Každodenní život v Německu se stává peklem pro stále více "domorodých" občanů, Němci se dostávají více a více na okraj společnosti. Na Facebooku se objevila výzva od Tobiase M z Bonnu adresovaná vládě v Berlíně: "Chci svůj život zpátky!". Výzvu pravděpodobně podepíše mnoho občanů:


Muslimští prodejci drog v městském domě v Bonnu se večer stávají stále více podrážděnějšími a násilnějšími, pokud nechcete nakupovat. Bojíte se opustit své auto, protože vidíte, jak vás pozorují.

Policie nemá zájem řešit tyto drobnosti. Mohu takhle mluvit nekonečně. Krásné letní dny v centru Bonnu byly skvělé. Zahrádky. Kaiserplatz. Nyní je to zde tak hlučné a agresivní jako v Kábulu nebo v Bejrútu. Psi jsou štěkají, ženy jsou obtěžovány atd.

Chci jen vrátit svůj život. Chci svůj život zpátky. Kam máme jít? Jak to změnit? Jak?

Trvá to už dlouhou dobu. Nemůžu už dál ustupovat. Hlavně, že doma Netflix stále běží. Kam to povede?

Obchody se stávají "kulturním klubem"? S novinami v okně a vousy "Securitiy" před dveřmi. Dokonce i sedmnáctiletí migranti jsou v Bonnu neuvěřitelně krutí a násilní. Už se učí, jak všechno mohou získat.

Je sobota večer ve 22:00 dole v Bonnu na stanici po silnici směrem na Kaiserplatz, až 30členné skupiny mužů se baví tím, jak každý musí skrze ně projít. Nemůžete ani zabránit tomu, aby se nedotýkali vaší ženy. Nože mají zastrčené za páskem. Pokud zavoláte policii, „šéfové skupin“ utečou a zbytek jsou hloupí a najednou potřebují tlumočníky. Policie nepřijde…

Co mám dělat? Co ?? Jako daňový poplatník jako občan. jako člověk? Co? Řekni mi.

PS: Každé z těchto obvinění můžu dokázat fotografickým a obrazovým materiálem, Jakož i dopisem prokurátorovi a bonnské policii. Končí výzva na Facebooku.

Zdroj: pz.cz