Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVůdkyně populistů první obětí nového německého zákona o cenzuře svobody slova

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Vůdkyně populistů první obětí nového německého zákona o cenzuře svobody slova

Prominentní postava německé strany Alternativa pro Německo (AfD) se stala obětí nového německého drakonického zákona o cenzuře, podle nějž si mohou úředníci provést razii na všem, o čem si usmyslí, že to je „nenávistná mluva“.

Twitter zmrazil účet Beatrix von Storch s tvrzením, že porušila předpisy o „nenávistné mluvě“, poté, co tato politička tweetla své rozhořčení nad přivítáním Nového Roku vydaném Kolínskou policií v arabštině.

„Co se to sakra s touto zemí děje? Proč oficiální policejní stránka tweetuje v arabštině? Myslíte, že to usmíří ty barbarské hordy ze znásilňujících gangů muslimských mužů?“ napsala von Storch, místo-šéfová strany AfD.

Jak v tu dobu už Breitbart News referoval, byl Kolín epicentrem masových sexuálních útoků, kolektivního znásilňování a loupení převážně muslimských migrantů při oslavách ze Silvestra na Nový rok 2015-2016, přičemž k menším podobným incidentům došlo i v Hamburgu, Dortmundu, Düsseldorfu, Stuttgartu a Bielefeldu. Policie v uniklém dokumentu uznala, že po celém Německu bylo v průběhu novoročních oslav sexuálně napadeno 1 200 žen.

Na Nový rok paní von Storch zavřeli účet 12 hodin poté, co Kolínská policie na ni podala stížnost za nenávistnou mluvu.

Poté, co jí byl účet odblokován, tak tato zákonodárkyně oznámila, že jí také zcenzurovali její Facebookový účet.

„Toto je konec vlády zákona,“ napsala, když vystavila sdělení, které obdržela od administrátorů Facebooku.

Ve svém zcenzurovaném Facebookovém poselství paní von Storch tvrdila, že Německo je „svobodnou zemí, kde můžeme barbary nazývat jejich pravými jmény. A to i tehdy, když jsou to muslimové. (Mluvím o těch, proti kterým teď zřizujeme ohrady pro německé ženy, protože stát už jim mimo ohrady nemůže zaručit bezpečnost).“

Tímto tato zákonodárkyně mluvila o nových opatřeních přijatých v Německu na ochranu žen před útoky při novoročních oslavách. Letos byla na žádost policie vytvořena speciální „bezpečná zóna“ pro ženy při výroční Sivestrovské oslavě i před ikonickou Brandenburskou bránou v Berlíně.

Německá vláda schválila svůj Netzwerkdurchsetzungsgesetz (NetzDG) zákon už na konci června 2017, ale dala sociálním sítím čas do konce roku 2017, aby se připravily na nabytí jeho účinnosti. NetzDG je proti sociálním sítím a mediálním stránkám s více než dvěma miliony členů, jako je Facebook, Twitter a YouTube.

Tento zákon požaduje, aby stránky sociálních médií monitorovaly a okamžitě odstraňovaly nenávistnou mluvu, falešné zprávy a ilegální materiály, nebo je čekají pokuty. NetzDG dává sítím 24 hodin, aby jednaly do 24 hodin po podání stížnosti.

Tento nový cenzurní systém zjevně funguje mimo rámec zákona bez formálních vyšetřování vůči obviněním a bez možnosti obhajoby pro obviněného. V případě paní Von Storch stačilo, že si Twitteru a Facebooku stěžovala Kolínská policie, aby jí tito giganti sociálních médií zavřeli účty.

Strana AfD a mnoho dalších NetzDG kritizovala za jeho otevřenou cenzuru svobody slova. Co jeden člověk považuje za urážlivé, pro jiného urážlivé není, trvají na tom, že zákon sám nemůže udělit moc lidi chránit před vším, co zraňuje jejich city.

V první den účinnosti NetzDG byl Twitter zavalen hlášeními konzervativců, že byli podle tohoto zákona umlčeni. Až dosud to vypadá, že nedošlo k žádným případům, že by se obětí tohoto umlčování stali nějací liberálové.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+23 # .lak 2018-01-05 11:24
Politici implantují žlázu ptakopyska do médií? No možná
ji již mnozímasmainstreamovi mají.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # josh (xy) 2018-01-05 13:11
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Vladimír57 2018-01-05 14:00
Tak jest joshi, už není aktuální otázka kam kráčíš Německo a nejen Německo, ale kam jste došli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Popo 2018-01-05 14:38
Cituji Vladimír57:
ale kam jste došli.
Priatelu na jednoduchú otázku je vždy jednoduchá odpoveď. Tak ako vždy tak aj v tomto prípade každý z nás (jednotlivec, rodina, spoločenstvo, spoločnosť, národ...) došiel len tam kam ho len jeho vlastné kroky doviedli. To že tými jednotlivými krokmi boli vlastná neochta znášať spoločenskú zodpovednosť jednotlivca (zbabelosť), vlastná lenivosť, vychcanosť (zapredanosť), domýšlavosť riešením nepoctatného nepoctatným, atď. atď. je už kapitola o niečom inom. Zákony prírody platia neúprosne vždy, všade a na každú formu života bez výnimky, ani v týchto veciach nedeje o nič iné len sa "náplna litera" jedného zo zákonov prírody - Každý z nás bez výnimky má len to čo si zaslúži! Náhody neexistujú a tak nie náhodou aj v prírode je tomu vždy tak že kým sú sráči sráčmi, posraný ten svoj život majú...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # josh (xy) 2018-01-05 17:04
Priaťelu, máš v tom nie malý zmätok ;), keď sa pozriem napr. na politikov, europoslancov,. ....aj. parazitov, tak to pak postrádá logiku aj zmysel.
Každý z nás bez výnimky má len to čo si zaslúži!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # r.m. 2018-01-05 21:12
Když má každý co si zaslouží, tak jsem zvědav jak prdelka dopadne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Popo 2018-01-06 01:44
Cituji josh xy:
keď sa pozriem napr. na politikov, europoslancov,.....aj. parazitov, tak to pak postrádá logiku aj zmysel.
Omyl priatelu. Logika a zmysel tohto "príbehu" je v tom že oni na rozdiel od ľudkov čo furt len tou svojou hubou melú (sráči) ako by bolo čo by bolo keby bolo ak by bolo nie len že základný zákon štátu tj. ústavu dobre poznajú ale minimálne v tejto veci - Moc pochádza z ľudu - sa ňou do botky riadia. Jak je i všeobecne známe, oni sú tiež len ľudia no na rozdiel od sráčov si oni naplno uvedomujú že aj zo zákona majú vždy tú moc si vo svojom živote svoje veci sami riadiť. Jednoducho nie su ako tí sráči ktorý sa sústavne na niekoho alebo niečo za svoj posratý život vyhovárajú a tak je len celkom prirodzené že tak ako ktorýkolvek iný kto nebojí sa za svoj život aj reálne "zabojovať" majú aj oni tiež len to čo si zaslúžia. Naozaj, len tak jednoduché je to... www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # olinka215 2018-01-05 14:08
Beatrix von Storch a Sahra Wagenknecht, jsou dvě političky, které se dlouhodobě nebojí jít do přímé konfrontace s Merkelovou. Ta se sice tváří, že se jí, jejich apely netýkají, nicméně se pojistila tím, že doslova kriminalizuje svobodu projevu. Její loňská jednání s FCB, Googlem a dalšími, dávají jasně na srozuměnou, že diktaturu Berlína nikdo ohrožovat nebude!
Jen tak mimochodem,práv ě jsem se dočetla, že Merkelová, Seehofer a Schulz byli jmenováni nejhoršími politiky Německa za rok 2017
http://[...].eu/pruzkum-merkelova-seehofer-a-schulz-byli-jmenovani-nejhorsimi-nemeckymi-politiky-roku-2017/

P.S.Tak teď jsem se opravdu pobavila na [...]u=)))
N. Haleyová, stálá zástupkyně USA v OSN, jedna, z největších válečných štváčů a rozvracečů států, vyzvala k tomu,aby se v Íránu neopakoval scénář ala Sýrie. To je neskutečná arogance a drzost....
„Svět se stal svědkem hrůz, které se dějí v Sýrii a které začaly tím, že krvavý režim popíral právo lidu na mírový protest. Nesmíme dovolit, aby se to stalo také v Íránu", praví se prohlášení Haleyové.
cz.[...]news.com/.../...
A ještě jeden výborný článek , tentokrát z PP
protiproud.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Vladimír57 2018-01-05 20:41
Olinko, zdravím. N. Haleyová je opravdu "extra třída". Myslím, že se zasmějete nejen vy.
facebook.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Aliance 2018-01-05 12:27
Balvan,..balvan , ty jsi neuveritelný kus........
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # r.m. 2018-01-05 21:10
o pár agresívních blbů méně
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Monika 2018-01-05 15:26
Už tu babu Merkel zavřete konečně do klece nebo prosim lampičku věřím že plno lidi v Německu bude vděčný !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # r.m. 2018-01-05 19:50
Co napsala, tohle snad:
Novoněmecké děti v kolínské základní škole se pomocí piktogramů učí používat záchod
Výsledkem tohoto testu je frustrace: "Polovina třídy dělá více než dvě chyby." To se samozřejmě odráží na katastrofálním stavu toalet, které jsou navíc i demolovány. Městká rada v Kolíně nad Rýnem proto některé školní toalety se znečištěnými zdmi od fekálií musí čistit i dvakrát denně.

hovna na stěnách v německé škole
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Vladimír57 2018-01-05 20:52
A to je to obohacení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2018-01-05 21:45
aby to nebyl jen začátek ((
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás