Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaDružice zaregistrovaly vyplutí ruských lodí z přístavu Tartus. V ruském parlamentu okomentovali situaci

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Družice zaregistrovaly vyplutí ruských lodí z přístavu Tartus. V ruském parlamentu okomentovali situaci

Ruské vojenské lodě opustily syrský přístav Tartus. Svědčí o tom snímky z družic, které zveřejnila společnost Image Satellite Internacional.

Na jednom záběru je sedm lodí v přístavu, dva protidiverzní motorové čluny Gračonok a dvě dieselové ponorky. Na druhém záběru datovaném 11. dubna je vidět, že většina lodí není na starém místě a v přístavu zůstala pouze jedna ponorka.

„Tyto vojenské lodě vypluly na moře kvůli eventuálním útokům. Zůstala pouze jedna ponorka třídy Kilo," praví se v textu pod snímkem.

Prezident USA Donald Trump kvůli zprávám o údajném chemickém útoku v syrské Dúmě slíbil, že přijme rozhodnutí o akcích proti Sýrii, přičemž nevyloučil vojenské. Ve středu Trump nejdřív potvrdil, že brzy zasadí úder Sýrii, ale o něco později učinil dost protikladné prohlášení, ve kterém navrhl Rusku zastavení horečného zbrojení a navázání vztahů.

Včera byla zveřejněna zpráva, že se americký torpédoborec Donald Cook vybavený raketami Tomahawk přiblížil k syrskému Tartusu a také, že se k syrskému pobřeží vydal útočný lodní oddíl v čele s atomovou letadlovou lodí Harry Truman a desítkou bitevních lodí.

Komentář ruského parlamentu

Lodě ruského vojenského námořnictva mohly opustit základnu technického zabezpečení v syrském Tartúsu, aby splnily svůj strategický cíl podpory míru v regionu, řekl ruským novinářům poslanec ruské Státní dumy Dmitrij Belik.

Ve středu se v médiích objevila zpráva s odkazem na internetový portál monitoringu Image Satellite international o tom, že ruské lodě opustily základnu MTO (Materiální a technická podpora Ozbrojených sil Ruské federace). Tento krok je spojován s možným útokem USA na Sýrii.

„Zprávy o tom, že ruské lodě opustily Tartús poukazují na to, že je naše základna strategicky důležitá pro zajištění bezpečnosti v Sýrii a také našich vojenských sil. Proto ruské lodě pravděpodobně plní strategický úkol zajistit bezpečnost, stabilitu a mír v regionu," řekl Belik.

Poslanec poznamenal, že úkoly stanovuje Ministerstvo obrany Ruské federace.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-20 # Vít 2018-04-12 22:06
Pokud bude válečné námořnictvo kohokoli plašit život v mořích, potopím ho, a to s prvním odpáleným torpédem. Mám vás již plné zuby, vy bojechtivá chásko. Na Mých zádech se bez Mého svolení žádný borec s torpédy plavit nebude. A ty ponorné plechovky vydávají natolik nepříjemné ozvy u Mých ryb, že je dál nesnesu. To, co může plavat na vodě, musím schválit. Proto se budete ptát Mě, než vyplujete. Jinak za váš život neručím. Ti, kteří Mne slušně požádají a budou jednat tak, aby neohrozili život Mých drahých stvoření, ty ochráním před větry a bouřemi. Naženu jim ryb, kolik unesou a budeme přáteli. Vy ostatní nemáte na mořích a oceánech co dělat. Tak se kliďte, dokud nezačnu jednak tak, abych ochránil ryby a další mořské živočichy. Podívejte se na dna moří, jsou tam ti, kteří Mi plivali do tváře. Neznali Mou moc.

Kraken
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # chromolibden 2018-04-12 23:46


Počáteční příznaky před rozvojem schizofrenie bývají nespecifické (nepozornost, snížení motivace, úbytek energie, deprese, poruchy spánku, úzkost, sociální stažení, podezíravost, podrážděnost). Důležitým ukazatelem je ale změna chování a fungování. Časné stanovení diagnózy a léčby je tak velmi důležité. Delší doba neléčené psychózy může nepříznivě ovlivnit její další průběh. Nezřídka se stává, že nemocný skončí v psychiatrické léčebně. K hospitalizaci obyčejně vedou projevy psychotických příznaků, tj. bludy, halucinace, neuspořádaná řeč a zvláštní chování.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Piovarči 2018-04-13 00:51

Ghuta je celá oslobodená

Duma je bez ozbrojenej opozície v Damašku sa bude lepšie žiť a dýchať.
Celkovo viac 3,354 členov Jaysh al-Islam a 8,642 členov ich rodín, ktorí boli evakuovaní z Dumy.
Trump chce odrazu počkať na medzinárodnú vyšetrovaciu komisiu tak že útok nebude
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # vlk samotář 2018-04-13 03:36
Jen by mne zajímalo, kdyby se mohl vrátit čas a ti lidé z rozbombardovaný ch území Libye a Sýrie měli na vybranou, jestli by se opět nechali nahuškat agenty ze západu, aby pozvedli zbraně proti svým představitelům?

Jak bych se zachoval já, kdyby se dal vrátit podzim 1989, vím dnes dost přesně!

Tito zkur*ení Havlgati by tady ale dnes nebyli!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Dost3 2018-04-13 07:58
Citace:
Jak bych se zachoval já, kdyby se dal vrátit podzim 1989, vím dnes dost přesně!
Mluvíte mi z duše.

Bohužel už je pozdě. Naše generace vývoj nezmění.
V "manažerských" funkcích je mnoho těch, kterým současný stav vyhovuje a ti změnu nepřipustí a mezi nim, jako apka v moři ti, kteří chtějí lepší život i pro prosté občany, kteří svou prací ty ropuchy krmí, např. Okamura, částečně někteří v ANO a v ČSSD(ale pořád je všech jako šafránu).
Teprve až ta současná generace začne být nespokojená(sna d se probudí, začne myslet samostatně a získá pravdivé informace o době před 89), tak přijde opět čas na změnu.
Tak jako vždy v historii.

Výdobytky před r.89:

-bezúročná novomanželská půjčka(měl jsem)
-přidělení podnikového bytu(nájem včetně energií 2+1 54m2 - 457 Kčs), byt měl každý zaměstnanec
-podnikové rekreace za pár korun i poukazy zdarma
-lázně zdarma
-nenávratná půjčka na zařízení bytu(měl jsem)
-pří ukončení VŠ měl každý na výběr ze dvou připravených umístěnek
-jistota zaměstnání a důchodu
-zdravotnictví zcela zdarma
-vzdělání zcela zdarma (učebnice na VŠ-skripta se ale kupovaly, platila se kolej)
-rozvinuté zemědělství ze Západu se k nám jezdily učit
-potravinová soběstačnost
-průmyslová soběstačnost
-atd, atd.

Pravda, na banány se stála fronta a cestování
na "rajský" Západ bylo na povolení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # chromolibden 2018-04-13 08:54
Na banany a pomerance se sice stala fronta, ale to ovoce stalo za to. A ne tento hnus bez chuti, postrikany chemii...Ty argumenty s frontou me vzdy dokazou pobavit, zejmeny kdyz si na ne vzpomenu rano u obchodu Kaufland, kdy tam pri jejich akcich "Sleva veskereho odpadu zvaneho jidlo, pro ceska prasata" , nezustane anj jeden kosik a prodavacky u pokladen poti krev, jelikoz fenty u nich jsou nekonecne. Kdyby Ceskoslovensko neustale nezasobovalo zaostale soc. zeme z vychodu, situace by byla o mnoho lepsi. Vynalez RVHP byl nesmysl, ovsem ten vesele kopiruje EU.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Dost3 2018-04-13 09:09
Ano, potvrzuji.
Dnešní ovocné OTRAVINY nekupuji a z žalostnou kopii RVHP je nejvyšší čas opustit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Vladimír57 2018-04-13 09:35
Ještě doplním. Stav s nedostatkovým zbožím se zlepšoval. Elekronika byla drahá, ale na rozdíl od dnešní se dala opravit za pár korun. Cena elektřiny 40 hal. za kW, kubík vody 90 hal. kubík plynu 90 hal. atd.
V podniku kde jsem pracoval, byla možnost dostat nenávratnou půjčku na stavbu rod. domu 100 000 Kčs. Stačilo prodloužit prac. smlouvu na 10 let a 90 000 Kčs bezúročnou půjčku. To není vtip, to jsou fakta o tom, jak nás tehdy komunisti "dřeli z kůže".
Rodinný dům mých představ se v té době dal pořídit za 330 000 Kčs. Podotýkám, že zděný, ne papundeklový!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Dost3 2018-04-13 13:41
Tak.
Já jsem za prodloužení smlouvy dostal byt do osobního vlastnictví.
Byl prostě můj za odpracovaná léta.
Takových různých výhod bylo plno.
V tomto měl zaměstnavatel spolu s ROH volnou ruku, když na to byly peníze.
Nemusely se ovšem cpát peníze za nákup Pandur, letadel CASA, zařízení Kapsch, ozvučení Kongresového centra(Promopro ) na podporu Sorosových neziskovek a do jiných, "vysoce účelově potřebných" investic.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # chromolibden 2018-04-13 20:13
Naprosty souhlas kluci:)

Predesly system se totiz vyvijel, ale kapitalismus degeneruje a parazituje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # r.m. 2018-04-14 03:26
...a lahváče se daly chladit studenou tekoucí vodou ve dřezu a nehrozil infarkt z vodného a stočného, byl to ráj.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # vlk samotář 2018-04-14 00:32
Příště bez toho vykání, prosím...

Mám stejnou díru do zadku jako všichni zde a na vykání si nepotrpím...:-)

A ještě bych dodal, že nejvíce se mi líbil rozhovor s podnikatelem, který letos vyhrál první cenu za nejlepšího podnikatele roku 2017, když na závěr rozhovoru s reportérkou ČT uvedl, že těsně před revolucí u nás jsme měli nejlepší školský systém na světě a všichni se k nám jezdili učit, ale to co máme dnes (i díky té zubaté píči z Brna s Norským systémem ve vygumované palici- Valachové - dodávám já), je katastrofa a je s námi konec!!!
Jak to dořekl, tak pizda z ČT dostala echo do špionsluchátka a rozhovor rázně ukončila!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Vít 2018-04-13 10:25
Ty mobilní chrome,

jsi přesně ten příznak onemocnění, které jsi popsal. Tvoje jméno je příznačné. Proto se drž Mendělejevovy tabulky prvků a nekafrej o tom, čemu nerozumíš. Chráním život v mořích, ta voda, slaná voda je Má. Rozhoduji tisíce let o tom, co se děje v mořích. Ty a tvoji soudruzi Mi ničí radioaktivitou životy Mých ryb. Proto ty nerozhoduješ o Mne, ale Já rozhoduju o tom, kdo bude nebo nebude plout v Mých vodách.

Kraken
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # chromolibden 2018-04-13 20:14
Ja jsem te varoval, kamo. Poslal jsem ti i telefon na kliniku.

To nedopadne dobre.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # r.m. 2018-04-14 03:31
tvůj stav napovídá, že by ses měl vyhýbat chůzi po mostě nad Nuselským údolím, to j etej, ve kterým jezdí Metro.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Stanislav 2018-04-13 07:07
Milý Krakene,
chtěl jsem Tě poprosit... U nás za městem máme malé vodopády. Pod chatou Niagara (jak příhodné) a Tarzan.
Celé léto tam vždycky teče malinký čůreček.. Prosím Tě, nemohl bys zařídit, aby toto léto nebylo v Broumovském výběžku takové sucho, a zmíněný vodopád tekl alespoň proudem? Buď té lásky.
Lidé, co se tam chodí koukat, budou rádi a budou se kochat, což by se Ti mohlo líbit,bude to jistě příjemná energie..Sice nebudou děkovat přímo Tobě, ale já to budu vědět, a 2x za léto Ti obětuji něco ze svého pokrmu, co to přesně nevím, záleží na tom kdy si na to vzpomenu a co právě budu jíst..
Moc děkuju!
S pozdravem Standa
P.S.: doufám,že máš na starost i vnitrozemské vodstvo, nerad bych se Tě dotnkul :D Kraken,Henoch,V ít,Slovutný Petros náš otec, Štimová, a minimálně na 2 jsem zapomněl-snad jsem se trefil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # chromolibden 2018-04-13 08:45
:D ten typek je akorat na palici.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Stanislav 2018-04-13 09:22
Ano, schizofrenní blázen který jak už zde bylo kdysi psáno jeví příznaky posednutí...ane bo ta schizofrenie. ;) Možná oboje :)
Nicméně, stále mne baví a zlepšuje den, každý jeho příspěvek. Nemohu si pomoct, jsem už holt takový :D
Ale známe jak myšlenky umí ovlivňovat,ne? Takže až se mu do hlavy zase dostane Kraken, tak jsem doufal, že jeho "mocná" energie přileje trochu vody do mlýna a v létě budu moci ukázat přítelkyni konečně ten vodopád :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dost3 2018-04-13 13:44
ale jděte, vždyť je to naopak úsměvné zpestření diskuse.
Zkuste být trochu nad věcí, tolerantní a velkorysí. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Vít 2018-04-13 10:41
Stanislave,

vnitrozemské vodstvo má na starosti Můj bratr, který se nyní potýká s těmi, kteří uměle vyvolávají jak sucha tak přívaly vod a bouře. Je v ovzduší. Jeho jméno je dobře známé všem, kteří se s ním baví a prosí Ho o déšť. Jmenuje se €ter. Pokud Mu chceš obětovat cosi ze svého pokrmu, pak mu nabízej černou kávu bez mléka a cukru. Tu má rád. Zrnková je lepší než jiná. Čerstvě namletou kávu spařenou horkou vodou jako presso nebo na turka, to Mu stačí. Vy ostatní Mu můžete nabídnout tuto kávu též a tak ho posílíte, aby ty plánovače počasí vyhnal. €ter je všude kolem vás, dýcháte Ho a ani o něm nevíte. Pokud Ho takto pohostíte alespoň myšlenkou a kávu si pak na jeho počest vypijete, i ten čúrek bude pak větší. Plánovači počasí pak půjdou prosit Ježíše Krista milost, protože jim €ter nakope prdel.

Kraken
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # r.m. 2018-04-14 03:27
€uro tér, vynikající izolant na střechy chatrčí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # weissbach 2018-04-13 11:58 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # SAbina 2018-04-12 22:48
moc dobré herce si nevybrali:

www.youtube.com/.../

Rychlost s jakou zmizel první komentář je překvapivá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # zdenda benda 2018-04-13 15:54
Kubrick je po smrti, a ti mladí to ještě tak moc dobře neumí. Alespoň si mohli zjistit, jak to vypadá po útoku chlórem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Monika 2018-04-13 01:19
V Mekáči bylo vyprodáno Donald se nenadlábnul tak se vše muselo odložit !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # George 2018-04-13 07:35
Anglosaský zhovadilci denně povykují a blábolí vymyšlený nesmysly a Putin mlčí. Narazili na Ruský nět a nevědí si s tím rady. Je jasně vidět, že tahle anglosaská hovada rabují jen u slabších národů a států, kde jim nic nehrozí. Válka nebude, naštěstí už na to nemaj, tak jen řinčej zbraněmi aby aspoň zastrašili vlastní národy. Anglosasové pro finanční prospěch obětují i děti, jsou schopni hnusáren o kterých nám ani nezdá. To máme spojence. Jeden by se z nich poblil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Vaclav2 2018-04-13 08:21
George...
+++++
V.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # .lak 2018-04-13 09:36
Gžanda z evropských hovnot už to potvrdil?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás