Dr. Pippa Malmgremová, špičková americká ekonomka, která působila jako zvláštní poradkyně bývalého prezidenta George W. Bushe, učinila prohlášení, které potvrzuje vše, o čem já i další již delší dobu informujeme – že bezhotovostní společnost se blíží. (Foto: Twitter)

Její komentář si poslechněte v následujícím videoklipu.

Malmgrenová uvedla:

„Jsme na pokraji dramatické změny, kdy se chystáme, a řeknu to odvážně, opustit tradiční systém peněz a účetnictví a zavést nový. A ten nový; nové účetnictví je to, čemu říkáme blockchain… Znamená to digitální, znamená to mít téměř dokonalý záznam každé jednotlivé transakce, která se v ekonomice uskuteční, což nám poskytne mnohem větší přehled o tom, co se děje.“

Kdo je Pippa Malmgrenová? Je to globalistka a elitářka. Její otec Harald Malmgren byl vysokým poradcem prezidentů Johna F. Kennedyho, Richarda Nixona, Lyndona Johnsona a Geralda Forda. Pippa také radila prezidentům a premiérům po celém světě. Jedním z jejích nejoblíbenějších témat v posledních dvou letech byla „Odvrácená strana COVID“. Stejně jako Klaus Schwab na Světovém ekonomickém fóru vidí v COVID „příležitost“, jak změnit svět.

Podle jejích webových stránek:

Dr. Malmgrenová přináší jednoduchý cit pro složitost světové ekonomiky, geopolitiky a technologií. Radila prezidentům a premiérům, spoluzaložila oceňovanou technologickou firmu, pracovala v oblasti financí a správy aktiv a působila jako porotkyně v soutěži The Queen’s Enterprise Awards a jako regulátorka technologických standardů.

Přednášela na Sandhurstu, Duke Fuqua GEMBA, INSEAD, UT Austin a Tsinghua University v Pekingu. Přečtěte si její úplný životopis.

Tento nový peněžní systém, o kterém Malmgrenová mluví s takovým nadšením, bude nejen digitální, ale také centralizovaný a programovatelný. Nepleťte si ho s bitcoinem nebo jinými kryptoměnami. S ostatními kryptoměnami bude mít společné pouze to, že bude založen na technologii blockchain.

Co mám tedy na mysli pod pojmem „programovatelné“ peníze?

Znamená to, že centrální banky budou mít nad vašimi penězi úplnou kontrolu a budou je moci naprogramovat tak, abyste je mohli utratit jen za určité věci nebo na určitých místech. Například jste si za poslední měsíc koupili příliš mnoho zbraní nebo příliš mnoho střeliva? Možná jste si dopřáli příliš mnoho lehkovážného cestování a propili jste příliš mnoho benzinu? Vláda by mohla snadno nechat vaše peníze přeprogramovat tak, aby v budoucnu omezily nákupy těchto tabuizovaných položek. Možností je nekonečně mnoho.

Jaký je výsledek? Jakmile získáme digitální programovatelné peníze, bude to, kde a jak budete „smět“ utrácet své peníze, záviset na vašem sociálním kreditním skóre.

Tyto peníze budou propojeny s osobní digitální identitou každého člověka. Digitální identita označuje další pilíř nové digitální ekonomiky, o kterém vám zatím pořádně neřekli. Ale pokud jste četli jejich dokumenty na Světovém ekonomickém fóru, víte, že se blíží.

Jak už jsem uvedl dříve, celý Velký reset závisí na dvou věcech – na zavedení globální digitální měny a globální digitální identity pro každého muže, ženu a dítě.

Pippa Malmgrenová nás varuje. Tento systém je za dveřmi. A jakmile tu bude, bude to znamenat začátek konce, protože nikdo nebude smět nakupovat ani prodávat, aniž by se stal digitalizovaným hybridním člověkem. Věřím, že bude možné, abychom nějakou dobu žili mimo tento systém, ale potřebujeme plán, síť. Budeme muset žít v komunitě s podobně smýšlejícími odmítači.

Drtivá většina lidí slepě vstoupí do této digitální pasti, kterou na ně nastražily mocenské elity, aby toho později litovala. Ztratí veškerou autonomii nad svým tělem, protože se budou muset podrobovat nekonečným posilujícím injekcím, stejně jako nad svou myslí. Nezávislí kritičtí myslitelé budou ze systému vykázáni. Tradičně smýšlející křesťané a židé budou vykázáni. Proč? Protože svobodné myšlení není dovoleno. Mluví se o rozmanitosti a inkluzi, ale to je eufemismus pro společnost založenou na totální informační nadvládě, kde musíte nejen následovat, ale i oslavovat jakoukoli lež dne, která je propagována v mainstreamových korporátních médiích a na sociálních sítích.

  • „Přispěli jste svým dílem“ k porážce nejnovějšího viru tím, že jste se nechali očkovat?
  • Věříte, že není možné definovat, co dělá ženu ženou?
  • Věříte, že Biden byl zvolen legitimně a že volby jsou ve vaší zemi stále „svobodné a spravedlivé“?
  • To jsou jen některé z položek lakmusového papírku Nového světového řádu.

Připravte se na odpor dokud je ještě čas.

Řekli nám, co se chystají udělat. Posloucháte je?

Řekli nám, že se blíží vážný nedostatek potravin.

Řekli nám, že pracují na nové digitální měně (viz Bidenovo nařízení z 9. března).

Řekli nám, že se blíží velký kybernetický útok, který bude zaměřen na náš bankovní a finanční systém (což poskytne záminku pro nový systém digitálních peněz).

Co ještě potřebujeme vědět?

Leo Hohmann