„Nadcházející persekuce křesťanů“ už začala. Už je tu. Tak proč jsou média mainstreamu ve Spojených státech téměř úplně o tomto jevu potichu?Když někde nějaký politik kdekoliv na planetě mimoděk urazí homosexuály nebo muslimy, tak jsou z toho okamžitě palcové titulky. Ale jen málo Američanů si je vůbec vědomo, že v současnosti se odhadem 100 milionů křesťanů potýká s perzekucí, a že přibližně 100 000 křesťanů každoročně pro svou víru umře. Jak dále uvidíte, křesťané jsou po celém světě upalováni zaživa, stínáni, ukřižováni, mučeni k smrti a vězněni v kovových přepravních kontejnerech jen kvůli tomu, v co věří. Tato perzekuce probíhá rok za rokem a neustále se zintenzivňuje. Ale vlády západního světa a média mainstreamu toto dění téměř úplně ignorují.


Informace sdílená níže je extrémně naturalistická. Některé webové stránky, které normálně pouští moje články, si to možná dvakrát rozmyslí, než to pustí dál. Důvod, proč jsem přiložil tak naturalistickou informaci, je ten, že věřím, že je důležité pravdivě mluvit o tom, co se kolem opravdu děje. Lidé potřebují znát skutečnost o holocaustu, který právě probíhá. Následují krátké výňatky z novinových článků o incidentech persekuce křesťanů, k nimž došlo ve 12 různých zemích po celé planetě. Bohužel velká většina Američanů nikdy nic o těchto příbězích ani nezaslechla…

[quote align="center" color="#999999"]

#1 Křesťanského taxikáře v Egyptě vyvlekli z jeho vozu a uřízli mu hlavu: Útokem byl postižen i taxikář Rafaat Aziz Mina, kterého na ulici v Alexandrii zamordovali jen proto, že byl křesťan. Tento něco přes dvacet let starý muž byl zabit 16. srpna davem islamistů, kteří vyšli do ulic poté, co se k nim dostaly zprávy o vojenských akcích proti jejich táborům v Káhiře.

Amatérské video natočené místním obyvatelem ukazuje dav blokující ulice a kontrolující pasažéry uvnitř. Když zastavili Azizovo taxi, jeden z protestujících si všiml kříže visícího na zpětném zrcátku. Rychle toho mladého muže vyvlekli, kopali ho a mlátili, dokud ho neumlátili k smrti. Extrémisté se po několik minut předváděli s bezvládným tělem, do kterého kopali a plivali na něj, načež své představení zakončili odříznutím jeho hlavy, kterou nechali ležet na chodníku.