může být. Pusťte se do výzkumu sami a uvidíte.

A pamatujte, co řekl Henry Kissinger, když mluvil na shromáždění Bilderberg ve Francii v Evian 21. května 1992:

„Dnešní Američané by byli pobouřeni, kdyby do Los Angeles vstoupila vojska OSN, aby obnovila pořádek; zítra za to budou vděčni. To zvláště platí, když je tu vnější hrozba mimo náš svět, ať už je reálná nebo jen vyhlášená, která ohrožuje samu naši existenci. To potom budou všichni lidé světa prosit světové vůdce, aby je z tohoto zla vymanili. Jednou věcí, které se každý člověk bojí, je neznámo. Když se tento scénář předestře, tak ochotně odevzdají svá osobní práva za záruky své dobré existence od jejich světové vlády.“

Videa k tématu:

Michio Kaku hovoří o invazi mimozemšťanů, zatímco korporátní média říkají, že hrozba mimozemšťanů by pomohla globální vládě

Záchrana ekonomiky pomocí falešné invaze mimozemšťanů

RETROSPEKTIVA: Paul Krugman navrhuje falešnou invazi mimozemšťanů, která by pomohla nápravě ekonomiky

Zdroj: federaljack.com

]]>