To jen tak na úvod do problematiky…

Doporučuji video, které pěkně ukazuje současný trend německé ekonomiky, která táhne celou Evropu. Mimochodem tento trend přesně kopíruje to, co se dělo za Výmarské republiky, kdy nakonec chleba stál několik miliard marek a peníze zcela ztratily svou hodnotu.

Od října do dubna se prý také v Německu zavádějí povinné respirátory ve většině vnitřních prostor a od října bude také v ulicích hlídkovat armáda. Jen pro jistotu…
Jedno hloupější nařízení střídá druhé – už nevědí, jak po lidech víc šlapat. Lidé jsou naštvaní – loni bylo po světě neuvěřitelných 10.000 protestů a ve videu se dokonce mluví i o demonstraci na Václavském náměstí.
Zvláštní, že toto vše někdo na Světovém ekonomickém fóru (WEF) předpověděl

Ale vím, že myslet si cokoli jiného, než že jde jen o souhru náhod je naprosto bláhová a paranoidní konspirace. Komu by šlo přeci o to, aby se zhroutila veškerá ekonomika…?
To by bylo přeci naprosto šílené myslet si, že po takovém kolapsu by lidi ještě rádi přijali třeba Great reset – tedy vymazání peněz a podmíněný příjem pro ty, kdo se budou dobře chovat…

A jak to vše schovat, aby si nikdo nevšiml? Jak to dělá kouzelník? Jednoduše odvede pozornost – třeba na nějaký vir, nebo rozpoutá válku, kterou všichni nonstop sledují.

Nikdo nebude nic vlastnit a všichni budou šťastní.

Ale pohoda – většina to přeci přesně takhle chce – tedy alespoň podle výsledků voleb…