„Spíš je zarážející, že do špitálů se dostává jen 75 % neočkovaných. Co tam dělá tolik očkovaných?“ ptá se ve svém příspěvku český imunolog Šinkora. (Foto: Flickr)

PLOŠNÉ OČKOVÁNÍ MÁ JEDINÝ CÍL A JEDINÝ VÝZNAM – VYMÝCENÍ NEMOCI. DNES JE JIŽ JISTÉ, ŽE TOTO VNITROSVALOVÉ VAKCÍNY PROTI VÝBĚŽKU SLIZNIČNÍHO VIRU NEDOKÁŽÍ.

Já to tedy věděl od začátku, slizniční imunologie byla jedna z mých specializaci, ale přes mou celkem velkou snahu mě nikdo neposlouchal. Holt jsme museli věci již dokázané ověřit vakcinačním experimentem na lidech….

A ještě tohle, protože už i nezávislé servery Seznam.cz a Aktualne.cz melou úplné nesmysly včetně toho o strmém nárůstu infekcí (Aktuálně): To, že většina nakažených jsou neočkovaní je jasné – očkované nikdo netestuje. To je asi jako informace, že většina obratlovců v akváriu jsou ryby.

To už musí být, aby někdo testoval očkovaného – musí být nemocný, což znamená buď jinou nemoc nebo selhání vakcíny.

Spíš je zarážející, že do špitálů se dostává jen 75 % neočkovaných. Co tam dělá tolik očkovaných? Nesliboval jim někdo ochranu před středním a těžkým průběhem? V absolutních počtech je to třeba 6 neočkovaných a 2 očkováni. Díky, skvělý toť výsledek farma-průmyslu.

Vakcíny jsou prostě OK pro ohrožené – tedy seniory, lidi obézní a několik diagnóz včetně diabetu, jinak jsou v naprosté většině případů k ničemu. Šíření nemoci nebrání a v několika případech přinášejí zdravotní komplikace.

Ve světle zde uvedeného jsou úvahy o plošném očkování dětí na hranici idiocie a jeho podporovatelé jsou fanatici, kteří ignorují fakta a věří na nesmysly.

Jiří Šinkora