Pokud jste frustrovaní, protože jste nestihli Černý pátek a Kybernetické pondělí, Godeal24 spustil akci Double 12, což je stejná akce jako na Černý pátek, což znamená, že si stále můžete užít nejnižší cenu Černého pátku a koupit si originální software pro praktické počítače Microsoft. Co je to akce Double Twelve Promotion? Dvojitá dvanáctka je nákupní karneval, který se koná každý rok 12. prosince, a lze ji považovat za odvozenou propagaci akce Dvojitá jedenáctka. Během této akce společnost Godeal24 spouští různé slevy, aby se odvděčila spotřebitelům.

Oficiální cena sady Microsoft Office 2021 Pro je 439,99 USD. V rámci akce Godeal24 12.12. Sales je cena originálního Office 2021 Pro pouze 24,25 €, čímž ušetříte až 90 %. Pokud potřebujete nainstalovat pro více počítačů nebo nakupujete s přáteli, nejvýhodnější je balíček Office 2021 5PC, který můžete koupit již za 13,05 €/PC. Nebojte se prosím, zda je software bezpečný a spolehlivý. Software je třeba stáhnout z oficiálních stránek společnosti Microsoft a použít licenční aktivační klíč zakoupený na Godeal24. Po úspěšné aktivaci jej můžete normálně používat, takže se nemusíte starat o způsob stažení softwaru, není to vůbec žádný problém. I kdyby se během instalace a používání vyskytly nějaké problémy, Godeal24 poskytuje 7/24 službu zákaznické podpory a doživotní poprodejní servis!

Nejnižší cena v roce! Originální MS Office 2021 od 13,05 €

Nyní je nejlepší čas na nákup systému Windows 10 Pro. Godeal24 Double 12 také spustil speciální bleskovou cenu Windows 10 Pro 2PC – 12,12€, v přepočtu pouze 6,06€ za PC na nákup originálního Windows 10 Pro. Pokud si koupíte jeden kus, stojí pouze 7,25 € a navíc můžete zdarma přejít na Windows 11!

Časově omezený výprodej: Originální Windows 10 Pro již od 6,06 €!

MS Office pro MAC

62% sleva na balíčky a další MS Office (kód kupónu „SGO62“)

Až 50% sleva na další Windows! (kód kupónu “ SGO50″)

Další počítačové nástroje: Nejlepší cena, nejlepší produkty!

Godeal24 je prodejce licencí Microsoft a významného softwaru pro zabezpečení IT, který vám umožní zakoupit operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za zvýhodněné ceny, stejně jako užitečné počítačové nástroje, jako je řada IOBIT, software Ashampoo, Disk Drill a mnoho dalších. Ušetřete až 90 %! Licence jsou 100% originální a pravé. Godeal24 zná „historii“ každé prodávané licence a uživatelé je mohou bez problémů používat. Z tohoto důvodu jsou licence, které lze na Godeal24 zakoupit, „doživotní“, tj. lze je používat bez omezení: operační systém bude aktualizován a podporován společností Microsoft po celou dobu jeho životnosti.

Spolehlivost společnosti Godeal24 se plně odráží v dobré pověsti, které se těší na internetu, a v mnoha pozitivních recenzích na TrustPilot, kde je společnost v 98 % recenzí hodnocena jako „vynikající a skvělá“. Je to dáno kvalitou nákupního zážitku a mnoha výhodami, které obchod nabízí: kromě možnosti vybrat si z mnoha originálních produktů se slevou až 90 % vám digitální doručení umožní obdržet software přímo na vaši e-mailovou adresu během několika sekund po nákupu. Jedná se o velmi pohodlný způsob doručení pro kupujícího.

Godeal24 slibuje, že nabízí nepřetržitou profesionální technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete používat bez problémů!
Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Komerční sdělení.