Zaměstnancům Route 91 vrátili jejich zařízení s vymazanými všemi videi a zprávami. … Pracovníci na festivalu Route 91, během nějž Stephen Paddock rozpoutal svůj masakr, údajně dostali své telefony a počítač od FBI zpět, jen aby poté zjistili, že jim všechny zprávy a videa z té noci útoku vymazali.


Podle obyvatele Las Vegas, který vystavil příspěvek na Facebook: „Spousta lidí, co pracovala pro Route 91, řekla, že jim dnes už vrátili jejich mobily. Všichni ale říkají, že jim jejich mobily úplně vyčistili! Všechny zprávy a informace z toho víkendu úplně zmizely. Zažil to ještě někdo?“

„I pár jiných lidí, kteří tam prodávali, říkají to samé,“ komentovala to později jistá žena.


Později ve stejném vlákně pracovník Route 91 takový zážitek také potvrdil, když to komentoval: „Samozřejmě. Je to aktivní místo federálního zločinu. Mohou to úplně vymazat. Byl jsem během celé akce vedoucím přes nápoje. Můj počítač mi úplně vymazali.“

Infowars kromě toho kontaktovaly další lidi, kteří nám vyprávěli ten samý příběh. Oba tázaní lidé žádali, aby jejich jména nebyla odhalena.

Skutečnost, že všechny informace vztahující se k tomuto masakru byly vymazány, je určitě pobídkou, aby se ostatní ukryly.


Ač někteří tvrdí, že je to běžné, že federálové mažou data, neboť je to rutinní procedura jejich vyšetřovacích postupů, tak ale jestli chtějí úřady zastavit tu spoustu konspiračních teorií točících se kolem tohoto útoku, tak neodvádí zrovna dobrou práci.

Jak uvádí Ann Coulter, to, jak média k tomuto příběhu přistupují a jak neustále méně oficiální povídačku, jen slouží tomu, aby to u lidí budilo podezření.

„Já nevím, co se stalo, a zjevně to neví ani policajti, ale je dost divné, když nám o masakru v Las Vegas pořád povídají věci, které nejsou pravdivé, a to počínaje základním časovým průběhem až po to, divné tvrzení, že Paddoc měl z gamblerství dobré živobytí,“ píše Coulter.

Poukazuje na spoustu otázek, které o tom útoku zůstávají nezodpovězeny, včetně toho, proč se Paddoc zaregistroval pár dnů předtím, než úřady poprvé řekly, že to provedl, proč měl na sobě rukavice, když plánoval spáchat sebevraždu, a proč se Paddoc rozhodl „vysypat asi 200 nábojů v chodbě u sekuriťáků, kteří kontrolovali před masakrem pokoj někoho jiného?“

Paul Joseph Watson

Zdroj: prisonplanet.com