84 procent obyvatelstva Izraele nad 12 let bylo očkováno. A v úterý 14. září noviny Times of Israel oznámily, že současná vlna onemocnění Covidem překonává všechny vlny předcházející. (Foto: Flickr)

Údaje izraelského ministerstva zdravotnictví „ukázaly, že 10 000 nových případů napadení Covidem bylo diagnostikováno během jediného dne“. A že nákaza i nadále roste.

Takže namísto očekávaného stálého ústupu onemocnění, jež se v důsledku rozsáhlého očkování v Izraeli očekávalo, nákaza explodovala. Izrael se tak navzdory nejmasovějšímu očkování proti Covidu na celém světě dočkal též nejvyššího světového počtu onemocnění, podíváme-li se na poměr počtu obyvatel Covidem v zemi onemocnělých k jejich celkovému počtu (z tohoto pohledu nahlížena, je zde nákaza např. dvojnásobně vyšší než v USA).

Z izraelské zkušenosti vyplývají tři možnosti. Buď vakcína firmy Pfizer proti Covidu, kterým byl Izrael zřejmě těžce infikován, lidi nechrání, nebo nemoc dokonce způsobuje, anebo přínáší nepříznivé reakce, které jsou Covidu mylně připisovány.

A jen dvě možnosti pak vysvětluji následný výrok izraelského ministra zdravotnictví. Ten totiž musí být tak hloupý, nebo firmou Pfizer tak šdědře zaplacený, když vinu za 10 000 nově onemocnělých Covidem během jediného dne vrhl na 16 procent těch Izraelců, kteří se dosud očkovat nenechali – a to bez ohledu na fakt, že téměř všichni z oněch 10 000 nejnověji nakažených očkování proti Covidu absolvovali

Jak dlouho může ještě trvat stav, v němž ministři zdravotnictví, presstituky a celý zdravotnický establishment bude i nadále ignorovat skutečnosti, a místo nich nám i nadále bude tvrdit, že „očkování je jedinou odpovědí“?

Anebo mají elity agendu, kterou my, obyčejní lidé, neznáme?

Paul Craig Roberts