Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMusk odhalil tajemství, jak se vyhnout 3. světové válce

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Musk odhalil tajemství, jak se vyhnout 3. světové válce

Hodiny posledního soudu ukazují za dvě minuty dvanáct. Nikdy nebyl svět tak blízko světové válce. Podle Muska lidská civilizace musí nutně založit kolonie mimo naši planetu, aby přežila, píše Newsweek.

Podle zakladatele společnosti Space X je hloupé, abychom se nepřipravili na dobu temna, kterou přinese třetí světová válka.

„Musíme zajistit, abychom měli pramínky lidské civilizace někde jinde, abychom mohli civilizaci obnovit, až nastane doba temna, kterou bychom možná dokázali zkrátit," prohlásil Musk na konferenci South by Southwest.

„Proto si myslím, že je nutné mít autonomní základnu pokud možno na Marsu, neboť Mars je od Země dostatečně vzdálený… a marťanská základna přežije pravděpodobněji než ta na Měsíci. Ale myslím si, že základna na Měsíci i na Marsu, které by mohly obnovit život tady na Zemi, budou velmi důležité a musíme je postavit ještě před tím, než vypukne třetí světová válka," řekl Musk.

„Pořád se ptám, proč jsme neučinili pokrok a neposlali lidi na Mars, proč jsme nepostavili základnu na Měsíci?" táže se Musk. „Kde jsou ty vesmírné hotely, které nám slibovali?" pokračoval podnikatel.

Musk již dříve mluvil o tom, že chce z lidí učinit „multiplanetární druh", což má pomoci zvládnout problém přelidnění a změn klimatu. „Avšak pokud se jeho předpovědi o zhoubné hrozbě ze strany umělé inteligence splní," dodává autor článku Anthony Cuthbertson, „tak nás ani vesmírné základny nezachrání."

Zdroj: newsweek.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+20 # Jan Krucifix 2018-03-12 20:12
No to by musel vůbec někam vyletět, jeho roadster ve vesmíru vyvrací mnohé fyzikální zákony. Takže buď tam neplatí, nebo roadster je někde ve studiu či v moři :-)
+20 # Vítězslav Crha 2018-03-12 20:59
To je furt Musk má obavy z doby temna,ale ta doba zde dávno je a nezmění to pobyt na jiné planetě.Ta největší doba temna nebude ze sv.války,ale z pádu FIAT měn a totální hyperbankrot předlužených zemí,které dosud nepodnikly žádný krok pro zmírnění následků této megakrize. Ta se předpokládá v letech 2018-2019 nax. 2020. Dál už ten podvod nemá cesty.Tak že hledat tu cestu v galaxii je totální hovadilost hodná šílence.
+7 # Rudolf 2018-03-13 10:40
Musk nemá žádné obavy. Musk není vůbec nic. Je to jen visačka na bezcenné fikci. Stačí se podívat jen na překlad jeho jména a vše je jasné.
Divím se, že ač to máte furt před očima, tak nevidíte, jak si z nás každý den dělají srandu. ....a jsme asi hodně k smíchu.
+8 # Che 2018-03-12 23:19
“Geniální konstruktér”. Aneb - co vám Elon Musk nikdy neřekl.
quintus-sertorius.net/.../...

Je-li ta zprava pravdiva, tak je Musk taky jen hochstapler, ktery se ani na Mesic hned tak nedostane natoz na Mars. A kdyz nedostane dalsi statni penize, bude rychle ticho, jako vzdycky.
+10 # Piovarči 2018-03-13 00:26
Ale myslím si, že základna na Měsíci i na Marsu, které by mohly obnovit život tady na Zemi, budou velmi důležité a musíme je postavit ještě před tím, než vypukne třetí světová válka," řekl Musk.

„Pořád se ptám, proč jsme neučinili pokrok a neposlali lidi na Mars, proč jsme nepostavili základnu na Měsíci?" táže se Musk. „Kde jsou ty vesmírné hotely, které nám slibovali?" pokračoval podnikatel.

No základňa na MEsiaci nie je preto že tam nikto ešte nebol:-)))) A nie je také jednoduché sa tam dostať. To skôr bude tá tretia svetová vojna...

Ale ako s ňou Musk perfektne straší celú planétu je priam dojímavé.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+21 # Lucif 2018-03-12 20:33
Musk asi ešte stále verí, že Američania boli na Mesiaci :). Problémom pre ľudí je radiácia, ktorá je nad Van Allenovými pásmi tak silná, že Rusi kvôli tomu ukončili v 70tych svoj mesačný program a Američania ho natočili v štúdiu. A v medzihviezdnom priestore je radiácia ešte mnohonásobne silnejšia. Takže ak sa bude v najbližších rokoch konať nejaká "expedícia na Mars", tak bude to zase len filmové štúdio.

Problémom nie je ani tak rádioaktivita, ako rýchle častice v medzigalakticko m priestore. V súčasnosti jedinou technologickou možnosťou ako ju s ľudskou posádkou prekonať sú kozmické lode gigantických rozmerov, kde vonkajší plášť je niekoľko metrov olova alebo pár desiatok metrov vody (v prípade vody je náklad aspoň užitočný). V tomto svetle už mýtus dutého Mesiaca nie je až taký nezmysel, pretože presne tak by mohla vyzerať medzihviezdna loď. Napr. podľa slovanských legiend, naši predkovia cestovali vesmírom na Vajtmarach, ktoré mali veľkosť stoviek kilometrov.

Takže kým takéto plavidlo nemáme, môžeme sa tak akurát dívať na sci-fi filmy, alebo počúvať rozprávky od Muska.
+7 # Piovarči 2018-03-13 00:35
No Lucif Rusko má kompozitné materiály ktoré odolávajú aj radiácii, je to polroka stará informacia. A radiáciu dokážu odtláčať aj dlhé vlny tak že lietať mimo zem sa bude dať. Obe informácie sú staré zhruba polroka tak že celkom nové zistenia.
USA nemajú záujem ísť na Mesiac a provokovať súťaž keďže potrebejú aby bol ten ich mýtus že tam boli prvý stále živený.
Aj preto USA uprednostňujú válčenie, ničenie a neustále vytváranie napätia na celej zemi aby sa nikto nemal čas upriamiť k Mesiacu. Preto preteky v zbrojení prítlak na Rusko, ktoré má nakráčané k Mesačnému projektu.

Alexander Mordovin dodal, že tento kontrakt bude výhodný aj pre Rusko. – Ak je objednávka, budú peniaze. A tie zase pomôžu aerokozmickému priemyslu. Niet tu žiadneho ohrozenia národnej bezpečnosti. Naopak, pomôžeme tým rozvoju svojho priemyslu.
- Ide o pravý dôkaz, že Američania chcú „liezť“ na Mesiac, presvedčený je prvý viceprezident Akadémie geopolitických štúdií Konstantin Sivkov. – Surovín je na Zemi nedostatok a oni sú vážne rozhodnutí ťažiť ich z vnútra našej prirodzenej družice. Hoci nie je isté, či sa im to podarí! Dodáva tiež neočakávaný predpoklad. – Ak chcú na to využiť štyridsaťročné sovietske motory, logicky, za takmer pol storočia sa neveľmi pohli v týchto technológiách.
www.srspol.sk/.../
-9 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-12 20:36
Nadpis článku: "Musk odhalil tajemství, jak se vyhnout 3. světové válce" nesouhlasí z jeho obsahem. Článek pojednává o tom jak může lidstvo přežít 3. světovou válku.
Jak je možné odvrátit všechny války na planetě popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml
Bude-li nadále přetrvávat stav, kdy se znepřátelené velmoci intenzivně věnují výzkumu a vývoji nových zbraní a zbraňových systémů, potom lze očekávat nárůst nových válečných konfliktů. To, že se na planetě nepřetržitě vedou války, je většinově považováno jako něco normálního a přirozeného. Je načase tuto skutečnost pokud možno co nejdříve změnit. Z hlediska žádoucího vývoje mocensko-politi ckého uspořádání světa je projekt EU krok správným směrem. Díky existenci EU nevznikla mezi státy EU žádná válka. Je načase uvažovat o realizaci projektu globálního superstátu, který zabrání vzniku války na celém světě. Jedna možná cesta vzniku Globální federace všech států světa je uvedena ve výše uvedeném článku.
+2 # Che 2018-03-12 23:11
Citace:
Nadpis článku: "Musk odhalil tajemství, jak se vyhnout 3. světové válce" nesouhlasí z jeho obsahem. Článek pojednává o tom jak může lidstvo přežít 3. světovou válku.
Dedku, to jsi poprve napsal positivni vetu. Zbytek jsou jen pitominy ktere stale jen meles jako praskla gramofonova deska.
+4 # Piovarči 2018-03-13 01:04
USA hegemón nepotrebuje svet bez vojen to by mal pan Miloslav konečne pochopiť.

USA sa vyhrážajú že zaútočia na Sýrsku armádu ak tá neprestane útočiť na ich zástupnú armádu vo Východnej Ghute
Guta je rozdelená do dvoch kotlov resp. troch ten tretí zrejme rýchlo zmyzne.
Zaútočia USA?
+3 # Dědouch11 2018-03-13 11:08
Tohle (z článku) je taky dobrý:
"Nikdy nebyl svět tak blízko světové válce."
Ty dvě světový v minulosti už z dějepisu vymazali?
:D
+3 # Piovarči 2018-03-13 11:42


Situácia v Sýrskej Východnej Ghute. Dnes sa to zrejme výrazne pohne ďalej
Na Slovensku sa ide do predčasných volieb Fica chce západ vidieť na smetisku dejín tak ako to spravili s Mečiarom

Sorošovi sa povalenie Slovenskej vlády s pomocou jeho mimovládok dokonale podaril 2 týždne po vražde novinára a jeho družky je rozhodnuté o predčasných voľbách. Tak rýchlo to nebolo ani 89.
+13 # Audit 2018-03-12 20:38
MUSK ODHALIL TAJEMSTVÍ, JAK SE VYHNOUT 3. SVĚTOVÉ VÁLCE - aneb, hledám zdroje financí pro svoji firmu.
Můžete za a - letět se mnou
za b - letět se mnou¨
za c.......
+1 # Piovarči 2018-03-13 11:44
On sa jej vyhnúť nechce on ju potrebuje aby mohol letieť na Mars čím skôr...
+6 # Vít Henoch 2018-03-12 20:47
Musk je dobře obeznámen s tím, co vytvořil a nyní se toho děsí až tak, ze chce prchnout až na Mars, protože i Měsíc je natolik blízko, že se té robotické inteligence obává i tam. Zdá se, že elita, která to zavinila, ví, že je to nyní boj na život a na smrt a už avízovala, že to, co vytvořili, čítá zhruba dvě stě dvacet miliónů pokusných genetických mutantů, kteří jdou nyní po nich. Něco podobného jsme tady přece už měli před potopou, proto ostatně ta potopa přišla. Země se ponížila a její energie klesla natolik, že dřívější souše a tůně, krásné lesy, louky a pahorky jsou dosud zality vodou i se vším, co zde dříve bylo. Objevily se i jiné prvky a Země neshořela jenom proto, že oheň uhasila voda jdoucí odevšad. Vodík zreagoval s nově vzniklým kyslíkem a to, co se stalo, byl vznik moří, kam se přesunul život ze souší i z mokřadů. V ovzduší vznikl nový poměr plynů, zhruba stejný, jako nyní. Teď se hraje znovu o ponížení energie planety a vznik ještě těžších prvků, nežli před tím. Znamenalo by to, že by nyní vlastně vzduch zkameněl a spadl by ve formě popela na zem. Pokud se podíváte na rozložení supervulkánů a zjištění doby, kdy vybouchly, tak vězte, že toto se stalo již čtyřikrát a Země tehdy ztratila veškerý život jak ve vodě, tak na souši. Tomu ale chceme po páté zabránit a tomuto zacyklení předejít tím, že vás žádáme jednak abyste složili zbraně a jednak abyste pomohli planetě Zemi, aby žádný ze supervulkánů nevybouchl. Teprve pak bude čas na řešení toho, co si zednáři a tajné církve vytvořili jako zbraně proti lidem. Co tyto tajné organizace však netušili, je matematika a fyzika, doprovázející jejich činnost. Frekvence nenávisti vložené do nemrtvých, pocházejí právě z členstva těchto tajných uskupení, proto Musk nechce ani na Měsíc, ale až na Mars. Já a Má rodina nyní ze všech sil pomáháme těm stvořením v podzemí, aby je bylo možné zachránit před hrůzou z nich jejich tvůrců s hrdým Muskem včele. To znamená, tito nemrtví, vytvoření genetickými pokusy na lidech a zvířatech, dostanou s vaší pomocí tolik kladné energie, aby jejich zápor klesnul alespoň na nulu. Potom se rozpadnou jejich těla v prach. Již jsem tajné spolky varoval, aby zanechaly své ohavné činnosti, ale neposlechly. Nyní jim, stvořitelům hrozí, že je zlikviduje jejich vlastní stvoření. Je to tak zvaná matematickofyzi kální spravedlnost a pokud bychom těm tajným nepomohli, neměli by kam se před jejich pyšným uměním a hraním si na stvořitele, schovat. Myslím, že si vyzkoušeli hru na Bohy a nyní je tato hloupá hra u konce. Nechtěli, ti bohové chápat naše varování, tak říkám dnes a jednou pro vždy těm, kteří sahají na genom čemukoli živému, že je praštím přes prsty a nakopu jim..., aby věděli, že na Slovo Boží se nesahá.

Otec
+13 # .lak 2018-03-12 20:53
Pěkný seriál, ale jako inspiraci nebrat. To množství lidí aby civilizace nezanikla musí být patrně někde na čtvrt miliardě jinak to končí jeskyními malbami. Ta podpora eventuální skupinky musí být jinak je hotovo dvacet iluzionisti. Kdyby si zápaďáci nedrancovali cokoliv jsou v řiti a dokonce jsem zaslechl že bez nákupu mozků ze světa ani už neudělají štoudef.
ulozto.cz/.../...
+18 # Janinna 2018-03-13 00:08
+9 # smrťák 2018-03-13 00:35
..anebo
+1 # Janinna 2018-03-13 20:51
:)) jo, moc dobré. Nic jiného je nečeká.
+1 # .lak 2018-03-14 00:07
-4 # balwan 2018-03-12 21:10
????????????????
www.youtube.com/.../
+9 # Jarek Kozela 2018-03-12 21:59
Ano pane Musku. Co Vám brání nabalit rodinku, sednout do rakety a tradá do tramtarie. Nebo je v tom snad nějaký háček? Něco, co nemá reálného řešení a jen se tak plácá do luftu pane mudrlante?
+3 # julius 2018-03-13 06:17
Asi Musk cetl muj clanek o tom jak by bylo lepsi kolonizovat vesmir nez tu delat binec pomoci NWO a migrace. Ale na to jsou elity prilis hloupe a nadute nez jim toto vysvetlit.
Jak jsem psal uz pred lety a pisu stale. Pochopitelne nas vyvoj to zatim neumoznjuje. Ale ptejte se proc? Protoze jsme zahlcovany nesmyslama ohledne valek zotrocovani avydirani dani statem. Az bude nekdo kdo pochopi ze je lepsio nez vyvrazdovat lidstvo vsadit na vyvoj a rozvoj raket na invazi do vesmiru pak presmeruje finance s nakupu zbrani do raketoveho vesmirneho programu. Dojde k prelomu kdy konecne najdeme zpusob jak cestovat a kam cestovat. Lide behem tohoi vyvoje budou moci zit v klidu, mit praci a nebudou se bat ze zase nejakou drevnatou houbu bez mozku nenapdane si hrat na boha a michat polivku mezi staty. Slepa vetev kdy se tady tvori mraky amazonu a zerou nasi urodnou pudu stejne nepovede nikam. Jen k otroctvi a hladu. A verte ze cil najit dalsi planetu a kolonizovat ji je asi tak stejny problem jako bylo vynalezt prvni kolo ci zarovku proste co neni muze byt pokud se tomu venuje cas a penize.
-1 # Piovarči 2018-03-13 11:47
Elity nie sú ani tak hlúpe ale naduté áno, sú jednoducho príliš chamtivé a mocibažné a práve preto sa konfliktom a sofistikovanému vyd.bávaniu s ovčanmi a vojnám a ekologickým katastrofám zrejme nevyhneme

+5 # Jaris 2018-03-13 08:03
Nechce si Musk take vydloubnout oci? Treba by mu to take pomohlo prestat placat nesmysly.
+5 # .lak 2018-03-13 09:45
To už se mu povedlo asi mnohým když měl vizi přikurtovaných aut k platformě v podzemních tunelech asi od paneláku ke korporátu.
A kategoricky se ohrazuji aby slovo korporace či kolbenka hadů bylo zařazeno mezi nejvulgárnější výrazy sociopatických otrokáren rodinných imbecilů.
+5 # Piovarči 2018-03-13 11:48
Asi na ten let k Marsu tak rýchlo mať nebudú.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás