Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa7 skrytých způsobů šíření jedů

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

7 skrytých způsobů šíření jedů

Zdá se, že objektivnost vědeckých postupů byla uloupena korporacemi, které často platí vědcům za to, že podpoří jejich výrobky, podobně jako politikům, kteří operují jak ve veřejném, tak v soukromém sektoru.

Ještě horší je skutečnost, že se na tom často podílí i organizace chránící práva spotřebitelů.

Důvěra spotřebitelů ve vědecké studie a orgány státního dozoru byla narušena v rámci honby za ziskem. Kvůli ní se na trh dostávají produkty se sníženými bezpečnostními standardy.

Syntetické chemikálie, se kterými se denně setkáváme v potravinách, vodě a životním prostředí, jsou čím dál zhoubnější pro naše fyzické a duševní zdraví. Mnohé již bylo napsáno experty na běžnou i alternativní medicínu o tricích, jejichž cílem je oklamat konzumenty a ohrozit naše zdraví. Níže uvedené kategorie jedů stojí za hlubší prozkoumání, neboť se jedná o hlavní příklady pokračujícího chemického bombardování.

Geneticky modifikované potraviny – Monsanto začalo působit jako výrobce chemikálií, který dal světu jedy typu Agent Orange a Roundup. Dnes tato společnost dominuje v oblasti geneticky modifikovaných plodin a produkuje na 90 procent základních geneticky modifikovaných produktů, jako jsou kukuřice, sója a bavlna. Podle nezávislých studií jsou tyto „frankesteinovské“ výtvory příčinou selhání orgánů. Nedávná ruská studie došla k závěru, že třetí generace křečků živených geneticky modifikovanou sójou je postižena téměř totální neplodností. Navzdory těmto a mnoha dalším zdravotním hrozbám není pravděpodobné, že by Monsantem ovládaný Úřad pro kontrolu potravin a léčiv omezil pěstování geneticky modifikovaných plodin. Odbor výzkumu biotechnologických rizik Ministerstva zemědělství Spojených států disponuje kromě toho chatrným rozpočtem ve výši 3 milionů dolarů. Studie financované tímto byznysem pochopitelně tvrdí, že dopad geneticky modifikovaných plodin na lidské zdraví je „zanedbatelný“.

Potravinové doplňky – Jestliže hovoříme o škodlivých potravinových doplňcích, většina z nás si představí glutamát sodný (MSG), který je stále přítomen v mnoha zpracovaných potravinách. MSG je bohužel tím nejméně škodlivým aditivem, které se v potravinách nacházejí. V roce 2008 byl v kojenecké stravě a dalších produktech z Číny objeven melamin; Úřad pro kontrolu potravin a léčiv oficiálně prohlásil, že to je v pořádku, ačkoli onemocněly desítky tisíc lidí. Nebezpečná potravinové doplňky lze nalézt v téměř všech zpracovaných potravinách, včetně nejběžnějších barviv Red 40, Yellow 5 a Yellow 6, která jsou rakovinotvorná. Nedávno bylo staženo z trhu přes 40 tisíc kilogramů zmraženého kuřecího masa, neboť obsahovalo „modré kousky plastu“. V kuřecích nugetách McDonalds se zase našly chemikálie z „inteligentní plastelíny“. Někteří výzkumníci odhadují, že kuřecí maso dnes obsahuje tolik chemikálií, že je v něm ve skutečnosti jen 51 procent skutečného masa.

Fluorid – Ne každý fluorid je špatný; pouze ten druh, který se propaguje ve stomatologii, je přidáván do vody a do potravin. Fluorid vápenatý je přirozeně se vyskytující minerál, zatímco jeho syntetický protějšek, fluorid sodný je nebezpečný průmyslový odpad vznikající při výrobě umělých hnojiv. V minulosti se používal i jako patentovaný jed na krysy a insekticid. Existuje mnoho nepopiratelných studií, podle nichž má fluorid stupňující se účinek na lidské tělo a vede k alergiím, gastrointestinálním poruchám, řídnutí kostí, rakovině a neurologickým potížím. Sdružení vědců Agentury pro ochranu životního prostředí (EPA) proto vydalo prohlášení odsuzující používání fluoridu v pitné vodě. Jelikož se však jedná o nebezpečný odpad, je nesmírně nákladné se ho zbavovat. Což může vypovídat o tom, proč tato chemikálie, jedovatější než olovo a téměř na stejné úrovni jako arzén, je využívána v rámci naší spotřeby.

Rtuť – Nebezpečný těžký kov ve své běžné podobě, ještě nebezpečnější ovšem jako neurotoxin methylrtuť, který se do životního prostředí dostává jako produkt lidské činnosti. Jak v organické, tak v anorganické podobě rtuť představuje zkázu pro nervový systém – zejména pro rozvíjející se nervový systém lidského plodu. Proniká do všech živých buněk lidského těla a je zdokumentováno, že zvyšuje riziko autismu. Proto je otázkou, proč se používá v zubních výplních, vakcínách a v podstatě v čemkoli, co obsahuje kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy – základní součásti amerických diet … včetně dětských výživ. Sdružení rafinérů kukuřice však pochopitelně podporuje tuto chemikálii, která je „nebezpečná na jakékoli úrovni“.

Aspartam – Tento král umělých sladidel se dostal na trh v roce 1981, kdy zmocněnec Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv Arthur Hull Hayes odmítl připomínky FDA i obavy konzumentů. Aspartam je neurotoxin, který interaguje s přirozenými organismy i syntetickými léky a způsobuje celou škálu poruch a syndromů. Kdo uvedl do funkce tohoto zmocněnce, který se postavil vědcům i veřejnosti? Byl to Donald Rumsfeld, šéf společnosti G.D. Searle, výrobce aspartamu. Rumsfeld byl členem Reaganova přechodného týmu a hned poté, co se Reagan ujal úřadu, jmenoval nového zmocněnce FDA, který mu měl posléze splatit dluh realizací jednoho z nejohavnějších projektů, v rámci nichž zisk vítězí nad bezpečností. Aspartam je dnes v podstatě všudypřítomný, od produktů bez cukru po běžné potraviny, nápoje, léky a dokonce i výrobky pro děti. Nedávno byl přejmenován na příjemněji znějící AminoSweet.

Čisticí prostředky a produkty osobní péče – Každodenní potřeby v domácnosti a kosmetické prostředky jsou aplikovány přímo na kůži, absorbovány skrz pokožku hlavy a vdechovány. Videodokument The Story of Cosmetics nabízí poutavý příběh o porušování předpisů a organizacích dohlížejících na „bezpečnost“, které se na tom podílejí … a i tak odhaluje jen část celého příběhu. Seznam běžných prostředků a jejich chemických složek by vydal na celou encyklopedii. Ohromující množství těchto chemikálií má na svědomí téměř všechny druhy alergií, chronických poruch a nemocí, jež známe. V poslední době vyšlo najevo, že čistící prostředky mají na svědomí rakovinu plic a hyperkinetickou poruchu u dětí.

Vzdušné imise – V článku NASA nazvaném „Vzdušné imise neznají hranic“ autoři napsali, že „jakákoli substance vypuštěná do atmosféry dokáže obkroužit celou Zemi“. Existuje jedna kategorie vzdušných imisí, která je předmětem konspiračních teorií přes ohromné množství odtajněných dokumentů ze senátního slyšení z roku 1977: chemické postřikování jak soukromými, tak komerčními letouny. Nedávná doznání veřejných činitelů to potvrzují. Spad z chemických postřiků byl analyzován a ukázalo se, že obsahoval vysoké množství baria a aluminia.

Za zmínku rovněž stojí, že Monsanto nedávno oznámilo, že vyvinulo gen odolný vůči aluminiu. Chemické postřikování může působit jako obyčejná paranoia , existuje však příklad nedávného chemického postřikování, který je nepopiratelný: postřikování dispergovadlem Corexit v Zálivu. Tento proces lze přirovnat k leteckému práškování plodin, které se praktikuje už téměř 100 let. Války mají patrně na svědomí globální znečištění ovzduší, neboť armádní munice, jako je ochuzený uran, se dostává do horní atmosféry a šíří se kolem celé planety. Dopady působení ochuzeného uranu nejsou příjemné. Vzdušné imise mají na svědomí alergie, genetické mutace a neplodnost.

Vše to vypovídá o tom, jak vědci, vlády a zdravotnický management přistupují k otázkám zdraví a lidských práv. Je ironií, že když někdo onemocní kvůli nepřirozeným produktům uvedeným v tomto článku, běžné zdravotnictví se snaží léčit následky ještě nepřirozenějšími chemikáliemi. Kromě toho někteří lidé ve vysokých patrech americké vlády a akademických kruhů, jako je John P. Holdren, šéf vědců Bílého domu, obhajují kontrolu populace prostřednictvím imisních částic, například v knize Ecoscience z roku 1977. Na základě Holdrenových názorů se můžeme zamyslet nad tím, zda jedy v našem životním prostředí nejsou záměrem.

Překlad: Tomáš Piňos

Zdroj: activistpost.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+15 # Bledá Tvář 2013-06-24 10:44
Kam zařadit krmení zvířat antibiotiky, aby rychleji tloustly?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # slak 2013-06-24 11:29
Do stejné rubriky ekonomie neviditelné ruky trhu jako křehčené maso vodou, ovšem pozřetelné a nepoživatelnějš í.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Ali G 2013-06-24 22:02
No kdyby jen vodou, ale aby se voda udrzela v mase, pouzivaji se nejruznejsi chemikalie nejcasteji fosfaty. "Do masa je navíc potřeba přidat i látky, které vodu udrží. Takovými látkami jsou fosfáty neboli fosforečnany. V citovaném složení se skrývají za „éčky“ – E450 (difosforečnany ), E451 (trifosforečnan y) a E452 (polyfosforečna ny). S fosfáty je podobný problém jako se solí – přijímáme jich z potravin mnohem větší množství, než jaké může naše tělo využít. Nejproblematičt ější se jeví příjem fosforu, který fosfáty obsahují. Velké množství fosforu v lidském těle zabraňuje vstřebávání vápníku. Negativním důsledkem pak může být vyšší kazivost zubů či řídnutí kostí (osteoporóza)."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Re 2013-11-23 14:49
No, já nechci vyvracet vaše názory, ale zvířata se antibiotikama "krmí", protože mají záněty kvůli tomu, že je nutíme žít v nepřirozených prostředích, aby tloustly se používají hormony. A pro Ali G: Vápník je na druhý zuby nepotřebují, nejsou vyživovány, tak se tam vápník nemá jak dostat a hlavně čím víc vápníku budeš dostávat do kostí, tím je budeš mít křehčí, takže si nevybereš. Né že bych byl příznivcem křehčeného masa, je to jen okrádání...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Šulin 2013-11-25 14:23
Podávání antibiotik nevede k rychlejšímu "tloustnutí".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # slak 2013-06-24 11:20
Budete skákat výš a lépe, znovu a lépe, no možná né tak dlouho. Pravicanti zinkající, pěkný bič jste si vytržili trubky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Bledá Tvář 2013-06-24 11:31
Zařadil bych to do toho druhého - potravinové doplňky. I kdyř jsem to doposud bral pouze u lidí a ne u zvířat. To mě pletlo.

Některé jedy jsou i prospěšné, ale v nízkých koncentracách, jako yperit. Vzpomíným na to, že na lupénku jsem dostával ruský lék Psoriasin, který měl jako účinnou látku právě yperit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Marper 2013-06-24 11:57
V knize - Doba jedová - jsou pěkně popsány chemikálie v potravinách, vč. studií o škodlivosti atd.
Tato kniha by měla být povinnou četbou ve škole"!"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # redemption 2013-06-24 23:14
Chudáci děti. Nebylo by jednodušší mít zákony (a vládu), které taková svinstva v potravinách prostě nepřipouští?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Marper 2013-06-25 07:52
To už máme, ale nějak to nefunguje:-(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # redemption 2013-06-25 10:48
To je fakt. Nemyslel jsem ale vládu, která to způsobila.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Vašek Říha 2013-06-24 14:15
Je to tak snadné. Manstreimu jde o to, oslabit a nebo přímo zničit náš imunitní systém. Nemocný, vystrašený, vystresovaný a unavený člověk se daleko snáze ovládá. A o to tu běží. Udělat z lidí nemyslící otroky. Vývoj dění ve světě to jen potvrzuje. Banksteři udělali z lidí ovčany bez zájmu o sebe a své okolí. Na řadě je nyní druhá část.Velký bratr dohlédne na zotročení lidstva. Pokut se tomu mi všichni nepostavíme a nepošleme tu zlořádnou bandu do želez.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Radka 2013-06-24 14:50
no akorát mi není příliš jasné, komu a čemu budou dobří lidé zničení, (neplodní), nemocní a nemohoucí, kteří sami budou potřebovat spoustu léků a pomoci.....???? ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # martinez 2013-06-24 16:21
Ved prave na takychto dozivotnych pacientoch sa da nadherne zarabat... miliardove obraty vdaka tabletkam na vsetko a vdaka neschopnosti prevziat zodpovednost
za vlastne zdravie na seba.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-23 # agent000 2013-06-24 19:57
V téhle konspirační teorii je díra jak prase :)

První koho by takovéhle jednání položilo by byly pojišťovny. Jakmile chcípne pacientova pojišťovna, tak pacient už na léky sám nemá, pokud není bohatý. Bohatá je však velice malá část populace, tudíž zde by moc vydělávat nešlo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-20 # agent000 2013-06-24 22:06
Pro mínusáře - platíte si léky v nemocnici sami nebo jste pojištěni? Případně má vaše maminka v peněžence vaší kartičku pojištěnce? :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # sykyd 2013-06-25 08:27
Trepeš [...]iny. Lieky nie sú až tak drahé, za akú cenu sa predávajú
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # QuietRioT 2013-06-25 14:22
V skutočnosti sú náklady na výrobu väčšiny liekov väčšie ako cena, za ktorú sa predávajú v lekárni. Ale vy ste evidentne expert v tomto odbore, takže samozrejme musíte mať pravdu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # agent000 2013-06-25 14:52
Což nic nemění na tom, že bez pojištění by si je pacient stejně nemohl dovolit (a tím teď nemyslím Paralen a Ibalgin)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Haha 2013-06-30 13:01
vy děláte jako by na tom těm superbohatým záleželo... těm jde o snížení populce... jen to neříkají takhle na rovinu... a jestli při tom zkrachují všechny pojišťovny v čechách tak je to pro ně výhoda... i na tom se totiž vydělává... to je ale špatně ze spoda (z pohledu ubohého pacienta) vidět...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Ivo Stránský 2013-06-24 16:21
Zkuste youtube: Ilumináti, Bilderberg, NWO a bude vám hned jasné, o co jim jde...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-23 # kontrablábolista 2013-06-24 21:39
Cituji Ivo Stránský:
Zkuste youtube: Ilumináti, Bilderberg, NWO a bude vám hned jasné, o co jim jde...

Ano, při vyhledávání těchle výrazů po internetu vyskočí odkazy na stránky plné esoterických blábolů.
Ruku v ruce s těmihle bludy jde i perpetuum mobile, mimozemšťani, chemtrails a další nesmysly.

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Ivo Stránský 2013-06-26 18:51
Tahle dezinformace ti nevyšla Trolle :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Haha 2013-06-30 13:10
p. Sránský, kdyby jste se trochu zajímal o svět, tak by jste zjistil, že volné energie existují a jsou využitelné... a že jde jen o ty prachy, který stále platí lidé za elektriku, plyn atd... jinak už by se dávno využívaly mnohem levnější a šetrnější zdroje, některé byly mimochodem vynalezeny už v minulém století... ale ze zjištného důvodu byly zapadnuty do zapomění...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # swifty 2014-01-24 15:40
a které to jsou mohu li vědět?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Labros007 2013-06-24 23:07
Cituji Radka:
no akorát mi není příliš jasné, komu a čemu budou dobří lidé zničení, (neplodní), nemocní a nemohoucí, kteří sami budou potřebovat spoustu léků a pomoci.....?????


Já vám to tedy řeknu.......... na nic, tak je voškubou a zahodí. Aspoň jim nemusí platit důchod a ospravedlní si tím hrozbu přelidnění a jestli to ani teď nechápete tak nemocných co musí utrácet za léky se exekuce taky týká.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Ivo Stránský 2013-06-24 17:16
Dobře jsi to napsal Vašku, snad jedině slovo mainstream = masmedia ovládaná elitáři bych nahradil slovem systém, kteréžto lépe vystihuje komplexnost spiknutí elitářů proti samotnému lidstvu, jejichž součástí jsou také masmédia.

Klid a mír všem dobrým lidem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Michaelek 2013-11-23 13:28
snadné je o tom mluvit, psát o tom, ale pojmout-zařadit do kontextu a následně praktikovat v reálu všechno od těch banksterů až po tak obyčejnou věc, jako je třeba cesta na záchod, to není snadné vůbec, pak by nebylo třeba pozovat-stavět se či posílat někoho do želez
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Frixtr 2013-06-24 16:05
A co hormony z hormonální antikoncepce ve vodě?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-27 # kontrablábolista 2013-06-24 17:14
A už tu máme opět šémtrájs...!

A blábláblá, postřiky, barium, aluminium, "jak soukromými, tak komerčními letouny. ", a opět doznání nějakého údajného bývalého papaláše - no zkrátka senzace!

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # QuietRioT 2013-06-24 22:58
V mnohom s vami nesúhlasím ale v tomto máte pravdu. Chemtrails je nezmysel.
Tu je material pre štúdium:
contrailscience.com/
contrailscience.com/.../
Myslím že dosť ľudí ignoruje vedecké dôkazy, netreba nám ďalších. Ak máte iné argumenty tak ich sem napíšte predtým ako ma prekľajete.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # vinař 2013-06-25 08:06
Vážení pánové,kontrblá bolista a vy,nechceme vás přesvědčovat o naší pravdě,není to potřeba.Odpověd nost za své životy a životy vašich dětí nesete vy sami.Podle toho se jistě zařídíte.A co se týká vědců?Za peníze v Praze dům.Takhle to funguje.Bohužel .Proti těmhle vědcům stojí vědci na druhé straně.Vidíte je v diskusních pořadech?Je jim dán prostor na obhajobu svých názorů?Až na jeden případ si nevzpomínám.Pod ívejte se na pořady s panem Hnízdilem,to vám o systému hodně napoví.Realita je mnohem horší,než si jsme schopní připustit.Šance tu ale přece jenom je.A co se týká hliníku,nechte si udělat rozbor půdy na vaší zahrádce,nebo rozbor vlasu vaší dcerky,nebo synka,možná budete překvapeni.Poto m vynášejte svoje horlivé soudy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # QuietRioT 2013-06-25 12:03
A o to ide. Každý má svoju pravdu, každý presvedčuje toho druhého, že tá jeho pravda je pravdivejšia. Ale ja vám nehovorím svoje téorie, predkladám vám fakty a žiadam vás o to isté. Ako súdny človek, by ste určite mali mať argument na niečo čo takto horlivo obhajujete. Cítim sa ako keby som niekomu vysvetľoval čo nesedí na páde dvojičiek. Napriek všetkému si stojí za svojim a je hluchý, slepý k dôkazom.
Samozrejme sú vedci a sú "vedci", ale tu nejde o ich závery. Ide o fakty, ktoré si môžete sám overiť a sám si odvodiť dôsledok.

Hliník patrí jednoznačne k látkam. ktoré najviac znečisťujú prostredie. Ak ste robili rozbor pôdy, vlasov, čohokoľvek, čo vám bráni dať sem jeho výsledky? Zaujímavé by bolo urobiť test vody z oblasti mimo dosah priemyselných zón, ktoré môžu veľmi ovplivniť výsledky v mestách, hlavne testy z pôdy, kde sa hliník vrství a teda nie je možné určiť presnú hodnotu pre dané časové obdobie. Takto namerané hodnoty nie sú z chemického hľadiska relevantné.
Naviac, tu vám dávam články k chemickým testom a všeobecne k testom, ktoré referujú na dôkazy alebo rovno vyvracajú teórie o chemtrails. Je to v angličtine, tak môžete použiť google translator.
contrailscience.com/.../
contrailscience.com/.../
contrailscience.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # QuietRioT 2013-06-25 14:16
Zaujímavé, že ľudia dokážu dať negatívne body, ale nie sú schopní konštruktívne diskutovať. A to som si myslel, že ľudia z tohoto fóra dokážu o veciach otvorene myslieť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Ivo Stránský 2013-06-26 19:04
Na heslo - chemtrails - jsem nalezl jenom zde na AC24 61 odkazů, týkajících se pozorování, výpovědí důvěryhodných svědků, důkazů, chemických rozborů a podobných zpráv. Vůbec vám to dneska nejde Trollíci moji :-) lidi už vaše bláboly nežerou, protože důkazy jsou důkazy, ty nevokecáte :-D

Klid a mír všem dobrým lidem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # kontrablábolista 2013-06-26 21:39
Důvěryhodný svědek = kdejaký blábolista, co si pouští hubu na špacír, že?

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # agent000 2013-06-27 12:18
No už se tu objevil celý web, který popírá chemtrails :)

contrailscience.com/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # xmart 2013-06-28 08:29
QuietRioT, kontrablábolist a a další
Mám na Vás jednu otázku:

Připusťme, že nějaké chemtrail existují na není v zájmu elity, aby o tom věděla široká veřejnost.

Co by Vám stačilo jako důkaz, že chemtrail existují, když oficiální médiích se o tom nepíše a svědek, který s s tím přišel do styku je označen za blábolistu, co si pouští hubu na špacír?

Co získají tito lidé, kteří mimochodem riskují svou důvěryhodnost, ztrátu přátel a obchodních příležitostí? Přitom úplně ignorujete, jak velké zisky z toho mají společnosti napojené na politickou a finanční elitu.

Děkuji za srozumitelnou odpověď.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # QuietRioT 2013-06-28 20:15
www.youtube.com/.../
TV joj je komerčná televízia a predsa o tom vysielala reportáž. Ľubomír Huďo na RTVS o tom tiež informoval (neviem nájsť video), takže nie je pravda, že sa o tom neinformuje.
Dôkazy, o ktorých by sme sa mohli baviť:
-chemické testy - Správne urobený vedecký test je nespochybniteľn ý dôkaz, no nenašiel som ani jeden, ktorý by bol urobený poctivo. alebo by nebol zavádzajúci, poprípade bol kompletne skresľujúci.
príklad: contrailscience.com/.../
-ľudia- projekt takýchto rozmerov si vyžaduje enormné množstvo pracovník. Niekto musí zmes vyrobyť, niekto to musí naplniť do lietadla, niekto musí lietadlo upraviť aby sa dalo použiť na tento účel, niekto musí pilotovať,...
Mnoho ľudí prekrúti alebo prispôsobi svedecké výpovede, ako príklad s Johnom Holdrenom, o ktorom sa na mnohých konšpiračných weboch tvrdí, že potvrdil exizstenciu chemtrails. V skutočnosti toto je jeho výpoveď.
-pohnútky- Od začiatku sa zmysel chemtrails dosť dynamicky vyvýjal, pričom ani dnes nikto nevie povedať, načo by komu bolo bárium a hliník vo vzduchu. Je to na zastavenie globálneho otepľovania, značkovanie priestoru, ktorý možno následne zamerať laserom, alebo ide rovno o globálnu genocídu zo snahou na spôsobenie neplodnosti či oslabenie imunity? Ak je to na zastavenie globálneho otepľovanie, tak prečo potom nad obývaními oblasťami? Nad vodnými plochami by sa to ľahšie utajilo. Ak to je zas na globálnu genocídu ako sa chránia elity? Nosia rúška keď idú na verejnosť alebo majú špecialne vakcíny - vakcína proti hliníku??

Naviac, na tejto stránke, ktorú som tu už pár krát dával, sú systematicky zanalyzované, rozobraté a vyvrátené dôkazy a tvrdenia, ktoré sú medzi chemtrails fanúšikmi populárne.
Stránka: contrailscience.com/.../
Skúste si to preštudovať a ponúknuť niečo na čo tvorcovia zabudli alebo zkritizovať to čo urobili zle.

A znova si neodpustím vyzvať vás, aby ste doložili kontrétne dôkazy, na základe ktorých obhajujete chemtrails. Tieto potom môžu byť preskúmané a následne bud potvrdené alebo vyvrátené.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # kontrablábolista 2013-06-25 16:26
Cituji vinař:
Vážení pánové,kontrblábolista a vy,nechceme vás přesvědčovat o naší pravdě,není to potřeba.Odpovědnost za své životy a životy vašich dětí nesete vy sami.Podle toho se jistě zařídíte.A co se týká vědců?Za peníze v Praze dům.Takhle to funguje.Bohužel.Proti těmhle vědcům stojí vědci na druhé straně.Vidíte je v diskusních pořadech?Je jim dán prostor na obhajobu svých názorů?Až na jeden případ si nevzpomínám.Podívejte se na pořady s panem Hnízdilem,to vám o systému hodně napoví.Realita je mnohem horší,než si jsme schopní připustit.Šance tu ale přece jenom je.A co se týká hliníku,nechte si udělat rozbor půdy na vaší zahrádce,nebo rozbor vlasu vaší dcerky,nebo synka,možná budete překvapeni.Potom vynášejte svoje horlivé soudy.

Doporučuji zajímat se o realitu a nikoli o esoterické bláboly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # kontrablábolista 2013-06-25 16:25
Cituji QuietRioT:
V mnohom s vami nesúhlasím ale .....

A třeba v čem?
To by mě zajímalo....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # QuietRioT 2013-06-25 16:46
Napríklad vo vašom prejave v diskusiach, kde sa snažíte zosmiešňovať ľudí bez akejkoľvek argumentácie, píšete príspevky aj keď vlastne nemáte čo povedať, pritom stále používate dookola kvázi vtipné, otrepané frázy ako blábolista, šemtrájs, ufoblábolista, esoterik,...
Úprimne občas pochybujem či si vás niekto nenajal, na spamovanie diskusie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # kontrablábolista 2013-06-25 20:12
Cituji QuietRioT:
Napríklad vo vašom prejave v diskusiach, kde sa snažíte zosmiešňovať ľudí bez akejkoľvek argumentácie, píšete príspevky aj keď vlastne nemáte čo povedať, pritom stále používate dookola kvázi vtipné, otrepané frázy ako blábolista, šemtrájs, ufoblábolista, esoterik,...
Úprimne občas pochybujem či si vás niekto nenajal, na spamovanie diskusie.
Ne, nikdo mě nenajal.

Tyhle typy lidí je třeba zesměšňovat a upozorňovat ostatní, co jsou zač.
Tihle blábolisté melou hovadiny a mnohdy jim někdo i uvěří - to je ovšem špatné, tím se dostává další oběť do bludů.
Proot je zapotřebí blábolisty, šémtrájsmeny, ufohoaxery a praštěné esoteriky bít alespoň virtuálně.
V reálu pak samozřejmě postupuiji dle svých možností (na STK už vyletělo pár bublerářů s HHO nesmyslem pod kapotou a mám i několik větší zářezů...).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Ivo Stránský 2013-06-26 19:16
Aha, tak ty práskáš frajery, co jezdí na vodíkový generátor jo? A není to náhodou důkaz, že se dá jezdit na vodu??? Jako jezdí kámoš Kája, píše tu pod nickem Scotty :-)
Zase sis nedal pozor Trollíku a prořekl ses :-)
A navíc ses přiznal, že navíc k trollingu ještě práskáš schopný lidi, teda co ty musíš být za hovado, to mi rozum nebere...

Klid a mír všem dobrým lidem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # kontrablábolista 2013-06-26 21:37
Cituji Ivo Stránský:
Aha, tak ty práskáš frajery, co jezdí na vodíkový generátor jo? A není to náhodou důkaz, že se dá jezdit na vodu??? Jako jezdí kámoš Kája, píše tu pod nickem Scotty :-)
Zase sis nedal pozor Trollíku a prořekl ses :-)
A navíc ses přiznal, že navíc k trollingu ještě práskáš schopný lidi, teda co ty musíš být za hovado, to mi rozum nebere...

Klid a mír všem dobrým lidem
Ano, díky mým zásahům už opravdu letělo několik bublérářů z STK ven bez známky a dali si opakovanou v termínu, ovšem bez bubléru.

Ne, to není důkaz, že se dá jezdit na vodu.

Na vodu se dá jezdit - vezmeš si lodičku a frčíš jak vodák po řece.

Tvů kámoš Scotty je kapku pošáhlej.
Že nerozumí spalovacím motorů a palivům, to bych mu odpustil, každý nemůže znát vše. Ale že mele hovadiny a ještě si hraje na osvícenýho, za to už ránu zaslouží.

Jo, práskám.
Mám několik větších zářezů, třeba jeden podvodníček se neúčastnil výstavy Pragotherm s kouzelným perpetomobilním topítkem. Stačil na něj jeden papír.
Co z toho mám?
Aspoń tolik, že zase jeden grázlík, co chce oblbovat lidi a okrádat je o prachy vyhozené za podvodnou sračku ostrouhal. Čím víc jak takto skončí, tím líp pro všechny, kteří nemají čas detailně študovat kdejaké topidlo před nákupem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Ivo Stránský 2013-08-26 22:46
Jo jsi borec, dáš si tu ještě jedno kolečko 26k let ve 3D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Vím 2013-06-25 21:37
Kontrablábolist o,takového tupce jako ty člověk normálně nepotká.
Takového hlupáka je potřeba dlouho hledat.
Kdyby blbost kvetla,tak vypadáš jak botanická zahrada.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # kontrablábolista 2013-06-26 16:30
Copak máš v makovici?
Šémtrájs?

:O)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás