Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBill Gates: Vakcíny mají snížit populaci

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Bill Gates: Vakcíny mají snížit populaci

Multimiliardář a zakládající šéf Microsoftu Bill Gates otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl to na únorovém setkání (v roce 2010) elitní organizace TED.

„Dnešní svět čítá 6,8 miliard lidí. Spěje k devíti miliardám. Jestliže odvedeme velký kus práce díky novým vakcínám, zdravotní péči a reprodukčnímu zdravotnictví, mohli bychom to snížit možná o deset nebo patnáct procent,“ řekl Gates.

Položil tak rovnítko mezi vakcinaci a úbytek lidské populace.

V podivuhodné přednášce se Bill Gates zabýval dogmatem globálního oteplování, podle kterého emise CO2 způsobuje člověk, který je tak přímo zodpovědný za údajné oteplování zeměkoule. Gates nabízí způsob, jak snížit emise CO2 – snížit lidskou populaci.

Na záběru, kde Gates popisuje neobvyklou rovnici, čistou angličtinou tvrdí, že očkovací látky mají sloužit k tomu, aby se snížil počet obyvatel, čímž se sníží i emise CO2. Stejný cíl má podle něj i současný systém zdravotní péče a reprodukčního zdravotnictví.

Později v prezentaci Gates vakcíny zmínil ještě jednou. „Je to něco, co miluji,“ řekl o nich.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+11 # Martin Holý 2012-01-11 15:20
Skvělý článek. Bill a Melinda Gates a jejich nadace! Financuje technologie, díky kterým jsou zaváděny masové sterilizace a očkovací programy po celém světě.

Bližší informace v angličtině zde:

bibliotecapleyades.net/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Marian 2012-01-11 17:41
Prominte. Clanek je zavadejici, autor pravdepodbne video nevidel. Bill Gates sice dane slova pronese, ale je zrejme ze se jedna o vtip, ktery je soucasti argumntu ze pocet lidi bude rust a ted emise CO2 je potreba znizovat jinym zpusobem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # saky89 2014-09-16 22:32
Dobrý vtip..

nwoo.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Melkor 2012-01-11 18:09
Neuvěřitelně špatný článek. V každém odstavci příklad ryzího novinářského amaterismu, a co hůř, demagogie a manipulace:
1. Asi schválné použití slova depopulace, které naznačuje vyhlazení populace. Bubu, zlý Gates, korporace, ilumináti apod. Ale o nic takového zde pochopitelně nejde, je snad nad výsost jasné, že populační explozi v chudých zemích je potřeba nějak vyřešit. Viz dále.
2. Autor navádí k tomu, že vakcíny, zdravotní péče a reprodukčním zdravotnictví schválně vybíjí a sterilizují lidi, či co. Nechápe nebo chce zas jen bouřit, že je zde nepřímý a velmi žádoucí efekt toho, např. v tom, že Afričané přejdou z modelu množit se jak myši, aby přežilo co nejvíce jejich dětí (což dále prohlubuje chudobu, hladomory, ničení životního prostředí..) na náš model, kdy stačí mít díky těmto výdobytkům jen 2.1 dítěte, pro trvale udržitelnou společnost.
3. Opět zcela nestydatě zavádějící. Obsahuje snad hned několik logical fallacies v pouhé jedné větě. Možná bych to mohl dát k dobru v hodině logiky.
4. Ponechme stranou, jestli za to může člověk. Ale v tom videu se rozhodně NETVRDÍ, že se má CO2 řešit snížením populace. To už není ani zavádějící, ale nezaobalená čirá lež. Gates tvrdí, že se to má učinit vývojem lepších metod získávání energie, jako jsou nové jaderné reaktory.
5., 6. viz 2.
Doporučuju přestěhovat se třeba do Súdánu, tam vám nikdo očkování, medicínu a podobné hrůzy vnucovat rozhodně nebude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # vojtaruzek 2013-04-17 19:47
Bravo, je vidět, že chytří lidé ještě nevymřeli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # HonzaH37 2013-11-04 10:39
Píšete o "populační explozi" v chudých zemích....a o jakémsi řešení. Jak si toto řešení představujete ? Děkuji!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # pepa paleček 2013-11-05 23:55
Melkore, k tvému bodu 2./ a bodu 5.6/, srovnávat depopulaci v Africe a depopulaci v Evropě je Nebe a Dudy! Protože Gatesovi se jedná hlavně o vykynožení těch, kterým to myslí, kteří jsou pro něho a celou Elitu konkurence a hrozba, tedy jednoznačně Evropany. Protože když je všechny vymýtí, pak je neohrozí už nikdo, natož pak hloupí Afričané, z těch si po Harmagedonu udělají hloupé nevzdělané sluhy, a zbytek vyhladí.Proboha kolik konspirace ještě bude potřeba, aby hloupá většina pochopila pravdu?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Norbert 2012-01-11 18:19
Ecoscience: Population, Resources. Publikace z roku 1977 sepsaná Johnem Holdrenem a manželi Annou a Paulem Ehrlichovými, nejprve upadla v zapomnění a obohacovala pouze soukromé knihov­ny eugeniků. Jenže Holdren to mezitím dotáhl do Bílého domu.

Nejprve výživná citace: „Z národních agentur pro kontrolu populace by časem vznikl takzvaný celosvětový režim, tedy mezinárodní agentura pro kontrolu popu­lace zdrojů a životního prostředí. Tento celoplanetární režim by měl na starosti veškerý rozvoj, administrativu a distribu­ci přírodních zdrojů, ať obnovitelných či
neobnovitelných . Kontroloval by čistotu životního prostředí a zároveň by reguloval veškerý mezinárodní obchod včetně všech potravin na mezinárodním trhu,“ praví se v knize nazvané Ecoscience. „Režim by
mohl rozhodovat o ideální míře zalidně­ní v každém regionu a stanovovat státní nebo oblastní limity. O přesném množství
obyvatel by mohly rozhodovat vlády jed­notlivých států, celoplanetární režim by ale měl pravomoc přimět vlády k dodržování stanovených limitů.“

Strana 837: „Pokud by byla populační krize opravdu vážná a ohrožovala by spo­lečnost, bylo by nutné ústavně zakotvit zákon nařizující nucené potraty.“

Strana 786: „Děti svobodných matek by měly být dány k adopci. Bylo by také možné požadovat po svobodných matkách, aby se buď provdaly, nebo podstoupily potrat.“

Strana 787–788: „Přidat sterilizující látku do vody nebo základních potravin by bylo technicky velmi náročné a z poli­tického hlediska i problematické. Žádná vhodná látka zatím neexistuje. Aby byla
použitelná, musela by splňovat následu­jící podmínky: mít stejný účinek na kaž­dého jedince bez ohledu na výši dávky, hmotnost, plodnost a individuální citlivost organismu. Musela by být prosta nebez­pečných nebo nepříjemných vedlejších účinků a nesměla by mít vliv na příslušníky opačného pohlaví, děti, staré lidi, zvířata a životní prostředí.“

Strana 786–787: „Program, v jehož rámci by ženy povinně podstupovaly steri­lizaci po druhém či třetím dítěti, by byl asi pro společnost schůdnější nežli provádět vasektomii u mužů, i když vasektomie je mnohem jednodušší operace. (...) Ideální by byla dlouhodobě sterilizující látka ve formě podkožní kapsle. Ta by byla apli­
kována dívkám v období puberty a bylo by možné ji vyjmout pouze s oficiálním svolením úřadů za účelem přesného počtu plánovaných těhotenství.“

Strana 917: „Světovou bezpečnost by měla zajišťovat ozbrojená mezinárodní organizace, globální policie. Prvním kro­kem k zavedení takové instituce by bylo přimět státy, aby se částečně vzdaly své
suverenity ve prospěch mezinárodní orga­nizace.“

Úředníci Bílého domu však při zveřejnění Holdrenovy výpovědi, jak vyšlo najevo, vynechali následující pasáž: „Nemyslím si, že je v současné době produktivní, aby se vláda zaměřovala na otázku optimální­ho stavu populace. Myslím, že nikdo z nás neví, jaká je správná odpověď.“ To nezní úplně jako radikální změna postojů, nýbrž jako něco na způsob odpovědi Nechme otázku redukce populace na jindy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jean 2012-01-11 19:02
Marian a Melkor. No dobře. Třeba je to celé poněkud překroucené. Ta rovnice mezi vakcinací a depopulací. Jak to tedy Bill myslel ? Navážíte se do autora článku ale sami jste vysvětlení neřekli žádné. Tu hlášku o vtipu považuji za vtip.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Matrix 2012-01-11 23:00
I kdyby to nebyla pravda, tak je to zaražející celý ten program CO2 a humbuku kolem toho. Jen se podívejte na jidelní stů čím se stravujeme - vrcholem je česnek z Číny, papriky ze Španělska, brambory z Polska , med z Brazílie. Je tohle normalní stav? Pole která tady byla obdělávaná cela desetileti a to nejen za komunismu leží ladem nebo se na nich pěstuje nesmyslně řepka pro automobily nebo dobytek pro maso , který se poraží potom v Itálii a sem se nazpět dováží. Je tohle normální. Nebo ten humbuk kolem vakcín na prasečí chřipku. Viry , které se vyvíjejí v laboratořích atd.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Šalom 2012-01-11 23:14
Cituji Jean:
Marian a Melkor. No dobře. Třeba je to celé poněkud překroucené. Ta rovnice mezi vakcinací a depopulací. Jak to tedy Bill myslel ? Navážíte se do autora článku ale sami jste vysvětlení neřekli žádné. Tu hlášku o vtipu považuji za vtip.


No je to třeba poslouchat - on pouze pojmenovává fakt že zlepšení zdravotní péče, vakcinace a dalších věcí vede k tomu, že se rodí méně - protože tomu tak skutečně je. Čím se máme lépe a bezpečněji, čím menší je novorozenecká úmrtnost a zdravotní péče (tedy větší pravděpodobnost toho, že se dožijeme a naše děti také vyššího věku) tím méně dětí máme, "protože je prostě nemusíme sekat do foroty" - Ten článek je opravdu demagogie nejen kvůli tomuhle, autor podle mého názoru proklikal a vůbec ho neviděl a napsal někdy bludy a někdy si úplně vymýšlí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # JK 2012-01-12 02:09
Článek je opravdu neuvěřitelně povrchní a hloupý. Pravděpodobně jde jen o překlad hromady podobných výkřiků, které na internetu jsou.

Chcete-li pochopit, jak to Bill myslel, podívejte se sem:
vaccinecentral.wordpress.com/. ../...

Úryvek z texu samotného Billa, který to též osvětluje:
A surprising but critical fact we learned was that reducing the number of deaths actually reduces population growth. Chart 3 shows the strong connection between infant mortality rates and fertility rates. Contrary to the Malthusian view that population will grow to the limit of however many kids can be fed, in fact parents choose to have enough kids to give them a high chance that several will survive to support them as they grow old. As the number of kids who survive to adulthood goes up, parents can achieve this goal without having as many children.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Fire 2012-01-12 04:58
To je zase objev - tahle zpráva byla novinkou v březnu 2011...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Patrik 2012-01-12 06:47
Cituji Šalom:
Cituji Jean:
Marian a Melkor. No dobře. Třeba je to celé poněkud překroucené. Ta rovnice mezi vakcinací a depopulací. Jak to tedy Bill myslel ? Navážíte se do autora článku ale sami jste vysvětlení neřekli žádné. Tu hlášku o vtipu považuji za vtip.


No je to třeba poslouchat - on pouze pojmenovává fakt že zlepšení zdravotní péče, vakcinace a dalších věcí vede k tomu, že se rodí méně - protože tomu tak skutečně je. Čím se máme lépe a bezpečněji, čím menší je novorozenecká úmrtnost a zdravotní péče (tedy větší pravděpodobnost toho, že se dožijeme a naše děti také vyššího věku) tím méně dětí máme, "protože je prostě nemusíme sekat do foroty" - Ten článek je opravdu demagogie nejen kvůli tomuhle, autor podle mého názoru proklikal a vůbec ho neviděl a napsal někdy bludy a někdy si úplně vymýšlí...

Vakcinace vede k tomu, že se rodí méně? Myslel jsem, že se to dělá spíše osvětou, vzděláním. A lepší zdravotní péče přece zachrání více lidí, takže jich pak bude více a ne méně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jean 2012-01-12 08:20
Šalom. Aha, takže mi sekáme děti do foroty protože jich více umírá na nemoci. To myslíte vážně ? ;)

Já v Africe byl. Ti nejchudší sekají děti do foroty i z mnoha jiných důvodů.
1. Jde o přirozený sociální systém - tj. čím víc dětí tím větší pravděpodobnost , že se o mě rodina ve stáří postará (to trochu podporuje Vaši tezi)
2. Rodinná kooperace. Děti dělají domácí práce a pomáhají tak obživě celé rodiny.
3. Seberealizace žen. Žena obvykle nemá práci a proto pracuje doma. Seberealizuje se péčí o děti.
4. Nedostatek financí. Není za co si užívat. Jezdit na dovolené atd. Bohaté lidi děti omezují v užívání si. U chudých je to fuk. Nemají za co si užívat.
5. Sex často jako jediný zdroj zábavy. Děti jsou důsledek. V Africe do toho buší od rána do večera.
Asi by se našlo ještě více důvodů, které podtrhují spojnici Chudí lidé = více dětí

Samotná vakcinace a snížení úmrtnosti je tedy jen jeden z mnoha faktorů, které by měly zbrzdit populační nárůst. Dá se říct, že jde o ten ten nejméně důležitý faktor. Rozhodně neplatí rovnice Umře nám dítě na nemoc = honem si uděláme další.

Z tohoto pohledu (pokud to Bill myslel tak jak to Vy vysvětlujete) jde o prostou naivitu. Spekulacím o cíleném zneužití vakcín se vůbec nedivím. Pokud by nešlo přímo o zabíjení lidí jedovatými adjuvanty pak je vakcinace velmi efektivní pro řízenou sterilizaci. Pokud budete chtít sterilizovat pak nemusí jít jen o látky v adjuvantech, které snižují plodnost ale také o látky v potravinách, látky v ovzduší, stres atd. atd. Spolky jako Římský klub, kterého byl členem mj. i Václav Havel otevřeně označují lidstvo za nádor planety a otevřeně mluví o depopulaci. Slýcháme o depopulaci od nejvýznamnějšíc h a nejmocnějších lidí planety. Je naivní si myslet, že nic nedělají když MAJÍ moc na to aby dělali. Nepřímo tuto aktivitu dosvědčují indicie běžně prokazatelné vědeckými a statistickými metodami. Pokles potence mužů se přikládá zejména životnímu stylu ale vliv cíleně šířených chemických látek v léčivech, potravinách nebo leteckými postřiky se příliš nezmiňuje. Podle mne už depopulace probíhá a tvrzení Billa Gatese to jen potvrzují.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # bager 2012-01-12 11:11
Pokial je to pravda, snad neexistuje lepsi argument, ako ist vlastnym prikladom! U Billa Gatesa a jemu podobnym by som zacal samovrazdou a potom likvidaciou celej rodiny, aby dokazal, ze to s depopulaciou fakt mysli vazne. "Ak chces mat cistu ulicu, zacni zametat od vlastneho domu!" cinske prislovie
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # mil 2012-01-12 11:39
no dobre. ale usilie o depopulacii by sa nepouzivalo na europu alebo ameriku, keby tak plan bol. znizenie potencie muzov ma iny dovod v europe a amerike ako niaky mocensky plan.


Cituji Jean:
Šalom. Aha, takže mi sekáme děti do foroty protože jich více umírá na nemoci. To myslíte vážně ? ;)

Já v Africe byl. Ti nejchudší sekají děti do foroty i z mnoha jiných důvodů.
1. Jde o přirozený sociální systém - tj. čím víc dětí tím větší pravděpodobnost, že se o mě rodina ve stáří postará (to trochu podporuje Vaši tezi)
2. Rodinná kooperace. Děti dělají domácí práce a pomáhají tak obživě celé rodiny.
3. Seberealizace žen. Žena obvykle nemá práci a proto pracuje doma. Seberealizuje se péčí o děti.
4. Nedostatek financí. Není za co si užívat. Jezdit na dovolené atd. Bohaté lidi děti omezují v užívání si. U chudých je to fuk. Nemají za co si užívat.
5. Sex často jako jediný zdroj zábavy. Děti jsou důsledek. V Africe do toho buší od rána do večera.
Asi by se našlo ještě více důvodů, které podtrhují spojnici Chudí lidé = více dětí

Samotná vakcinace a snížení úmrtnosti je tedy jen jeden z mnoha faktorů, které by měly zbrzdit populační nárůst. Dá se říct, že jde o ten ten nejméně důležitý faktor. Rozhodně neplatí rovnice Umře nám dítě na nemoc = honem si uděláme další.

Z tohoto pohledu (pokud to Bill myslel tak jak to Vy vysvětlujete) jde o prostou naivitu. Spekulacím o cíleném zneužití vakcín se vůbec nedivím. Pokud by nešlo přímo o zabíjení lidí jedovatými adjuvanty pak je vakcinace velmi efektivní pro řízenou sterilizaci. Pokud budete chtít sterilizovat pak nemusí jít jen o látky v adjuvantech, které snižují plodnost ale také o látky v potravinách, látky v ovzduší, stres atd. atd. Spolky jako Římský klub, kterého byl členem mj. i Václav Havel otevřeně označují lidstvo za nádor planety a otevřeně mluví o depopulaci. Slýcháme o depopulaci od nejvýznamnějších a nejmocnějších lidí planety. Je naivní si myslet, že nic nedělají když MAJÍ moc na to aby dělali. Nepřímo tuto aktivitu dosvědčují indicie běžně prokazatelné vědeckými a statistickými metodami. Pokles potence mužů se přikládá zejména životnímu stylu ale vliv cíleně šířených chemických látek v léčivech, potravinách nebo leteckými postřiky se příliš nezmiňuje. Podle mne už depopulace probíhá a tvrzení Billa Gatese to jen potvrzují.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Radek Vosahlik 2012-01-12 11:50
Globalni oteplovani ma kosmickou pricinu a probiha na vsech planetach slunecni soustavy. Jenomze Gates vychazi z toho, ze CO2 ohriva planetu, ale ono je to obracene. Ohrivanim planety se potom nasledne uvolnuje CO2 a to predevsim z mori, kde jsou zasoby CO2 giganticke. Clovek svym prumyslem produkuje pouze zanedbatelnou cast celkove uvolnovaneho CO2. Cely humbuk kolem CO2 je pouze politicka bublina. Lide s tim nic nenadelaji. Jedna se pravidelne kosmicke cykly, jednou je tu doba ledova, jednou je tu teplo...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Šalom 2012-01-12 17:55
Cituji Patrik:
[quote name="Šalom"][quote name="Jean"]Marian a Melkor. No dobře. Třeba je to celé poněkud překroucené. Ta rovnice mezi vakcinací a depopulací. Jak to tedy Bill myslel ? Navážíte se do autora článku ale sami jste vysvětlení neřekli žádné. Tu hlášku o vtipu považuji za vtip.


Ach jo - poslouchali jste to, nebo jenom četli ten blábol? On tam jmenuje více faktorů a ještě říká tuším atd. Vakcinace = nižší mortalita - paradoxně se ukazuje na "vyspělích civilizacích" že čím máme lepší lékařskou péčí, tzn. nižší úmrtnost a celkově se máme lépe - tím více klesá porodnost. To je nepopiratelný fakt, který tam v kontextu zmiňuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Šalom 2012-01-12 18:03
Cituji Jean:
Šalom. Aha, takže mi sekáme děti do foroty protože jich více umírá na nemoci. To myslíte vážně ? ;)

Já v Africe byl. Ti nejchudší sekají děti do foroty i z mnoha jiných důvodů.
1. Jde o přirozený sociální systém - tj. čím víc dětí tím větší pravděpodobnost, že se o mě rodina ve stáří postará (to trochu podporuje Vaši tezi)
2. Rodinná kooperace. Děti dělají domácí práce a pomáhají tak obživě celé rodiny.
3. Seberealizace žen. Žena obvykle nemá práci a proto pracuje doma. Seberealizuje se péčí o děti.
4. Nedostatek financí. Není za co si užívat. Jezdit na dovolené atd. Bohaté lidi děti omezují v užívání si. U chudých je to fuk. Nemají za co si užívat.
5. Sex často jako jediný zdroj zábavy. Děti jsou důsledek. V Africe do toho buší od rána do večera.
Asi by se našlo ještě více důvodů, které podtrhují spojnici Chudí lidé = více dětí

Samotná vakcinace a snížení úmrtnosti je tedy jen jeden z mnoha faktorů, které by měly zbrzdit populační nárůst. Dá se říct, že jde o ten ten nejméně důležitý faktor. Rozhodně neplatí rovnice Umře nám dítě na nemoc = honem si uděláme další.

Z tohoto pohledu (pokud to Bill myslel tak jak to Vy vysvětlujete) jde o prostou naivitu. Spekulacím o cíleném zneužití vakcín se vůbec nedivím. Pokud by nešlo přímo o zabíjení lidí jedovatými adjuvanty pak je vakcinace velmi efektivní pro řízenou sterilizaci. Pokud budete chtít sterilizovat pak nemusí jít jen o látky v adjuvantech, které snižují plodnost ale také o látky v potravinách, látky v ovzduší, stres atd. atd. Spolky jako Římský klub, kterého byl členem mj. i Václav Havel otevřeně označují lidstvo za nádor planety a otevřeně mluví o depopulaci. Slýcháme o depopulaci od nejvýznamnějších a nejmocnějších lidí planety. Je naivní si myslet, že nic nedělají když MAJÍ moc na to aby dělali. Nepřímo tuto aktivitu dosvědčují indicie běžně prokazatelné vědeckými a statistickými metodami. Pokles potence mužů se přikládá zejména životnímu stylu ale vliv cíleně šířených chemických látek v léčivech, potravinách nebo leteckými postřiky se příliš nezmiňuje. Podle mne už depopulace probíhá a tvrzení Billa Gatese to jen potvrzují.


No jasně - a Gates je vrah, který na veřejnosti přiznává (se chlubí), že vakcinacemi snižují porodnost. :eek:
Ach jo - poslouchali jste to, nebo jenom četli ten blábol? On tam jmenuje více faktorů a ještě říká tuším atd. Vakcinace = nižší mortalita - paradoxně se ukazuje na "vyspělích civilizacích" že čím máme lepší lékařskou péčí, tzn. nižší úmrtnost a celkově se máme lépe - tím více klesá porodnost. To je nepopiratelný fakt, který tam v kontextu zmiňuje. (ten kontext je, že třeba na začátku říká, že je třeba zlevnit energie a dotad do zemí třetího světa služby takové, aby i tam se měli lépe atd. Takže všechny ty jevy o kterých mluvíte ohledně plození dětí ve třetím světě, není sporu, ale o tom není diskuse.
Když to shrnu tak říká - když se nám podaří, aby se třetí svět měl lépe, klesne porodnost - to je celé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Eduard 2012-01-12 22:35
Vy asi žijete ve vysněném světě. V roce 1910 se konala tajná schůzka nejbohatších můžu světa na Jeckyll Island v Georgii. Připravil se zde návrh zákona na vznik toho, co později vešlo ve známost jako Federal Reserve Board (FRB). Tento návrh byl schválen americkým Kongresem 22. prosince 1913 v půl páté ráno, kdy mnoho kongresmanů již spalo, nebo bylo mimo. Ti, co byli vzhůru, ani nechápali, co vlastně schválili. Druhý den (23. prosince) president Woodrow Wilson návrh podepsal, a přitom prohlásil: "Stali jsme se nejhůře vládnoucí, nejvíce kontrolovanou a poníženou vládou v civilizovaném světě - již ne vláda svobodného názoru, již ne vláda z přesvědčení a hlasu většiny, ale vláda názorů a nátlaku malé skupiny dominantních mužů".

Aktuální spojitost: Bill Gates, Rockefeller, Turner, Winfrey, Buffet, Soros, Bloomberg.

Bill Gates a výše zmiňovaní se dohodli, že zarazí světovou populaci na 8,3 miliardách, jak civilizované, že?! Ať žijí kritéria hrstky vyvolených!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Didi Haifa 2012-01-13 21:48
Kolik času potřebuje člověk na to, aby dokázal pravdu zpochybnit ? Jako čtenář evangelií, textů z bible nového zákona bych řekl, že k tomu stačí jen jeden ne-li tři dny ! Avšak pokud víme, že události ohledně zpráv zde zaznamenaných byly zaznamenány až po 25 letech, jistě pochopíme proč by po stejně dlouhé době od proslovu B.G., tak ne-důležité informace vůbec kdo komentoval. Můžeme-li alespoň v něčem s dobou srovnat, víme, že mnoho naslouchajících po 25 letech již nežilo. Zpochybnit Pravdu se dnes člověku s úspěchem jemu relevantním daří během 6 vteřin ! Pokud patříte mezi takto úspěšné pochybovače, dokazujete jen to, že ona "likvidace" na vás vlastně již probíhá. Díky za objektivní přístup.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # MARTIN HAUSENBLAS 2012-01-15 00:36
proboha lidi poslouchejte co rika. ten clovek tady to hrube prekroutil... hraje na to, ze lidi neposlouchaji nebo neumi anglicky. hezky den
MH
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Eduard Holý 2012-01-15 11:59
MH: Je to sice vytržené z kontextu, ale pan Gates se nedávno zmiňoval, že zarazí světovou populaci na 8,3 miliardách, jak civilizované, že?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jiří Sedláček 2013-11-06 01:27
Vzhledem k tomu, že nyní máme 6,8 miliardy ... tak mi přijde pomerně rozumné a civilizované používat rodinné plánování a plánování potomstva, aby nás nepřibylo víc než 1,3 miliardy .. Země nás také musí být schopná uživit .... pitná voda, ropa, zemědělská půda .. to jsou věci, které již teď nejsou nekonečné. Mimochodem v civilizovaném světě se rodí cca 1,3 dítěte na rodinu. To znamená, že ze 100 dospělích bude v další generaci pouze 65.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Bára 2013-11-06 14:05
Jste šílený magor, vy o tomto světě evidetně nic nevíte...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Kocour 2012-01-25 21:14
Jestli víte z čeho a jak se vakciny připavují tak pak nemůžete byt překvapení o škodlivosti a degenerativnim změnám populace. jde jen o velky obchod farmaceutických firem. Pro Ty, kteří se o tom chtějí něco více dozvědět doporučuji si přeíčíst knihu Doba jedová.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Gdfox 2012-02-18 12:49
To jste vážně tak omezení, nebo opravdu hledáte senzaci za vším?! Jasně, Gates se takto nenápadně prořekne, že vyvíjí vakcíny, které zabíjejí lidi. A nehne při tom ani brvou. Na veřejné konferenci. A přitom dále mluví o tom, jak je nutné zvýšit zdravotní peří v těchto zemích. To by si trošku protiřečil, ne?! To by rovnou mohl říci - hodíme tam neutronovou pumu a bude klid.
Lidi, používejte mozek. On mluví o snížení porodnosti na základě zlepšení zdravotní péče. Ke stejnému efektu došlo v Evropě i USA. Zkrátka ve společnosti, kde přežije až 99% narozených dětí (díky dobré zdravotní péči!), není nutné si nasekat deset dětí jako v Africe, kde je úmrtnost až 60% a proto tito lidé nechtějí ani slyšet o antikoncepci a hopkají o sto šest, bez ohledu na to, kolik dětí si nasekají a kolik jich přežije! Nehledejte, prosím, senzaci a konspiraci za vším a nepleťte si pojmy s dojmy. Je například docela hloupé stavět do jedné skupiny Rockefellera a Sorose (jak tady uvádí jeden uživatel), když právě Soros již léta varuje před vlivem tajných a mocných skupin, do kterých právě třeba Rockefeller výrazně zapadá. Bylo by dobré mít nějaké znalosti o tématu, než tady začnu diskutovat a valit rozumy, které jsou smyšlené a nepravdivé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # BillGatesLover 2012-04-06 11:51
Bill Gates je buh, ste sracky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # anonym 2012-04-11 18:24
najdite si na youtube
David Icke - To všetko je podvod! (globálne otepľovanie)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Petra Zlatá 2012-05-06 08:08
Vážení, já s ním a ANI S VELKÝM BRATREM NIKAM NEJDU!!! Oni to nedají......... no way!!!! jen tomu věřte,please!!! !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # mexxican 2012-07-22 10:14
No tohle je fakt moc. Gates to myslí dobře a celý ten proslov je dobrý, alespoň je jedním z těch, kteří přiznávají, že emise CO2 jsou problém. Na rozdíl od přihlouplých ekonomických mozků, kteří vidí jenom peníze a planeta je nezajmá.

Myslel jsem, že AC24 je alternativní a lepší zpravodajství. Zjistil jsem ale, že je stejné jako masmédia - za každou cenu se snaží přijít se senzací, ať už to předávanou informaci překroutí a nebo zcela obrátí její smysl. Přestávám číst.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # forgie 2012-10-21 13:39
videoodpoved na nepochopenie:
www.youtube.com/.../
Lepšie zdravotnictvo zniži umrtnost deti v africe a preto rodiacia nebudu chciet mat tolko deti ako teraz, takze ako vysledok narast populace klesne (spomynanich 10 az 15 %).
V rozvinutych ekonomikach je populace stabilnejsia, lebo ludia nemaju potrebu mat tak vela deti, pretoze im deti tolko neumieraju ako rodicom v afrike . . .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Jiří Sedláček 2013-11-04 21:30
Musím říct, že jediné co říká, je že je potřeba zastavit oteplovaní planety a emise CO2 .... a že množství uvolňovaného (video 4:16) CO2=P*S*E*C čili P people… počet lidi na planete, S services… množství služeb, které spotřebuje průměrný člověk (neustále stoupá, což je dobře, protože tím klesá míra chudoby… hlavně se na zvyšovaní podílí zlepšovaní podmínek v rozvojových zemi), E energie na službu (konečně jedna věc co trochu klesá, díky tomu, ze jsou naše spotřebiče čím dál tím víc efektivnější tak množství spotřebované energie klesá) a konečně C CO2 per unit energy .. množství vyprodukovaného CO2 na jednotku energie .... a to je to na co se chce Bill Gates zaměřit... to je to do čeho investuje miliardy a shání další investory... cest je mnoho, on investuje do rozvoje "spalování" (dokonalejšího využití) jaderného odpadu ... protože v současnosti je víc jak 90% odpad... a jen z jaderného odpadu, by bylo možno produkovat energii na několik stovek let............ Jediná moznost jak zastavit narůst CO2 je jednu z jeho složek PSEC přiblížit nule… množství lidi evidentně 0 nepřiblížíš, množství S je i podle Billa potřeba zvyšovat… E energetická náročnost sice klesá, ale na nulu se pravděpodobně nikdy nedostane…. jediná cesta je zastavit produkci CO2 v bode C tj. výrobě elektrické energie.

A co se týče té části s množstvím lidí, že je nás nyní 6,8 miliardy a do roku 2050 nás nejspíše bude 9 miliard … tak tam říká, že pokud odvedeme velký kus práce díky novým vakcínám, zdravotní péči a reprodukčnímu zdravotnictví, mohli bychom to snížit možná o deset nebo patnáct procent.

Tady vzniká panika a nepochopení, protože většina čtenářů jsou tupé nevzdělané ovce, které ničemu nerozumí!!! A to myslím smrtelně vážně. Ta chybějící znalost, je totiž taková, že na nárůstu populace, se nepodílí vyspělé a civilizované státy, ty mají natalitu (pro nevzdělance porodnost) cca 1,3 .. To znamená, že ze 2 dospělých je do další generace průměrně 1,3 dospělých … lidí ve vyspělém světě značně ubývá. Teď se možná divíte, jak je tedy možné, že za zhruba 30 let má přibít dalších 2,2 miliardy lidí? Ty lidé přibydou právě v rozvojovém světě, díky tomu, že je tam neuvěřitelně vysoká dětská úmrtnost cca 1 z 8 dětí se dožije dospělého věku. No jo, ale když je tam tak vysoká úmrtnost tak rodiče, kteří jsou ve stáří odkázaní na svoje děti toto musí nějako řešit … a jak pak to asi řeší? Mají co nejvíce dětí, aby se jich co nejvíce dožilo dospělosti. Díky tomu se o ně ve stáří má kdo starat. Pokud, ale zvýšíte očkování a zdravotní péči a tím snížíte dětskou úmrtnost v rozvojových zemí, přestane být potřeba mít tak vysoké množství dětí aktuální, pokud k tomu navíc budete pracovat na reprodukčním zdravotnictví a plánování rodiny…. Bude výsledkem, že nepřibydou 2,2 miliardy, ale možná jenom 1,5 miliardy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Smithf650 2014-06-07 10:03
Hi, I desire to subscribe for this web site to obtain latest updates, therefore where can i do it please assist. dbdkkbfafcakkce b
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás