Mediální impérium Andrew Breitbarta bezpochyby představovalo pro establishment hrozbu. Počínaje svržením newyorského poslance Anthonyho Wernera, přes vyhnání Shirley Sherrod z USDA až po velice veřejná odhalení ohledně nekalostí na temné straně ACORN, byl Breitbart považován za trn v patě liberálnímu establishmentu. Byl to příslib, že uvolní informace, které Baracka Obamu kriticky poškodí před volbami, co opravdu uchvátilo pozornost establishmentu a dost možná vedlo k jeho vraždě. Jak následně po Breitbartově kolapsu na ulici v Brentwoodu v Kalifornii, po němž zemřel zjevně na srdeční záchvat, řekl v plamenné talk-show hostitel Michael Savage, že by bylo divné, kdyby se nezačalo naznačovat, že tento sužovatel liberálů byl zavražděn.

„Vznesu bláznivou otázku,“ poznamenal Savage ve svém rádiové show národního syndikátu. „Ale co když? My lidé budeme chtít odpověď. Tohle nebyl jen obyčejný chlapík. Kdybych tuhle otázku nevznesl, byla by to ode mě nedbalost.“

Další trvají na tom, že Breitbart už v minulosti trpěl zdravotními problémy a jednoduše zkolaboval a zemřel na srdeční záchvat jako tisíce Američanů každý den. Dále tvrdí, že Savage, Alex Jones a mnoho dalších předkládajících vraždu Breitbarta se tak zaplétají do nepodložených konspiračních teorií.

My však s určitostí víme, že  vláda se zapojuje do vražd politických nepřátel a má prostředky, jak to provést, aniž by zanechala stopy.

Během senátního slyšení o ilegálních aktivitách CIA v roce 1975 bylo odhaleno, že tato agentura vyvinula pistoli na šipky schopnou způsobit srdeční záchvat. „Při prvním televizním slyšení uspořádaném ve sněmovní hale Senátu předseda Church dramaticky předváděl zbraň k vrhání otrávených šipek, aby tak komisi zdůraznil, že CIA přímo porušila nařízení prezidenta tím, že si udržovala sklad jedů ze škeblí, který by postačoval k zabití tisíců lidí,“ jak vysvětluje  webová stránka Senátu.

„Ten smrtící jed pak rychle pronikne do krevního řečiště, čímž způsobí srdeční záchvat. Jakmile přinese tuto zkázu, jed se rychle denaturuje, takže je nesmírně nepravděpodobné, aby pitva zjistila, že tento srdeční záchvat byl důsledkem čehokoliv jiného než přirozených příčin. Zní to jako perfektní zbraň z Jamese Bonda, ne? Je to ovšem všechno ověřitelné ze slyšení v Kongresu,“ píše  Fred Burks.

Senátoři Frank Church a John Tower zkoumají pistoli CIA na otrávené šipky,
vyvolávající rakovinu a srdeční záchvaty.

„Šipka z této tajné zbraně CIA dovede proniknout oděvem, aniž by zanechala jakoukoliv stopu kromě maličké červené skvrny na kůži. Po průniku této smrticí šipky se jedinec, který je cílem této vraždy, může cítit, jako by jej kousl komár, nebo nemusí cítit i vůbec nic. Smrticí šipka se po proniknutí do cíle naprosto rozpadne.

Burks naznačuje, že i Mark Pittman(reportér, co předpověděl finanční krizi a odhalil pochybení federálních rezerv, které vedlo k žalobě Bloombergů proti kartelu banksterů) mohl být zavražděn touto zbraní CIA.

Samozřejmě že načasovaní Breitbartovy smrti před uvolněním informací, které by mohly poškodit Obamovu prezidentskou kampaň, může být čistou shodou okolností. Jestli však byl zavražděn zmraženou šipkou, která se rozpadne a nezanechá žádné stopy, tak je tu šance, že se nikdy nedovíme, co se s ním stalo.

 

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: http://www.prisonplanet.com