Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBBC: Skoncujme s Internetem a začněme znovu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

BBC: Skoncujme s Internetem a začněme znovu

Názor: Internet zkrachoval – potřebujeme začít nanovo… Loni dosáhla úroveň a zběsilost kybernetických útoků na Internetu tak strašlivého objemu, že někteří to již považují za nemyslitelné: nechme Internet chřadnout a uvadnout, začněme radši s fungl novým a robustnějším. Na otázku, zda bychom měli začít mnozí – a možná i většina – začnou hned tvrdit, že Internet je takovou integrální součástí sociálního a ekonomického pletiva, že byť i jen úvahy o změně jeho fundamentální struktury jsou nemyslitelné a poněkud ulítlé.

Byl jsem také  jedním z takových. Ovšem v poslední době důkazy naznačují, že naše úsilí Internet zabezpečit je čím dál méně efektivní, a tak nápad přijít s radikální alternativou najednou už začíná vypadat jako méně směšný. BBC/ profesor Alan Woodward, Fakulta výpočetní techniky, University of Surrey

Dominantní sociální téma: Podívej, je třeba o tom vůbec mluvit? Internet je nejlepším přítelem pedofilů a kromě toho výrobců virů. Když se ho zbavíme, budeme všichni daleko bezpečnější. A zvláště děti. Proboha, děti! Ty děti! Jako dominantní sociální témata Daily Bell nazývá pseudoproblémy, které elity manipulativně podsouvají společnosti k diskusi a kterým se ve svých článcích vysmívá.)

Analýza volného trhu: Je nám už jasné, že mocenská elita anglosféry chce čím dál zoufaleji jakýmkoliv způsobem, kterým to půjde, zavřít Internet. Článek vystavený na BBC (ať už autor chápe, nebo jestli to nechápe, že byl uveden v zastoupení za širší agendu Západní elity) je dobrým příkladem určité větve tohoto dominantního sociálního tématu v kontextu jeho cílů.

Mocenská elita chce vést svět a to, co nazýváme Internetovou reformací, jim strašlivě překrucuje jejich plány. Jak má člověk vést tajné, extra-oblbující konspirace k vytvoření Nového světového řádu, když je každý jeho pohyb příští den barvitě vylíčen na Internetu?

Je to skoro nemožné. Elity ohromně investovaly do toho, aby jejich globální operace byly „uživatelsky přívětivé“. Zkoušeli předstírat, že čím dál autotitářštější Západní vlády a globální orgány jako MMF a OSN mají agendy, jež zcela podporují lidská práva a osobní prosperitu.

Nic však nemůže být vzdálenější pravdě. To, co nám Internet čím dál jasněji v posledním desetiletí ukazuje, je, že bankovní elity Západu a jejich komplice a spojence nic v jejich honbě za krajní mocí nezastaví.

Touží po své jediné světové vládě (OSN), jediné světové armádě (NATO), jediném světovém soudu (nedávno ustanoveném v Sorosem sponzorovaném Mezinárodním trestním tribunálu), jediné světové centrální bance (MMF) atd.

Odhalování cílů elit a jejich metodik – jejich závislosti na korupčních penězokazeckých praktikách centrálních bank kvůli přívalu bilionů dolarů kapitálu nezbytného k vybudování světové vlády – vedlo k vzedmutí vzteku a podezíravé zvídavosti po celém světě.

V důsledku toho se mnohá z dominantních sociálních témat elity začínají hroutit a kolabují. Elity zjevně vkládaly ohromné naděje do instalace celosvětové uhlíkové daně založené na podvodném poselství o globálním oteplování. Avšak Internet pomohl odhalit ty e-maily a ukázat podfuk.

Tzv. válka proti teroru se už dlouho odhaluje jako jednak podvodná, ale i nepopulární. Vytváření tzv. dlouhé války, aby se vytvořila určitá forma chaosu nezbytného k postrčení světa směrem ke globální vládě je možná podle náhledů elity dobrý nápad … ale ne takový, co by dobře fungoval.

Jak tak memy elity ve společenském povědomí degradují, přikračuje se k útokům na Internet. Tento článek od BBC je dobrým příkladem tohoto způsobu vyfabrikovaného ospravedlnění, které se předkládá, aby se vyvolalo toužebné vzedmutí podpory pro odstranění (poněkud) svobodného a nezávislého Internetu.

Potřebujeme pochopit kořenu tohoto problému. Internet nebyl nikdy v podstatě zamýšlen, aby byl bezpečnou sítí. Jeho koncept vyvinula Obranná agentura pro pokročilé výzkumné projekty (Darpa) jako prostředek, který by umožnil distribuovaným počítačovým systémům přežít jaderný útok na US. Ti, kdo navrhli Internetový protokol (IP) neočekávali, že by někdo mohl zkoušet pronikat do informací po tom posílaných či je manipulovat.

Jak se naše využití internetu rozrostlo od velkých centrálních computerů na osobní počítače a mobilní zařízení, tak však nosná technologie zůstala ta samá. Internet už není jedinou entitou, nýbrž kolekcí ‚věcí‘ unifikovaných v pouze jednom bodě – IP – což je nyní tak všeprostupující, že se jich používá i k připojení zařízení v širokém rozsahu přes auta až k lékařským přístrojům …

Ačkoliv tento názor není populární, myslím si, že současný internet může přežít jedině, když se uplatní adekvátní globální správa a povinnou se stane jednotná bezpečnostní technologie. A to je, jak víme, obtíženo obnošenou argumentací o kontrole Internetu, svobody slova a tak nějak. Dosažení mezinárodní dohody je proto Herkulovským úkolem, natožpak uznání a zmocnění správního orgánu nad tím …

Myslím, že odpověď leží někde uprostřed. Můžeme mít oblasti Internetu, které spravuje globální orgán, a běží na technologiích, jež jsou z podstaty bezpečné, a můžeme mít oblasti, o nichž je známo, že jsou nekontrolované. Tyto mohou koexistovat i při použití stejných fyzických sítí, osobních počítačů a využití rozhraní k přístupu do obou, ale měly by být jasně segregovány tak, aby uživatel měl vždy jasnou volbu, jestli opustit od základu bezpečnou zónu a vstoupit do toho, co lze popsat jako „nejzpustlejší místo na planetě“.

Tento článek je komponován v rámci parametrů typického dominantního sociálního tématu elity. Toto jsou ty memy elit, za které je třeba agitovat, aby se jich využilo k vytvoření ještě autoritářštější vlády. Nosnou myšlenkou je vystrašit lidi, aby se vzdali kontroly ve prospěch speciálně připravených globalistických orgánů.

V tomto případě je prezentován jako děsivé místo už sám Internet, „nezpustlejší místo na planetě.“ Samozřejmě, že tomu tak není. Z podstaty je to v základu kolekce elektronů a většina těch vpádů do soukromí, co se tam dějí, probíhají na příkaz Západní zpravodajských služeb.

A to, co tam Dr. Woodward napsal, je jen kousíčkem toho příběhu. Ať už je to Facebook, Google, YouTube nebo Yahoo, USA, evropské a britské zpravodajské agentury už zjevně pronikly do všech součástí elektronických zařízení a agresivně (a obvykle ilegálně) z nich dolují osobní data.

Ve skutečnosti lze vznést argument, že bez tohoto zneužívání Internetu zpravodajci by s ním nebyly skoro žádné těžkosti nebo ne tolik. Je dost velká pravděpodobnost, že mnoho z té zranitelnosti zavedly ty samé agentury, co nyní tvrdí, že Internet je nebezpečné místo.

Jak došlo k tomu, že elektrony v Internetu dostaly pověst „nebezpečných“, to je hádanka, kterou ponecháme budoucím historikům. Co je nám ale zas o něco jasnější, je to, že Internetová reformace má na elity významný dopad i na jejich plány na Nový světový řád – New World Order.

Když se články, jako je tento, zkombinují s nedávnou legislativou USA zaměřenou k umlčení současného Internetu za využití porušení copyrightu jako nástroje útlaku, tak nám to začíná dávat možnost pocítit tu paniku, kterou musí elitáři v současnosti cítit kvůli odhalování jejich aktivit.

Závěr: Vypadá to na potvrzení toho dojmu, že Internet nebyl něčím na způsob spiknutí elity za účelem uvalení technologické dominance nad lidmi, nýbrž že jde o příklad Hayekovského spontánního sociálního řádu. Ti starci, co musí řídit záležitosti elit anglosféry, si zjevně nevšimli, že to přichází, a pořád ještě nemají ani ponětí, co s tím.


 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+1 # Pavel Novák 2012-03-19 14:58
K NWO: Soudím že nyní je to spíše o rychlostí dění, zda tento projekt bude nastolen či ne. Jsou zde přítomny momenty, které mohou způsobit selhání nastolení NWO: a) Internet a rozvoj sledovanosti zpravodajství a rozvoj zpravodajstí jako tokového mimo oficiální masmédia = uvědomění si mas; b)nástup nových politických uskupení mimo kontrolu NWO, vzniklých za účelem uspokojení nově vznikající politické poptávky po více demokracie a lepším společenském řádu; c) energetická revoluce – viz. např. projekt E-CAT (i kdyby se nakonec z toho vyklubal nějaký podfuk, v což nevěřím… jasně to naznačeje novou evoluční snahu lidstva vymanit se ze závislosti na energetických monopolech a ropných šejcích…, a nelze pochybovat, že takové snahy v masovém měřítku nakonec prorazí…) d) finančnická revoluce – viz. ukazující se nástup: různých LETS systému směn zboží a služeb bez užití „peněz“, nově se objevivší virtuální měna BITCOIN, nebo různé lokální měny… – to vše naznačuje snahu obyvatelstva dostat se mimo kontrolu nespravedlivého zdanění produkce… mimo důsledky krizí vyvolaných mnohdy uměle, kdy někdo kdo peníze má a je náhle stáhne z oběhu a tím ovlivní ekonomii… a v neposlední řadě, když si může nějaký bankéř beztrestně vytvářet virtuální peníze… proč by si to nemohli dělat sami lidé s pomocí svých počítačů? e) možná nová evoluce v oblasti péče o zdraví, která částečně vymaní v budoucnu masy ze závislosti na lékařích a farmabyznysu: viz. MMS od JIMA Humbleho, objevy kolem Homocysteinu, nástup zvýšeného zájmu o alternativní metody léčby chorob, o byliny a mnoho mnoho dalších věcí, které se nyní i snoubí s viditelným zájmem o tzv. biozemědělství a permakultury… a další hnutí viditelně směřující ke snížení potravinové závislosti na vládách i monopolech… Rychlý nástup a rozvoj uvedených oblastí dle mě nepochybně promění společnost a povede k znemožnění nastolení totalitní formy NWO. A já bych rád věřil, že to všem přinese lepší budoucnost…
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Cheche 2012-07-15 09:09
Pavel NovákCituji Pavel Novák:
....c) energetická revoluce – viz. např. projekt E-CAT (i kdyby se nakonec z toho vyklubal nějaký podfuk, v což nevěřím……

No samozřejmě, že jde o podvod.
Typický hoax, dílo vtipálků.
Lákavý produkt, co bude malý, roztomilý, neškodný, levný, ušetří majlant.
Chce to nevěřit kdejakému blábolu a ověřovat informace....

:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás