Catherine Austin Fittsová (CAF) vydavatelka webu The Solari Report a někdejší asistentka ministra pro výstavbu tvrdí, že velcí bankéři nechtějí nic menšího, než „úplný digitální kontrolní systém“. (Foto: Rumble)

CAF vysvětluje: „Máme dnes to, co se budovalo posledních 20 až 30 let, je to stále zřejmější, ale veřejnosti se to po celou uvedenou dobu zatajuje.

To, po čem tito bankéři touží, je zavedení digitálních kontrolních systémů v oblasti zdravotnictví, financí i řízení státu s cílem všechny tyto oblasti kontrolovat a řídit.

Máte zde jedinečné sledovací systémy, bez přerušení vyvíjené po desetiletí, které sledují každého…

A právě proto jsou „centrální bankovní digitální platidla a „vakcinační pasy“ tak nebezpečné.

Je důležité porozumět tomu, čeho se tito lidé snaží dosáhnout. Snaží se vytvořit systém totální kontroly transakcí. Jestliže nebudou chtít, abyste se od svého domova vzdálil dál než pět mil, váš elektromobil dál než pět mil na jedno nabití nedojede…

Jestliže nebudou chtít, abyste kupovali pizzu, vaše kreditní karta vám koupi pizzy neumožní. Budou hovořit o nasazení výjimečných digitálních kontrolních systémů a váš domov a vaše auto promění v jedny z položek digitální kontroly.

Jak se lze této digitální tyranii bránit? CAF vysvětluje:.

„Braňte se jí tak, že řeknete NE. Nepodrobujte se. Rozhlédněte se po světě a zjistíte, že tam, kde se lidé nepodrobili, tento systém nefunguje. Nefungují nařízení a nefungují vakcinační pasy tam, kde lidé trvají na svém NE. Nepodaří se vám mě kontrolovat a řídit. Nepodaří se vám rozkazovat mi, kam mohu a nemohu jít. V tomto se mnou nepočítejte.“

„Jedním z dobrých způsobů, jak se nepodrobit, je trvat na používání staré dobré módy hotových peněz ve všech transakcích, kde je to možné. CAF říká: „Držte se hotovosti. Jinak ve chvíli, kdy se celý peněžní systém změní v systém digitální, octnete se ve vagónu, cestujícím do digitální kontroly, ze které nebude úniku. Jestliže se hotovost v systému udrží a bude je používat stále více a více lidí, zůstane systém částečně digitální a částečně v hotovosti, což bude plně vyhovovat, protože hotovost kontrolovat nelze. A o to, aby to nešlo, dnes jde“.

Greg Hunter