9. září vystartoval raketoplán (STS) Atlantis k mezinárodní kosmické stanici na 115. misi STS. Během této 13denní mise docházelo ke spoustě aktivity UFO. A to nemluvíme o žádných povídačkách nebo zprávách typu „Slyšel jsem to přes šeptandu.“ NASA během této mise vysílala několik hodin živý stahovací kanál přicházející přímo z raketoplánu Atlantis.

Došlo ke 2 incidentům s UFO, protože slyšíte posádku raketoplánu a pozemní kontrolu, jak si o těchto záhadných objektech povídají.

K prvnímu incidentu došlo 19. září, kdy posádka nafilmovala objekt prolétající mezi raketoplánem a zemí.

Slyšíte, jak o tom objektu mluví někdo z pozemní kontroly, kdy astronautům říká, aby z něj nespouštěli oči. Ten objekt sám je nafilmovaný a vypadá, jako by posádku v kosmu sledoval.

Ke druhému pozorování došlo následujícího dne. Incident byl zachycen 2 různými kamerami. Slyšíte tam astronauty konstatující, že „ten dotyčný objekt nám právě, sakra, zase profoukl přímo před nosem.“

Proč by použil slovo „zase“? Že by to nebylo poprvé, kdy se střetli s takovým divných mimozemským objektem? Během toho druhého pozorování se objevila přímo před raketoplánem Atlantis 4 UFO.

Kdo ví, k jaké konverzaci docházelo pak, když bylo vysílání přerušeno…?