Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMcDonald´s: Jídlo obsahující tmely a kosmetické petrochemikálie

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

McDonald´s: Jídlo obsahující tmely a kosmetické petrochemikálie

Každé sousto jídla od McDonalds obsahuje hrst chemických látek, které zvyšují „špatný“ cholesterol, zvyšují riziko cukrovky, snižují imunitu a poškozují DNA.

Fast food vlastně obsahuje tolik škodlivých látek, že bych ho nedal ani zvířatům, protože by to bylo kruté.

Když jdete do fast foodu s rodinou: Platíte za to, že si poškozujete zdraví i vašich dětí; Snižujte kvalitu svého života, protože konzumace syntetických chemikálií spustí nemoc; Dáte více peněz do rukou zdravotních pojišťoven


Stále lovin’ it?

Navzdory iluzi postupného přechodu na zdravější nabídku obsahující saláty a smoothies, výběr u McDonaldu stále obsahuje nechutné zdraví erodující chemikálie: trans-tuky, vysokou úroveň cukru, umělá sladidla, petrochemikálie a HFCS (glukózo-fruktózový sirup). Dětské menu a saláty taky obsahují děsivé složky a hodně cukru.

Po pročtení jejich nabídky a nutričních informací k jídlům je k neuvěření, jaké syntetické chemikálie se přidávají do salátů, kuřecích jídel, hamburgerů a dokonce i do nápojů. Věděli jste, že mnoho z jejich jídel a nápojů obsahuje terciární butylhydrochinon (TBHQ) , chemický konzervační prostředek, který je tak smrtící, že pouhých 5 gramů je smrtících? Jeden gram TBHQ může způsobit nevolnost, zvracení, zvonění v uších, blouznění, pocit dušení a kolaps.

Potraviny od Mcdonalda stále obsahují trans-tuky, vedle celé řady syntetických chemikálií k vytvoření chuti, kterou záměrně navrhují jako návykovou, takže utratíte více peněz – podle šetření Erica Schlossera v jeho knize Fast Food Nation.


Lež s trans tuky

Americká FDA rozhodla, že jídlo může obsahovat trans-tuky a že jejich množství nemusí být uvedeno ve složení nebo nutričním seznamu, pokud jejich množství není větší než polovina gramu. Mnoho hamburgerů, koktejlů a snídaňových jídel obsahuje trans tuky. Problém s těmito oleji je, že způsobují v těle poškození volnými radikály a to vede k poškození cév, DNA a oxidaci cholesterolu známého jako „špatný cholesterol“.

Téměř všechny potraviny v nabídce McDonaldu obsahují hydrogenované a částečně hydrogenované oleje, které také škodí tělu, protože poškozují tkáně a zvyšují hladinu špatného cholesterolu.

Zde je jeden příklad toho, co dává McDonald do své stravy. Nezdravé přísady Chicken nuggets (přímo z webových stránek McDonald´s):

* fosfáty sodíku

* bělená pšeničná mouka (živiny odstraněny)

* modifikovaný potravinářský škrob (pravděpodobně geneticky)

* dextróza (cukr)

* částečně hydrogenovaný sójový olej a bavlníkový olej s mono- a diglyceridy (trans tuky)

* připraveno v rostlinném oleji (kanolový olej, kukuřičný olej, sojový olej, hydrogenovaný sojový olej) (trans tuky)

* TBHQ terciární butylhydrochinon – z ropy odvozený produkt

* Dimethylpolysiloxan přidán jako odpěňovač (forma silikonu používaná v kosmetice a chytré plastelíně).

Vyhledejte si sami

Můžete si stáhnout tento jejich seznam nutričních informací. Je to dlouhý PDF dokument se všemi položkami jejich menu. Najděte si potraviny, které kupujete v levém sloupci a podívejte se kolik je v nich cukru a trans tuků. Pak navštivte stránku McDonalds, vyberte potraviny které jíte, klikněte na odkaz výživa a přejděte k seznamu ingrediencí. Pokud nemůžete některé z přísad vyslovit a nevíte co to vůbec je, je pak moudré to jíst? Tuto volbu můžete učinit jen vy, ale dejte dětem také na výběr.


Zaplaťte teď a později

A nejde tu jen o McDonald. Navštivte webové stránky KFC a dalších společností. Jejich potraviny obsahují stejné škodlivé chemické látky, které vyprázdní vaši peněženku i tělo, takže se cítíte prázdní už hodinu po dojedení jídla. Má to smysl z finančního hlediska? Co z hlediska ochrany zdraví? Pokud si kupujete rychlé občerstvení, platíte nyní svými penězi a také později svým zdravím.

Zdroj: endalldisease.com, Překlad: toxio.cz

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-66 # Préca 2012-12-03 11:03
Vy z toho naděláte : ) Já myslím že rozbor kteréhokoliv jídla by asi nevypadal dobře. Klíďo do Mc´ho na oběd zaskočím : )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-39 # pacho 2013-02-26 11:08
Presne tak. Napriek tomu ze sa bezne stravujem v tych najdrahsich restauraciach tak si raz za cas doprajem aj Mc. Chuti mi tak preco by som si nedal. Treba sa riadit heslom vsetko s mierou a nic sa vam nestane. Uvedomte si ze pokial si to nevychovate alebo nevypestujete doma tak aj tak neviete co jete. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Izak 2013-06-14 11:09
Jestli ti chuti, tak to u vas v SK nemate dobre restaurace, varite tam asi hezke sr* ... coz oto, u nas je taky 90% sracek, ale nerikame tomu dobre restaurace ;-)
U Mc mi teda nechutna, je to vse parodie, kdyz mam chut na burg, tak si jen udelam, treba si i upecu tu bulku, nebo je mozno zajit nekde, kde burgery fakt umi, tedy domaci bulka potrena vajickem, kvalitni maso a domaci hranolky ... tohle menu stoji 150kc ... na to, ze je v tom kvalitni hovezi OK, kdyz nakoupim maso v Polsku, tak to mam velmi levne ;-)

Kdo je zvykli na normalni jidlo, dostane z fastfoodu sracku, proste telo ty chemikalie vylouci jak jen to jde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # lelek 2014-01-12 14:30
vsetky jedla s CZ su tak mastne .... fuuj
CZ je asi najhoria kuchyna okrem afganskej !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # antilelek 2014-04-11 11:33
Tak ty si asi úplně bez mozku, to záleží taky kdo ti jídlo uvaří... když tam dá hodně oleje tak to bude asi mastný....omg strašně hloupý lidi jste pak to tu nemá takhle vypadat
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Gorgolus 2014-03-06 13:00
Máš pravdu, kto je zvyknutý na domácu stravu, tak to urobí v žálúdku bordel, raz a nikdy viac.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # Pff 2013-04-02 19:27
A presne pro lidi jako jsi ty je snaha redaktoru uplne zbytecna... bohuzel
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Domenico 2013-05-02 19:19
To nie je pravda...kto chce, dokáže sa zorientovať a vybrať si to, čo je prospešnejšie a menej škodlivé.
Ale treba mať o výžive aspoň základné informácie :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # FRANZI 2012-12-03 11:42
PŘESNĚ TAK,JAK PÍŠE SLAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lidi už povětšinou hospodářskými zvířaty jsou,jen jsou v tom pomyslném kravíně,jenž se společností nazývá,na různých místech v hierarchii,vidí bezprostřední okolí,ale svoji pozici nevnímají,nemaj í potřebný odstup.Zachází se s nimi jak s dobytkem/hospod ářskými zvířaty,drženým pro výnos.A to v každém zaměstnání i službách se na nás dívají jako na "cytron,který když se vymačká,tak se zahodí-celá sociální politika tohoto sociálfašistick ého státu je taková-viz.přís tup k důchodcům a nemocným.Každý má chomout a řetězy,kterými je spoután, v podobě kreditních karet,zloženek a půjček na krámy které nepotřebuje,kte ré mu do palice denně vtlouká a vnucuje vědecky zpracovávaná reklama.Je potřeba hledat životní priority,nikoli běhat po "velkovýkrmnách pro lidský dobytek"(superm arketech) reklamním letáčkem o slevách v ruce.Je třeba se co nejvíc z tohoto pomyslného chomoutu,který z lidí dělá dobytek,snažit vysmeknout i za cenu radikálních životních změn,protože odměnou bude větší svoboda a lidská důstojnost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Fillippos 2013-03-09 09:20
Miluju lidi, kteří všude píšou "se".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vojtino 2014-10-23 18:20
Vzhledem k tomu, že "se" je zvratné zájmeno, které FRANZI použil a které používá každý, kdo umí Český jazyk, tak opravdu netuším, co tě natom tak tankuje?!

PS: 3x v 8-řádkovém textu, není zase tolik, tak přestaň s trapáckýma komentářema, nikdo na to není zvědavej a zajdi si do McMurdera ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # LidOOp 2012-12-03 13:17
Cituji Préca:
Vy z toho naděláte : ) Já myslím že rozbor kteréhokoliv jídla by asi nevypadal dobře. Klíďo do Mc´ho na oběd zaskočím : )


Doporucuji shlednout film Super Size Me (csfd.cz/.../...)

Ten borec co to tocil rekl, ze se bude jeden mesic stravovat pouze u McDonalda.

Po onom mesici malem umrel a znasledku tohoto experimentu ho doktori davali dokupy pres dva roky....

Takze asi toliko k McDonaldovi...

Dobrou chut :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # Nikol 2013-03-08 18:54
Pracuji v Mekáči, jím tu vesměs denodenně a žádné extrémní nálezy na sobě nevidím :D takže je krávovina, že za měsíc to nedával, to si musel borec lít do huby olej (motorový)!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Metalvw 2013-05-03 08:34
Ty krávo podivej se na ten film snidal tam obedval i vecerel mesic!!!!! a kolikrat musel snit i v americe popularni super size!! přibral zhoršilo se mi zdraví a ty byl celkem sportovec...jen si to žer každej den už ted na tom možná nejsi dobře chtěl bych vidět jak vypadáš když to žereš každej den xD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # costa 2013-05-07 12:53
Už nikdo z vás nepíše že žral JEN v mekáči a že žral JEN ty NEJvíc MAXI porce. Kdyby tam jedl jak člověk a ne jak prase tak by to nemělo ty výsledky co to mělo. Každej extrém škodí.Film zajímavej, článek špatenj, protože týpek neví zjevně nic o chemii. Pokud si dá člověk jednou denně cheesburger a k tomu jí zbytek dne normální stravu nevěřím že to bude mít negativní vliv na kohokoliv.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Pavel21 2013-05-13 11:53
A nezapomeň na okurku :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Izak 2013-06-14 11:12
No jo, jenze on tam i vse pil, takze nemel temer vodu, ale same sajrajty
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Marbles 2013-05-02 19:07
Cituji LidOOp:
Cituji Préca:
Vy z toho naděláte : ) Já myslím že rozbor kteréhokoliv jídla by asi nevypadal dobře. Klíďo do Mc´ho na oběd zaskočím : )


Doporucuji shlednout film Super Size Me (csfd.cz/.../...)

Ten borec co to tocil rekl, ze se bude jeden mesic stravovat pouze u McDonalda.

Po onom mesici malem umrel a znasledku tohoto experimentu ho doktori davali dokupy pres dva roky....

Takze asi toliko k McDonaldovi...

Dobrou chut :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # LenkaB 2013-05-05 10:03
Jakékoliv jídlo,které budeš jíst měsíc v kuse,bude ve výsledku škodlivé. To Ti řeknou i odborníci na zdravou výživu. I ta nejzdravější potravina tělu škodí, pokud nejíš nic jiného.

Takže asi toliko ke všem potravinám...:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # CAK 2012-12-03 13:59
Cituji LidOOp:
Cituji Préca:
Vy z toho naděláte : ) Já myslím že rozbor kteréhokoliv jídla by asi nevypadal dobře. Klíďo do Mc´ho na oběd zaskočím : )


Doporucuji shlednout film Super Size Me (csfd.cz/.../...)

Ten borec co to tocil rekl, ze se bude jeden mesic stravovat pouze u McDonalda.

Po onom mesici malem umrel a znasledku tohoto experimentu ho doktori davali dokupy pres dva roky....

Takze asi toliko k McDonaldovi...

Dobrou chut :)


Sam sem zkusil žrát měsíc jen MC a neudělalo me to vubec nic nerikam že je to zdravé ale rozhodne dnes bys si každej znas musel jidlo pěstovat sam aby mel 100% jistotu:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # wake up from matrix! 2012-12-03 14:43
VÁŽENÍ, NECHOĎME DALEKO !!!

Stačí zajít do všech našich supermarketů a prodejen.
Potraviny obsahují spousty Éček, z nichž mnohá poškozují vaše zdraví. Ne všechna samozřejmě, protože některá Éčka jsou v potravinách proto, aby ty potraviny ochránila před účinky jiných Éček, pěkné, že?
Největší problém jsou dusitanové solící směsi E249-E252 – nejmasovější konzervant, sype se to snad úplně do všeho, do salámů, uzenin, sýrů. V potravinách a v lidském těle se dusičnany přeměňují na dusitany a ty na silně karcinogenní a mutagenní nitrosaminy, způsobující rakovinu žaludku, hltanu, jater, plic…

cit.: „Rakovina žaludku je v současnosti čtvrtou nejčastější příčinou úmrtí na rakovinu v Evropě. Celosvětově je druhým nejčastějším maligním onemocněním.“

cit.: „Rozhodující vliv na vznik nádorů žaludku má složení stravy. Konzumované potraviny přímo působí na žaludeční sliznici. Nepříznivý vliv na rozvoj onemocnění má nadbytek nitrosaminů, aflatoxinů a polycyklických uhlovodíků v potravinách.“

Výrobci vědí o tomto nebezpečí, ale dusitany používají jen proto, že je nemají jak nahradit, žádný stejně silný konzervant zatím nebyl vynalezen. Proto se snaží kompenzovat jejich účinky přidáváním antioxidantů – E300 aj., tedy kys. askorbové – vitaminu C.

Problém je při následné tepelné úpravě, smažení, pečení takových výrobků. Vysoké teploty ničí vitamin C a naopak způsobují přeměnu dusitanů na nitrosaminy. Když si tedy usmažíte šunku s vejci nebo opečete špekáček, přemění se vám to v silný karcinogen. Tohle vám už v krámu neřeknou, že nesmíte špekáček opékat. Proč asi? Kdo by to jedl studené a kdo by to potom kupoval, kdyby každého pravdivě informovali…

Sledujte pozorně tyhle stránky, je tam seznam Éček a vše o nich, také seznam velkého množství potravin, sledujte složení všeho, co jíte, nenechte se otrávit!

www.emulgatory.cz/seznam-ecek

www.emulgatory.cz/.../
www.emulgatory.cz/.../
www.emulgatory.cz/.../
www.emulgatory.cz/.../

www.chemievjidle.cz/.../

Všechno už je dnes otrávené, opravdu to vypadá, jako by chtěl někdo vyzabíjet většinu populace. Tahle citace mluví za vše:

„Studií výzkumného centra v Chicagu uvádějí, že u testovaných zvířat - myší - se již při velmi malé dávce nitrosaminů (při opakovaném podání 0,3mikrogramu na gram hmotnosti pokusného zvířete) rozvinula rakovina - zejména jater a plic. U morčat se vyskytla taktéž rakovina, která byla velmi podobná rakovině žaludku u lidí. Nežádoucí účinky mohou způsobit nejen vznikající nitrosaminy ale i samotný dusitan, jehož vliv na lidské zdraví je neustále diskutován. Řada kvalitních vědců a expertů v Kalifornii nedokázala, že dusitan sodný je pro člověka toxický. Podle organizace CSPI (Center for Science in the Public Interest) představují dusitany a dusičnany pravděpodobně malé riziko pro lidské zdraví. Je však doporučováno, při konzumaci masa obsahujícího dusitany, zároveň konzumovat nápoje s obsahem vitminu C (pomerančové, grapefruitové, brusinkové džusy, apod.) z důvodu zabránění vzniku nitrosaminů, které jsou již prokazatelně škodlivé. Řada organizací však doporučuje zcela omezit konzumaci masných výrobků obsahujících dusitany a vyhnout se pečení a grilování nakládaných mas.
V zemích, ve kterých se konzumuje větší počet uzených ryb, byl zjištěn zvýšený výskyt rakoviny hltanu (solené ryby obsahují nitrosaminy).“

Chraňte se preventivně proti rakovině – udržujte si v kondici svůj antioxidační systém v těle – to jsou vitamíny C a E, ty ve vašem těle vychytávají volné radikály a kompenzují tak účinky mutagenů.
Varujte se konzervantů E249-E252, když už je musíte, dejte pozor, aby byl ve výrobku zároveň E300 nebo jiný derivát kys. askorbové (isoaskorbany E315, 316 – levnější náhražky kys. askorbové, ano výrobci na vás šetří, kde můžou). Některé laciné výrobky ovšem antioxidanty nemají, aby na úkor vašeho zdraví výrobce ušetřil.

E249 - Dusitan draselný – v těle se mění na karcinogenní nitrosaminy
E250 - Dusitan sodný - v těle se mění na karcinogenní nitrosaminy
E251 - Dusičnan sodný (Chilský ledek) – dusíkaté minerální HNOJIVO, součást PYROTECHNIKY, v těle se přeměňuje na dusitany
E252 - Dusičnan draselný (Ledek draselný) – minerální dusíkaté HNOJIVO, součást PYROTECHNIKY a STŘELNÉHO PRACHU, v těle se přeměňuje na dusitany

DOBROU CHUŤ !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # LenkaB 2013-05-05 10:05
Doporučuji aplikaci do mobilu ze stránky

www.zdravapotravina.cz/

parádní na Éčka;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Bohemian Grove 2012-12-04 04:25
PRO:
+2 #7 wake up from matrix!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!"Všec hno už je dnes otrávené, opravdu to vypadá, jako by chtěl někdo vyzabíjet většinu populace""
louze.blog.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Bohemian Grove 2012-12-04 04:32
Opravdu vás chtějí depopulovat a zotročit , vnutit podkožní mikročipy IBM 2020 - torzu otroků, budoucím androidům...
Všechno už je dnes otrávené, opravdu to vypadá, jako by chtěl někdo vyzabíjet většinu populace
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Vladimíra 2012-12-07 17:11
Je smutné v akej spoločnosti žijeme,dá sa jej priradiť množstvo prídavných mien,okrem takého akou by mala byť-Ideálna. Na jej vytvorenie ,by sme museli byť v prvom rade mentálne disciplinovaným i ľuďmi,teda ľuďmi s morálnym charakterom. Ako povedal Konfucius:,,“na to aby sme dokázali zmysel pre morálku musíme pristupovať k ostatným ľudom s dôverou a srdečnosťou založenou na spravodlivosti a úplne sa zbaviť nesprávnych myšlienok.“...P reto si kladiem otázku,či sa vôbec takáto spoločnosť dá ešte vytvoriť,keď ľuďom nezáleží na zdraví ostatných,hlavn e,že ich zisky a tučné bankové kontá naďalej rastú...Pýtam sa teda:NAOZAJ NAM TAK BEZCHYBNE CHUTIA TIETO VYROBKY,ZE ICH KUPOU NIELENZE PODPORUJE ZAHRANICNYCH DODAVATELOV,ZAH RANICNE RETAZCE A NASE PENIAZE PRELIEVAME INYM STATOM,ALE NICIME VLASTNEE ZDRAVIE,KTORE MA KAZDI Z NAS LEN JEDNO,NEEXISTUJ E ZDRAVSIA A ROVNAKO CHUTNA,AK NIE CHUTNEJSIA ALTERNATIVA RYCHLEHO JEDLA?...Každý si musí odpovedať sám za seba,žijeme predsa v ,,slobodnej krajine" a každý má právo na svoj názor, rovnako ako na uspokojenie svojich potrieb,či chutí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Anna 2013-01-10 14:32
fuj ta zmrzlina je nejhorší :-x
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # ŽenaXX 2013-03-06 21:03
Autor chcel vystihnúť dobrú myšlienku a chválim ho za to, ale keď už chcel o tom písať mal to viac prepracovať, viac dokumentov o tom vzhliadnúť viac materiálu ľuďom poskytnúť. Takto mi to prišlo dosť povrchne napísane a nie každého to može osloviť ;). Ber to ako povzbudenie do budúcna.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Kizzah 2013-03-08 16:03
myslim ze toto video ako dokaz mi staci :D
www.liveleak.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # zdeněk1982 2013-03-09 09:20
myslím,že dnes na zdravé jídlo narazíte sotva kde. Zvířata jsou nacpávána krmivem plným antibiotik,pro zvýšení váhy a zrychlení růstu,ovoce a zelenina jsou plné pesticidů.McDon ald je pro mě spíš morální problém.Jídlo,k teré po tepelné úpravě do 15min neprodají končí v kafilérii a to je podle mě nehorázné a do nebe sahající plítvání a to jak finanční tak potravinové.A druhá věc,kácení deštných pralesů,jen kvůli pozemkům na pastviny a farmy.Jejich firemní politika nehledí na nic jiného než na zisk.Budoucnost naší planety je jim lhostejná ... mamon vítězí!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # ropak 2013-03-10 11:38
Jo musíte teda jest zdravo, napr. včera som mal na jedlo ryzu ze sterilovanym hraskem, stejk a sterilovanu cviklu, to je myslím v pohode, veci si nemusite doma pestovat, zelenina sa da kupit aj v obchode...vacsi nou co radia tie relacie o varení je zdrave a nezavadne, ludia asi nechapu ze nicit si planetu na ktorej vznikal zivot miliardu rokov je to najhorsie co mozu urobit, je to iba na vas ci sa nechate ovladat vrchnostou a budete sa bat vyadrit svoj nazor,pretoze vas inteligentny zamestnavatel vyhodi, pracujuci clovek nema sancu tieto problemi riesit ak ide na 8 hodin do roboty potom pride domov a je rad ze je rad, pozrie telku, vyspi sa a tak ti utecie potom velmi rychlo aj pol roka. Proto rad sledujem simsnovych:D lebo si robia srandu s tupych veci a narideni..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dominika 2013-03-27 15:53
No ale myslíte, že je to jen McDonalds?..co třeba pouliční noname fastfoody? těm nikdo rozbory nedělal, takže jsou evidentně zdravější:-)
neobhajuju Mc ale ani si nemyslím, že je jediný shit, co můžete pojíst a strefuje se furt jen do něj.
Třeba smažák někde ve stánku na nádraží bude stejný , neli horší sračka, protože ten olej, ne kterym ho smaží bude třeba o dost horší než u Mc. nevím, kontroverzní téma..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # QQ 2013-05-13 18:40
Spíš bych viděl zlo v párcích a hamburgerech ze separátu, kterej má sám o sobě strašnou chuť, takže je potřeba do něj cpát spoustu dochucovadel(je dno maso na burger maj v Makru za 3 koruny, tak co do toho asi melou...) a samozřejmě to celý zalejem kečupem a tatarkou s nutnou dávkou chemie...Tohle neni o mekáči, ale o všem jídle...podle mě jsou úplně největší zlo levný párky, lunchmeaty a saláty(vlašskej atd.)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # deee 2013-05-02 20:20
no pekný hnus,myslela som že je to bordel ale že až taký, neustále ma tento ludský svet prekvapuje až kam sa dá zajsť s ludskousťou, dva dni po návšteve mcdonaldu som mala migrenu jak nikdy, normálne si to človek nespojí ale myslí len na náhodu ale ja už ničomu neverím, za ten bordel im už ani euro nedám to radšej zožerem špenát :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # AsiJura 2013-06-02 15:55
To je tu ale banda ubrečených hipíků :D Zrovna jsem dojedl tři cheeseburgery, při čemž jsem pročetl tuhle zábavnou diskuzi. Hlavně šokované teenky mě baví :D Migréna z mekáče:D Žijeme v historicky nejlepší době, blahobytu a míru, který tady v evropě nikdy předtím tak dlouho nebyl a lidi tady budou fňukat, že u společnosti, jejiž hlavní byznys jsou nemovitosti, je špatné jídlo. Nemám slov, je tu tolik příležitostí. Tady je vidět, že dnešní generace si vůbec neuvědonuje co má kolem sebe za možnosti a blahobyt. Když si tady z tepal domova můžeme stěžovat na žrádlo, které nás nikdo nenutí žrát, poptávka určuje nabídku, je to trh, jako každý jiný. Když bude více lidí schopných fungovat v kapitalsimu jak se patří a nebude brečet nad tím, že jsou socky a že jim ostatní nic nedají, pak budete mít i na výběr, jaké jídlo jíst. Pokud vím, Mc není zrovna nejlevnější, takže kdo žere tam, může za stejné peníze koupit i kvalitní jídlo od lokálních producentů, jen nebýt líný. je vždycky snadnější vybrečet se na netu, než zvednout prdel a něco dělat!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # McDHater 2013-06-14 08:24
hele ja to taky zral upa v poho do doby nez sem se tam jednou nasnidal 4 cheesu a vyklopil to zpatky do pytliku... od ty doby se mi zveda kufr jenom to cejtim
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # McDonald Crasher 2014-07-06 19:35
Tohle je svinarna celej MCD je jedno velky hovno a v tom spolustraníkov sraček!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # VikThor 2013-06-14 19:39
McD je svinstvo. Zjisti si, z čeho dělají jejich placky s masovou příchutí. To bláto by ani pes nežal.
Co sem se začal zabývat tím co jím, tak musím říct, že hambáče u Mekáče mi v puse chutnaj jako ochucený bláto. Udělej si doma z mletého masa placku a šupněte to do poctivý žemle. Ten rozdíl je tak šíleně markantní, že do Mcka ani nepáchnu. Burger King je to naprosto to samé. Proboha, kdo soudnej dnes vyplázne hromadu peněz za jeden trochu větší hamburger, když za cenu menu máte v restauraci chutné jídlo! U nás v Jihlavě je naproti Mekášovi asijské bistro, kde si s chutí dávám gyros v bagetě či housce. Je to velmi chutné a vidím, že jde o maso. Kde před nějakým časem běhalo a co to za zviřátko bylo, to je druhá :-D Ale viděl sem tam několikrát dodávku z klasických jatek.
Víte ale co je hrozně smutné? Nedávno jsem seděl na lavičce a vychutnával si gyros. Vidím rodinku...manže lé a dvě děti. Jdou si to z Mekáče, děti v ručičkách Happy Meal. Jaké ale bylo mé překvapení, když rodinka přešla k bistru a rodiče si objednali gyros. Jak vidno, oni moc dobře vědí co chutná dobře. O to tragičtější je, že zdraví svých dětí si neváží, ale sami si dopřávají dobrého. Smutné, ale ukazuje to na tristní neznalost a neinformovanost . Super X Side skvěle dokumentuje důsledky. Lidé se u nás ještě zdaleka nenaučili jíst zdravé a chutné jídlo, i když kolikrát vyjde levněji, než odpad z rychlého občerstvení typu Burger Kin a McDonald.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Lavina 2014-03-31 21:48
Nice blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?
A design like yours with a few simple tweeks would really make my blog stand out.
Please let me know where you got your design. Cheers

Here is my weblog ... low carb foods
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Karlík 2014-06-10 19:54
Proč se to prosím tak řeší ? Stejně tuto nadnárodní korporaci nesvrhnete, ať budete dělat cokoliv. V dnešní době světu vládnou peníze peníze a jen peníze. Pokud budete chtít jíst zdravě, tak prosím :) budete platít o sta procent více, protože sehnání super kvalitních věcí je v celku obtížné. Navíc pokud si koupíte opravdu čerstvé maso bez různých přidaných chemikálií, tak se vám do 12 hodin zkazí :) a maso za několik stovek přijde nazmar :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # vena 2014-07-11 13:26
Si delas srandu? prej pokud budu chtit jist zdrave budu platit o sta procent vic! ty ses jouda:D Staci jit do obchodu a nakoupit a ne kupovat od mekace a kfc ty predrazeny, radoby zdravy pochoutky! Takze asi tak
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás