Nedávno jsme na naší facebookové stránce otevřeli téma nemocniční stravy, které dle velkého počtu reakcí rozhodně zaslouží pozornost. Níže uvádíme vybrané příspěvky našich čtenářů. Nutno podotknout, že někdy je to vážně „šlichta“.

Máte podobnou zkušenost? Podělte se o fotografii s příběhem na náš redakční email: info@ac24.cz, následně jej uvedeme v článku.

Komentář čtenářky M.K.: To byl můj vydatný oběd v porodnici, náhodou jsem si to zdokumentovala. „To už někdo jedl?“

Komentář čtenářky G.M.: Nemocnice Č. Budějovice 20.12.2016. Oběd pro dospělého po kardiozákroku (stačil by dezertní talířek) = obalované filé s bramborem, večeře v týdnu i o víkendu všechny formou studených balíčků – mám hlad jak Čenkovej děti. Ke snídani občas vakuvě balené tři tenké kolečka něčeho, co je pojmenované šunkový nebo dietní salám, který je napružený jako guma od přidané želatiny a přesolený za přítomnosti několika E-ček, že člověk chuťově nerozezná co to vlastně řezníci vyrobili, ale je to asi levná koupě.

Komentář čtenářky Z.W.: Soukromá klinika, Surgal, Brno

Komentář čtenářky J.J.: Ranajky, Kramare (Bratislava). Ze pribor som si mala priniest…

Komentář čtenáře P.U.: Normál oběd, Brno, U svaté Anny…

Komentář čtenářky J.L.: Niečo zo Slovenska, mňamka…

Komentář čtenářky G.M..: Porovnání nemocniční stravy = kardio odd. Hospital Zumarraga,Španělsko a a ještě jeden oběd na druhý den.

Komentář čtenářky M.M..: Co byste chtěli? V Mnichově mají k snídani toto.

Komentář čtenářky G.M..: Nemocnice Č.B. 16.5.2017. Z takovéto porce si neudržíte ani svoji váhu ze dne příjmu – jak by to vypadalo, když by pacienti chodili do nemocnice na „All inclusive“ pobyt zadarmo, vždyť každý tam jde rád nechat se rozřezat, napíchat a kdo ví co ještě, všichni to dělají pro pobavení a radostně každý den vyhlíží rodinné návštevy, které alespoň donesou něco pořádného k jídlu.