Mladá žena zveřejnila na TikToku video, ve kterém tvrdí, že její malá dcera detailně popsala, jak kdysi pracovala ve Světovém obchodním centru. (Foto: Flickr)

11. září 2018 surfovala tato mladá matka na internetu, kde narazila na nějaké vzpomínkové příspěvky týkající se útoků na Dvojčata.

Na jednom z nich byly vidět oba mrakodrapy. Právě na jeden z nich ukázalo tehdy čtyřleté děvčátko prstem a prohlásilo: „Podívej mami, tady jsem pracovala“.

Když se jí šokovaná máma zeptala, kdy to bylo, dcerka odvětila, že „předtím“. „Řekla, že jednoho dne, kdy byla v práci, začala být podlaha velmi horká. Postavila se proto na stůl. Potom se prý spolu s kolegyněmi snažili uniknout přes dveře, no nešlo. Tak nakonec vyskočila z okna a letěla jako pták,“ pokračuje Riss.

Podle svých slov si je jistá, že dcera o tom, co se stalo 11. září 2001, nikdy neslyšela, co dělá tento příběh ještě více záhadnější.

Na video zareagovali mnozí uživatelé s tím, že mají se svými dětmi podobnou zkušenost.

Doporučení všem rodičům zní, aby jednoduše byli otevření tomu, co jim jejich děti říkají a nikdy neznehodnocovali jejich pozorování.

@memengwaakwe

#stitch with @fredericaseverinsen creepy past life story. #pastlife #creepy

♬ original sound – Riss White