Policie České republiky informuje o tom, že na jedné z benzínek v Praze došlo k loupeži. Momentálně se pátrá po pachateli, který v masce vrásčitého muže přepadl stanici v Ústecké ulici v Praze 8. (Foto: Youtube)

Jde o benzínku v Kobylisích, odkud si pachatel odnesl několik tisíc korun.  Podotýká se, že neznámý pachatel vstoupil do prodejny benzínky a na obsluhu namířil krátkou střelnou zbraň odpovídající svým vzhledem pistoli Beretta.

Jak se dále uvádí, muž následně chtěl po obsluze, ať mu vydá peníze z pokladny. Navíc se přesunul do prostoru za prodejní pult, kde si otevřel zásuvku pokladny s hotovostí.

„Z té pak uloupil několik tisíc korun a z pod pultu několik kartonů cigaret. I s lupem se dal následně na útěk. Při útěku přehlédl ostnatý drát za benzínkou, přerazil se o něj a několik krabiček poztrácel,” stojí ve zprávě Policie ČR.

V materiálu se rovněž uvádí, že pachatel byl ve věku okolo 25 – 30 let, vysoké postavy, měl dlouhé světlé vlasy a při přepadení mluvil plynule česky bez přízvuku a vad řeči.

Momentálně kriminalisté případ prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu loupeže a kriminalisté pátrají po pachateli a případných svědcích přepadení.