Na povrch vyšly nové záběry satelitu Černý rytíř. Tyto snímky byly zachyceny během mise Apollo 17 k měsíci. Vypadá to, že skutečnou misí Apolla 17 bylo navázat nějakou komunikaci se satelitem Černý rytíř. Tento objekt obíhá zemi už déle než 13 000 let, takže vypadá logické, že NASA chtěla tento objekt kontaktovat.

Záhadný zdroj uvolnil toto kontroverzní video, které ukazuje satelit Černý rytíř jako objekt oblétávající kolem země. K tomuto záhadnému objektu vyslali signál a po chvíli obdržela země signál zpět. Bylo jasné, že signál, který byl vysílán k objektu se zakládá na poselství SETI, které se každodenně vysílá. Podle tohoto zdroje byla posádka signálem, který z mimozemské kosmické lodi zachytila zpět, ohromena. Avšak to poselství, které bylo vysláno zpět k posádce Apolla 17, bylo příliš příšerné, aby se bylo možno o něj s lidstvem podělit… Co bychom na to měli říct?

Titulky k videu:

Když jsem se hrabal v satelitu Černý rytíř, poslal jsem zprávy různým lidem, „kteří vědí.“

Dostal jsem tuto odpověď.

Zdroj, který mi poslal toto video, tvrdí, že bylo pořízeno během mise Apolla 17.

Řekl mi, že Apollo 17 bylo krytí pro vyšetřování tzv. darebného satelitního signálu, který NASA obdržela před mnoha roky.

Tento záznam byl nafilmován během fáze, kdy bylo Apollo 17 po startu na oběžné dráze země. To byla jeho hlavní mise.

Během této orbitální fáze se posádka Apolla 17 pokoušela kontaktovat záhadný „satelit Černý rytíř“.

Můj zdroj tvrdí, že posádka Apolla 17 vysílala signál na všech možných vlnových délkách, jak dostala instrukce z řídícího centra.

Poselství, které vysílala posádka Apolla 17, bylo poněkud jiné než to, co už roky vysílá SETI.

Tento signál v podstatě obsahoval následující poselství…

Kdo jste? Chcete komunikovat?

Posádka Apolla 17 pak zachytila vzkaz odpovědi od mimozemského objektu, který byl zaslán zpátky na zemi…

Řídícímu středisku se podařilo vzkaz přeložit, kdy v tom se pravilo: „Lidstvo bude informováno, až nadejde správný čas.“

Řídící středisko NASA řeklo posádce Apolla 17, aby pokračovala v měsíční misi. Pak už nikdy o signálu mimozemšťanů nediskutovali…

Tento videozáznam je jediným dokladem o tomto setkání…

Můj kontakt nevyzradí žádné další informace…