V dokumentu, který může být nazván prvním vládním uznáním „chemtrails“, veřejný činitel, jehož volební okrsek je v Clevelandu (Ohio), v návrhu zákona předkládaném Kongresu odkazuje na „chemtrails“. Kongresman Dennis Kucinich (demokrat) předložil návrh zákona č. HR 2977 IH, který navrhuje zákaz militarizace vesmíru.


Jedním ze zbraňových systémů, v návrhu uvedených, jsou právě „chemtrails“. Použití tohoto termínu je důležité, protože až dosud byly všechny dotazy vznášené na vládní úřady ohledně tohoto tématu ignorovány nebo popírány.

Státní úřady, jako třeba letectvo označují zprávy o  „chemtrails“ rutinně za "šíření poplašné zprávy". Kongresman však  „chemtrails“ PŘIZNÁVÁ.

US Army započala v roce 1949 s 20 lety simulovaných bakteriologických útoků proti americkým městům, v jejichž rámci provedla nejméně 239 venkovních testů. 20.-26.září 1950, při jednom z největších, použili Marcescens Serratia (pozn. překl. bakterie z čeledi Enterobacteriaceae, což je lidský patogen) a Bacillus Globigin (hnilobný bacil, nacházející se např. v půdě), které rozstřikali nad 117 čtverečnými mílemi v oblasti San Franciska, čímž u mnoha obyvatel způsobili infekci, podobnou zápalu plic.

Rodina jednoho staršího muže, který při testu zemřel, zažalovala vládu, ale při prohrála. Dodnes je v oblasti San Franciska nejčastější příčinou úmrtí u starších osob zápal plic (pozn. překl. druh způsobovaný bacilem Syraceus Maracezens, což je infekce dnes spojovaná s AIDS).

V roce 1955 se stal podobný případ, kdy armáda a CIA pořádali společné biologické cvičení, které se stále ještě vyhodnocuje, ve kterém byly nezveřejněné bakterie vypuštěny v oblasti Tampa Bay na Floridě, což způsobilo dramatický nárůst infekcí s dávivým kašlem, včetně dvanácti úmrtí.

Další články k tématu:

Překlad: Jiří Kolda

Zdroj:  beforeitsnews.com