Jsem toho názoru že celá krize je uměle vyvolaná a slouží jako nástroj k ospravedlnění zlodějin, kterých je všude dost protože všude vládnou de-facto stejné eminence. Tak, jak má rodina Rotchschildů všude po světě pod palcem banky, chtějí mít zřejmě i ostatní vlivné a i tak nestoudně bohaté rodiny něco pod palcem. Jedni se ohlížejí po ropných nalezištích, druzí po zdrojích pitné vody a jediné, co nemůžou prohnat počítadlem je vzduch který dýcháme. Další z vlivných rodin si řekla, že zdraví lidé jsou ohrožením jejich zdrojů pro financování okázalých životů. Proto jsou mezi námi dobroty obsahující jedy jako Aspartam, Acesulfam-K, Glutamát a různé další chemikálie, které mají mnoho vedlejších účinků a na každém se pravděpodobně nějak tyto účinky časem projeví. Taky je tady atmosférické geoinženýrství a další …

Bankovnictví je kapitola sama o sobě. Je šikovně navrženo tak, aby vypadalo že pracuje pro lidi a že je nepostradatelné. Ve skutečnosti však tyto instituce dělají pravý opak. Banky jsou součástí systému, který nás chce kontrolovat a ovládat. Peníze jsou původem veškerého zla na Zemi. Násilné trestné činy, loupeže, přepadení, vše je motivováno penězi resp. potřebou je získat. Žijeme totiž ve světě, kde jsou peníze podmínkou důstojného života.

V pořádku to není, protože existuje nezaměstnanost. Kdyby měl každý šanci jít si vydělat, nenamítal bych nic. V současné situaci ale musí člověk řešit existenční otázky protože nezaplatit znamená přijít o teplo, o světlo a o základní lidské potřeby jako je jídlo a voda přičemž práci mu nikdo dát nechce. Dostává se do bodu, kdy jde o holý život, a často je k trestné činnosti dotlačen okolnostmi a nemá to nic společného s násilnickou povahou.

Válečné řádění a média

Jsme svědky budování nerostných kolonií, ve kterých jsou tamní obyvatelé šikanováni a vražděni najatými žoldáky, kteří mají za úkol v zemi vyvolat nepokoje a revoluci. Tito tzv. rebelové jsou odporná zvěř páchající kruté zločiny na civilistech aby mezi obyvatelstvem vládl strach a vypadalo to, že s revolucí souhlasí i široká veřejnost.

Mučení se všeobecně stává opět uznávanou výslechovou metodou. Když je v zemi, která chce mučit zajatce, zákon který mučení zakazuje, najme si v zahraničí taková zem žoldáky, kteří za ni udělají špinavou práci. A na špinavou práci musíte najat špinavce, je to tak? Podle Nezávislého zpravodajského kanálu RT se v Libyi svrhlo v krvavé řádění rebelů, kteří nutili jíst zajatce maso jiných zajatců, vypíchavali jim oči, znásilňovali děti, ženám uřezávali prsa….

Nechce se mi pokračovat, jistě jste znechuceni tak jako já už dost. Vrcholem toho je, že v mainstreamových médiích nic z toho nezaznělo a tito rebelové tak klidně mohli ustanovit přechodnou vládu. Potom, co se tak stalo se přesunuli do Sýrie. Režim Bašára Asada je tomu Libyjskému nejbližší a vedení země pochopitelně ví proti komu stojí. Proto proti rebelům nekompromisně zasahuje a přesto má režim podporu 9 z 10 syřanů.

Filmy jsou plné násilí ale když je násilí pácháno na opravdových lidech, zprávy o tom mlčí nebo dokonce glorifikují násilníky. Namísto pravdy o válčení proti teroru, o globálním oteplování, o 11 září, o neblahém vlivu FED a světové banky nás informují o novém přírůstku v pavilonu slonů v Pražské zoo.

Dobře, máte pravdu že takový úspěch zasluhuje gratulaci ne však v hlavní zpravodajské relaci, to za a, za b protože mlčet o takových zvěrstvech znamená podporovat je. Když víte o zločinu a nenahlásíte to, je to taky trestný čin. A tak jako má občan oznamovací povinnost vůči jinému, tak by i média měla mít oznamovací povinnost stojící nad všemi vlivy zvenčí vč. vlivů strategických vůči nám, občanům. I v televizi pracují občané tohoto státu mající rodiny a děti. Jak mohou o takových zvěrstvech mlčet a říkat si profesionálové nevím. Taky nevím, jestli se jim s tím, co nesmí říkat, žije   a pracuje dobře. Já ale mám rád svoji svobodu v tom moct si říkat co chci a co považuji za důležité. A vojáci ať jdou se svojí strategií k čertu.

Pokud je strategií strach a takové zlo, tak se o tom informovat musí a profesionálové ze všech velkých médií by se za svoji práci měli stydět. Zvláště pak by se měla stydět Česká Televize a její (k)anál ČT24 plný propagandistických keců, polopravd a lží se zpravodajstvím, ve kterém za půl hodiny zazní 2 důležité informace. Ty jsou navíc zkreslené už tím, že jsou z vládních tiskových agentur a nikdo z celého týmu zpravodajů  je neověřuje jinde. Informace o válečných konfliktech jsou tak skandálním příkladem toho, jak fungují média pro systém jakkoli je tento systém zvrácený.

Co je nemožné je dovolat se nápravy. Narážíme totiž stále na stejné bariéry, které vystavěli majitelé těchto médií. Když se podíváte kdo vlastní média v celé ČR, je to několik málo společností, které často jsou jen pobočkami nadnárodních mediálních gigantů pracujících v zájmu jiných nadnárodních gigantů, včetně takových, jakými jsou zbrojní nebo ropný průmysl.

Nikdo Vám tuto pravdu otevřeně neřekne, ale ruku na srdce, zdá se Vám dnešní svět v pořádku a svoboda skutečná? Pokud ano, jste pravděpodobně taky smířeni s beznadějnou situací, kterou nám současná struktura přinese. Já ale nesouhlasím se světem tak, jak dnes stojí. Nesouhlasím s vražděním civilistů, s jejich trávením pomocí geoinženýrství a jedů v potravinách, nesouhlasím se systémem nepřímé demokracie, který je zkorumpovaný a nikdy jiný nebude, nesouhlasím s tím platit dluhy které udělal někdo jiný a chci aby to bylo všechno v míru vyřešeno v náš prospěch.

V tomto roce se zcela určitě bude protestovat v celé Evropě, USA a pravděpodobně taky jinde po světě. Lidi se probouzejí a stávají se lidštější, což ve světě plném nelidských zločinů působí silný kontrast, který je potřeba odstranit nikoli zlem, ale stále větší mírou dobra a lásky k bližním, k přírodě i sami k sobě.

Radek Čelechovský