Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaKonspirace potvrzena. Mohutná razie rakouských policistů odhalila, že islamisté plánují vytvoření Kalifátu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Konspirace potvrzena. Mohutná razie rakouských policistů odhalila, že islamisté plánují vytvoření Kalifátu

Mezi rakouskými islamisty probíhá proces, při němž kují plány na zřízení Kalifátu v Rakousku, odhalila mohutná razie vedená více než 800 rakouskými policisty.

Ve čtvrtek ráno asi 800 rakouských policistů provedlo série razií v metropoli ve Vídni a v Grazu, při nichž bylo prohledáno 16 různých domácích prostor, a vedlo to k zatčení čtrnácti radikálních islamistů, o který panuje přesvědčení, že jsou spojeni se skupinou Islámský stát.

Policie říká, že tato razie je výsledkem dvouletého vyšetřování radikální salafistické sítě, jak hlásí Die Presse.

Ze čtrnácti zatčených islamistů byly tři ženy a několik jich byli islámští kazatelé. Úřady uvedly, že rovněž našly 140 úložišť digitálních informací, která budou forenzně přezkoumána domácí zpravodajskou službou Úřad na ochranu ústavy.

Státní zastupitelství rovněž uvedlo, že nejméně osm z těch zatčených bude obviněno z členství v teroristické organizaci a z vytváření zločinné organizace. Christian Pilnacek, šéf oddělení trestní spravedlnosti na Ministerstvu spravedlnosti, tvrdil, že islamisté se spolu bavili o „Božím státě“ čili o teokracii Islámského Kalifátu.

Policie rovněž tvrdí, že tato skupina zrekrutovala nejméně 40 lidí, aby se přidali k džihádu.

Pilnacek řekl, že vyšetřování se vystupňovalo do operační fáze loni v dubnu, ale že mnoho z těch islamistů bylo v hledáčku úřadů už od roku 2015. Zdroje Die Presse řekly, že vyšetřování neustále probíhá a že mnozí islamisté „z pozadí“ by mohli být zatčeni až zanedlouho.

Podle úřadů nemá tato salafistická skupina žádnou spojitost se 17-letým Lorenzem K., který byl zatčen minulý víkend a říká se o něm, že připravoval provedení bombového útoku ve Vídni. Tento 17letý mladík byl součástí teroristické buňky, do které patřil i 12letý chlapec, který byl později zatčen ve spojitosti s tímto podezřelým teroristou.

Zprávy z loňského roku ukazují, že rakouské domácí zpravodajské služby aktivně sledují asi 270 islamistů. Ministr vnitra Wolfgang Sobotka řekl, že 127 z nich je mladších 25 let. Strana svobody (FPÖ) zaměřená proti masové migraci v té době uvedla, že vláda se staví liknavě k identifikaci potenciálních islamistů mezi nově příchozími migranty.

Tento názor v listopadu podpořila i německé Spolková zpravodajská služba (BND), když řekla, že v Evropě jsou nejspíš stovky bojovníků Islámského státu maskovaných jako „uprchlíci“.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-202 # dežo dorant 2017-01-30 09:21
Nu a teď když už tam je ten trumpič v usa tak to bude ještě horší..bude hodně zabíjení a malo míru. To je katastrofa samí vůl..jaký kalífát ten si stejně udělají kdyz budou chtít. To je proto, ze se delaji znovu hranice a draty lide uz nemohou utikat pryc kam chtejí a jsou frustrovaný..kd yby vyhrala Klintonka tak mame klid..ona by je prijala a oni se integrujou do spolecnosti..ne bude tolik nasili..jenomze tady je to samy trumpovec, lepenec, orbanec a pak hovno z toho kouka.. Otevre hranice zem je pro vsechny...vy jste jako chomouti...to je same piveckoovarek v gebuly nasrano jak jeden dlouhej.. At zije mir a humanita, peace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+124 # Miki 2017-01-30 11:23
cituji: " jaký kalífát ten si stejně udělají kdyz budou chtít".

Ano máš pravdu, pokud budou lidi prodejný či připosraný prodejný děvky jako jsi ty, tak to tak určitě dopadne. Ale naštěstí je hodně lidi, kteří mají děti a chtějí aby i ty měly právo na důstojný život, aby nežily jako otroci nově příchozích. Udělám vše proto, aby má dcera nikdy nežila jako nějaký poskok pro nějakého muslimského sráče, aby si sama mohla vybrat s kým chce žít, aby měla stejná práva jako muži a aby se sama mohla svobodně rozhodovat.

A nechápu proč píšeš střídavě s a bez diakritiky? I když to mi vadí na tvých slovech nejméně, tak i to naznačuje tvoje nevyrovnané duševní pochody.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # ecko 2017-01-30 12:18
miluju tyhle sluníčkáře světové co nejí ovárek :D:D bože..podívej Nemecko, Svédsko, Francie etc......ono je pomoc uprchlíku co je vdecnej za chleba vs. prijmat neprizpusobivé ekonomické nájezdníky ty tupče!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # izi 2017-01-30 14:14
Bacha to je jen nějakej provokatér.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # r.m. nereg 2017-01-30 16:20
pičus se vrátil...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jájaa pája 2017-01-31 00:27
Demižon , či deodorant je určitě z Chovného stanice ......možná je to sám pornobuzna Velký Onan Jakub Janda s malým jež za Sorosovy krvavé dolary šíří propagandu samotného pekla
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Lahvoňa 2017-01-31 05:52
Pane Dežo i já jsem začínala v červených ,ale postupem doby a vlivem zdejšího klimatu jsem se sice lopotně ale přece propracovala do zelených i když ne tak jako Vy dokazujete v červených číslech.Já Vás neodepisuji a věřím že se Vám obrat nakonec podaří.Čest práci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Pavel78 2017-01-31 12:15
Hej Dežo. Kolik máš vystudováno základních tříd ? Řekl bych, že ses asi výše páté nedostal. To, že píšeš z hrubkami , jak neandrtálec, to se dá překousnout. Ale, že píšeš takové hovna, no děs. Já jezdím po celém světě, už asi 15 let. Byl jsem teď dva roky v Rusku, v různých částech. A vše, co ti vypadlo z tvého ( bez ) mozku jsou hovna. Apropo, ještě jsem byl i v Bělorusku, kde dá se říct žiju. Mám tam ženu a děti. Lidé z z těchto oblastí jsou normálnější, než někdo z USA. A že mají nízké důchody atd. je tím, že se země moc nezadlužuje, jak USA, kteří žijí na úkor všech. Nemají to lehké, ale co mohu dodat, jsou srdeční.
A co se týče ovládání počasí, V Rusku je vše možné. Ale od ovládání počasí, že si Rusy sami sobě udělají zimu s mrazy -40°C, pak sucha, nebo ovlivní volby v USA nebo další věci, patříš mezi ty lidi, co užívají velmi silný matroš :D. Co dodat. S pozdravem milovník Ruska :) .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+87 # _hju_ 2017-01-30 09:30
Kdyby vyhrala Klintonka tak už máš válku s ruskem a možná čínou... btw kdo že byl u válu když byla napaden/a: irák, afghanistan, syrie, libie?

jaja za všechno muze Trumpeta a Putin..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+101 # Perun Hromovlád 2017-01-30 09:34
Přesně, Putin a jeho hackeři můžou i za třeskuté mrazy a sníh v lednu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-86 # dežo dorant 2017-01-30 10:13
Co je to za hovna chlape. Rusko je duvod proc tady v lete malo prsi a v zime mame zimu jako prase. Putin jeste za doby KGB ma pristupy k zmene pocasi.. Proc si asi myslis ze chemtrelujou ? No vole aby odradily rusaky z naseho prostoru..premy slej.. Ten prach udela vlnu a oni nas nevidi pres ty sracky a nemohou nas to ovlivnovat.. Si to vem v tomvrusku je tak programuji ze jim nevadi ani ty nizky duchody zi zima jako prase..v tej zime bych ani pro rohlik nedosel..no a oni chodi a jeste piju vodku pac si myslí ze se zbaví tech sracek co tam vidi deno dene... Proc asi jezdi vsichni se lecit do Usa z ruska ?? Vole pac ji v tom kgbstanu zabili jak sou blbý..tam ani ty arabaci nechteji pac zjistili ze jsou tak blyby ze by jeste utekli s nima za lepsim do Zapadni evropy.. Proc sou asi deti intelektualu v usa na skolach ?? Protoze v rusku kvalita skol je jako vysoka v zimbabwe...no asi tak...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Jiří Rotrekl 2017-01-30 15:46
Dežo, prosím tě, už přestaň pány zlobit. Vezmi si ty prášky, co máš nachystané na nočním stolku, dej pokoj a odpočni si. Zítra pojedeme na železo, tak se zase odreaguješ. Ahoj J.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # XYZ 2017-01-30 17:49
Vydej to knižně DeŽo .. To bude pecka !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Elen 2017-01-30 09:31
Ti co je do EU nahnali
mají jistě přehled přez mobily a tak, tak jen obětují nějaké pěšáky? Hlava je funkční (i přehled má).
Je to jen pozastavení projektu, nebo stažení?
Asi pozastavení, když je obětina jen z nejmenších.
Tomu nemůže nikdo věřit, že sledovali, odhalili, když je sem sami navigovali, s největší pravděpodobnost í i s místem určení. "Vlk se nažral a koza zůstala celá."
Působí to až tak, že lid začíná mít více inteligence, než jeho vedení (když se stát takto prezentuje).
Pěkný den
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Lahvoňa 2017-01-30 09:35
Kdybych Evropu přirovnala k lidskému tělu vypadalo by to následovně.Do těla se dostal cizí vir,který má z hlediska nového vnímání humanismu nárok na život v něm . Tělu z počátku nečiní žádné větší potíže mozek dá lehce varující podnět tělu , pozor to tady ještě nebylo,ale z vnějšku ovlivňován není čeho se bát , tudíž virů přibývá a začíná se množit ,mozek vyšle první odvážný obránce proti ,vnější odpůrce viru opět zasahuje a označí akci za nehumální.Vir vycítí nerozhodnost nositele a napaden důležité orgány své , teď už oběti.Koho myslíte , že poslechne nositel viru a jak dopadne?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Lahvoňa 2017-01-30 09:54
Oprava - vnější podpůrce viru.,,chytrý tablet '' neumí napsat podpůrce a cpe mě stále odpúrce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Ignác 2017-01-30 09:53
A to V4 uvažovala o V4+ (s muslimským Rakouskem)! No, to by byl trojský kůň.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Sirea 2017-01-30 20:32
Horšie: V4 - Poľsko s nebrzdiacimi - ťahá k V4 Ukrajinu! V záujme svojich strategických cieľov. A to by sa iným našim "priateľom" páčilo, keby sme my aj s UA udreli na východ!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # JohnyX 2017-01-30 11:06
Zbrojni prukaz snadno a rychle:
jak na to, nastudovat zakon a testy nazkoušet
vse na zbranekvalitne (tecka) cz

terminy k pripusteni ke zkoušce se vyrazne prodluzuji, zajem je enormni. Uvedomte si ze Vas ti co tenhle bordel zpusobili v hodine dvanacte bránit nebudou. Obrana vlastni rodiny je na Vas. Respektive na konci Vasi paze.

ps: restrikce: zatím si zbran na obranu legalne koupit můžete..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # contumax 2017-01-30 11:55
Johny X

Jsi vedle hysterko...!!!

Největší nebezpečí hrozí od od vlastních lidí, od pátý kolony, od zrádců...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # JohnyX 2017-01-30 13:56
Cituji contumax :
Johny X

Jsi vedle hysterko...!!!

Největší nebezpečí hrozí od od vlastních lidí, od pátý kolony, od zrádců...


z ceho usuzujete ze jsem hystericky, pane ? :-D
Jsem pragmatik.. a o tom co bylo dřív zda slunickar nebo migrant..prave ted když jich jsou v evrope 2 mio a další prijedou na jare dumat nemusim. Toz asi tak. A pokud mohu, zamerte se na množství vykricniku v jedne vete...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # contumax 2017-01-30 15:41
Johny X

To asi jó, pragmatický materialista... a dál...???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch1 2017-01-30 16:42
Jasně. Nejlepší je udělat si zbrojní průkaz (nákupní povolení až taková brnkačka nebude) a nechat se zapsat do evidence (potenciálně nebezpečných, ozbrojených). Kdykoliv orgány usoudí, že se necítí bezpečně, zbraň ti odeberou a když náhodou nebudeš doma, vykopnou ti dveře a kvér ti zabaví. Na to stačí i to, že budeš mít neshody se sousedem a on pošle udání, že jsi ozbrojený a ohrožuješ ho...
Chytrému napověz...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # contumax 2017-01-30 17:34
Dědouch 1

Mluvíš mě z duše...

A i když bude mít zbraň legálně, stejně příjde ten čas, že jim budou zbraně odebrány bez nároku náhrad...

Při sebemenším bránění si nechat zabavit zbraně bude dotyčná osoba okamžitě zlikvidovaná... bez pardonu usmrcení...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Lahvoňa 2017-01-30 22:39
Páni kluci já jsem žena a myslím si až se to začne mydlit tak asi nebude záležet jestlí si legální držitel zbraně nebo ne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dědouch1 2017-01-31 13:17
Až se to začne mydlit, bude stát ovce s vidlemi, proti opici s kalachem a "spojencům" s Abramsy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # contumax 2017-01-30 17:38
Dědouch 1

1 ***

Je to trumbera... uvědoměléj trumbera... ti jsou budoucí práskači...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # JohnyX 2017-01-30 18:41
ok, takze teda co, cekam nejakou jinou LEPSI alternativu a nez na ni Vy dva prijdete, prohlednete si jak to vypada kdyz se nemate cim branit vy moulove

"https://www.go ogle.cz/search? q=is+killing+in +syria+jezeeds& source=lnms&tbm =isch&sa=X&ved= 0ahUKEwja_6r6s- rRAhUHOBoKHaGIA FQQ_AUICSgC&biw =960&bih=461#tb m=isch&q=daes+m urder"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # JohnyX 2017-01-31 11:09
jo a pro svechny kolaboranty, vychcanky, zbabelce bez spetky narodni hrdosti a uvedomeni co si mysli ze to nejak dopadne a ze to není třeba resit, protože oni az to prijde se nejak z toho vykecaji (kobereček uz maj doma) jako třeba pan contumax.

tak daslim krokem hned po tom co se samozrejme LEGALNE ozbrojite , další potrebna věc je sdružovat se v lokálních patriotickych sdruzenich , domobrannach.

pekny den, vsem slusnym lidem co mají rodinu a smysl pro zodpovednost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-01-31 13:20
Jsem moula, protože nechci být v registru držitelů zbraní?
Jsi moula, pokud v něm být chceš. Proti držení palných zbraní, jako takovém, jsem nic nepsal.
Přečti si ještě čtyřikrát u mojí poslední větu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # JohnyX 2017-01-31 16:16
Tedy pripoustite ze kver na obranu před obohacovanim ma něco do sebe,vyborne.

Byt v registru se mi libi asi jako Vam, ale jsem zákona dbaly obcan, využívající me dane pravo.

Moulu si zasloužíte pro to jak zarputile hledate duvody proc něco nejde, pripadne dehonestujete jiné kteri riziko podstoupit chteji.

Pekny den.

ps: moulu neberte tragicky ..je to něco jako popleta..cestin a zna horsi nalepky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-01-31 18:04
Nebudu se přít, kdo je moula. Ovšem ukáže se to samo, protože (pokud nedojde k zásadní změně v politice/voličí ch) dřív, než tady bude čmoudů takové množství, aby nestačily ty vidle, přijde z brusele nařízení, na základě kterého bude držitelům promptně veškeré železo odebráno. Při trošce dobré vůle ponechají vzduchovku, bude-li prokázáno přemnožení myší v dané lokalitě. Státní moc využije svého práva...
Počítám, že je jen otázkou času, kdy přijde zákaz i na zbraně střelné a budou sbírat i kuše.
Taky přeji pěkný den.
P. S. Jsem na nálepky imunní a neberu je tragicky ze zásady.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # květák 2017-01-30 11:09
Chybí mě logika všech příznivců migrace.....kdy ž přijely ruské tanky, tak od nás lidé utíkali jako migranti...kam? ...Rakousko,Něm ecko,Kanada,Fra ncie apod....nepamat uji se ,že by migrovali na Filipíny, do Konga, Tunisu,Afganist ánu....migroval i do ekonomicky a kulturně podobných krajin....dnesk a žlutí nemigrují k žlutým, černí k černým a arabové k arabům..pododná kultura ,popř.jazyk, zvyky....klimat ické podmínky,nábože nství....vidím v tom především ekonomiku a vyčůranost a možná i navigaci těch, kteří mají zájem rozdrbat klid Evropy...proč ani jeden eurovocas neřekne, proč migranti chtějí do Německa, Švédska, ..občas těsně vedle....hlavně ...vysoké stravní dávky a blahobyt....moh li skončit v první neválčící zemi....ať jeden obhájne migrace odpoví.....všic hni jen používají polopravdy....p omoc chudým uprchlíkům...to můžeme i v Libanonu a ne v Evropě...viděl jsem záběry jak dobře placené neziskovky nabízejí jídlo a pítí a vysmátí migranti to rozhazují....ne ziskovky potřebuji války, raněné a migranty, jinak by skončily...byzn ys je byznys....víme jak konvoje neziskovek jezdí doplňovat zásoby a udržovat konflikty co nejdelší dobu...najedený bojovník s plným zásobníkem zase nějakou dobu vydrží a neziskovka taky....a ještě trochu logiky...kde nejsou teroristé, tam nejsou teroristické útoky....když si je pozveš nebo přivezeš , tak se nediv....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Elen 2017-01-30 11:40
"Chybí mě logika všech příznivců migrace...."

Pane květák,
jaká logika? Kde nic není, ani smrt nebere.
Poslední dobou to tu působí tak, že to zde obsadila odchovancova úderka pod vedením pornoherce.
Každá mince má dvě stránky, tak i toto má svou hodnotu v poučení. Počtěte si ..., kde je tu logika, dopuštění se nějaké myšlenky a pod., zjistíte, že čtení je únavné, nic neříkající, blábolivé ...
a pak je naivní očekávat logiku od toho, kdo se propůjčuje .... lokaji netvoří, jen posluhují.

Tohle je pěkné (dva pitomci na pasece, podobnost s vedením EU čistě náhodná, jistě se poznají naše vláda a posranci):
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # cocoa darriba 2017-01-30 12:48
ISLAMISTÉ PLÁNUJÍ VYTVOŘENÍ KALIFÁTU

on si snad nějaký debil "myslel" něco jiného ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # vlaštovka 2017-01-30 17:51
dežo,
prozraď nám to tu:
jak dlouho jsi po lobotomii?
možná by to nachvíli spravilo klecový lůžko a mokrej hadr přes celou kebuli?
j
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Pokémon 2017-01-30 17:59
zahranicni.eurozpravy.cz/afrika/181039-trumpuv-dekret-rozhneval-muslimy-z-afriky-zacnou-se-masove-pridavat-k-teroristum/

Na to ty kurvy černý čekají. Využít takových situací k tomu, aby se radikalizovali s tím, že jsme je k tomu sami donutili. Proto tvrdím, že žádný umírněný, či jakoli hodný muslim neexistuje. Všichni nás chtějí zotročit, vždyť to sami tvrdí, kde mohou. Ta naše hloupá naivita jim musí být pro smích.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # XYZ 2017-01-30 18:01
Prodám krásného rotvajlera. Žere všechno.
Miluje malé děti...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás