Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPolsko hájí tváří v tvář izraelskému a ukrajinskému zastrašování svou národní důstojnost

Sociální sítě

Reklama

Polsko hájí tváří v tvář izraelskému a ukrajinskému zastrašování svou národní důstojnost

Polsko schválilo mezinárodní „kontroverzní“ předlohu zákona zakazující frázi „Polské tábory smrti“, Banderovskou ideologii a popírání zločinů ukrajinských fašistů z válečné éry.

Izrael a Ukrajina na toto rozhodnutí reagovaly hněvivě a Polsko tvrdě kritizovaly za to, o čem každý z nich z jejich vlastní perspektivy tvrdil, že je „historickým revizionismem.“

Izraelský ministerský předseda Natanyahu tento návrh tvrdě odsoudil a naznačoval, že se to rovná „popírání Holocaustu“ a pár lidí zuřivě spekulovalo, že by se tím mimo zákon mohla stavět jakákoliv konverzace o spolupachatelství některých polských občanů na těchto tragických událostech. Kyjev jej mezitím pohaněl, že se v něm všichni Ukrajinci líčí jako sympatizanti s fašismem a protestoval proti tomu, že Varšava v odkazech na genocidu Poláků tzv. ukrajinskými „nacionalisty“ ve Volyni a Východní Haliči použila předválečnou zeměpisnou terminologii.

Nově jmenovaný polský ministerský předseda Mateusz Morawiecki svému izraelskému protějšku o víkendu odpověděl, když na svůj Twitter napsal, že „Židé, Poláci a všechny oběti by měly být strážci vzpomínek na všechny, kteří byli povražděni německými nacisty. Auschwitz-Birkenau není polské jméno, a ‚Arbait Macht Frei‘ není polská fráze,“ což proběhlo jen jeden den před rozhovorem jich dvou, kdy se dohodli, že o této záležitosti nadále povedou rozhovory. Abychom byli spravedliví, historik Jan Grabowski ve své práci argumentoval, že někteří Poláci se ve skutečnosti zapojili do páchání strašlivých věcí na Židech, ale tvrdit, že tito lidé spáchali své zločiny za Polský národ a kolektivně trestat celou populaci nezaslouženou vinou je špatně a mohlo by se to správně touto novou legislativou kriminalizovat.

Během nacistické okupace bylo konec konců zabito přibližně 6 milionů Poláků, což představuje asi 1/5 celkové předválečné populace, což z Polského národa objektivně činí oběť II. druhé světové války, nikoliv agresora jakým byl Německý národ.

V souvislosti s tím Poláci trpěli i z rukou s Hitlerem spřízněných Banderovských fašistů, kteří zmasakrovali kolem 100 000 civilistů v bývalém pohraničí s Druhou Polskou republikou a páchali teroristické činy proti jejich lidu i před válkou, i přesto však Varšava učinila rozhodnutí přijmout v posledních 4 letech více než 1,5 milionu ukrajinských migrantů, ačkoliv tito lidé mohli být predisponováni k oblibě fašistické banderovské ideologie a k teritoriálním nárokům vůči modernímu Polsku. Polská veřejnost byla otevřeným hlášením se k fašismu na Ukrajině novou politickou elitou nastoupivší po puči a zvláště glorifikací Bandery znechucena a i stát si zjevně nakonec uvědomil dlouhodobé bezpečnostní důsledky toho, když se krátkozrace umožní do země vstup tolika Ukrajincům, kdy někteří z nich by mohli představovat „spící buňky“ sympatizantů Banderovců, tudíž se opožděně uchýlili k zákazu jejich ideologie.

Dáme-li si to dohromady, tak je ta údajně „kontroverzní“ legislativa této země střižena tak, aby bránila Polský národ před zostouzením prostřednictvím poškozujícího překrucování o tzv. „Polských táborech smrti“ zacíleného na možnost umýt si od těchto ukrutností ruce pro nacisty a revidovat historii, aby se vina svalila čistě na Poláky, kdy ta samá vláda zároveň chce bránit bezpečnost Polského lidu tím, že nakonec staví do ilegality možnost, aby těch více než 1,5 milionu ukrajinských migrantů v zemi podporovalo banderovskou fašistickou ideologii a teritoriální nároky. Izrael s Ukrajinou se pokouší diskreditovat eurorealistickou polskou vládu, čímž však mimoděk ještě zvyšují oblibu vládnoucí strany Zákona a spravedlnosti u mnoha Poláků v zemi, kteří znají situaci daleko lépe a pohlíží na to jako na nemístný útok proti historické pravdě a národní důstojnosti, v čemž mají jistě pravdu.

Zdroj: globalresearch.ca

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+42 # LubinenKremlBot 2018-02-14 15:54
Ta kurwa soroš má načtený ukrfašouny velice dobře a kopou za něho to se mu musí uznat ale Poláci na něho z vysoka a jdou si svojí cestou to je mi na nich sympatické až nato že žerou NATO a lezli vždy amíkům do análu ,to je mi krajně nesympatické, jedinou menší omluvou jsou jejich historické zkušnosti,proto se bojím aby je nezneužili chazarsioni k myšlence tzv. Velkopolska a obratem po válečném tažení ukr. proti Polákům , kdy se oslabý oba národy vznikne místo polského snu ,sen chazarský Velká Chazária , kde bude vládnout kabala a v ústraní budou oficiálně podporovat zfanatizovanýho arabskýho mlátiče hlavou o zem pro jeho jednoduší manipulovatelno st, což se u Mokrouna a Makrely děje už dnes.Snem sereše je řežba mezi Polskem ,Ruskem a Ukrajinou .
+35 # .lak 2018-02-14 16:02
Slováci mají za humny co jim tam přinesla eu a us.
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
A zájmy kapitálu? No prosím
www.youtube.com/.../
Potom jsou tu lahůdky ještě reliiogozních.
www.youtube.com/.../
+40 # olinka215 2018-02-14 20:33
Ahoj chlapi=))
Řekla bych, že Polsko má koule na to, aby otevřeně řeklo, jak se věci mají a nenechalo se zastrašit německými povídačkami, snažícími se ukázat, že na tom, co se dělo za války, máme podíl všichni, protože nejlepší vina, je vina kolektivní. V Polsku tomu řekli razantně STOP!
U nás je situace diametrálně odlišná, naši dobří známí, jako je Hermann a Bělobrádek otevřeně kolaborují se Sudeťáky a nestydí se podávat žalobu na Okamuru za to, že pojmenoval věci tak, jak se mají...
P.S. Už jen to, že se v Evropě považuje říkání pravdy za kontroverzní, je dalším jasným signálem k opuštění EU
+27 # Janinna 2018-02-14 22:22
Je dobré si občas připomenou i starší video Pjakina - díky.:))
A ta poslední lahůdka?...ano, bílá rasa je předmětem k likvidaci. Úplné likvidace, cestou míšenců, změnou genetického fondu, snížením porodnosti,.... chtějí zlikvidovat bílou rasu, hlavně slovanskou, tzn. ruskou = z jednoho hnízda jsme.
+17 # .lak 2018-02-14 23:21
Nezapadám, historicky protože na vyzvání cikánku pojď k tabuli jsem v 8-9 nereagoval ale to byla semitská sebranka která je v městečku tradičně a mohl bych tenkrát být vyšisovaný leda tak od slunce na platinu a albina bílé ne šedivé ale i tak mi třeba tvrdili že jsem šedivá opice s chlupama na plovče v "teansa[...] ale co by člověk čekal od rasistů. Taky mi bylo sdělený ty seš skoro jako my asi v 50. když sem byl upraven sluncem, ne. Romy i tak když jeden bazíroval že je to od římanů, i třeba tak od černé šlechty. Ale i sněhulák podle pigmentace ročním obdobím. Musím mít vše extra? Vau, ne. I tak jsem spokojen a stačí mi ke štěstí málo, když naštvu jednoho [...]a za den. Výkony za mnou jsou a vlastně mám splněno na naplnění. Směji se, ale Putina sdílím i typově. Což tedy protivníky bohatýra lituji.
www.youtube.com/.../
+22 # Janinna 2018-02-15 00:19
:)) jedna stará, historická fotka krásné Filipínky:Nemá ona úplnou náhodou na tom límci okolo krku ochranné slovanské runy?:))
+16 # .lak 2018-02-15 00:34
No, já tam vidím 468n. l. smit.wz.cz/.../...
Trošku úvaha, při zvěrstvech televize hopky extrémních blbů povinných plátců bych připustil že židi ukřižovali žida před 6. stoletími jak jsem někde zahlédl ale to už je tedy je pokus o srandu která jistě v systému mňoukalů trhu kde kultura jako taková, nikoli prizma je nepřítel, jistě nekvete.
+20 # Janinna 2018-02-15 00:56
Líbí se mi ten článek, ano létali. Levašov byl klasa, hodně jsem od něj toho přečetla. No a klasika...pohád ky:)) Tam je všechno, přeci:) Ten Nastěnky rok 468, je hodně zajímavý.
A víš co je zvláštní? hodně lidí se ptá - proč do dnešních dnů nic nevíme o slavjanské relígii?
Přitom odpověď je všem na očích, jejich Bible nám odpoví:
"Zcela zničte všechny místa, kde národy, jež obsadíte, sloužily svým bohům… na vysokých horách, na návrších a pod každým zeleným stromem.
Vyžeňte před sebou všechny obyvatele země, zničte všechny jejich obrazy, všechny jejich lité modly zničte a všechna jejich návrší zpustošte.
Strhněte jejich oltáře, roztřískejte jejich posvátné sloupy, jejich posvátné kůly spalte ohněm, tesané modly jejich bohů pokácejte a odstraňte jejich jméno z onoho místa".
+11 # .lak 2018-02-15 10:47
Je to o tom a kolonizátoři jedou mantru přes milénia a co hůře tedy, vyplácí se jim to s "vychovanými.
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
Pravda je taková že lidé jsou zoufale [...]amotní a žel navíc hrdí na produkci formantů fachidiotů.
-5 # Vít Henoch 2018-02-14 23:14
Ten Natan Yahů je jenom stroj, který Mne má neustále provokovat k úderu. Natan je Mým Synem. Znamená Život. To druhé má znamenat Jehova. To znamená, že se ten stroj na urážky nazývá živým bohem. Chodící neživá povýšennost určuje světový pořádek ? Pokud ti, kteří mu slouží, nechápou, čím toto monstrum ve skutečnosti je, budou se svíjet před jeho bezohledností. Vyzývám všechny, kdo téhle neživé povýšenině tak zvaně žerou z ruky, aby rychle vycouvali z jeho okolí, než je ta povýšená mrtvola vydávající se za živého boha, zlikviduje jednou pro vždy. Je to nebezpečný mamut. Když říkám mamut, myslím tím opravdu mamuta. Mamuti, jak víte, vymřeli, ne tak jejich duše. Tady se předvádí jeden exemlář v lidském těle, který vévodí templům na Středním východě. Všichni ti hlupáci, kteří nalezli do templů s tím, že budou mít podíl na státní moci, uctívají jak mamuta, tak opici, rovněž orangutana, vřešťana nebo vola. Že si myslí, že iniciovali nějakého pěkně urostlého padlého anděla v lidské podobě, tak musím je zklamat. Padlými anděly jsou pouze zvířata. Ti hlupáci, co se klaní mamutovi, oranguranovi nebo volovi, to dosud netuší. Vůl je vede, protože se mstí za to, že byl vykastrován. Pokud nevidíte do karet, které vám nyní ukazuji, tak vězte, že jste naletěli sebrance zvířat, která Mne zradila.

Henoch
-5 # balwan 2018-02-14 23:17
+18 # Monika 2018-02-15 05:14
Polsko jsi za války hodně vytrpělo a maji právo nazývat jak se věci maji a nenechat se zastrašovat benderovci z Ukrajiny Němci a už vůbec né Polským židem který chce dnes vyvolat na východě váleční nepokoje a okupuje plno let Golány !

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás