Odvážný kongresman Thomas Massie řekl Sněmovně reprezentantů, že CIA zneužívá peněz daňových poplatníků k vedení Afghánských obchodů s opiem. Massie v nedávném projevu o stavu afghánské šlamastyky řekl to, co kanály alternativních médií hlásí už roky, tj. že vláda USA se CIA v posledních 60 letech pašuje drogy a kontroluje i obchod s afghánským opiem.Massie už roky poukazoval, že USA vyhodily miliardy dolarů za tento samotný zkrachovaný projekt. K loňskému roku se částka na tento zkrachovalý projekt nasčítala na více než 100 miliard.

Abychom si o tomto čísle udělali představu, tak celá peněžní částka, kterou Spojené státy vyčlenily, že se bude po řadu vydávat na obnovu rozpadající se sítě amerických dálnic, není ani poloviční oproti tomu, co se vyhodilo jen za samotný zkrachovalý projekt Afghánistánu.

Massie uvedl, že třeba za přehradu s hydroelektrárnou se utratily stovky milionů dolarů, i když si USA myslely, že ji Taliban zničí. Avšak oni ji nezničili. A chcete vědět proč, ptal se Massie: „Berou z ní elektřinu! Talibanu účet za svícení teď platíme my. Berou si z ní 30 elektřiny výměnou za to, že ji nevyhodí do povětří nebo nepostřílí operátory, co ji řídí.“

Ale nejsou to jen vyhozené peníze, za něž dáváme teroristům elektřinu, USA rovněž chrání a financují obchod s drogami.

Z těch promrhaných 100 miliard $ bylo 8 miliard $ marně utraceno za vymýcení afghánského obchodu s opiem. Tato ohromná částka nejenže ten obchod s opiem a jeho produkci nezastavila, nýbrž ji ještě zdvojnásobila!Rovněž není žádným tajemstvím, že afghánská produkce opia od USA vedené invaze mezi lety 2001 až 2015 vzrostla o 3 500 procent, tj. ze 185 tun na 6 400 tun ročně.„Doufal jsem, že Afghánská války brzy skončí, ale teď už je nevyhnutelné, že v roce 2019 budou do této války nasazena miminka, která se během této války narodila,“ řekl Massie krátce po Trumpově pondělním projevu.

Bohužel Massieho ve sněmovně a v senátu obklopuje jen hrstka stejně smýšlejících lidí. Převažující většina chce více války, protože jim to nařizují jejich lobbyisté, kteří je drží v jejich křeslech.

Jak uslyšíte v projevu níže, každý poslanec, každý jeden reprezentant, senátor či poradce, všichni až po Trumpa, tato fakta znají, ovšem i tak se rozhodli v tom pokračovat.

To nejen, že je ostudné – je to zločinné. Ta vojska v Afghánistánu tam nechrání vaši svobodu, ta se používají k obohacování zkorumpované skupiny sadistické elity. Šiřte prosím tento článek mezi svými přáteli a příbuznými, abyste jim ukázali, jak ničivé, smrtonosné a zločinné je pokračování té války v Afghánistánu.