Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBývalý newyorský hasič svědčí o událostech 11. září

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Bývalý newyorský hasič svědčí o událostech 11. září

Daniel Genser je bývalý hasič, který se 11. září podílel na hledání těl v troskách World Trade Centre.

Ve videu jasně říká, že nešlo o teroristický útok.

„Nikde na světě se předtím nikdy nezhroutil mrakodrap kvůli ohni. A víte proč? Protože oheň nemůže roztavit ocel. Komu budete věřit? Vládnímu vyjádření anebo mně? Viděl jsem to na vlastní oči, byl jsem tam s 343 muži a někteří tam zahynuli.“

„Denně na to myslím. Předtím, než jdu spát, poté, co se probudím, pořád. V zájmu rodin pozůstalých udělám cokoli, aby se zbytek světa probudil a konečně pochopil, že šlo o připravenou operaci.“

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+4 # Redakce 2015-02-01 09:09
Vážení čtenáři, pokud se chcete účastnit slušné diskuze, přihlašte/zareg istrujte se prosím vpravo nahoře - černá lišta / klikem na "PŘIHLÁŠENÍ". Děkujeme za pochopení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-177 # Antonin 2015-02-01 09:53
Byl to jen hasič. Ocel po ohřátí ztrácí své vlastnosti podle definovaných vlastností. Nejsem také příznivec konspirací.
Víme ale, že CIA je dědic včech špionážních a propagandistick ých teorií fašistického německa, které dotáhla ke světovému prvenství Jinak by nemohlo dojít k takovému masívnímu oblbnutí a zotročení světa.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+202 # .lak 2015-02-01 10:00
To by ta budova musela mít konstrukci vysoké pece aby se ta konstrukční ocel která mimochodem není bláto mohla tavit či dostat nad teploty ve větší ploše a ta vsázka toho co by tam hořelo by musela být enormní a lifrovat to tam vagóny. Palivo z papundeklů vyhořelo za 10 sekund.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+136 # Peter Hansen 2015-02-01 13:24
A napis mi, ktora vysoka pec dokaze roztavit ocel tak, aby sa ocel zmenila na prasok s obsahom nanotermitu???? ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-104 # LUF 2015-02-01 17:14
Nastuduj si co říká oficiální verze, ať zbytečně nevyvracíš co ona netvrdí. Evidentně se omezuješ jen na to co říkají přívrženci konspirací.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+81 # ascharad 2015-02-01 19:02
Evidentně se omezuješ na sledování televize a přijímání oficiálních verzí,. Znáš Descarta? - Cogito ergo sum? - Ty neexistuješ, protože nemyslíš svojí hlavou, za tebe myslí jiní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-38 # LUF 2015-02-01 22:17
Když jsem tady, tak se zřejmě neomezuju jen na oficiální verze. Argumenty kospirativců znám, na rozdíl od .laka , který tu oficiální verzi nezná
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Richard 2015-02-01 23:42
konspirační teorie je že se tohle povedlo pár lidem kteří se naučili létat na simulátoru, zkoordinovali to a že spadla i budova která neutrpěla téměř žádné škody.
A to celé zorganizoval člen rodiny která je úzce svázána z vládnoucí klikou v Absurdistáně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-29 # LUF 2015-02-02 00:38
Obě teorie jsou konspirační = spiklenecké, k čemu je dobré se hádat o slovíčka, akorát to povede k delším příspěvkům kde se bude muset vysvětlovat kterou teorii má kdo na mysli.

Co je na tom tak divného - že se jim podařilo naučit na simulátoru řídit letadlo? Nebo že se jim povedlo nastoupit do letadel kde měli letenky? Určitě je to méně divné, než jsou konspirační teorie, které žádný scénář jak se to stalo vlastně ani nenabízí. Předpokládají stovky účastníků (včetně redaktorů BBC:) , všichni do toho jdou, nikdo nic neprozradí ani po letech, to ti divné nepřijde?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Richard 2015-02-02 01:37
Co to tu zase vykládáš? Takže na simulátoru se naučili manévry které letitý pilot označil za velmi náročné? Ty toho o řízení složitých mechanizmů nic nevíš a už vůbec ne o řízení pod velikým psychickým tlakem. Tomu co jsi teď napsal neuvěří nikdo. 12 hodin na simulátoru boingu. A manévruje jako starý mazák ....... ( alespoň podle oficielní verze.)
A všechny tři letadla unesli naprosto bez problémů přestože v letadlech lítá dohled se zbraní ( rač hledat a pak něco piš) Že se to povedlo jednou, dobrý, dvakrát no exelentní ale třikrát skupina amatérů která je vynervovaná protože letí na smrt... to jsou ale kydy.
Stovky účastníku? Kdo z náz někdy něco takového napsal? Naopak, mimo vedení na vlastní demolici věží stačilo asi 3 až 4 lidé kteří měli přístup jako ochranka a to asi rok. ( všechny propočty byly vynásobeny dvěma) Takže asi půl roku v nočních směnách v klídku rozmístění náloží. A část BBC stejně podléhá MI a někteří zcela vědomě zpolupracují takže?
Celé je to divadlo spočítáno i z reportérama na cc 14 až 20 lidí teréních a vedení. Ty stovky....... aby se to prolátlo?
Ty zase kecáš.......... ......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # DDDD 2015-02-02 08:45
Vzal jsem si popcorn tak čekám kdy uzavřete vsázku kdo z vás dvou zapne letecký simulátor, který si občas pustím a zkusí vletět do určeného bodu :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2015-02-02 11:27
DDDD
A na čo si prišiel ako dlho ti trvalo trafiť sa do ciela v tých rýchlostiach akými leteli lietadlá do budov WTC?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # LUF 2015-02-02 11:33
"Takže na simulátoru se naučili manévry které letitý pilot označil za velmi náročné?"
- K čemu jinému slouží simlulátor a letecká škola? Ten "letitý pilot" to je taky někdo z youtube?

"A všechny tři letadla unesli naprosto bez problémů přestože v letadlech lítá dohled se zbraní "
Dohled se zbraní začal lítat až po 9/11

- "Stovky účastníku? Kdo z nás někdy něco takového napsal?"
Musíš započítat např. ty instruktory z letecké školy. Pokud tam ti Arabové nechodili, musí být taky součástí konspirace jinak by se asi ozvali. A co ti redaktoři BBC, kolik v takové redakci asi dělá lidí, včetně filmového štábu, přenosových vozů...? Spousta svědků, kteří viděli nalétávat letadlo na Pentagon museli být součástí konspirace, když to byla raketa + lidi co v Pentagonu nalezli zbytky letadla + oběti nehody. Prý i hasiči věděli že WTC7 bude odpálená. Jak to vlastně bylo bylo s těmi unesenými letadly - co říkají milovníci konspirace? Byli v nich lidi? Pokud ano, kdo ta letadla řídil? pokud ne, musíš do počtu zúčastněných započítat personál letišť, který lety odbavoval. Co ty telefonáty z paluby letadel příbuzným - falešní příbuzní taky byli součástí konspirace? Dej dohromady scénář jak se to tedy stalo, ono se ti to na ty stovky vyšplhá
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jan 2015-02-02 13:13
pánové, já nevím, proč neustále sedáte na lep LUFům a podobným... víte, jak by je nas***o, kdyby na jejich repliky nikdo, rozumíte NIKDO(!), nereagoval?!!!
vím, je to o egu... dokážete to?!
admine - co kdybys ke své hlášce "redakce" na prvním řádku dal jemný náznak pro neblbé, ve smyslu, že s idiotem je každá diskuse naprostá ztráta energie???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Majkl 2015-10-21 01:17
LUFe seš prostě hňup a jednou až to bude oficiální to budeš mít černý na bílým.. to si pak vzpomeň kdo tě nazval hňupem ..je to jen otázka času kdy pravda vyleze na povrch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Miki 2015-02-03 11:09
Nikdy jste nepochyboval o oficiálních verzích ?
Jak mi vysvětlíte, že v této apokalypse obstál pas z papíru tam kde neobstála ocel ?
Už se našli ty chemické zbraně v Iráku, kvůli kterým tam rozpoutaly SSa válku, dokonce bez mandátu OSN ?
Nezajímá vás proč je válka proti Iráku a Afganistánu, když to údajně (oficiálně) udělali Saudové, ostatně Bin byl také Saud a jeho rodina do onoho dne pobývala ve státech ?
Nezajímá Vás, že se již Američané oficiálně přiznali, že si útok Vietnamců na jejich loď vymysleli, jako zdůvodní vyprokování války ?
Nepřijde Vám divné, že se bombardovalo Srbsko, opět bez mandátu OSN, a přitom tak SSa podporovala druhou stranu, Kosovské Albánce, jejichž armáda byla tou dobou na seznamu teroristický organizací ?
Další "nesmyslné konsiprace" , Američané špehují a to nejen vlastní občany, Američané mučí ve svých věznicích v Evropě, nebo před lety, přijde ekonomický kolaps. Mohl bych pokračovat dále, ale myslím, že by to mohlo stačit k zamyšlení, kdo nám tady lhal ? Netvrdím, že všechny neoficiální verze jsou vždy pravdivé, ale rozhodně se většinou potvrdilo, že všechno není tak jak se nám předkládá ?
Já osobně jsou dospěl k přesvědčení, že pokud mi oficiálně někdo povtrdí, že je to černé, tak je to minimálně šedé a dost možná čistě bílé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+175 # Martin Ngare 2015-02-01 10:14
Antoníne, už vám někdy odteklo koleno (ta ohnutá trubka) mezi kamny a komínem? Mě nikdy a bylo rozžhavené do světle červena...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-21 # Antonin 2015-02-01 10:26
Martine nejsem přítel zbytečných konspirací. Před šesti roky mne oteklo koleno a ze schodů jsem sešel jen pozpátku. A před šedesáti roky mne v tecnologii učili o rovnovážném diagramu železo - uhlík. To je všechno. Zmar fašistům a židobanksterům.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+77 # Gabriel 2015-02-01 11:05
takže se ocel roztekla pod 45 stupnovým uhlem.foto je k dohledání.Detonace!


Tak mi to nedá,po pár dnech něco písnu.
fyzikové ,chemici ,a jiní odborníci.dotaz :bod varu kerosínu.nebo klidně benzínu,petrole je.proč se ptám.po nárazu letadla,okamžit ě palivo vzplane,je tak?co myslíte za jak dlouho vyhoří všechno palivo?koukněte se na video.já řeknu pár vteřin.manipulu jete tady ohromnou teplotou.PITCHOVINA.
Řeknu to jinak.do jedné minuty kerosín vyhořel!
TEHDY BYL VRCHOL TEPLOT,PAK MUSÍ TEPLOTA KLESAT,PROTOŽE PAK UŽ HOŘELO JENOM VYBAVENÍ KANCELÁŘÍ!
A to jaksi na roztavení nebo oslabení nestačí to je už jenom čajíček.teoreti cky by to mělo povolit v době maximálního hoření kerosínu.jeliko ž je to látka prchavá,nízky bod varu,to vyhořelo okamžitě.ostatn í jen doutná a teplota klesá.

těch pár pater nad ohništěm nemohlo shodit celou věž.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # ascharad 2015-02-02 13:22
Ocel hořívá běžně, ve Spojených státech je to normální .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+168 # Jarek Kozela 2015-02-01 12:09
Pane Antoníne, k minulosti. Ty baráky hořely místně a to v horních částech, třetí barák nehořel nikde. Všechny tři se zřítily v časech cca volného pádu, jestli jste se ve škole ovšem krom diagramu železo uhlík, učil i něco jiného. Nikdy v minulosti, ani doposud se toto nestalo, aby se zřítil takto hořící mrakodrap a to jich už hořela spousta a podstatně delší dobu. Je to stejná hloupost, jako majdan na Ukrajině, či atomové zbraně v Iraku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+111 # Piovarči 2015-02-01 12:56
Všetko nasvedčuje tomu že šlo o riadené demolície vo všetkých troch prípadoch. Nevzdelaných ľudí už nie je veľa a každí premýšľajúci si urobí z dostupných zdrojov a informácií závery ktoré vládu USA nestavajú do dobrého svetla. Obetovali Zlatému teľaťu takmer 3000 vlastných ľudí, len aby mohli odštartovať sériu vojnových ťažení vo svete. Napriek tomu že to vidieť a všetky fakty na to poukazujú sa snažia držať oficiálnu verejnú mienku svojími médiami v takom zmysle že je nelogické vôbec uvažovať o tom že to tam zhodil niekto iný ako teroristi.
Dosť bolo USA korporátneho vražedného kapitalizmu. Už im neveríme ani slovo. Ani keby sa moc snažili a hovorili aj pravdu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Josef 2015-02-01 13:06
Nevzdelaných ľudí už nie je veľa

To bohužel není pravda...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # ascharad 2015-02-01 19:07
Je zajímavé, že v době internetu a neskutečně mnoho možností čerpání informací je lidí tolik hloupých jako před lety, lidé nechtějí "Vědět", ono také někdy je lepší, když lidé neví.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Petronela 2015-02-02 10:06
Můj moudrý dědeček nemá internet, ale přesně ví jak to je. Ví, že svět řídí ti bohatí židé USA a ví jaký binec dělají ve světě. A taky to není žádný VŠ. Prostě sečtělý moudrý člověk.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Piovarči 2015-02-02 12:10
A o to ide Petronela sčítaní ľudia by mali mať prehľad. Ľudí čo poznám tak nikto z nich neverí v oficiálnu verziu pádu dvojičiek. Drtivá väčšina vie že o čom je USA zahraničná politika už od dôb Kórejskej vojny a Vietnamu. Nezmenili sa.

Ako povedal už John Lenon tento svet riadia šialenci a mal pravdu bol to človek ktorý presne vedel koľko bije. Žil v USA. Aktívne vystupoval proti vojne vo Vietname a ľudia z pozadia USA vlády ho za to nenávideli.
Význam Johna Lenona som docenil v tomto smere až po zhliadnutí vynikajúceho dokumentu na STV 2 uvedeného 1.februára 2015. Yoko Ono v závere dokumentu právom povedala že je presvedčená že ho zabili oni.
Ani sa nečudujem po tom ako sa John Lenon ako pacifista v USA angažoval za mier a ukončenie vojny vo Vietname. USA sa ho pokúšali za to vyhostiť z krajiny no vďaka Lenonovmu právnikovi a podpore verejnosti sa to nepodarilo hoci sa súdne spory okolo toho vliekli viac ako dva roky. John Lenon "bojoval" proti tej istej mašinérii proti ktorej vystupujeme a protestujeme aj my dnes.

Chcel zmeniť svet k lepšiemu Láskou. Nie násilím, Jeho vzorom bol Ghándy. Ten dokument my vohnal do oči slzy je to presne to isté za jeho čias ako je to dnes, ten istý teror a násilie skrývané za demokraciou.
Keď som v tom dokumente videl ako policajti tĺkli a strieľali do študentov tak som si zhrozene povedal, veď toto my nepamätáme ani za komunistu takúto policajnú brutalitu.. Ani zásahy polície v Prahe na Václaváku v roku 1989 sa tej brutalite ktorá bola denne nasadzovaná proti protivojnovým aktivistom v USA nevyrovná. Skrátka extrémne tvrdé zásahy i zabíjanie neozbrojených študentov na ulici, ktoré sme my nikdy nepoznali.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Petronela 2015-02-02 10:01
Souhlas Pivovarči. Obětovali své nevinné lidi, aby mohli pod záminkou nahánění teroristů rozpoutat v X státech peklo na zemi a plenit a rabovat a vysávat a ničit a vraždit. Tu historku o teroristech jim od začátku nevěřím a to nejsem fyzik ani chemik, ale mám svůj nos a ten nikdy nelže.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Piovarči 2015-02-02 12:41
Aj ženská intuícia je veľavaravná....
Zabili Kenedyho, zabili Martina uthera Kinga a pravdepodobne zabili aj Johna Lenona a navždy umlčali množstvo ďalších svojich kritikov a odporcov. aby mohli i naďalej vraždiť všade po svete. Posledné vraždenie rozpútali na Ukrajine preto vraj lebo tam bola Ruská bábková vláda a nevraždilo sa tam kým tam teda bola.

Akonáhle ale došlo k násilnému prevratu začalo sa vo veľkom aj tam vraždiť najprv zabíjali protestujúcich odporcov v Odesse, teraz vedú protiteroristic kú operáciu ktorá stála už oficiálne viac ako 5000 ľudských obetí..(pravdep odobne tam však už padlo možno viac ako 10 000 ľud, preto že ani jedna bojujúca strana neprizná koľko má skutočne padlých)
Východná ukrajina teraz mobilizuje proti vládnym silám. Západ sa rozhodol že vojensky podporí svoju bábkovú vládu v Kyjeve tak že vraždenie v protiteroristic kej vojnovej operácii Kyjeva bude za pomoci západu pokračovať a zavraždených bude stále pribúdať toto je realita neľútostného Kapitalizmu..
Vojna to je ich MIER to je ich bussines..
Vojna to je to na čom tieto kreatúri fičia.
Vojna je nevyhnutnosť a priam drogová závislosť mocných na západe.
Je to pre nich ten najvýhodnejší kšeft, ktorý vyčerpáva a ničí celé národy a národné ekonomiky, Ale posiluje tých čo z pozadia na vojnovom priemysle a mŕtvolách zarábajú miliardy....
Toto je nefalšovaný mocensko-ekonom ický Fašizmus....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Petronela 2015-02-02 13:12
Však Američtí mocnáři si už rozkoupili pozemky na východě Ukrajiny. Ty pozemky, kde stojí domy těch "separatistů" obyčejných lidí, kteří chrání své domovy před nenažranci USA, kteří chtějí ve velkém těžit břidlicový plyn. A naše vláda podporuje fašisty ze západu.Ják je tohle možné???!!!
V Sýrii je skutečná mela o břidlicovou ropu, která pod ní leží. Obrovské naleziště a proto tam umíá tisíce a tisíce lidí a dětí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+119 # Peter Hansen 2015-02-01 13:23
Pane Antonine, mate seriozne nedostatky z metalurgie aj z fyzky. rovnovazny diagram je sice pekna vec, ale asi vam nedochadza, aka je teplota tavenia ocele. Kerosin hori pri teplote asi 500 stupnov celzia. Velmi rad by som vam dal do ruky ocelovu tyc, vyhnu, ktora hreje iba na 500 stupnov a do ruky kladivo, aby ste z tej tyce nieco vyrobil. Ked pisete na verejne fora, tak aspon zo seba nerobte verejne debila. Dalsia vec je, ze ocel sa NIKDY nerozpadne na prach s obsahom nanotermitov. Rozhodne nie prirodzenou cestou. No a na zaver si pozrite oficialne spravy, vladne spravy, ktore pisu, ze na mieste budov boli JAZERA roztavenej ocele este dlho po pade budov. Tak mi napiste sem, co tu ocel roztopilo na taku teplotu , lebo kerosin to nebol. Teraz nieco o tvrdosti materialu. Preco sa lietadla nerobia z OCELE??? Ako moze dural znicit OCEL??? Vezmite si duralovu tyc a skuste mlatit do ocelovej zarubne a potom mi napiste, co skor povolilo. No a na uplny koniec, napiste mi, ako je mozne se narazom DVOCH lietadiel spadli TRI BUDOVY??? A to vam nepisem radu dalsich otázok, ktore su bohuzial realita. Nerobte zo seba debila na verejnosti. MAm pocit, ze mate vek, kedy sa to uz nehodi
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-78 # Josef 2015-02-01 13:36
Hořením kerosínu vznikají teploty přes 700 °C (zdroj: všude na internetu).
Ocel začíná ztrácet svoje mechanické vlastnosti kolem 500 - 600 °C (zdroj. tamtéž).
Naložte na nosníky, které jsou nejen tepelně namáhany, ale i poškozeny nárazem letadla několik tisíc tun betonu a oceli a uvidíte, jestli to vydrží.
Tady žádný problém opravdu není, i když se ho tam snažíte mermomocí najít.

Tvrzení o prachu nebo o roztavených jezerech oceli najdete jen v materiálech konspirátorů. Nikdo "oficiální" je nikdy netvrdil (jestliže operujete s oficiální zprávou z vyšetřování, měl byste uvést i přímou citaci, ale tu u vás nikde nevidím). Jejich "vyvracováním" se tedy vlámujete do otevřených dveří.

K tomu pokusu s tyčí... zkuste jí do ničeho nemlátit rukama, ale vystřelit ji rychlostí 800 km/hod.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # miklos 2015-02-01 15:08
v takej výške žiadne lietadlo neletí 800kmh, tak maximálne 300
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-44 # Josef 2015-02-01 15:36
Na to jsi přišel jak?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Richard 2015-02-02 02:04
cituji Josef
Maximální rychlost dopravního letadla v přízemním letu je asi 450 km/hod.
Jak jsi na to přišel?
Proč by nemohlo letět rychleji?
protože na to NENÍ stavěná reakce vlastního řídícího systému letadla. CHÁPEŠTO?. Nestihl by jsi korigovat let. Křivka změny letu by se protnula se zemí! A v našem případě by nesmírně klesla pravděpodobnost že se vůbec do věže trefí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+67 # Vladimír57 2015-02-01 15:34
Maximální rychlost dopravního letadla v přízemním letu je asi 450 km/hod. A roztavená ocel není jen v materiálech konspiračních teoretiků, ale především ve výpovědích lidí, kteří se podíleli na odklízení trosek. Ovšem o tyto výpovědi oficiální vyšetřovací komise neměla zájem. Oficiální komise a oficiální zdroje vydávají zajímavé informace. Například, Janukovyč byl demokraticky sesazen. Holt jednoduchý člověk potřebuje jednoduchou odpověď. Určitě mnoho lidí ještě nepřijalo skutečnost, že země je kulatá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-48 # Josef 2015-02-01 15:51
Maximální rychlost dopravního letadla v přízemním letu je asi 450 km/hod.
Jak jsi na to přišel?
Proč by nemohlo letět rychleji?

A roztavená ocel není jen v materiálech konspiračních teoretiků, ale především ve výpovědích lidí, kteří se podíleli na odklízení trosek.
No samozřejmě... ty odmítnuté výpovědi odborníků, kteří tam rubali beton, co se nikomu nehodily... a které se objevily v materiálech konspiračních teoretiků... ne, moment, vlastně neobjevily. Nebo jo?

Ano. Cokoliv oficiálního je samozřejmě číré zlo a naprostá lež, o tom přece nikdo soudný nemůže pochybovat.
Přihoďme ještě i Ukrajinu, proč ne? :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+75 # Richard 2015-02-01 16:46
Tahle hádka je zcela zbytečná a kontraproduktivní.
Soustřeďme se na nějaký markant.
Pád třetí budovy. Evidentně nedošlo k nárazu letadla a evidentně byl požár jen v několika lokálních ohniscích. A evidentně více jak od poloviny nahoru.. Pokud by se zhroutily nosníky tam kde je požár tak část budovy která nebyla ohněm zasažena by se zhroutila znatelně později a budova by se zcela jistě měla snahu zhroutit nepravidelně a nesložila by se vlastně do ,,sebe",.(prosí m pověste někdo pode mne FUNKČNÍ odkaz na pád budovy v co největším rozlišení) Rozumíš tomu? Minimálně polovina budovy, tedy i nosníky NEJSOU zasaženy požárem. JAKTOŽE se tyto části zdeformovaly steně jako zasažené? JAK JE TO MOŽNÉ???
Už jen toto by mělo v normálním případě stačit k naprosto brutálnímu vyšetčování. NESTAČILO!
Po takovéto nehodě jsou vyslechnuti úplně všichni kdo něco viděli a to i z dálky. A jejich výpověď je pečlivě zaznamenána. Zde jsou svědci kteří byli přímo u toho a byli aktivními účastníky a NEBYLI vyslechnuti PŘESTO že se sami aktivně přihlásili. JAK TO?
Ze záznamem který byl pořízen z nehody bylo manipulováno. Svaz pilotů též tvrdí že vlastně žádná letadla nebyla. K jejich stanovisku se NEBUDU vyjadřovat ale navedli mne ke kontrole obrazového materiálu. A je jísté že tam manipulace JE. Každý kdo si stáhne původní zpravodajství a pozdější a je schopen si je přehrát snímek po snímku a POROVNAT si je bude jist že tam manipilace JE! JAK TO?
Pak už jen perlička na závěr a tou je zpravodajství BBC které ohlašuje pád stojící budovy. Nabízí se velmi razantně myšlenka že BBC bylo informováno předem a budiva měla být již spadlá.
Některí údajní teroristé kteří podle vyšetřování měli zemřít v letadle jsou naživu a pokoušejí se komunikovat z vládou a jsou IGNOROVÁNI.
Toto jsou informace které jsou snadno dohledatelné a zkontrolovateln é.
A pak jsou tam ty nalezené stopy po nanotermitu. Ty nikdo nikdy nezpochybnil. Přechází se to mlčením. Jen se nám ty vzorky postupně ztrácí a nikdo neví proč. A poslední vzorky zkončily v trezorech aby vůbec nějaké zůstali. PROČ?
Pak jsou tu i záběry na roztavenou ocel která vytvořila sloučeniny a tyto dokazují že NĚKTERE PRVKY měli teplotu vyšší než 2000 stupňů. A toto je ignorováno a dokonce tyto vzorky byly vyloučeny bez jakéhokoli zdůvodnění z důkazního materiálu. PROČ?
Další jsem vynechal pro rozsáhlost a stručnost.
K argumentům které hovoří o nekompetentnost i sdružení architektů a projektantů upozorňuji že pro jazykově nadané je k dispozici jejich seznam. A doporučuji zadávat jejich jména a zjistit co někteří z nich postavili.
A většina nosníků nebyla v budově holá. Část jich byla přikryta jen nátěrem, část nátěrem a obložením ( a to nehořlavě, izolačně) pak teprve nějakým pohledovým papundeklem a další byla zalita v betonu. ZALITA V BETONU! A jěště tu zde nikdo nezmínil výtahové šachty které z hlediska bezpečnosti jsou v takto vysokých domech řešeny jako oddělené celky.
Pokud zvážíte předchozí odstavec je jasné že tak jak třeba poslední budova spadla je holá nemožnost.
Lidově. V některé fázi pádu by došlo k efektu podťatého stromu, to znamená že by sebou budova měla snahu plácnout do boku a vzhledem k velikosti budovy a šířce volného prostoru okolo by si lehla na jinou budovu. Na to aby se to stalo jak se to stalo by bylo totiž NUTNÉ aby VŠECHNY nosníky ztrácely srukturální odolnost stejně v čase. CHÁPETE? STEJNĚ!
No a po čase je i zřetelné proč se to stalo a KDO tohoto použil na zdůvodnění .....

Pokud se tohle stane u jedné budovy......... .......pak u druhé.......... .. a stejná situace potřetí..........

A hádka o jednotlivé nosníky nemá smysl. Jestli změkli, nezměkli. kdy změkli ............důl ežité je : Mohlo se to stát najednou? Přesně stejně? Přesně stejně byly ocelové prvky ohřívány na stenou teplotu bez ohledu na umístění, kryrí a ohniska požáru? A znova a znova? A ve třech budovách stejně? Jedna po druhé?
Všiměte si jak někteří jedinci radostně odvádějí debatu k nepodstatnostem a o těchto nepodstatnostec h se budou s chutí hádat. Nenechte se odvést od tématu a fakt.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-72 # Josef 2015-02-01 16:56
Odkaz ke třetí budově jsem tu někomu dával...
structuremag.org/.../...

A ten zbytek... promiň, ale ty nejsi normální, jestli tohle myslíš vážně...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+55 # Richard 2015-02-01 17:25
Dobře, já nejsem normální protože o věcech přemýšlím, dávám si věci do souvislostí. A Ty jsi normální protože věříš tomu co Ti řeknou. V pořádku. Děkuji za hodnocemí mě, a zhodnocetí toho co si myslím.
A odkaz na pád třetí budovy vypadá jinak.
ale tohle je nepodstatné a odvádí to pozornost od tématu.
Jaktože všechny nosné prvky v budově ztrácely strukturální odolnost v čase stejně bez ohledu na jejich umístění a rozdílný materiál který by je kryl před žárem NAPROSTO nahodilého požáru v budově?
Jaktože se stejná situace opakovala třikrát za sebou?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-54 # Josef 2015-02-01 17:36
Ne, protože jsi tu vypsal tunu naprostých nesmyslů.

Cože vypadá jinak? Tomu jsem vůbec nerozuměl.
Četl jsi ho vůbec? Umíš anglicky?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Vladimír57 2015-02-01 22:30
Proč nemůže letět rychleji. Pokud bych reagoval na tvé otázky jako reaguješ ty, odpověď by zněla: je to nesmysl. Já ti ale odpovím, 1) může za to příroda- příliš hustý vzduch. 2) technické parametry- nedostatečný výkon motorů. No a fotku kterou jsi tady vystavil, není na ni nic vidět, já viděl lepší. Krásně prostřelená zeď, ale po motorech ani stopa. Ještě se ti omlouvám, uved jsem tě v omyl. Motor neváží čtyři tuny ale tun šest !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Richard 2015-02-02 01:46
nemůže letět rychleji protože toto letadlo nějakou rychlostí reaguje na řízení. Po překročení této rychlosti by sebelepší reakce pilota mohla vést ke kolizi z terénem. I když staří mazáci by toto v případě nutnosti díky reflexům a letitému odhadu v mezní situaci často zvládli ....Prý měli 12 hodin na simulátoru..... .......... ???????
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2015-02-02 13:26
Jozef
"Ne, protože jsi tu vypsal tunu naprostých nesmyslů."

Jozef to čo tu ty napíšeš je absolútna ignorácia zásadných faktov a ešte sa budeš tváriť ako odborník. Takto môže ignorovať fakty len absolútny duševný mrzák:-)
Ale zrejme nemáš čo by si k tomu čo napísal Richard povedal a nemáš čím vyvrátiť tieto jednoznačné argumenty.
Vy popriete aj fyzikálne zákony len aby ste popreli niečo čo dokazuje vinu a zločin vašich obľúbencov.aleb o aj chlebodárcov. Ale keď sa to naplno prevalí prví budete prezliekať kabáty a tvrdiť že vy ste o tom že to bol od začiatku jasný inside job dávno vedeli......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Richard 2015-02-01 22:47
Mantra o nesmyslech, žádný argument a kdo Ti nevěří věří nesmyslům

Takže se oprostíme od zbytečností a uhýbání od tématu. Já se zeptám znova:
Jaktože všechny nosné prvky v budově ztrácely strukturální odolnoct v čase stejně bez ohledu na jejich umístění a rozdílný materiál který by je kryl před žárem NAPROSTO nahodilého požáru v budově? Jaktože se stejná situace opakovala třikrát za sebou?

doplnění

a až toto vymyslíš tak se Tě zeptám na ty požáry ve třetí budově. A věz že o tom něco vím. Ten odkaz co jsi sem dal je opravdu na nic. A jsem zvědav jestli budeš oponovat.
A kolega ezekiel sem dal též odkaz na budovu která zhořela. A ta se zachovala jak zde většina přítomných předpokládala. Posléze musela být ocelová konstrukce odstraněna řízeným odstřelem.
Jojo, do izraele a do 11 září se šťourat nesmí. A poznámka naokraj. Proč nepoužíváš původní nik? Jsi se tu zjevil specielne kuli jednomu článku.
Nejsi úctyhodný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # ezekiel 2015-02-02 08:48
Zachovala sa tak ako by predpokladala väčšina statikov. Ocelová časť okolo jadra z veľkej časti skolabovala, zhodiť potom museli celý ten zvyšok.

Požiarna odolnosť oceľovej konštrukcie je totiž oveľa nižšia ako železobetónovej . To je fakt, nie predmet diskusie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2015-02-02 13:51
Ezekiel
železo betón bol aj v masívnom jadre budovy.
Ezekiel ale Porušenkovci prehrávajú
teraz.sk/.../...
Západ im ale podla posledných prehlásení dodá moderné zbrane, to bude paseka to bude radosti, to bude mŕtvol. Na Dombase vyhlásili mobilizáciu tak že ešte len teraz nás čaká masaker.....
ta3.com/.../.....
Ukrajinská chunta po 29. 1. 2015 priznala straty len 1194 mužov a celkové počty sú na 5100 padlých tak že ostatných 4000 padlých pripadá už len na Doneckých povstalcov a civilistov. Tomuto sa samozrejme ale veriť nedá keďže Kiberberkut po prelámaní do počítačov ministerśtva vnútra zistil že na Ukrajinskej strane padlo len za poslední dva týždne 1100 vojakov. A len 29 1. mala Ukrajina 89 padlých v jedinom dni a to priznali.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # ezekiel 2015-02-02 17:47
1. Mozgová obrna??
2. Celú dobu tu píšem o železobetónovom jadre a ty napíšeš že železobetón bol aj v jadre budovy.
3. Čo má spoločné Porošenko s 9-11??
4. Dombas sa píše Donbas
5. Zacharčenko, ten tvoj análny bojfriend a lokálny písmejkr, plánuje na Do(m)nbase všeobecnú mobilizáciu. To budú miestny nadšení...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Vladimír57 2015-02-01 19:16
Richarde, já obdivuji Tvou trpělivost, vše co tady uvádíš jsou známá fakta a zdaleka to není vše. Nechtěl jsem se rozepisovat jako Ty, je to zbytečné. Dub dubem zůstane.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Richard 2015-02-02 00:03
to není o něm ale o lidech kteří sem přijdou hledat pravdu protože se jim tředa na novinkách či íděsu cosi nezdá. A proto si dávám pozor na pravdu a snažím se vždy zmínit věci snadno dohledatelné. A pokud Ti protistrana odporuje, zaujmeš čtenáře a on začne hledat......... A toto se mu stane třikrát čtyřikrát máme nového kamaráda či kamarádku.
Funkcí trolů zde NENÍ vysírat nás ( s námi už nehnou) ale zničit debatu, zabránit relevantním odkazům a zpochybnit informace
Takže nejde o nás ale o náhodné čtenáře jejiž názor na nás je třeba zdeformovat. A znás udělat buď blázny nebo ruské agenty.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2015-02-02 14:51
Toto sa im aj tak zjavne nedarí, je stále viac ľudí čo už US demokracii neveria
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-31 # Gogo 2015-02-01 17:40
كنت تعتقد أنك الملك ولكن أنت رجل مع يتغوط في فمك فقط.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # .lak 2015-02-01 18:04
Myslíš si, že jsi král, ale jsi muž s hovnem v ústech.
překlad poudala
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # ascharad 2015-02-01 19:10
Arabsky tu umí kde kdo, tím nás neoslníš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Ondrej 2015-02-02 21:18
Cituji Gogo:
كنت تعتقد أنك الملك ولكن أنت رجل مع يتغوط في فمك فقط.

google translate :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-27 # LUF 2015-02-01 18:11
Richard: S tou redakcí BBC, která byla zapojená do konspirace považuju za rekord, jaké kravině jste schopní uvěřit. Vládní spiklenci to prováděli tajně, ale sami o tom řeknou novinářům, zřejmě proto, aby o tom nezapomněli informovat. Jako byste vůbec neměli mozek ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Richard 2015-02-02 00:11
1 stalo se to nebo nestal? ANO či NE?
2 A ano byla by to součást spiknutí. Způsob, pořadí a emoční manipulace. Toto by zcela jistě patřilo k věci.

doplnění 00,32,02,022015
upravil jsi zase tex a já Tě necitoval...... ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # robert 2015-02-01 18:27
tak si ty chytráku zkus s tím letadlem tak rychle letět ,a ještě když sis udělal prý rychlokurz létání ,co si debil nebo jidáš placený ssa
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Richard 2015-02-02 01:56
obojí,
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # .lak 2015-02-01 17:22
Zásadní bude že ty železné nosníky jsou tak nazvány ale v železobetonu plní funkci pružnosti. Beton je tvrdý, pevný, nicméně křehký a co do možných zemětřesných a poryvových vlivů třeba vichřic je tam konstrukce u budov namáhaných rázovými vlivy právě ošetřena ocelí aby nároky na ohyb, střih a tah kompenzovali nedostatek betonu. A že to udrží skelet samo o sobě právě železem je jen + a předimenzovanos t která je nutná kvůli třeba zemětřesným vlivům kdy letadýlko tam může působit na masu destrukčně vůči těmto možným silám ano, v°° :-))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-20 # Josef 2015-02-01 17:38
Cože?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # pesimista 2015-02-01 20:49
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Kurt Kolibka 2015-02-01 23:27
Já tě trochu upřesním. Beton má vysokou pevnost v tlaku, ale velmi nízkou pevnost v tahu. Proto se kombinuje s ocelovou výztuží. Ta je v betonu vedena tak, aby byla vždy umístěna v těch částech nosníků nebo stropních desek, které jsou namáhány na tah. Opačná strana nosníku (či stropní desky) je pak namáhána na tlak. Nicméně dvojčata nebyla postavena ze železobetonu, ale z oceli a jen stropy byly z litého železobetonu. Struktura ocelových sloupů byla dvojí. Jádrové H nosníky, které byly soustředěny ve středu budovy (v podstatě okolo výtahových a energetických šachet) a byly základní nosnou strukturou a dále pomocné nosníky které podepíraly jednotlivé stropy. Obvodový plášť byl pak zavěšen na těch stropech.
Ocelové nosníky byly chráněny proti požáru azbestovým obložením (proto byly baráky odstřeleny, protože rekonstrukce by vyžadovala, aby byl po postavení dvojčat zakázaný azbest odstraněn a nahrazen jinými protipožárními úpravami. Rekonstrukce včetně změny teplotně izolační schopnosti pláště by vyžadovala tolik peněz, že se Silverstein rozhodl baráky sundat tak, aby mohl inkasovat pojistku (a moc z toho vyvařila boj proti terorismu a omezování osobních svobod). Proto to nafingovali jako teroristický útok.
Tímto taky odpovídám tomu [...]ovi ezekielovi na jeho poblbavé pokusy zpochybňovat mé znalosti problematiky (viz níže).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # ezekiel 2015-02-02 09:18
Kurte, ty si tak trošku debil...

Prvý odstavec - pekný popis, máš u mňa pol nepodstatného bodu.

Druhá časť už je horšia. Nosníky neboli chránené azbestovým obložením, ale nástrekom - ktorý obsahoval mimo iné aj azbest, ale neskôr bol odstránený, takže tvoja teória padá:

The initial material used for most of the fireproofing (later withdrawn because it contained asbestos) was a mineral fiber formulation consisting of about 20 percent chrysotile asbestos, 60 to 65 percent mineral wool, and the remainder made of gypsum and Portland cement binder. This was sprayed on structural steel up to the 36th floor and parts of the 37th and 38th floors of the North Tower.
Above this point in the North Tower, and for the entire structure of the South Tower, the spray was an asbestos-free successor to the original product consisting of mineral wool and binder. These formulations were applied to core columns, the outside face of the exterior walls and columns, the long-span steel joists (trusses) that supported the concrete floors, and trench headers for the underfloor raceway system.


fireengineering.com/.../...

Mimochodom tento nástrek sa ukázal ako neúčinný ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Peter 2015-02-01 22:32
Pracoval si niekedy s ocelou nahriatou aspon na 850°C ?
Ja ano to robim bezne v praci a poviem ti ze nahriat ocel na tuto teplotu je zdlhavy proces aj v Kaliacej peci , jedno viem urcite ze na ocelove nosniky sa urcite pouzivy uslachtila ocel a ta toho znesie ovela viac ako sa na prvy pohlad zda a upozornujem ze strata pevnosti pri zahriati na 700°C je sotva 5-7% cize nic co by mohlo vadit v klietkovej konstrukcii maximalne by povolili nity ale nikdy by nedoslo k roztaveniu nosnikov
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-22 # ezekiel 2015-02-01 22:54
Škoda že o tom nevedel španielsky mrakodrap Torre Windsor, ktorého ocelová časť spadla, a to do neho ani nenabúralo lietadlo plné kerosínu....

en.wikipedia.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Peter 2015-02-01 23:28
zabudas na jednu vec ze prave ta ocelova konstrukcia tam ostala stat , budova kompletne vyhorela a bola neskor odstranena riadenou demolaciov. vid tvoj vlastny odkaz a je tam obrazok po uhaseni poziaru tak si to pozri a poriadne precitaj.

en.wikipedia.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # ezekiel 2015-02-02 00:47
Presne naopak - spadla ocelová časť a na tom obrázku je to aj krásne vidieť - všimni si že jadro ktoré stojí je železobeton, na rozdiel od vonkajšej časti.

Máš to napísané aj priamo v tom článku:

The fire spread quickly throughout the entire building, leading to the collapse of the outermost, steel parts of the upper floors
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Richard 2015-02-02 02:14
žvást .. manipulace. Spadlo a zkroutilo se to co tvořilo PLAŠŤ. PLAŠŤ. Podívej se na tu fotku. To co tvoří plášť je největší fujtaxl ve stavebnictví. I přez dlouho trvající požár se nosné části budovy zcela hladce udržely a to i nosníky. STOJÍ!!!!! Dokonce po tom lezli a studii z měřením dělali. A dospěli k názoru že takto postavená budova NEOHROŽUJE svoje okolí pádem ani v případě razantního požáru.
JAK toto zjištění koresponduje z pádem třetí budovy????????? ??
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # ezekiel 2015-02-02 08:45
Nie...nechápem prečo sa snažíš trvať na svojom keď je to viac ako zrejmé... Windsor nemal ocelový len nosný plášť (curtain wall) tak ako väčšina budov, ale aj časť vnútorného priestoru. Na prvej fotke je to vidieť:

en.wikipedia.org/wiki/Windsor_Tower_%28Madrid%29#mediaviewer/File:Torre_Windsor,_Madrid_1208.JPG.

Nosné časti ktoré boli zo železobetónu sa samozrejme udržali, pretože požiarna odolnosť železobetónu je značne vyššia. Práve preto a preto že veľká časť moderných mrakodrapov má železobetónovú konštrukciu, nenájdeme žiadnu vyššiu budovu ktorá by zkolabolovala v dôsledku požiaru. U nižších budov je už situácia iná, tám sa už pár príkladov nájde - Windsor uvádzam preto že pán požiarnik tvrdil citujem: Nikde na světě se předtím nikdy nezhroutil mrakodrap kvůli ohni. - čo je možno pravda - z časti aj z horeuvedených dôvodov, na druhej strane tu máme analógiu pár rokov po WTC. Dôvod prečo išlo dole WTC7 nájdeš v linku od oficiálnej vyšetrovacej komisie, z ktorej vychádzajú snad všetci okrem konšpiratívcov, ktorí sú schopní kľudne aj tvrdiť že neexistuje alebo je tajný. Existuje a tajný nie je:
nist.gov/.../...
Pokiaľ máš problém s niektorou jeho časťou, vyber danú pasáž a konfrontuj ju s tým čo tvrdí protistrana.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # DDDD 2015-02-02 08:43
Jen bych rád řekl, že ten oheň neměl kyslík.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Miki 2015-02-02 23:55
Divný je, že i přes tu výheň, se pas jednoho ze svévolných pilotů našel v téměř neporušeném stavu v troskách :D

Asi mu vypadnul z okénka, když mířil na dvojčata. Jak jinak si vysvětlit, že obstál papír tam kde neobstála ocel ? :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+64 # HR 2015-02-01 10:35
Vyjadrili sa k tomu stovky stavitelov vyskovych budov, statikov, oceliarov, hutnikov atd....je to nezmysel, co pises....!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-47 # ezekiel 2015-02-01 10:58
Pokiaľ myslíš Architects for Truth, tak tam by si statika hľadal ťažko. Väčšina z tých ľudí navrhuje katalógové papundeklové bungalovy...

Schválne, skús nájsť jedného ktorý by dokázateľne projektoval statiku u mrakodrapu s oceľovou konštrukciou... .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # Peter Hansen 2015-02-01 13:26
JAAAAJ [...] !!!!!! zasa mas zarobených 5 euri, lebo si sem zasa napisal do neba volajucu debilnost ;-) Uz sa na tebe smeju aj male deti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-41 # ezekiel 2015-02-01 14:00
pán Hansen je akisto odborník cez statiku výškových budov a riadené demolície....

Tak... a nejaký dôkaz alebo budeš len tak pičovat??
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+94 # Kurt Kolibka 2015-02-01 15:34
Já mám, ty certifikovaný dickheade, státní zkoušky z trhacích prací a potvrzuji, že pád věží WTC včetně WTC 7, do kteréžto budovy nenarazilo ani děcko na trojkolce, byly typické řízené demolice pomocí výbušnin. Jen díky tomu mohla jít budova kolmo dolů, protože i kdyby byla pravdivá ta vládní verze pro slaboduché a došlo k zhroucení nosníků v důsledku jejich změknutí vlivem těch požárů, tak by se těch cca 20 pater nad zónou nárazu začalo otáčet kolem bodu nárazu jako kloubu, protože poškození nosných struktur bylo rozhodně asymetrické. Takže v konečném důsledku by ta horní patra padala bokem zbytku mrakodrapů a pochopitelně by při pádu působila škody jak na samotných dvojčatech, tak na okolních budovách.
Pokud by tě, ty zanícený šourku, zajímalo, jak k tomu odstřelu došlo, tak dle dostupných obrazových materiálu následovně:
pomocí nanotermitu byly přepáleny jádrové H nosníky, pomocí velké nálože umístěné v nejnižším podlaží na jádrových nosnících byla budova "podseknuta" (to byl ten velký výbuch, co byl slyšet i na videozáznamech) a nakonec byly odstřelovány časované malé nálože na nosnících podepírajících stropy jednotlivých pater, které je vystřelovaly mimo profil budovy. To byly ty blastické mraky z nichž vylétaly jednotlivé nosníky ven jak párátka.
Mimochodem blastické mraky vznikají jen ve dvou případech. Při sopečném výbuchu nebo při explozi výbušnin ať už konvenčních nebo jaderných. Při pádu budovy z důvodu změknutí ocelových nosníků by nikdy blastické mraky nevznikly.
Navíc doporučuji, ty vodnatá hlavo, přednášku z VUT Brno o dynamice pádu výškových budov, která na základě matematického modelu vypočítala, že pakliže došlo k změknutí těch ocelí (všimni si, [...]e, že s oficiální verzí v tomto bodě nijak nebojují. Naopak navazují na závěry onoho slavného NISTu) a budova začala padat, tak by se energie pádu po cca 80 metrech vyčerpala statickým odporem spodních nepoškozených struktur, pád by se zastavil a více než polovina budovy by zůstala stát. A když přehnali všechny parametry do absurdna, aby jim ta modelovaná budova spadla celá, tak zjistili, že by pád trval dramaticky déle. Nepamatuji se už přesně kolik a ani se mi to kvůli takové syfilitické mrdce jako ty nechce hledat
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # Richard 2015-02-01 16:59
děkuji za daleko lepší vysvětlení celé situace než jsem napsal já. Kdybych přečetl debatu celou a nezačal okamžitě psát......
Konečně fundovaný posudek který je napsán tak aby mu rozuměl každý.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-41 # ezekiel 2015-02-01 18:44
Pokiaľ je pravda čo si písal predtým, určite si rád prečítaš aj názor druhej strany, ktorú zastupujú skutočný odborníci a nie broukpytlíci na práce všeho druhu ako tuná Kurt:

www.debunking911.com/

V češtine bol výborný článok o WTC7 na Technete (hostuje ich síce idnes ale kvalitu článkov majú niekde úplne inde...)

technet.idnes.cz/zahadny-pad-budovy-wtc-7-je-vysvetlen-ale-konspirace-o-cia-trvaji-p83-/tec_technika.aspx?c=A110905_155452_tec_technika_pka

Chalani tam odvádzajú fakt kus dobrej práce, len musí mať človeku odvahu na to aby si dokázal priznať že "alternatívne" médiá nemajú pravdu. Podobne výbornú analýzu mali aj na homeopatiká ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # John Pitralon 2015-02-01 22:11
Jestli Kasíkovo sebeoblbování považujete za dobrou práci, tak bůh s vámi, není co dodat...

Asi každý, kdo se tím aspoň 15 minut zabýval (kromě [...]ního Kasíka) ví, že simulační model kolapsu WTC 7 od slavného NISTu je celému světu nanic za situace, kdy je tajný. Takže výsledek jejich několikaleté práce jaksi nikdy nikdo neviděl. Debžo Kasíc je úplně mimo - tvrdit, že vše kolem WTC7 je vysvětleno, je čirá fantasmagorie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # ezekiel 2015-02-01 22:58
Tajný možno pre niekoho kto nevie preklikať pár odkazov. Mne to trvalo asi desať sekúnd ...

Celý report tu:
nist.gov/.../...
Kurt Kolibka ako expert ti určite objasní čo je čo...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # John Pitralon 2015-02-02 08:00
Samozřejmě, že si můžete jednoduše stáhnout NIST report, to ví každý [...]. Tato zpráva o WTC 7 je ale výblitek, který stojí na simulačním modelu - přičemž data simulačního modelu jsou tajná - tedy je nelze replikovat a celé je to jen kamufláž určená k oblbování naivních hlupáčků.

NIST Denies Access to WTC7 Data
911blogger.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # ezekiel 2015-02-02 12:18
Niektorí [...]i s tým evidentne problém majú.

Neviem na čo by tebe osobne boli konkrétne vstupné dáta, pokiaľ teda nemáš 2 mesiace strojového času na slušnom linuxovom clustery ktorý bol použitý na detailný výpočet ....
Sračky ktoré tvrdia konšpiratívny investigatívci sa dajú vyvrátiť aj z NIST reportu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # John Pitralon 2015-02-02 12:51
No vidíte - stačilo uznat, že ta data - tj. vstupní parametry toho jejich modelu prostě nikdo nemá a nikdy je nedostane... To není nic složitého na pochopení. Všechny Kasíkovy kydy tím padají do [...]u.

Nevidím žádný problém v tom, aby NIST zpřístupnil pár pitomých souborů, které po nich chce nějaký statik, aby se mohl detailně podívat na jejich výblitek. To už dokáže udělat i naprostý [...] .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Kurt Kolibka 2015-02-01 23:41
Navíc ty takzvané důkazy debunkující odporující názory jsou
1. neúplné - neboli nepracují se všemi protiargumenty a důkazy, ale jen s některými, na které dokázali najít jakés takés vysvětlení.
2. vytržené z kontextu neboli vysvětlují většinou nějaký izolovaný jev bez jeho interakce a současnosti s dalšími událostmi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # ezekiel 2015-02-02 00:52
Máš nejaký príklad interakcie ktorá ti nie je jasná?

A nemyslíš si že ten tvoj opis sedí skôr na prednášku pána docenta z VÚT, ktorý počítal úplne inú hypotetickú budovu?? :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Richard 2015-02-02 02:20
nějak jsi uhnul od toho co Ti říká Kurt Kolibka
cituji
Navíc doporučuji, ty vodnatá hlavo, přednášku z VUT Brno o dynamice pádu výškových budov, která na základě matematického modelu vypočítala, že pakliže došlo k změknutí těch ocelí (všimni si, [...]e, že s oficiální verzí v tomto bodě nijak nebojují. Naopak navazují na závěry onoho slavného NISTu) a budova začala padat, tak by se energie pádu po cca 80 metrech vyčerpala statickým odporem spodních nepoškozených struktur, pád by se zastavil a více než polovina budovy by zůstala stát. A když přehnali všechny parametry do absurdna, aby jim ta modelovaná budova spadla celá, tak zjistili, že by pád trval dramaticky déle.
nějak se Ti do toho nechce......... ............... ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # ezekiel 2015-02-02 12:24
Panebože, Richarde... tu prednášku sme tu už rozoberali x-krát, prečítaj si poriadne celé vlákno a určite narazíš aj na tento link:

internationalskeptics.com/.../ ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2015-02-02 17:51
Ezekiel
NITS sama dala spraviť testy štátnym labákom vieš o tom?
NIST poverila laboratóriá UW, aby vytvorili model poschodí aké boli vo WTC, a urobili na tomto modeli test odolnosti konštrukcie v podmienkach veľkého, kritického požiaru.
Chceli zistiť, čo sa stalo podlažiam vo WTC, keď boli vystavené požiaru. Laboratóriá UW vykonali tieto testy, a model podlaží v testoch neskolaboval, podlažia nespadli. Bola tam nejaká deformácia, vertikálny prehyb asi 8cm, ale tá konštrukcia, iste, neroztavila sa, to by sme ani nečakali, ale požiarom odolala, nespadla. NIST sa v jej finálnej správe o páde veží spoľahla na počítačovú simuláciu. Čo je,.. OK, ale nie je to také dobré ako skutočný experiment.
Pri používaní vedeckých metód je naozaj dobré používať experimenty, za zistenie vecí. Tu je experiment, ktorého výsledok nezodpovedá teórii o ohni a poškodení, oficiálnej teórii.
A NIST v jej počítačovej simulácii dovoľuje prehyb nie 8cm, ktorý bol zistený experimentálne,
ale viac ako 1 meter, presnejšie 107cm. To je dosť značná extrapolácia (odchýlka) od experimentálnyc h dát.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Majkl 2015-10-21 01:36
ezekiel ty jsi normální vyližbrk tahni doprdele ty [...]i hlavo bez mozku ..máš to tady vysvětlené každej zná pravdu a budeš to pořád zkoušet s těma svýma hovnama ... 11. září [...]ovina v podání USA
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-35 # ezekiel 2015-02-01 18:31
1. Silne pochybujem o tom že máš niečo ako státni zkoušku z trhacích prací, to si nechaj pre kamošov v hospode. Aj pokiaľ by to bola pravda, neznamená to že vieš o statike výškových budov. Predpokladám že ani netušíš aký typ konštrukcie bol použitý.

Áno, tú prednášku som videl, dohľadať sa dá za 3 se[...] - je to obhajoba diplomovky nejakej baby, a docent čo robil oponenta je známy ako zanietený obhajca konšpiračných teórií (uznávam že je to argument ad hominem, niečo ako keď niekoho nazvem [...]om, ale to len tak na dokreslenie...) . Myslím že link som tu už posielal, aj na tú prednášku, aj na odborné forum kde celú prácu rozjebali na sračky. Ku cti tej ženskej slúži že sa do tej debaty zapojila tiež, je ale zarážajúce ako dokáže byť práca s toľkými nedostatkami považovaná za dostačujúcu na obhájenie titulu. No, dúfajme že kočka nepostaví nikdy nič vyššie ako bungalov.....

Linky:

prednáška:
reformy.cz/.../...
Doporučujem do pozornosti vetu ktorú hovorí pán Docent - jedná sa o model hypotetickej budovy - čokoľvek za tým je už v podstate zbytočné.

Čo sa týka oponentúry, najdeš to tu:
internationalskeptics.com/.../ ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # John Pitralon 2015-02-01 20:33
Určitě bude někdo číst [...]ní oponenturu - když každý jasně vidí na první pohled, že baráky explodovaly ....

www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Richard 2015-02-01 22:30
To byly ty blastické mraky z nichž vylétaly jednotlivé nosníky ven jak párátka.
To JE pravda. Je to i vidět na záznamu. Proč lítaly ven nosníky? KDE se tam vzaly blastické mraky ?
A znova opakuji. Jak je možné že nosníky povolily ve stejný čas a to přesto že některé byly holé (jen z nátěrem, některé byly obloženy izolačním materiálam a pak teprve pohledovým papundeklem a některé byly zalité v betonu. A též měly i jiný průřez.
JAKTOŽE přez toto všechno povolili ve stejný čas? Jak to?
A asi bude rozdíl též v intenzitě požáru vzhledem k požáru. Nebo snad hořelo přesně tak aby se přesně rozdílem intenzity požáru eliminovali rozdíly teplotní odolnosti nosných prvku? To snad né?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Richard 2015-02-02 02:53
Takže

Trzení které si použi cituji:
1. Silne pochybujem o tom že máš niečo ako státni zkoušku z trhacích prací, to si nechaj pre kamošov v hospode. Aj pokiaľ by to bola pravda, neznamená to že vieš o statike výškových budov. Predpokladám že ani netušíš aký typ konštrukcie bol použitý.
Jak jsi k tomu došel? Jak jsi přišel na to že NEMÁ zkoušku z trhacích prací?

Nevím jak jsi přišel na to že zrovna tento odkaz reformy.cz/.../... je ten co měl Kurt Kolibka na mysli. A tvrzení že tam byl rozcupován... no to asi ne. Ať to čtu jak to čtu o rozcupování se nedá mluvit. Má to jistě nedostatky ale tak jak je popisována konstrukce v opozičním táboře ... no odporuje to co píší jiní. A navíc Kurt Kolibka NEPÍŠE že je to konkrétní budova z 11 září. KOnkrétně píše cituji:
Navíc doporučuji, ty vodnatá hlavo, přednášku z VUT Brno o dynamice pádu výškových budov, která na základě matematického modelu vypočítala, že pakliže došlo k změknutí těch ocelí (všimni si, [...]e, že s oficiální verzí v tomto bodě nijak nebojují. Naopak navazují na závěry onoho slavného NISTu) a budova začala padat, tak by se energie pádu po cca 80 metrech vyčerpala statickým odporem spodních nepoškozených struktur, pád by se zastavil
To znamená že to tu uvádí jen jako model
A jediný odpor který jsem tam našel je od Tvého soukmenovce LUF
A proto Tvé tvrzení cituji:
Doporučujem do pozornosti vetu ktorú hovorí pán Docent - jedná sa o model hypotetickej budovy - čokoľvek za tým je už v podstate zbytočné.
postrádá jakýkoli smysl Nikdo zde netvrdil že se jedná o budovy 11 září.
A odkaz na oponentůru, internationalskeptics.com/.../ ... což je odkaz na tohle:
All times are GMT -7. The time now is 06:34 PM.
Powered by vBulletin. Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2014, TribeTech AB. All Rights Reserved.
This forum began as part of the James Randi Education Foundation (JREF). However, the forum now exists as
an independent entity with no affiliation with or endorsement by the JREF, including the section in reference to "JREF" topics.
to je asi trošku podraz. Víš jak vypadá oponentura? Oponentura k disertační práci má stejnou formu jako disertační práce, je to textový dokument. Takže vychladni a omluv se.
Tu teorii o zavěšených patrech být Tebou tak vůbec nezmiňuji. Víš co by se v tomto případě stalo,. No opadala by zavěšená patra a ZÚSTALA by nosná konsrtrukce stát . A byla by ještě MÉNĚ ohrožena protože zdroje požáru by se od ní oddělili při pádu.Jako když slékneš to nepodstatné. A jednotlivé nosné prvky ( jakoby věže jsou u těchto konstrukcí spajeny a to velmi robusním způsobem.
A v případě že by přece jen došlo k přerušení NOSNÉ konstrukce tak vzhledem ke strukturální odolnosti konstrukce pod narušením ( MUSÍ nést CELOU hmotnost budovy i z rezervou je ještě MĚNĚ pravděpodobné že by se zřítila. Spíše by se stalo že by konstrukce nad přerušením vzhledem ke ztrátě vyvážení a nepravidelného narušení nosné části ( že by se všechny nosné věže schopné nést ceou váhu budovy narušili ve stejném okamžiku?) se zřítila zcela MIMO základnu budovy! ( lehla by si na bok)
A ani tato konstrukce stále nevysvětluje otázku kterou Ti pokládám opět.
Jaktože všechny nosné prvky v budově ztrácely strukturální odolnoct v čase stejně bez ohledu na jejich umístění a rozdílný materiál který by je kryl před žárem NAPROSTO nahodilého požáru v budově? Jaktože se stejná situace opakovala třikrát za sebou?
A protože je to pro Tebe příliš složité tak já to zůžím jen na třetí budovu.
Lidsky, srozumitelně JEDNODUŠE napiš proč a jak se zřítila třetí budova. A snaž se aby to NEODPOROVALO obrazovému záznamu a nálezům na místě.
A při odpovědi zvaž nosné prvky.

Jinak je jasné že nevíš o čem mluvíš. Možná jsi chodil do školy ale fizika, matika a dějepis Tě nepoznamenal. Jakýsi přehled a jazyky . a dost. A etika také na štíru.
Já jsem špatný na psaní,
a jazyky ale moji doménou je fizika, matika, literatura............
Též dáváš odkazy jejichš smysl a důsledky Ti unikají.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Richard 2015-02-02 03:46
Doporučuji oba odkazy které jsem dal ezekiel
přečíst
On vlastně NEVÍ co sem dává.
reformy.cz/.../...
V tomto odkazu najdete v debatě spoustu alších odkazů k problematice a jisté je že to ezechiel nepotěší.
a v tomto odkazu který vydává za oponentůru je POTVRZENÍ toho co si myslíme
internationalskeptics.com/.../ ...
On si přečte nějaký úvodní komentář a nečte to celé. A to je chyba.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # ezekiel 2015-02-02 15:52
Bulšit.

Ale kdo chce si to prečíta celé. Aj ten druhý odkaz.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2015-02-03 03:37
Toto povedal o útokoch ruský generál:
Podle ruské webové stránky listu „Pravda“ vrchní velitel ruského vojenského letectva Anatolij Kornukov řekl: „Obecně je nemožné provést teroristický útok podle scénáře, jaký byl předveden v USA. Kdyby se něco takového stalo u nás, byl bych o tom ihned informován a během pár minut jsou všechny naše stroje ve vzduchu.“
chromik.wz.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jiří 2015-02-02 16:56
Doménou fizika -- moji doménou není, ale vím, že se píše fyzika. Napsat to jednou, beru to jako překlep, ale 2x?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # LUF 2015-02-01 23:09
Kurt Kolibka: Nemáš náhodou na mysli tu přednášku doc.ing.I.Němce z Brna?

reformy.cz/.../#comment-25585

Ten měl správné povědomí o konstrukci WTC ale nepochopitelně jeho model popisuje budovu jinou, u které každé patro nese všechna patra nad sebou. To je ten důvod, proč mu vychází něco jiného, než co se skutečně stalo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # ezekiel 2015-02-01 23:22
Už som mu to posielal.... môže si zároveň nájsť report NISTu ktorý je len tak mimochodom verejný ...

Inak je zaujímavé ako je niekto schopný venovať hodiny videám plných bulšitov, namiesto toho aby sa si poriadne prečítal napríklad ten report NIST. Tí najväčší exoti dokoncia tvrdia že je utajený....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Kurt Kolibka 2015-02-02 20:32
Ale ony ty jádrové nosníky v každém místě pochopitelně nesou všechna patra nad sebou. Ono by to ani jinak nešlo. Jedině, že by někdo vedle té konstrukce mrakodrapu postavil jinou konstrukci a z ní by spustil lana k těm jednotlivým patrům a ta lana by držela tíhu každého toho patra. Jako u lanového mostu. A nebo, že by nějaký fakir naučil ta jednotlivá patra levitovat.
Takže tahle poznámka je dosti mimo realitu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # John Pitralon 2015-02-01 20:15
Ve WTC7 nebude selhávat 400 spojů za sekundu kvůli pitomému požáru (je zaznamenán 2.25 sec čistý volný pád - i v ofiko reportu NISTU)

9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out |
české titulky
www.youtube.com/.../

Dokument o nálezu nanotermitu ve WTC
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Vitoslav 2015-02-01 12:06
Opet budu psat mimo tema.
Shlednul jsem zatim par minut ze 7 dilu dokumentu: Donbas na linii ohne. Pokud chcete videt, uplne jiny pohled na valku, na mistni lidi, kteri vsechno tohle musi trpet. Doporucuji. Sam Motorola mi ho doporucil .-)
Donbas na linie ohne (7 dilu)
1. www.youtube.com/.../
2. www.youtube.com/.../
3. www.youtube.com/.../
4. www.youtube.com/.../
5. www.youtube.com/.../
6. www.youtube.com/.../
7. www.youtube.com/.../

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Richard 2015-02-02 00:38
nejsi mimo mísu, troufám si tvrdit že většina i když je zde po očku toto sleduje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # jan 2015-02-01 22:08
vimeo.com/22571895

v dokumente Sicko (2007) Michael Moore
je tiež skupina dobrovoľníkov z 11.9. , ktorí neboli v službe, hrdinsky nasadili svoj život a zdravie dobrovoľne, zdarma a americký systém im odmietol pomoc s odôvodnením, pretože neboli v službe - nemali tam čo robiť
absurdné
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+119 # Petr Vánočka 2015-02-01 09:32
11 září byla pěkná hnusárna! akorát mě zaráží proč tihle lidi mluví až v roce 2015, proč už tehdy nešli do ulic za svoje padlé kamarády a za nevinné oběti? Navíc většina hasičů co zasahovala při 11 září je natrvalo zdravotně odepsaná.

peace:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+68 # Petr Ježek 2015-02-01 10:25
Oni chtěli mluvit ji tehdy, ale nikdo je neposlouchal. Mediální krytí tehdy bylo pevné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Piovarči 2015-02-01 13:02
Komisia vytvorená pre vyšetrovanie pádu dvojičiek nechcela počuť tieto výpovede. Bezdôvodne ich odmietla. Je o tom množstvo dostupných informácií
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Piovarči 2015-02-01 13:37
LUF nemohlo to padnúť tak ako tvrdíš ani náhodou:-) Stačí keď sa kukneme na prípad WTC 7 tam bolo len pár ohnísk požiarov len na jednej strane budovy a šlo to volným pádom tak ako demolícia a máme tu príklady do tla vyhorených vežiakov s oceľovou konštrukciou ktoré vyhoreli do tla ako obrovské fakle a nezrútili sa nemám čas to hľadať ale nájdi si to. Nevysvetlíš mi prečo padlo WTC 7 nemalo dôvod a ak by oceľ pri obyčajnom požiari povolila na jednej strane budovy tá by sa naklonila a zrútila do mestskej štvrte a zrútila by ďalších pár barákov..

WTC 7 bola jasnou a ukážkovou demolíciou. Ak by to tak nebolo tak načo existujú špecializované demoličné firmy pyrotechnikov ktorí celé týždne prerátavajú a nakladajú budovy určené k demolícii muníciou a náložami. Bola to sofistikovane pripravovaná akcia a budovy boli krátko predtým poistené proti teroristickým útokom a tesne predtým niekto na burze stavil na pád spoločností ktorých lietadla boli vtedy unesené a tiež na pád niektorých firiem ktoré sídlili v dvojičkách.

Stopa vedie k USA bankovému sektoru a tajným službám. Tak že tí o útokoch dopredu vedeli a prinajlepšom aj ak by sa na akcii nepodieľali sa na nej poriadne nabalili.
Už len keby o tom vedeli a nechali to teroristom uskutočniť sú jednoznačnými spolupáchateľmi . Lenže ono to smrdí ešte viac....

Teroristov si mohli priamo objednať a naviesť ich k činu a umožniť im to uskutočniť preto aj tie protiteroristic ké cvičenia v ten deň útoku, ktoré vlastne ochromili všetky zložky ktoré tomu mohli a mali čeliť..

Sám Usáma sa hneď po udalosti v Pakistanskej tlači vyjadril že v tom nemal prsty....Až oveľa neskôr to zobral na seba....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Piovarči 2015-02-01 13:42
LUF nejakým omylom som na Teba reagoval vyššie skús sa na to pozrieť
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Piovarči 2015-02-01 13:47
Presne tak bol to masaker pod falošnou vlajkou a zodpovední sú ľudia čo s finančného pozadia USA ovládajú USA zahraničnú politiku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2015-02-01 13:49
Nech reagujem na kohokoľvek tak to hádže len pod moje vlastné príspevky zaujímavá porucha:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Piovarči 2015-02-01 15:00
Karek Kahovec

"Každý zkušený hasič ví, že ve vysokém žáru hoří i beton. Proud vzduchu, tažený v takovém vysokém baráku ohněm vzhůru, působí jako měchy, a ocel měkne jako sádlo. Tenhle pán buď vůbec hasič není, nebo dostal zaplaceno za pár canců na kameru"

Slúžil si niekedy u požiarnikov? Aspoň u nás je to samé štúdium školenie a skúšky. Požiarnici pracujú sofistikovane nie je to banda magorov. Absolvujú nielen cvičenia a časté skúšky ale i školy a vedia niečo o požiaroch prevencii a o tom čo im presne hrozí podľa toho kde zasahujú. Bol som pár rokov požiarnikom tak že to nie je len tak hasiť bez akýchkoľvek vedomostí. Práve že vo vežiach príliš vysoká teplota požiaru nebola veže tmavo dymili a najvyššia dosiahnutá teplota na konštrukcii bola neskôr presne zmeraná dosiahla 250 až 270 stupňov. Táto teplota nosnosť ocele ešte neznižuje.. Na poschodiach nad požiaroviskom teplotou nepopraskali a nepovypadávali ani len sklenené výplne a okná čo sa bežne deje pri vysokých teplotách. Napokon v otvoroch po náraze lietadla sú nafotografovaní živí ľudia mávajúci o pomoc. Nemohli by tam byť ak by tam bola teplota taká vysoká, aby to roztavilo alebo deformovalo oceľovú konštrukciu.
Oceľ sa začala vo WTC taviť až tesne pred zrútením, tavenie ocele však nemohol spôsobiť požiar po náraze lietadiel.
V troskách WTC sa zistili stopy veľkého množstva termitu
Šéf studie NIST popírá existenci roztavené oceli ve WTC
blisty.cz/art/33042.html

Lenže nemal pravdu chlapec a toto nech si prečíta každý kto ešte pochybuje o tom že dvojičky spadli do svojich základov samé len pomocou požiaru

Oficiální zprávy tvrdí, že hořící palivo letadla narušilo konstrukci a ta se zřítila. Ale letecký benzín dokáže vyprodukovat maximálně 1000 °C, ocel WTC byla schopna vydržet teplotu kolem 1370-1510°C.
Navíc, ohěň ve WTC podle očitých svědků hořel oranžovo-červen ým plamenem, to je důkaz toho že měl ohěň malý přísun kyslíku, což mu ještě snižovalo na teplotě, a aby toho nebylo málo ocel ve WTC dokázala rozvést teplo po celé konstrukci, takže oheň neměl šanci na jendom místě vyvinout takovou teplotu aby se ocel začala tavit.
pravdu.cz/.../...
beo.sk/.../...
:
.../Zmerila-teplotu-oceli-od-n eznameho-zdroje-v-kraterech-WT C.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Vladimír57 2015-02-01 22:02
Zdravím Piovarči, článek o měření teploty nemá chybu, je to opravdu šleha. Už jsem před časem četl něco od ruského autora a on tu demolici také přičítá nukleární náloži. Zdůvodňuje to nalezením nějakých vzácných prvků, v prachu kolem WTC. Které se vyskytují pouze po jaderném výbuchu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2015-02-02 03:34
Vladimíre nadar
Tu máš ten článok o tom ruskom jadrovom fyzikovi:

Stopy nevedou do afgánských hor k Usámovi a jeho zbojníkům, kteří byli najati CIA v roce 1979, ale do nejvyšších míst americké státní správy a byznysu (v USA totéž) a celou ,,akci“ musela provést profesionální organizace s nejmodernějším vybavením (CIA?) s kooperací na FBI

Vzniklá mračna byla odborníky klasifikována jako pyroklastický proud, tedy sloučenina extrémně žhavých částic vznikajících při extrémní reakci. Tento jev byl dosud zaznamenám jen u dvou událostí: výbuchu sopky a výbuchu jaderné bomby. Pověřená vědecká instituce USGS, zjišťovala následky kolapsu, shromážděním odebraných vzorků 15 cm tlustého prachu z 35 míst Dolního Manhattanu, kam dolétl v obrovském pyroklastickém proudění ve formě aerosolu. V něm našli mnoho chemických prvků, ale i dost toxických a vzácně se vyskytujících, jako baryum, stroncium, thorium, cesium, lanthanum, ytrium. Rovněž nějaké, pouze se vyskytující v radioaktivní formě po výbuchu. Nejvíce vypovídající byl odběr ve vzdálenosti 250 metrů na pozemku WTC 01-16. Zde bylo naměřeno 3,67 gramů barya /kg prachu, 3,08 g stroncia/kg prachu. Ostatní odběry vykázaly 0,4 až 0,8 gramu barya/kg prachu, stroncia zase méně. Povolená úroveň je 0,015 gramu barya/kg prachu. Životu nebezpečná hodnota je již nad 0,4 gramu barya/kg prachu! Stroncium vytlačuje z kostí a zubů kalcium a tak je zeslabuje až k rakovině, která se na Manhattanu zvýšila po roce 2001 několikanásobně . Ještě 21 dní po útoku stále hořely požáry a tekla roztavená ocel, řekl 5. října 2001 na Národní konferenci statiků Leslie Robertson, jeden ze stavebních inženýrů WTC.
„Běžte tam dolů a uvidíte roztavenou ocel, jak stéká místnostmi dolů. Jako v nějaké slévárně. Jako láva,“
Zamoření radiací bylo silné, avšak nikoli akutní, protože samotný výbuch pohltila zem a kráter byl prolit stamiliony litrů vody. Především dlouhé požáry si však vybraly krutou daň. Požár hluboko pod povrchem trval 100 dní a uvolňoval množství radioaktivity a toxických látek. První 4 týdny museli požárníci měnit vybavení každý den, protože se jim rozlepovalo. I po 100 dnech stále vytahovaly buldozery ze země roztavený kov. Proto má drtivá většina požárníků leukémii a jiné druhy rakoviny. A pár ,,vyvolených“ má rakovinu kostní dřeně, kterou dostaneme výlučně po silném ozáření.

Budulínkovia čo chodia na politické školenia k mimovládkam nech čítajú ďalej:
nwoo.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2015-02-02 04:19
A keby sa budulínci báli klikať na odkaz tu je ďalší závažný kus textu z onoho článku:

O přítomnosti extrémně vysokých teplot v ulicích také svědčí popáleniny lidí zasažených pyroklastickým proudem nebo roztavené části automobilů. Žhavá kyselina dusičná, která se snesla na nedaleká parkoviště, zapalovala auta jako pochodně. V místech dál, kde nevybouchly nádrže automobilů, rozleptala kyselina okna a zničila karoserii. Mnohé vozy nehořely, tudíž argumentovat vysokou teplotou požáru nelze. 1100 těl obětí nebylo nikdy nalezeno, stejně jako všechno vybavení odstřelných budov. Zatímco zuřily požáry, tavila se ocel a nebylo vidět nebe, všude okolo poletovaly sněhově bílé papíry (viz. fotografie). Papíry ležely na žhavých vracích aut, vedle požárů, létaly skrze plameny a nebyl vidět ani jeden hořící! Je známo, že síran hořečnatý spolu s kyselinou mění vlastnosti papíru a váže se na jeho vlákna. Všechny tyto složky byly nalezené ve vrstvě prachu na Dolním Manhattanu. Baryum, cesium, stroncium, kyselina dusičná a další exotické prvky nemohou vzniknout při běžném požáru ani při pádu budovy. Požárníci a záchranáři ze Světového obchodního centra trpěli a stále trpí stejnými příznaky jako jejich kolegové z Černobylu nebo 300 000 vojáků postižených ,,syndromem války v zálivu“ – americké agrese. ,,Syndrom války v zálivu“ není nic jiného, než otrava radiací z munice, která užívá ochuzený uran. Všechny čeká pomalé čekání na konec.

Více než 10 000 obyvatel Manhattanu onemocnělo rakovinou (především štítné žlázy a leukémií) během několika let. 14 ze speciálně vycvičených psů, kteří pomáhali prohledávat trosky, zemřelo do několika týdnů. To je příliš rychlé i na rakovinotvorný azbest, který budovy též obsahovaly a na který americké úřady svádí vinu. Oficiální správu totiž ani exotické sloučeniny, ani roztavená ocel, nezajímaly. A o skeletu, který vznikl v kráteru, se radši nemluvilo vůbec. Skelet může vzniknout pouze při teplotách v řádu desítek tisíc stupňů a o sopečné oblasti se nebavíme, tudíž zbývá skutečně jen jedna možnost…
Vláda USA je vládou masových vrahů a vrahů vlastních občanů. Ne nadarmo varují bývalý náměstek Reaganovy vlády Paul C. Roberts a republikán Ron Paul s dalšími osobnosti (včetně slavného levicového režiséra Olivera Stonea nebo válečného reportéra z Vietnamu Johna Pilgera) před smrtelným nebezpečím pro svět ze strany USA. Oni ví, o čem mluví, na rozdíl od našich havlistických pomatenců, kteří ekonomicky, duchovně i morálně ožebračili český národ a v amerických válečných zločincích se vzhlíží.

Nech už to bolo akokoľvek WTC nepadli následkom poýiaru ani nárazu lietadiel

Ešte zaujímavé video k problematike:
www.youtube.com/.../
zaujímavý a objasňujúci dokument:
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Vladimír57 2015-02-02 09:34
Piovarči dík, nemohl jsem to najít. Místním zatvrzelcům však tento článek stačit nebude. Napsal to Rus. Z jejich reakcí jednoznačně vyplývá, že jsou placení. Oni snad nejsou schopni pochopit komu a jakým zájmům tím slouží. Amerika je prostě top a hotovo, že ta Amerika nedbá mezinárodních smluv, chart a pod. vůbec nevadí. Stačí, když válku zdůvodní ochranou demokracie, bojem proti terorismu, ochranou lidských práv a je vymalováno. Snad by měla předcházet diplomacie a úplně jiné řešení. USA jsou rozesraní po celém světě, ale Rusko je hrozba. USA vydalo v loňském roce na zbrojení 602 miliard dolaru, Rusko chce od roku 2012- 2022 tedy za deset let, vydat na zbrojení 278 miliard což je 21 krát méně než USA, ale tamtamy už bijí na poplach, Rusko zbrojí, Rusko je agresor. Není to trapné? A srovnávat počty základen, to je na mrtvici. Ať už jde ta posraná Amerika do prdele !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2015-02-02 14:47
Vladímir oni sa tu snažia za každú cenu prezentovať "väčšinový" názor čo sa im zjavne nadarí. Jasne že im to nemôže stačiť a nebude stačiť. sú to ideologicky presvedčení ľudkovia. S tou jadrovou zbraňou je to zatiaľ len veľké podozrenie vzhľadom na tie veľmi vysoké teploty čo sa tam dosiahli až 10 000 stupňov celzia, tiež nanotermit veľa odhalil. Darmo popierajú tie jazerá roztavenej ocele pod trodksmi svedkov je stále veľa a je aj dosť vídeí čo to dokumentujú. Vysoká teplota pod troskami WTC bola meraná aj družicami. .

Západ potrebuje zadusiť všetok technologický pokrok v Rusku a ten ide ruka v ruke s výdajmi na zbrojenie. Oni sa boja najmä toho technologického pokroku, ruské technológie sú na rozdiel od tých amerických podstatne lacnejšie teda aj vyskum je tam lacnejší a amíci to vedia a za každú cenu sa snažia rusko ekonomicky zničiť, ale zrejme toto už nebude možné. Ukrajinský konflikt len dotlačil Rusko k väčšiemu zbrojeniu aj snahe po sebestačnosti vo všetkom. Vojna sa ešte len začína. Dombas mobilizuje a západ ide dodať moderné zbrane Ukrajine tak že sa to poriadne vyostruje. Rusko musí konať rýchlo.a rázne. Ukrajinci budú asi veľmi ťažko znášať pribúdajúce straty svojich mužov na bojisku a proti vojne vznikne a už aj vzniká odpor väčšinového obyvateľstva
aktuality.sk/.../...
nwoo.org/.../...
Mapa bojiska
ic.pics.livejournal.com/.../.. .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Piovarči 2015-02-01 15:32
Ivo vďaka za tvoje reakcie
Jozef, manzelka ma otca v Californii, tiez sme tam zili kopec rokov. Dodnes pracuje pre nemenovanu vojensku spolocnost. Ver, ze keby ti zacal rozpravat, tak toto by si uz nikdy nenapisal. Paranoia je verit ze USA isli do Iraku tvorit mier. Az sa mi nechce verit, ze toto mozes napisat. Ale kazdy ma svoj svet, ze.

Prevalilo sa už veľa vecí ktoré sa predtým považovali za konšpirácie, alebo paranoidné podozrievania. Kto to dlhodobo sleduje už musí vedieť že tí čo majú najviac peňazí sústreďujú i najväčšiu moc, ktorou sa snažia dosiahnúť obsolútnu moc nad všetkým a všetkými. Práve teraz ide týmto mocným o zlomenie a rozloženie Ruska ako najväčšej hrozby pre svoj plán NWO

Tu platí to Putinovo:
"Ľudia ktorá likvidujú národy celých zemí nemajú právo nás učiť demokracii a hodnotám slobodného života."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-91 # LUF 2015-02-01 09:32
Hasič evidentně nemá povědomí ani o metalurgii ani o oficiální verzi 9/11. Netvrdí se, že by se ocel roztavila, ale pouze, že ztratila pevnost. K tomu stačí teplota 750st. - běžná i v obyčejných kamnech
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # .lak 2015-02-01 10:03
Ten plech taky nepropálíš hned když se vysype šamot ale za 3 sezóny roštování od rána do večera.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # abaxas 2015-02-01 10:20
obávám se, že nejde o propálení, ale o ohnutí.
V 11. září jsou nesrovnalosti, ale ohnutí mezi ně nepatří. Vezměte si jen koleje, ty se taky při vedrách kroutí a to jsou teploty podstatně nižší, ale je nemožné, aby budova padala volným pádem až k zemi, protože když už nic jiného, tak alespoň příčky by měli klást odpor. Nevím, je to celé divné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-50 # LUF 2015-02-01 10:50
Najdi si videa jak padají budovy - budova pokud padá, tak vždy padá prakticky volným pádem. To zbrzdění kvůli pevnosti konstrukce je z nějakého videa nepozorovatelné (konstrukce má pevnost statickou, jakmile se budova uvede do pohybu jsou tam síly mnohem větší než jenom tíže budovy)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # tom k 2015-02-01 11:45
Konstrukce věžáků je mega chladič, kde to nebude ani s vytvořením teploty pro "naměknutí" jednoduchý. Ale budiž. Lidi, kteří tvrdí, že WTC7 se zhroutilo kvůli pár plamínkům, pentagon je tak pevný, že se o sklo rozbije i křídlo na prach a v Pensylvánii to praští takovou silou, že se letadlo vaporizuje, jsou jenom Antonínové.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-42 # LUF 2015-02-01 12:05
Spíš naopak, čím větší objem hoření, tím vyšší teplota - viz jak vypadá ocelářská vysoká pec. Tam se topí černým uhlím a ocel se taví při 1500st., zatímco v kamnech to samé uhlí vytvoří teplotu kolem 500st.
WTC7 byla vážně poškozena troskami padajících WTC1, 2:
technet.idnes.cz/.../...

Ověř si kvalitu zdrojů, které mluví o tom že se rozbije křídlo o sklo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # tom k 2015-02-01 12:38
Citace:
Ověř si kvalitu zdrojů, které mluví o tom že se rozbije křídlo o sklo
Myslíš ofiko zprávu? Z ní to vyplývá. Je možné, že letoun připažil. Nebo to byla řízená střela, která se nejen vejde do otvoru, ale nemá ty křídla? Nebo je to jinak a vlítlo to tam zevnitř? To, co říkáš k tomu hoření přímo odporuje tomu, co se tam stalo, ale budiž.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Peter Hansen 2015-02-01 13:30
LUF: Netrep, WTC 7 nebola poskodena ziadnymi troskami, lebo ziadne trosky neboli. Ked pises o metalurgii, a poskodeni ocele pri 750 stupnoch, tak mi vysvetli, preco spadla budova, ked horelo iba hore a dole bola teplota okolia, alebo lepsie povedane minimalne v polovici budov?? A aj ta studena ocel sa rozpadla na prach s obsahom nanotermitu ??? Vieme ze di debilny, ale az tak???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # Josef 2015-02-01 13:50 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # LUF 2015-02-01 17:27 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Richard 2015-02-01 23:00
Vy dva chytráci. O ohni nevíte nic, o množství vzduchu potřebném k dosažení extrémních teplot též nic a o teplotním spádu nevíte že existuje. Doporučuji dohledat, načíst vzorce a použít kalkulačku. A vyjde vám nějaký výkon v čase. (jako množství energie. ) A zjistíte že pokud zahrnete všechno co hořelo tak máte exstřémní deficit. NĚCO tam tu energii dodalo. A stoupajcí velikost požáru v ohraničeném prostoru nejčastěji neznamená stoupající teplotu ale naopak protože chybí okysličovadlo. A jen idiot přirovná tento barák k vysoké peci. Protože JAK se okysličuje (dodává kyslík potřebný k hoření) palivo ve vysoké peci? JAK?
IDIOT.... vysoká pec...... Ani jeden o tom nevíte NIC:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # LUF 2015-02-01 23:32
Ten vysoký barák funguje dobře jako komín, který zajišťuje dobrý tah a přívod vzduchu. Jen idiota tohle nenapadne. A jak už tady bylo řečeno, teploty vůbec nemusely být extrémní, stačí teplota do 1000st. jako v kamnech
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Richard 2015-02-02 09:12
A zase jsi dokázal že o tom nic nevíš! Způsobilo by to BODOVË přehřátí ale vzhledem k množství hořlavého materiálu velice rychle by teplota klesala. ( prostě by shořela hořlavina) a vzhledem k tepelné setrvačnosti konstrukce, její schopnosti rozvádět teplo by se prd stalo. A též by byly viditelné na budově výstupy těchto spallin kde jsou nejteplejší. A tyto budovy jsou navrženy tak aby tento komín NEVZNIKL!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # ezekiel 2015-02-01 22:59
Celý supertajný report nájdeš tu:

nist.gov/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Gabriel 2015-02-01 13:36
bez kyslíku nehoří,můžeš mít objem jakýkoli.tam není plamen,jen to doutná
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Vladimír57 2015-02-01 13:44
Lofíku, ve vysoké peci se netopí, topí se v kamnech. Ve vysokých pecích se spaluje vysokopecní koks a železo se taví při teplotě 1539 °C. A není až tak docela pravda, že větší objem hoření způsobí vyšší teplotu. Aby bylo dosaženo potřebné teploty pro tavbu železa, je nutno do vysoké pece vhánět vzduch. V kamnech je teplota také vyšší, i oheň cigarety má teplotu 600 až 700 °C.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # LUF 2015-02-01 17:22
Každopádně ocel ztrácí pevnost při cca 750st., takže se shodneme, že kdo chce zpochybňovat oficiální verzi, nemůže mluvit o nedostatečné teplotě v baráku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Ivan Drabálek 2015-02-01 20:56
Lufe, ocelářská vysoká pec neexistuje, ten termín je nesmysl. Vysoká pec produkuje surové železo a krmí se rudou, koksem, vápnem a celou pecí duje vichřice vzduchu, vháněného výkonnými dmychadly. Tolik o tvé kvalifikaci poučovat jiné.
Surové železo se mění v ocel zkujňováním, dnes většinou v martinských pecích za vydatného přívodu energie (plyn +předehřátý vzduch) nebo v elektrických obloukových pecích s řízenou atmosférou.
Ku předmětu debaty: Ocel krásně hoří při teplotách už okolo 1700 stupňů Celsia. Jde jako vždycky o proces intenzivní oxidace a ocelové nosníky vypadají jako ohromné prskavky. V tom případě se železo v oceli mění na oxidy železa, hnědé šupiny a prach, nikoliv kaluže taveniny.Požár sám o sobě dokáže vysávat vzduch ze širokého okolí. U velkého požáru je tah vzduch směrem k ohni velice silný a rychlost větru je porovnatelná s orkánem. Takže ano, ocelová konstrukce může hořet jako hranice dříví.
Ani jedno mé slovo však nevylučuje možnost cílené demolice jako false flag pro útok nejen na Irák, ale na občanské svobody všeobecně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # LUF 2015-02-01 22:29
Ano, máš pravdu, jak ohledně termínu "vysoká pec" tak o tom, že cos napsal ještě nevylučuje demolici. Ale jeden z argumentů pro tu demolici právě byl, že ocel nemohla povolit žárem v budově - tak ten můžeme považovat za neplatný. Podobně by se daly vyloučit i další argumenty. Argumenty proti false flag jsou jiné; dával jsem tu odkazy na svůj web, kde se o tom píše
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Gabriel 2015-02-01 12:42
jo hlavně když jsou patra pod jakože padající částí postupně odpalováná,patr o po patru směrem dolu,ve vteřinových intervalech ,takže trosky nad místem nárazu se propadaj do již explozemi narušeného prostoru pod místem nárazu letadla.proto ta neskutečná rýchlost.pádu.n a videích je vidět ty exploze,jak směrují směrem dolů,až pak se začne sunout celá věž.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # LUF 2015-02-02 00:51
Nelži, to co je vidět na videích je kouř a prach, který se vyfukuje, když se splácnou patra během pádu:
www.youtube.com/.../
Konspirativci to považují za výbuchy ale není důvod si myslet že to je něco jiného než ten prach.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Gabriel 2015-02-02 11:43
takže prach dokáže explodovat.no supr.jedině ve mlejně nebo v papírně.ale né betonovej prach.exploze s plamenem tam jsou.já nelžu,táta kdyby žil tak by mi nařezal!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+98 # Nausius 2015-02-01 09:42
Co naplat.
O tomhle už byl posán stoh papíru, natočeny desítky, ne-li stovky dokumentů, vznikly iniciativy a sdružení architektů, hasičů, bývalých členů tajných služeb atd. které otevřeně říkají, že 11/9 byl podvrh.
I půlka americké veřejnosti už na 11/9 nevěří a z mého okolí jsou téměř všichni přesvědčeni minimálně o tom, že oficiální zpráva je bullshit. A to jsou prosím lidé, kteří jinak na nějaké konspirace nevěří a mnohdy zastávají názory diktované mediálním mainstreamem.

Jenže co naplat.
Démon globálního terorismu byl vypuštěn. Z Iráku, Afghánistánu, Lybie a dalších zemí jsou dnes jenom ruiny kde se podařilo nastolit absolutní chaos a rozkrást národní bohatství.
Drakonická legislativa ala Patriot act je i nadále schvalována napříč světem.
Tajné služby a šmírovací aparáty se zcela utrhly ze řetězu a spolupodílejí se na budování silného policejního státu(převážně v US, ale EU není daleko pozadu).

Ať je to jak je to, 11/9 bylo skvěle prodáno a producentům tohoto monstrózního představení splnilo většinu jejich záměrů.
Ikdyby dnes v televizi vystoupil D.Cheney či G.Bush a osobně řekli pravdu o 11/9, nic moc by to nezměnilo, dílo splnilo své cíle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-45 # Josef 2015-02-01 09:48
Problém je v tom, že 95 % lidí, kteří jsou přesvědčení, že "oficiální zpráva je bullshit" ji nikdy ani neviděli, natož aby ji četli. Obzvlášť to platí o lidech tady v ČR.
Řidí se pouze tím, co si přečtou na nějakých pochybných stránkách nebo uslyší od lidí, kteří k těm informacím přišli stejnou cestou...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-53 # LUF 2015-02-01 09:52
"O tomhle už byl popsán stoh papíru, natočeny desítky, ne-li stovky dokumentů..."

Pokud jde o to, jaká myšlenka se prosadí nezáleží na kvantitě ale na kvalitě. Kdyby 9/11 byla operace pod falešnou vlajkou, tak stačí jeden takový Snowden, důvěryhodný člověk a tím by pravda vyšla najevo. Přívrženci konspirací mají ale jen svědky typu tohoto hasiče, který zpochybňuje něco co oficiální verze vůbec netvrdí, stovky dokumentů kde jsou jen slaboduchá podezření a každé z nich je možné lehce zpochybnit ...

Kdysi árijským vědcům vadilo, že Žid, Einstein svojí teorií relativity vyvrátil árijského Newtona a sepsali publikaci "Sto vědců proti Einsteinovi". Einstein to komentoval: "Proč tolik? Kdybych neměl pravdu, stačil by jediný"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # tom k 2015-02-01 11:57
Snowdena považuješ za důvěryhodného a vlastní úsudek ne? Fakt tedy tvrdíš, že jsi jim všechno spolknul? Jak jsi to udělal, aby jsi to nevrhnul? Nesrovnávat s vědou prosím..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-20 # LUF 2015-02-01 12:44
Co tu píšu je jenom můj úsudek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Peter Hansen 2015-02-01 13:32
O pade dvojiciek to je asi tak, ze 95 % ludi na tomto fore pise, ze si zaplateny idiot. A ty sam tomu neveris. NO a ohladom budov, 5 % zaplatenych prostitutiek napisalo oficialny spravu a 95 % ludi si mysli, ze je to totalna hovadina a budovy si zhodili amici sami, aby mali dovod na najvacsie svinstvo storocia. A skus mi to vyvratit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # LUF 2015-02-01 17:29
Souhlasím, že 95 proc. lidí tady věří na ty konspirace. Jinde naštěstí ne.
K rozpoutání války stačí amíkům si vymyslet např. pohádku o zbraních hromadného ničení v Iráku. Vůbec nepotřebují unášet letadla, bourat mrakodrapy, útočit na Pentagon a pole v Pensilvánii a zabít při tom tisíce civilistů. Navíc , kdo má všech 5 pohromadě, něco takového by nešlo udělat tajně - hlavní argumenty -viz tady:
luf7.webnode.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2015-02-02 17:25
Ty nevieš o tom že tie mrakodrapy už chceli zbúrať? Určite o tom niečo nájdeš keď budeš chcieť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Kurt Kolibka 2015-02-02 20:24
Jenže u ZHN v Iráku by nemohli protlačit Patriot Act přes Kongres
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # Rudolf 2015-02-01 10:01
Žádné co naplat! Díky tomuto jsme vyškoleni a dnes jistě víme, že když se něco ve světě stane, první co se zeptáme:
KOMU TO SLOUŽÍ
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-66 # Karel Kahovec 2015-02-01 09:53
Každý zkušený hasič ví, že ve vysokém žáru hoří i beton. Proud vzduchu, tažený v takovém vysokém baráku ohněm vzhůru, působí jako měchy, a ocel měkne jako sádlo. Tenhle pán buď vůbec hasič není, nebo dostal zaplaceno za pár canců na kameru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Pavel 2015-02-01 11:42
a myslíš, že konstruktéři nepočítali s možným požárem nebo podobnou krizovou situací, jsi v USA, tam je přeci nej technologie
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Gabriel 2015-02-01 12:31
jenomže tam právě schází vysoký žár.je tam jenom dym,nenastoupil komínový efekt.takže je to nedokonalé hoření,nemohlo dosáhnout teplot tavení ocele.další,je tam vnitřní nosná a vnější nosní skelet,všechna ocel pokrytá azbest.pěnou,dá le budova by se sunula tak že trosky z vyšších pater by klouzaly po vnějším plášti spodních pater,jenomže ty trosky byly odstřeleny do prostoru v horizontální rovině,což svědčí o řízeném odpalu nižších pater.dolů jsem hodil odkaz na dvě videá,tam to je.další jsou detonace v podzemí věží,normálně tam nemělo co bouchnout.stalo se.
tady je řezání termitem a svědci co mluví o šedém Military plane
youtu.be/m2BmPthnHgY
youtu.be/YKUNK2UnJxA
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+52 # Ivo 2015-02-01 10:03
LUF a spol. tu nejde o jedneho hasica z predmestia. Je najjednoduchsie povedat ze je to konspiracia a naopak. Ide o sledovanie zaujmov USA. Zamer bol jasny, to co nastalo po dvojickach bol zamer. Vojny robia peniaze. Kapitalisticka spolocnost ma na prvom mieste mamon a vojna zasobuje vsetko od znicenia az po obnovenia dodavok, cez choroby, strach atd - to vsetko vyraba peniaze, je na to napojene uplne vsetko. Pozerajte sa aj co sa deje za kopcom, nielen na kopec. Nesledovat len co Vam CTK naserviruje pred oci. Ale mate pocit ze amerika je to spravne, takze neocakavam, ze sa budete nad vecami zamyslat aj inak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-63 # Josef 2015-02-01 10:09
Nelze za vším, co se ve světě stane vidět nějaký záměr jakýchsi všemocných entit. To je paranoia.

Válka v Afghánistánu (a v Iráku) USA poslala do ještě většího zadlužení... Jak už to podobné války obvykle dělávají.
Takže to není argument.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+58 # Ivo 2015-02-01 10:13
Jozef, manzelka ma otca v Californii, tiez sme tam zili kopec rokov. Dodnes pracuje pre nemenovanu vojensku spolocnost. Ver, ze keby ti zacal rozpravat, tak toto by si uz nikdy nenapisal. Paranoia je verit ze USA isli do Iraku tvorit mier. Az sa mi nechce verit, ze toto mozes napisat. Ale kazdy ma svoj svet, ze.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-45 # Josef 2015-02-01 10:21
Jenže já nevěřím.
Na taková senzační prohlášení, podložená zdroji jako "známý známého tam v USA" jsem přestal věřit už někdy v pubertě. Od té doby se mi takový přístup jen vyplatil.

(To bych nazval naivitou, paranoiou určitě ne.)
Samozřejmě, že USA měly v Iráku své zájmy (ropa a vliv v oblasti), to nikdo nepopírá. Ale co je nesmysl, je ta myšlenka, že kvůli tomu sami provedli 9/11.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # Ivo 2015-02-01 10:38
to mi je jasne, ze mi nemusis verit. mozem napisat vselico, ze som na alijaske pokusal ladoveho medveda do riti a ten usiel. 9/11 bolo o efektivnom prijati Bushovej administrativy ohladne boja proti terorizmu. Potreboval to ako sol. Toto bol najlepsi sposob. Su v nom zahrnute vsetky vojenske odvetvia. Ludia v amerike "pochopili" kto je ich nepriatel a ze treba zbrojit a napadat bez moznosti vyberu. A samozrejem este ropa ako si sam napisal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-36 # Josef 2015-02-01 10:44
To je dost diskutabilní, jestli to potřeboval jako sůl. To už jsme zas na půdě čistých spekulací a fantasií.

Ale co jiné státy?
Myslíš, že by takové uvrhnutí USA do vleklé zahraniční války a jejich finanční oslabení nemělo přínos i pro takové hráče jako je Čína nebo Rusko?

Existuje někde nějaká teorie o účasti nějakých dalších tajných služeb při přípravě 9/11, nebo je to úplně zavržené?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Ivo 2015-02-01 11:00
Prave v tomto obdobi som tam uz byval, takze si pamatam reakcie americanov na toto. Ono sa to tazko opisuje, to treba zazit. Kazdu chvilu bolo rano vyhlasene ze je predpoklad na teroristicky utok. V kuse to bolo v regionalnych radiach. Islo o to ako si nadstavit ludi na tieto strachove situacie. Strachom ovladnes vsetko. Pokial potrebujes papierove dokumenty, budes si musiet este zopar rokov pockat, nez sa takato veci bude odtajovat. A ako nam hovoril ucitel na psychologii - spochybnit mozes vsetko. Takze pokial budes mat zaujem, nemusis verit nicomu. Rusko v roku 2001 malo toklo problemov pred sebou, ze na toto cas nemalo a Cina a ine staty, to neviem. Tato vec najviac hrala do kariet amerike.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # HR 2015-02-01 11:14
Uz som to tu pisal, oni nie su normalni v nasom slova zmysle - ich moc a majetky ich "robia" nadludmi, inou rasou, oni sa na nas divaju ako na zvierata...a teraz to mozno pochopis....!?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-31 # Josef 2015-02-01 11:16
A odkud to víš?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Peter Hansen 2015-02-01 13:36
Jozef: Videl si niekedy video z narazu lietadla?? Ak ano, pozri si, ako vyzera lietadlo American Airlines. Je to vysoko nalestene alumínium. Videl si na videu vysoko nalestene lietadlo?? JA nie, iba ciernu machulu s obrysom lietadla. Ako je mozne, ze detaily budovy je vidiet a detaily lietadla nie?? Nehovor mi o svetle, lebo svetlo bolo vsade rovnake, dokonca slnko, lebo bolo pol desiatej rano miestneho casu a pekny den. A to ti nejdem pisat o základoch fyziky, ktore ti zjavne chybaju
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # Josef 2015-02-01 13:43
Na co přesně tímto způsobem v tomto vlákně reaguješ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # Vladimír57 2015-02-01 10:24
Všechny války zadlužují společnost, ale nikdy nezadlužují výrobce zbraní a firmy na ně napojené. A tady bude asi zakopán ten pes. Co ty na to Josefe ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-24 # Josef 2015-02-01 10:26
No jistě, že tam. Kde jinde? To přece ví každý, že svět řidí zbrojaři a vlády nejmocnejších zemí světa skáčou tak, jak oni pískají. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # HR 2015-02-01 11:12
Celkom nie, to je 2. liga, alfa samci je tu FED - Rotschild a spol...tzv. globalni prediktori!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # Martin Ngare 2015-02-01 10:27
A obranný vojensko-průmys lový komplex a Federální rezervní fond si namastil kapsy. Nehledě na pojistky za WTC 1 a 2.
A WTC 7 spadlo volným pádem, protože rozbitým oknem dovnitř vletěla jiskra a zapálila ty papíry, které ležely na stole. A byly to vydatné papíry s informacemi o akciových podvodech a vyšetřováním CIA...
Muheheé... Velká konspiradce, že?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-29 # Josef 2015-02-01 10:28
No to sice nebylo moc vtipné, ale i tak díky za zapojení do diskuze. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Vladimír57 2015-02-01 12:46
Vtipné bylo třeba to, že hliníkový trup letadla prostřelil zeď Pentagonu a motory vyrobené z oceli a titanu nenechaly na fasádě ani flek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # Josef 2015-02-01 13:04
A co se tedy přesně mělo stát?
Měla v Pentagonu vzniknout díra, která by tvarem přesně odpovídala nárysu letadla?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Vladimír57 2015-02-01 13:56
Neodváděj, o nárys nejde. Budu spokojen, když mi zdůvodníš chybějící poškození budovy. Jsem přesvědčen, že čtyři tuny oceli a titanu, při rychlosti asi 450 km/hod, nějaké poškození zanechá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # Josef 2015-02-01 14:02
Neodvádím. Ptám se, jak by to muselo vypadat, abys s tím byl spokojený a uznal, že tam skutečně narazil Boeing.
Musíš přece mít nějakou představu, se kterou to porovnáváš, nebo ne?

Já opravdu nevím, co ti mám zdůvodňovat, co ti tam chybí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Vladimír57 2015-02-01 14:52
Tak tedy ještě jednou, hliníkový trup letadla prorazil budovu a otvor měl průměr asi 6 metrů. Trup letadla, je konstruován tak, že kdyby většina lidí, kteří běžně využívají letecké přepravy, tuto konstrukci znala, nikdy víc by do letadla nesedla. Je to jen několik nosníku a žeber obalených, z venčí hliníkem a z vnitřku plastem. Naproti tomu motory jsou vyrobeny z vysoko pevnostních oceli a titanu. A teď k věci: Jak je tedy možné, že skořepinový trup letadla, prorazil železobetonovou zeď a ocelový motor, vážicí více než 4 tuny nezanechal na budově ani flek. Kapišto, jestli ne, nevadí. Ale uvědom si, že tady budeš jediný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # Josef 2015-02-01 15:06
Ano, otvor o průměru 6 metrů a jinak čisto...
publicintelligence.net/.../...

Nekapu.
Nekapu, kde jsi vzal to, že motor (který pochopitelně není z těch pevných materiálů ani zdaleka celý - viz jakýkoliv řez takovým motorem) nezanechal na budově žádné stopy, když se tak podíváš na výše odkazované foto.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # HR 2015-02-01 11:17
Zadlzili stat, Jozko, ale nie FED a teda tych, kori na tom zarobili - olejarske, zbrojarske fy a pod. A ja Ti prezradim, kto toto vsetko vlastni - Rotschlid a este par okolo neho. Pochopil trosku...?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-25 # Josef 2015-02-01 11:20
Ano, chápu. Za všechno můžou Rothschildové.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-47 # LUF 2015-02-01 10:12
Ivo: Souhlasím, že Amerika nedělá všechno dobře a souhlasím že válka je biznis a že události 9/11 se moc hodily vojensko-průmys lovému komplexu. To stále ještě neznamená že ty události mají taky na svědomí. Těch událostí mohli pouze využít.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # HR 2015-02-01 11:09
LUF, Ty si ozaj jednoduchsi clovek...ale chapeme Ta - Ty si proste nedokazes priznat, ze bankstrochazaro fasisti mozu nieco take zverske urobit! Toto Ta ospravedlnuje, ano, nam normalnym ludom je to priam nemozne uverit, ale uvedom si, ze oni premyslaju TOTALNE inak, ako my...!!! A potom Ti mozno zacne z uhla tohto pohladu menit na vec nazor...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-32 # LUF 2015-02-01 11:32
Především, ty nechápeš mně. Netvrdím, že to neudělali z důvodu morálních, ale technických. Je nemožné to provést technicky tak, aby to zůstalo utajeno. (I kdyby to možné případně bylo, ještě to nic nedokazuje, možnost není důkaz a nejsou žádné pádné argumenty proti oficiální verzi)
Viz taky tady:
luf7.webnode.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # Martinit 2015-02-01 10:13
Tak aby bolo raz a navždy jasné
Vysvetlite toto
Koho už toto nepresvedčí tak ja neviem.
Existuje správa od MUDr. Michaela Badena to bol najvyšší súdny lekár a expert v patológií.
Na začiatku záchranných prác vyhlásil, že väčšinu obetí by malo byť možné identifikovať. Pretože na úplné spálenie (kremovanie) tela je potrebný oheň s teplotou 1760 stupňov Celzia počas 30 minút. A podľa oficiálnej verzie požiar s tak vysokou teplotou v tej budove nebol.
Z celkového počtu obetí 2749 sa našlo iba 300 tiel v celku.
Spolu sa našlo asi 20000 kúskov tiel z toho 6000 bolo dostatočne malých aby sa zmestili do skúmavky.
200 kúskov sa podarilo priradiť jednej obeti.
A 1151 obetí zmizlo bez akejkoľvek stopy.

Na tlačovej konferencii veducí tímu lekársky vyšetrovateľov povedal.
MUDr. Charles Hirsch, že množstvo tiel sa jednoducho vyparilo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # .lak 2015-02-01 10:22
V pyroplastickém mraku byli prý naměřeny opticky teploty nukleárního výbuchu a nezakryté části aut pod mosty byli bez laku a plastů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Petr Ježek 2015-02-01 10:27
Nanotermit je zajímavá hračka v rukou delikventů...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Gabriel 2015-02-01 11:15
jen taková maličkost,praco valo tam asi 3000 židů,v ten den nikdo z nich nepřišel do práce,takže u židů žádné oběti.Proč?jist ě,všichni měli průjem!
youtu.be/QmzIVggrSAw
youtu.be/bGJbiyqx_T8
české titulky.doporuč uji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-21 # LUF 2015-02-01 12:36
Zadej si do youtube heslo "perpetuum mobile" a uvidíš kolik jich tam je přímo v akci. Asi tak je důvěryhodné youtube. Můžeš zkusit i mimozemšťany , nebo duchy ....

Podívej co jsem ti našel na youtube:
www.youtube.com/.../
Takový objev, ale židozednáři to zakázali aby mohli vydělávat na ropě
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Gabriel 2015-02-01 13:01
ty jsi kus k...ta.proč nejdeš dělat trolla na svůj web?sice taky pravda,na tvým vlastím dělat trolla ,to není vono.klucííí pojdme mu troška potrollit!at má nějaké návštěvníky.vyp adá že mu tam chcípnul pes
luf7.webnode.cz
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-22 # LUF 2015-02-01 13:12
Můj web ještě v provozu, není tam všechno co jsem chtěl, ale hlavně- jeho účel je, abych se měl na co odkazovat v takovýchto diskuzích a nemusel to znovu všechno vypisovat
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2015-02-02 17:13
LUF tak zahynuli tam nejakí židia alebo nie. Daj ty info, lebo ak je pravda že tan nezahynul žiadny žid je to zaujímavá informácia, ale mali by sme vedieť aj to koľko ich tam pracovalo a koľký mali byť v práci v ten deň. Treba zlikvidovať pochybnosti nie?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # .lak 2015-02-01 11:57
Exočástice vznikající za extremních tlaků a teplot bezesporu pomatou běžné školomety. Ty nosníky řezané v 45° mohli být ranou z milosti či libovůle debilů krajně narušené budovy. A pokud se rozpadli hasičům podrážky bot a nepřežil dlouho záchranářské práce ani jeden pes není proč dál dumat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-35 # Josef 2015-02-01 10:24
Nejdříve by se slušelo uvést zdroj podobných tvrzení. Například odkaz na tu zprávu a tak.

Ono vyvracet všechny podobné nesmysly, které si někdo někde vycucal z prstu začne po chvíli být docela otravné. Vyžaduje to totiž mnohem víc úsilí a znalosti, než co do toho vložila ta druhá, fabulující, strana.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Antonin 2015-02-01 10:43
Jedna paní z Olomouce a Jedna paní z Třebíče?
Pokud nemáte názor a představu jak vyrazit světovládnou snahu z moci USA , všecnhno je marné a zbytečné. Raději dumejte o tom jak asi skončíte? Že, proč se zatěžovat takovými nepříjemnostmi?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-23 # ezekiel 2015-02-01 11:10
Aby to bolo jasné tebe.

Pravdepodobne myslíš tohto Micheala Badena:
en.wikipedia.org/wiki/Michael_Baden

ktorý je asi najznámejším americkým patológom a autorom dokumentov o pitvách. Nikde ale žiadna zmienka o tom čo píšeš. Jedna časť sa venovala chorobám a úmrtiam v okolí Ground Zero tesne po 11.9.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Antonin 2015-02-01 11:44
Pod ezekielem mi tane na mysli nějaký starozákonní pezatej Žid. Nevnucuj mi Badena ani Bidena. Před chvílí jsem se sprchoval tak ani bidet nepotřebuji.
Všechjno fašistické svinsto na zemi pochází 70. roků z USA. Tam se rozhoduje o osudu života na zemi, pokud jejich choutky nikdo nepřekazí. Já psal o existenci života a Ty o koze? nebo kozách?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-21 # ezekiel 2015-02-01 14:01
Ty ani nevieš na čo reaguješ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Vladimír57 2015-02-01 11:33
Byla přijata "Oficiální zpráva" TEČKA. Že byla přijata způsobem, "nehodící se, škrtněte", nevadí. Osobně Busch ml. se vyjádřil, že je nezpochybniteln á a kdo by tak chtěl činit, je nepřítel USA. Několik poznámek k zamyšlení: Na střechách okolních budov se našly úlomky kostí, část nosníku jedné z věží, vážicí něco kolem tuny, byl zabodnut do budovy vzdálené asi 100 metrů. A další podivná věc, když police a hasiči vyklízeli prostor kolem WTC7, je to na videu, policajt, hasič, už nevím, ale je mu velmi dobře rozumět, tak tento člověk říká: Musíme to tady vyklidit, tato budova bude také odpálená. Takových podivností je mnoho a nechce se mi to tady vypisovat. Kdo chce najde, jako třeba videodokument o letadlech, která měla narazit do jižní věže a Pentagonu, ale byla stále ve vzduchu. Jedno víc než hodinu po nárazu. Trosky z letadla havarovaného v Pensylvánii, se vešly do tašky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-32 # Josef 2015-02-01 11:53
Opakováním těchto stejných, dávno vyvracených, nesmyslů celému tomu hnutí "za pravdu o 11. září" jen prokazujete velkou medvědí službu.

Měli byste už trochu aktualizovat seznam argumentů. Takhle vypadáte trochu jako malé děti, které ne a ne pochopit, co jim říkají rodiče a pořád si melou svou, i když už samy (tedy ty bystřejší) začínají tušit, že nemají pravdu.

Vždyť je to pořád to samé. Odpovědi na tyhle otázky a uvedení na pravou míru těch lží a polopravd, které pořád a stále opakujete, jsou tu už tak dlouho a jsou tak snadno dohledatelné, že mi tahle jejich zarputilá ignorace z vaší strany už příjde přímo patologická.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Richard 2015-02-01 22:38
žádné zdůvodnění , žádná fakta. Jen mantra o nesmyslech.
Není třeba nic aktualizovat, to co víme a VIDÍME stačí. A asi je to dost protože počet lidí kteří si myslí že 19 září byla mnohonásobná vražda stoupá a to i mezi odborníky. Jediný kdo tady jako děcko mele svou jsi Ty a Tvé další já.
Do teď jsem neviděl analízu která obhajovala 11 září a nebyla v příkrém rozporu s tím co VIDÍM!
Ty chytrý člověče podíval jsi se někdy kde jsou nosné prvky třeba v třetí budově? Podíval jsi se na jejich strukturu? Na co a jakou teplotu byly navrženy? A jak byly příčně spojeny? A konzultoval to z profíkem na statiku?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # LUF 2015-02-01 23:46
Přesně tak. Jeden z argumentů proti této konspirační teorii je, že její přívrženci jsou méně informovaní než její odpůrci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2015-02-02 17:02
Nuž a práve toto je zásadná lož.. Prežo potom umierajú takýto ľudia?:
topky.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # r.m. 2015-02-01 12:10
Bod tavení oceli je přibližně 1539 °C. Bez termátu jako zdroje kyslíku a paliva s ní nehnete.
Ovšem stačí na jakoukoliv ocel připevnit sirku, zapálit a ponořit do čistého plynného kyslíku a shoří jako prskavka.
Osobně jsem to zkoušel. Nedá se to zastavit. Přeskočilo mi to na přívod kyslíku, postupovalo vnitřkem přívodní trubice a měl jsem co dělat, abych to zvládnul.
Přímý experiment vydá za tuny mediálních blábolů. Až se přijde na skutečné pachatele zbyde z Izraele jen hromada sutin.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-29 # LUF 2015-02-01 12:15
Oficiální verze netvrdí že budovy spadly kvůli roztavení nosíků. S tím tavením pláčete dobře, ale na špatným hrobě
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # r.m. 2015-02-01 19:04
odešly do alternativního vesmíru [...]ního georga bushe?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Richard 2015-02-01 23:11
Při kolika stupních se vytvoří v oceli bubliny jeko ve vodě? Tyto bubliny jsou jsou patrné v ztuhlém kovu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2015-02-02 16:50
LUF to tavenie je dôležité pod spadnutými dvojičkami sa nachádzala tavenian ktorú trmovíziou zachytili družice NASA. Aj po dvoch týždňoch po páde tam namerali teplotu 1200 stupňov. Kde sa tam tá tavenina zobrala? Tu je všetko:
wtc917.freevar.com/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # Josef 2015-02-01 12:20
Proč pořád operujete s teplotou tavení?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # .lak 2015-02-01 12:48
Na moravě byl taky jeden palič co měl 10?m3 slivovice takové kvality a čistoty lihu že tak nedovedou vyrobit ani lékařský alkohol. Ale asi dopadl hůře jak otec génia z návštěvníků. :-)
uloz.to/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Maximilián 2015-02-01 12:57
Na celom svete sa porušujú zákony.

Lenže v USSA to vyšperkovali a porušili aj fyzikálne zákony.

Všetci sme mali v škole tú istú fyziku, preto nechápem k čomu tá diskusia o tak triviálnych záležitostiach.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Rostislav 2015-02-01 13:06
11.9 se něco spustilo a dnes jsme na Ukrajině, kde by mohla vzniknout základna nato. Jakoby náhodou sousedí Ukrajina s Ruskem. Usf se přece nebude cpát k Ruským hranicím přímo. Udělá to velikým obloukem. Je to jeden z jejich posledních cílů a půjdou tentokrát hlava nehlava. Jenže Rusko a Putin nejsou idioti, o jejich záměrech si myslím moc dobře ví. Putinovy reakce jsou důkazem, že o tom všem ví. Rusko ví, co pro ně znamená 11.9. Na co konstruktéry, i když podle mě mají s řízenou demolicí pravdu a ví nejlépe, o čem mluví....? Usf mají přírodní zdroje vyčerpané a Rusko je pro ně velmi nebezpečné a opět jakoby náhodou, plné nerostných surovin, které státu, které je má, nebo získá, umožní cestu k velké moci....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Josef 2015-02-01 13:11
Putin je prostě geniální šachista. 10 kroků před ostatními.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Gabriel 2015-02-01 13:33
protože ví svoje.proto bylo 11.09.proto aby dnes bylo vše co je-líbie,irák,a fghan,sýrie,a hlavně ukraina.o to jde,o to kráčí.dvojičky byly jenom záminka.jak napsal nahoře Rudolf-otázka- komu to slouží.
bez dvojiček by se nedostali do iráku,jenomže našponovali svět díky zničení dvojiček,pak už lidstvo omluvilo terorizmus USA.
Putina se bojí. je taková větička:Vím že víš že vím
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Josef 2015-02-01 13:37
Jak to do sebe všechno krásně zapadá. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Antonin 2015-02-01 14:11
LUF zde musí hájit neposkvrněné početí USA.a úžeru židobanksterů a fašistů. On je ta pravá elita. A vám malým klukům stojí za to se dohadovat, jak spadly dva posraný baráky v USA. Kdyby ty Vaše půtky vyvolaly revoluci proti židobanksterům a fašitům tak se k vám rád přidám. To již nemáte ani na pivo aby jste se v hospodě raději vožrali, když Vás nic lepšího nenapadá.
Zmar židobanksterům a fašistům! .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Piovarči 2015-02-01 15:53
Antoníne 2015-02-01 14:11
Zabili 3000 svojich ľudí nemajú problém zabiť hocikoho z nás. Je to svetová Cossa Nostra - sú horší ako Mafia
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # aha 2015-02-01 13:50
najlepšie je WTC 7 v priamom prenose - reportérka hovorí že padla a v pozadí ju vidno - tresla zo sebou až o 20 min. neskôr - asi sa im pomotali dráty a nefungovalo to - čo už kašlite na to - prítomnosť nech vás trápi a ako sa s tým vyrovnať -
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Piovarči 2015-02-01 15:55
No aby sme sa vedeli vyrovnať a vyporiadať s prítomnosťiu treba sa poučiť z minulosti a neveriť slepo podvodníkom zlodejom a vrahom a o tom je zmysel celej tejto diskusie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # aha 2015-02-01 13:53
pracoval som s kovom - viem čo sa dá a čo nie - a horenie tejto budovy - no kto tam videl nejaké plamene - ???? - dym poukazuje na nedostatok kyslíka - ááá - konie chlúpostiam, nikto tomu neverí, a zbytku hlášok z USA a Ukrajiny - tak isto,
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # Josef 2015-02-01 13:56
No konečně nějaký odborník na metalurgii!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # LUF 2015-02-01 14:14
Už jsi někdy viděl hořet dům bez kouře?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Gabriel 2015-02-01 14:43
už jsi viděl kouřit bez dymu?ezech to umí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Piovarči 2015-02-01 15:59
LUF a už si videl horieť na Manhatane oceľovú výškovú budovú takmer celú v plameni? Horela niekoľko hodín. Nemohli to zahasiť vyhorela do tla a nespadla nájdi si na weboch je dosť videí takých požiarov
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # LUF 2015-02-01 17:57
Věřím tomu, některé budovy při požáru spadnout nemusí, některé můžou. Záleží na konstrukci
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2015-02-02 01:28
LUF WTC boli toho času najvyššie budovy sveta. Ich konštrukcia bola celkom revolučná a masívna hlavne jadro to by sa len tak neposkladalo prakticky vo volnom páde. Iba ak by tá oceľ bola krehká ako sklo:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # ezekiel 2015-02-01 18:49
Neviem ktorú oceľovú budovu na Manhattane si myslel, s podobnými parametrami ich zas až tak veľa nie je, požiar v podobnej budove bol napríklad v LA, rozsahom ale oveľa menší.

A videl si na internete požiar mrakodrapu Windsor v Madride? Budova bola prázdna, a ako dopadla:

en.wikipedia.org/wiki/Windsor_Tower_%28Madrid%29

Zaujímavé na nej je predovšetkým porovnanie ako dopadla časť ktorá mala oceľovu konštrukciu oproti tej ktorá bola zo železobetónu (stred budovy). Z hľadiska požiarnej odolnosti je to fakt obrovský rozdiel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Richard 2015-02-01 22:41
to jsi neudělal dobře. Pro ostatní, doporučuji přečíst a pak porovnat z 11 září.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # ezekiel 2015-02-01 23:05
Ako dôkaz že požiar dokáže poškodiť oceľovú konštrukciu tak že spadne to stačí. Samozrejme, Torre Windsor zostala zčasti stáť vďaka železobetónovém u jadru resp. v jeho prípade skôr prostrednej časti, ktorá má úplne inú požiarnu odolnosť.

Z toho vyplýva - pokiaľ by sa podobná udalosť stala pri mrakodrape ktorý je zo železobetónu - typicky všetky naše výškové budovy, následky by boli pravdepodobne úplne iné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Richard 2015-02-02 00:44
Teď KECÁŠ. Ocelová konstrukce zůstala stát celá a byla poté odstraněna řízenou demolicí.
(psal jsem Ti ,,to jsi neudělal dobře"
Máš vůbec představu co všechno při hledání pravdy většina z nás prošla? Co myslíš četl jsem to již dříve?
( naučil jsem se v debatě čekat. Mimoděk jsi dokázal že vlastně improvizuješ a vkládané odkazy neznáš)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # ezekiel 2015-02-02 01:36
Prečítaj si ten text ešte raz.

en.wikipedia.org/wiki/Windsor_Tower_%28Madrid%29
Určíte narazíš na vetu:

The fire spread quickly throughout the entire building, leading to the collapse of the outermost, steel parts of the upper floors

Čo asi tak znamená?? :-D

Treba vyberať podstatné veci, budova bola neskôr odstrelená a postavená nová, ale to už je nepodstatné, nás totiž zaujíma ako sa chovala oceľová konštrukcia počas požiaru. Spadla a nepotrebovala k tomu ani tony kerosínu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Richard 2015-02-02 09:26
podívej se na fotku budovy po požáru. Jádro STOJÍ!
A konstrukce v jádře PŘEŽILA! Jinak by nestála. Jediné co opadalo je PLÁŠŤ! Opadala konstrukce PLÁŠTĚ! A tato konstrukce NENÍ nosná! NENÍ Vpravo nahoře je foto před a níže je foto PO!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # r.m. 2015-02-02 09:48
na ten požár i záběry z něj i po něm si pamatuju, Ezekloakel kecá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # ezekiel 2015-02-02 12:28
Píšte si obaja čo chcete ale Windsor evidentne mal časť nosnej konštrukcie z ocele - nie len plášť.

Link napríklad tu:
911myths.com/.../...

So what does the Madrid Windsor Tower fire show? That steel columns will collapse in a fire, that concrete is more fire-resistant, and, uh, that’s about it. It’s hard to see how any of this, especially in such a different building design, can have much meaning for the WTC case.

Dúfam že je to už jasné. A neviem čo videl r.m.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Kurt Kolibka 2015-02-02 20:21
Meridian Plaza Philadelphia 1991
First interstate bank Los Angeles 1988
Debunkeři samozřejmě operují Windsorem Madrid a Parque Central v Caracasu, protože mají žb konstrukci a tím dokazují, že Truth 911 hnutí nemají pravdu.
A tak je to s celým debunkingem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # ezekiel 2015-02-02 22:44
Parque Central je irelevantný, neviem kto tu s ním operoval ale ja rozhodne nie. Windsor sa spomína preto že je časovo najbližší podobný - a tiež preto že časť konštrukcie tuším od 22 poschodia bola oceľová - práve tá spadla, železobetónový stred zostal stáť. Píšem to už naposledy, lebo mňa to fakt nebaví opakovať.

S Meridian Plaza a AON (First Interstate) v LA máš pravdu, majú oceľovú konštrukciu a nespadli - aj keď prvý z nich museli zdemolovať a druhý nákladne opraviť. Inak ale na podobnosti a odlišnosti upozorňuje aj samotný report NIST, napríklad:

There were some differences between the fires in WTC 7 and those in the referenced buildings, but these differences were secondary to the fire factors that led to the collapse of WTC 7: 1) Fires in high rise buildings typically have a single point of origin on a single floor, whereas the fires in WTC 7 likely had a single point of origin on multiple (10) floors; 2); fires in other high rise buildings were due to isolated events, whereas the fires in WTC 7 followed the collapse of WTC 1; 3) water was available to fight fires in the other high rise buildings, but the water supply to fight fires in WTC 7 was impaired; and 4) while the fires in the other buildings were actively fought by fire fighters to the extent possible, in WTC 7, no efforts were made to fight the fires.

nist.gov/.../wtc_qa_082108.cfm

Hlavné rozdiely teda boli že zatiaľ čo MP a FI mali jedno ohnisko na jednom poschodí - u WTC7 napríklad bolo na viacerých zároveň. MP ani FI nemali poškodenú konštrukciu, zatiaľ co WTC7 (a dvojičky) áno. Dôležité je aj podotknúť že u MP a FI s ohňom aktívne bojovali, u WTC nie (tu si konšpiruj ako chceš...).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # ezekiel 2015-02-01 14:04
Pochybujem že si to väčšina z vás prečíta, ale občas sa tu nájdu aj taký čo neveria len jednému zdroju a chcú vidieť aj protiargumenty:

Debunking 9/11
www.debunking911.com/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Antonin 2015-02-01 14:53
Ezekieli, až ta dnešní rozprava skončí nech mi zde usnesení co se bude proti těm kurvám co nabouraly ty dvočata bude dělat?.Přece to tak nenecháme?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Antonin 2015-02-01 14:58
Nebo proti těm co je zbouraly odspodu?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Antonin 2015-02-01 15:42
Doporučuji Vám podívat se na Dugina, který visí na Britských listech? Zatím bez oprátky?:Existe nce Ruska ohrožena pátou kolonou a nulandskou oranžádou? Prý je v Rusku dostatek amíky placených spolků?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Richard 2015-02-02 00:23
za ten odkaz děkuji. Hlavně si všimni úvodní fotky, je tam krásně vidět kde hoří (asi jak vysoko a že je budova pod tím neporušená. A na fotce je vidět též vedlejší budova kde je požár ještě výš. Ale nešť, odkaz si ukládám a přelouskám ho. I když si myslím že jsem ho již louskal. Uvidíme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Rostislav 2015-02-01 16:06 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Martinit 2015-02-01 16:09
Nj ej to asi ako s kennedym a jeho pohybom hlavy pri zásahu :D
2:30 www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Peter 2015-02-01 16:17
Vždy nás sša klamali a klamať nás budú pre svoje koristnícke chúťky.Nikdy nebudem veriť oficiálnej žido americkej propagande aj ked budú hlásať že zem je hranatá guľa a guľa je kocka.Tím obludám sa už nedá nič veriť absolutne nič.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Josef 2015-02-01 16:22
A komu tedy věřít?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # r.m. 2015-02-01 19:05
vědomostem získaným kvalitním vzděláním hňupe
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Richard 2015-02-01 22:44
A vlastním očím a lidem které znáte mnoho let a máte ozkoušeno že Vám nelžou.
Nachytal emeriku někdo někdy opakovaně že lže?
Pokud ji nachytal bylo to víc jak jednou? Víc jak pětkrát? Víc jak desetkrát?
Rozpoutali válku z lživým zdůvodněním? Ano nebo ne?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2015-02-02 01:55
Na to nemajú chlapci čo povedať.
Napokon kto by veril vrahom. Neverili sme ani komančom aj keď mali čiastočne pravdu v tom čo je to v bielom dome za pakáž. Je faktom že som si po nežnej revolúcii naivne myslel že sme sa zmenou režimu konečne dostali do lepšieho sveta.. Kruto som sa však mýlil. Na druhej strane nie je tráva zelenejšia. Kapitalizmu chýba ľudská tvár.
Dnes som videl na STV2 dokument o Johnovi Lenonovi a naozaj stačilo to bola bodka. to bola tá posledná kvapka ktorou pretiekol pohár mojich nádejí v západnú kultúru. Je to skutočne kultúra smrti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # mimi66 2015-02-01 16:54
Správna otázka Jozef!
Bol som vtedy v Taliansku keď USSA-kom padli dvojičky.
Takú alternatívu som tu nikde nečítal.
-Nemecké spravodajstvo po týždni hlásilo že tam nezahynul ani jeden žid. (vraj dovolenky a tak)
Náhoda?
Povšetkých tích udalostiach mám to jasné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # r.m. 2015-02-01 19:06
víš jak se pozná místo příštího teroristického útoku? židi tam ten den nepřijdou do práce )))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # mimi66 2015-02-02 19:17
To nieje len o tom.
Je to aj o PAERÍŽI koľko židov zahynulo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # puvodni Novak 2015-02-01 17:05
Nejvíc se mi líbilo, jak "shořela" budova WTC07 , tam se ocel tavila při 38 st.C tak rychle, že mediálně budova spadla dokonce o hodinu dřív než podle plánu v reálu. Zdravím Toníka s Pepíkem, nedělejte ze sebe větší pitomce, než jste.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # Josef 2015-02-01 17:09
Na tebe nemáme, původní Nováku, fakt ne. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Richard 2015-02-01 23:03
pokud se JEN podíváš na video, nakreslíš si budovu a ohraničíš si ohniska požáru tak zjistíš že povolili i nosníky kde nehořelo a kde v oknech byli vidět lidé. Kolik stupňů lidé snesou aby ještě žili?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # LUF 2015-02-01 17:40
To se mi taky moc líbí. Podle milovníků kospiračních teorií do celé TAJNÉ akce byla zapojená i redakce BBC. Americká vláda to prozradila novinářům raději předem, zřejmě proto, aby o tom nezapomněli včas informovat. Vůbec nemají problém věřit i takové kravině :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2015-02-02 02:50
To nie je krávovina to je holý fakt. Ten záznam si nájdeš v ktoromkoľvek dokumente o páde dvojičiek. Skrátka niečo sa stalo. Niekto zo zasvätených zazmätkoval.

Okrem iného budova WTC7 mala odolať aj jadrovému útoku na mesto ako to že ju zložil malý lokálny požiar kancelárskych priestorov?

V budově WTC 7 měly pronajaté prostory mj. CIA, ministerstvo obrany i Úřad pro zvládání krizových situací. Někdo z nich potřeboval něco zakrýt, možná přímo zde vznikly plány rozsáhlého protiamerického spiknutí. Spiknutím je přitom míněno buď navedení unesených letadel na budovy dvojčat, nebo snaha vlády utajit zločinné spiknutí.

V budově byly také uskladněny dokumenty energetického gigantu Enron, který byl tehdy vyšetřován kvůli rozsáhlým finančním machinacím a účetním podvodům. Dokumenty tak zmizely ze světa.

Prezident G.W.Bush se přátelil s rodinou výkonného ředitele Enronu Kennetha Laye.
pravdu.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # r.m. 2015-02-01 19:09
obě letadla se rozpadla na atomy, konstrukční ocel se roztavila na bláto, jen pas Muamara Atty se zachránil jen s drobnými oděrkami a začouzeníčkem)) )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Richard 2015-02-01 23:06
Jojo a titanové lopatky které jsou na VÝSTUPU z proudového motoru jsou kde? KDE JSOU?
Dvě letadla.. kolik je to motorů? Kolik lopatek? Kde jsou ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # mik 2015-02-01 19:13
Pro LUFa a podobné věrozvěsty: na podvod 911 ukazují desítky vážných indicií a důkazů, je to popsáno v 11 dílném seriálu, který je odkazován. Motiv jejich odmítnutí může být v psychologii, inteligenci nebo zainteresování býti správným trolem.
Jeden důkaz za všechny: naklonění horní části jižní věže při kolapsu. Jen dění od tohoto momentu (foto a videa jsou nepopiratelné) je bez následné vnitřní destrukce budovy nevysvětlitelné - ani horní, ani dolní část budovy nemají od zachyceného momentu žádný důvod sebedestrukce, a přesto se obě tyto části rozpadly na prach, navíc v čase volného pádu.
www.youtube.com/.../
truthandshadows.wordpress.com/ .../...
Ale těch důkazů jsou další desítky, pokud tomu už někdo věnuje čas, pak jej kritické myšlení a inteligence středoškoláka nemůže přivést k souhlasu s oficiálním (ne-)vysvětlení m.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # LUF 2015-02-01 22:40
Poté, co povolily nosníky se horní část budovy naklání a padá. Celá horní část, kolos o mnoha patrech dopadá na ještě stojící dolní část a v místě kde na ní dopadá se konstrukce budov drtí na prach.
Co jiného bychom měli asi tak čekat při "přirozeném" pádu budovy? resp. co ti na tom připadá divného, že v tom vidíš demolici?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Kurt Kolibka 2015-02-01 23:35
V prvé řadě o drcení na prach hovoříme jen v případě stropních konstrukcí, které jsou ze železobetonu. Hlavní nosná konstrukce je ale ocelová a ta se na prach rozdrtit nedá. Navíc poškození po nárazu letadel byla silně asymetrická, takže k pádu by nikdy nemohlo dojít kolmo do vlastního půdorysu. To by musely ty nosníky zcela symetricky změknout stejným způsobem a ve stejnou chvíli. A toho dosáhnout je obtížné v laboratorních podmínkách a nemožné v reálu.
Takže i kdyby ten vrch začal padat spontánně, tak by ten pád vypadal jako překocení. On je ale svislý jak svíčka. Navíc téměř rychlost volného pádu, což by nešlo, kdyby nosné struktury v patrech pod oblastí pádu stály na svém místě. Prostě ta destrukce by nějakou dobu trvala a pád by byl pomalejší. volným pádm to jde jen tehdy, když někdo ty nosné struktury odstraňuje. A to při takovéto budově jde jedině časovanými náložemi. Proto z té padající budovy vylétají ty odstřelené nosníky ven.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # LUF 2015-02-01 23:59
" Navíc poškození po nárazu letadel byla silně asymetrická, takže k pádu by nikdy nemohlo dojít kolmo do vlastního půdorysu. " - úplný nesmysl. Gravitace působí kolmo dolů a ten barák neměl dostatečnou pevnost aby mohl spadnout do strany jako strom. Kromě toho, zjisti si jak daleko dopadaly trosky, že to vůbec nebylo do půdorysu. Na fotkách je vidět jak se horní část naklání na stranu - vůbec není rovný jako svíčka.

Koukni na videa, jak padají různé budovy - všechny prakticky volným pádem, bez ohledu na to co narušilo jejich statiku. Zdivo které má určitou pevnost při statickém namáhání, prakticky neklade odpor dynamickým silám, které jsou výrazně větší. Stačí použit mozek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Kurt Kolibka 2015-02-02 19:58
1 nějak nám to cos napsal popírá zákon akce a reakce. Nastuduj si. Řeknu jen tolik, že nám říká, že jestliže jedno těleso působí na jiné těleso silou, tak to jiné působí na to první stejnou silou jen opačnou.
2. Ano dynamické zatížení padající hmoty je daleko vyšší než statická nosnost, ale s každým překonáním toho statického odporu dochází k oslabování té kinetické energie. A to vše v situaci, kdy je dost velká část hmoty permanentně vyvrhována v oněch blastických mracích (které bůhví kde se tam vzaly) mimo profil budovy.
3. Ne. U ocelových konstrukcí, u nichž je asymetricky poškozena jen část konstrukcí není jedinou silou vstupující do dění gravitace. To je prostě fundamentálně špatně. Ocel má velkou pevnost v tahu, takže kdyby se část konstrukce dala do pohybu z důvodu odstranění části nosných struktur, tak by ty zbylé fungovaly jako struny, které by bránily tomu pohybu jen svisle dolů, takže překocení. NIkde jsem nenapsal, že by spadl do strany, napsal jsem, že by se ta horní část nad nárazem překotila.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Kurt Kolibka 2015-02-02 20:04
MImochodem ano, v jednu chvíli se ta vrchní šást naklonila (u jedné věže), ale hned se to srovnalo. Protože vybušniny odstraňovaly nosníky a rozemílaly beton na prach.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Vladimír57 2015-02-01 23:40
A části nosníku o váze několika tun, nacházející se ve vzdáleností větší než 100 metrů, zaražené v okolních budovách? To také bryskně vysvětlíš, že.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # LUF 2015-02-02 00:05
Při výšce budovy 400m to není zas tak daleko. Ale uvedl jsi dobrý argument že nelze mluvit o tom že budova se zřítila do půdorysu, jak si myslí Kurt Kolibka výše. Měli byste se ujednotit ať si neodporujete
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Kurt Kolibka 2015-02-02 20:01
Ale ty jsi demagog. Já jsem psal, že budova se zřítila do svého půdorysu a že velké množství nosníků bylo úpři pádu vyvrhováno dokonce mimo ten blastický mrak jako párátka. Nález nosníků ve velkých vzdálenostech od hlavní hromady trosek jen podporuje, že byly vystřeleny, aby nebránily pádu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Richard 2015-02-02 00:18
Raději né. Ríkáš o mne že jsem trpěliv ale co je moc to je moc. Ještě by mohl napsat že je vyhodili lidé při útěku po schodech protože jim překáželi.
Všimni si jak jsou nepřipraveni, neznají tu problematiku a melou nesmysle. A místo argumentace jsou slova konspirační teorie, nesmysl, nevzdělanost ............... ............... .....někdy je to těžké být klidný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2015-02-02 16:32
Keď už inak nemôžu tak nasierajú:-) Dobre vedia aká je pravda. Nech vysvetlia ako je možné že v USA neveria oficiálnej verzii hlavne vzdelaní ľudia, architekti,, vedci, konštruktéri, špecialisti v obore, neveria piloti, neverí im obrovské množstvo vzdelaných ľudí. "Veria" iba tí čo musia kvôli svojim lukratívnym jobom a zamestnaniu, kvôli tomu musia byť loajálni. Tiež si mnohá myslia svoje ale otvorene to povedať nemôžu lebo by potom vo svojej brandži nemohli pracovať.
K tým inteligentným ľuďom aj tu
svetik.blog.sme.sk/.../...
svetik.blog.sme.sk/.../...
blogy na sme o tejto témanite je nás veľa
ziskova.blog.sme.sk/.../...
David Chandler, fyzik a matematik (k WTC7):,
domino50.blog.pravda.sk/.../.. .

A takto likvidujú všetkých nepohodlných spolu s ich rodinami:
topky.sk/.../...
Nedávno sa takto samozastrelil fillmový režisér ktorý robil film o ohrození ktoré nám hrozí od vlády USA nedávno to tu bolo v spravodajstve

Ešte jedna zaujímavá vec možno sa tu nespomínala:
NIST poverila laboratóriá UW, aby vytvorili model poschodí aké boli vo WTC, a urobili na tomto modeli test odolnosti konštrukcie v podmienkach veľkého, kritického požiaru.
Chceli zistiť, čo sa stalo podlažiam vo WTC, keď boli vystavené požiaru. Laboratóriá UW vykonali tieto testy, a model podlaží v testoch neskolaboval, podlažia nespadli. Bola tam nejaká deformácia, vertikálny prehyb asi 8cm, ale tá konštrukcia, iste, neroztavila sa, to by sme ani nečakali, ale požiarom odolala, nespadla. NIST sa v jej finálnej správe o páde veží spoľahla na počítačovú simuláciu. Čo je,.. OK, ale nie je to také dobré ako skutočný experiment.
Pri používaní vedeckých metód je naozaj dobré používať experimenty, za zistenie vecí. Tu je experiment, ktorého výsledok nezodpovedá teórii o ohni a poškodení, oficiálnej teórii.
A NIST v jej počítačovej simulácii dovoľuje prehyb nie 8cm, ktorý bol zistený experimentálne,
ale viac ako 1 meter, presnejšie 107cm. To je dosť značná extrapolácia (odchýlka) od experimentálnyc h dát.

Že bola pod troskami tavenina a teplota zhruba 1200 stupňou o tom svedčia aj termosnímky z družíc NASA.

Tu sú všetky dôležité vídeá aj info:
Že bola pod troskami tavenina a teplota zhruba 1200 stupňou o tom svedčia aj termosnímky z družíc NASA.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2015-02-02 16:35
Pardon tu je ten odkaz na všetky vídeá
wtc917.freevar.com/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jan 2015-02-01 19:41
No líbí se mi tu ta struktura a rozmanitost skupin různých lidí... Těch co věří oficiální verzi, těch co v ní nevěří, ale věří že stát toho zneužil a těch co nevěří.... Je pěkné sledovat výměnu názorů, i různých argumentů a lidích s odlíšnými úrovněmi inteligence či rozumu... :) To bylo jen okraj... :)
Popravdě k tomu tému se vyjádřim jen tím to - Na světě existují dva nejsílnější prostředky jak ovládnout lidstvo... Je to strach a naděje...
Není to z mé hlavy, ale dokonale se to sem hodí na toto téma... Je jen na vás jak to pochopíte... ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2015-02-02 15:00
Strachu už nám nenaženú a hovorí sa že nádej umiera posledná. ale okrem nádeje je tu aj viera v lepší svet
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # John Pitralon 2015-02-01 20:49
Roztavené nosníky tam zdokumentovala i FEMA, proto ten hasič mluví o teplotě tání oceli... Požár nějakých kanclů nikdy ani zaboha nemůže rozežrat ocel nosné konstrukce tak, jak je to zdokumentováno ve FEMA Reportu:
www.fema.gov/.../403_apc.pdf

9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out | české titulky
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Miroslav 2015-02-02 04:54
Jak se nám tu za Havla (humanitárně) tavila ocel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Antonin Körber 2015-02-02 08:46
Jedná se o řízenou demolici z důvodu narušené statiky budovy a tečka.......... ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Laďa 2015-02-02 10:38
Stačí používat selský rozum a člověk pochopí že je to řízená demolice. Ten barák byl stavěn na xx letadel větších rozměrů a vydržel by v pohodě.

Děda odborník na vojenskou techniku vysoká šarže cestoval po světě a jednal s politiky různých zemí takže má veliké zkušenosti nejen z vojska ale i historie jelikož ji studoval i vyučoval... mi osobně volal v ten den kdy jsme na to koukali v TV. A řekl mi že USA potřebuje válčit po světě a ted at se dívám, že toto je divadlo pro lidi a pak se budou dít věci. Budou války a bude velký zlom. jako lety před tím kdy USA osnovali války po světě. Tenkrát jsem mu nevěřil. Nechápal jsem proč by si USA shodila baráky, nerozuměl jsem a nechtěl věřit že by to snad nikdo neudělal....pos tupně jsem bádal a pochopil, že to tak bohužel je. Výpovědí stovky lidí co byli u toho. Od demoliční firmy, která tam pracovala asi několik týdnů před tím - svědci hovoří o zbyječkách ve zdech dělali rekonstrukci. Odvolaní psi a ochranka objektu atd.

Přes výbuchy které se ozývali než věž spadla po celé budově zase od svědků co přežili a vyběhli ven ještě. Hasiči taky přiznali že to tam bouchalo jako by tam byla trhavina a někdo to odstřeloval atd. Svědků a výpovědí jsou desítky a je možno si vše dohledat.

Od té doby už nevěřím USA vůbec nic. Vše si jen vymýšlí, tak aby na tom vydělali. Případně mohli nějakou zemi napadnout a okrást o jejich suroviny a vlastně vše. Jinak by dávno USA padlo. Jejich dluh je nesplatitelný, proto budou válčit a podporovat války všude po světě. Díky tomu USA ještě dýchá. Díky válkám a svým nohsledům co mají rozeseté po světě. Viz paříž a jejich fraška. A co ted se děje po evropě ??? Každej at si dohledá co kde je.

Stejně tak česká media patří nohsledům USA a tak by se dalo pokračovat. Vždy když se něco stane tak čtěte mezi řádky proč se to stalo a co se pak bude dít. Je to záměr, žádná náhoda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # honza sigma 2015-02-02 11:58
O bodu tání oceli vím prd, tudíž k tomu se nebudu vyjadřovat.
Ale mluvil jsem s kamarádem-pilot em,který dlouhá léta létal pro ČSA(dnes létá jinde, protože ČSA jde do kopru, respektive do Travel service).
Oni ti piloti mluví podobně jako ajťáci, tudíž jim chvilku nerozumíte,ale když je požádátemaby vám to "přeložili" do jazyka vašeho kmene, udělají to .)
Dotázal jsem se ho na to,zda-li člověk, který létal Cessnou a strávil pár hodin na simulátoru(dle veřejných informací),doká že letadlo přepnout z autopilota na manuál a následně provést přiblížení pod úhlem viz WTC?
Autopilot je prý hračka, to zvládne každý. S přiblížením je to horší...a pak začal mluvit "mongolsky".
Nicméně mi na závěr řekl toto:
Mluvil s pěti kolegy a shodli se na tom,že z pěti pokusů by to dali tak dvakráte. K tomu jsem dostal ještě školení typu, že letadla, jdoucí na přistání, jsou minimálně 3 námořní míle před dosednutím na plochu již v ose dráhy, jelikož to není zase tak jednoduché s tím plácnout na zem. Samozřejmě se počítá s náhlými poryvy větru apod.
Já si z toho rozhovoru odnesl to,že bu´dto měl někdo setsakramenskou kliku a dvakráte trefil stojící barák anebo to bylo jinak. A na kliku moc nedám...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Miki 2015-02-03 00:01
Dvě rány a tři zásahy, aby si byl přesný. Ty tví piloti by měli asi vrátit výplaty, s tak nízkou efektivitou :-)

A co teprve útok na pentagon, asi pěti patrovou budovu, kterou trefili a ještě přitom stačili šlohnout motory, protože ty nezanechaly na budově žádnou stopu, jak známo i z uveřejněných snímků :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # kojak 2015-02-02 22:48
Ahoj, moc zajímavý materiál, který se týká parapsychologie ve spojení s vědeckou prací připravil team Farsight Institutu na téma 11. září. Fakt to stojí za pozornost. Myslím, že by se to velmi hodilo do vašeho seriálu o 11. září.
www.farsight.org/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás