Ta nedávná vražda náctileté italské dívky s jejím rozčtvrcením je podle vůdčího italského kriminologa jasně prací nigerijské mafie, která se nedávno v Itálii usadila a teď tu rychle expanduje. „Nigerijská mafie je tou nejnemilosrdnější mafií světa, a ta zabila i Pamelu Mastropietro. Její sekty kolonizují Itálii a olupují tak o byznys tradiční mafiánské rodiny,“ řekl tento týden v televizním interview prominentní kriminolog, chirurg a psychiatr Alessando Meluzzi.


Srdce jsou považována za „nejvybranější část ke konzumaci, jelikož animisté věří, že konzumenta prodchne odvahou a dodá mu dlouhý život, a srdce je považováno i za určité tonikum,“ řekl.

Jak už Breitbart News referoval, ohromující procento nigerijských migrantek v Itálii se nechalo svést k prostituci, ať už se rozhodly samy nebo z donucení, načež se ale staly téměř otrokyněmi Nigerijské mafie.

V současnosti 80 procent nigerijských dívek a žen migrujících do Itálie končí jako prostitutky, což má formu sexuálního otroctví, z něhož pro ty dívky a ženy už není úniku. Zhruba polovina v Itálii pracujících prostitutek jsou Nigerijky.

Nigerijští pašeráci využili evropské migrační krize, aby přes Středozemní moře navozili do Itálie holky a přinutili je k prostituci. Meze léty 2014-2016 do Itálie dorazilo 12 000 nigerijských děvčat a mladých žen a z nich jich 9 400 svedli, aby dělaly sexuální pracovnice.

Značné procento mladých Nigerijek se rekrutuje ve městě Benin, „v hlavním městě nigerijské ilegální migrace,“ kde místní mafie koordinuje pašeráctví.

Zdroj: " target="\\\_blank">breitbart.com