Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaUSA zasahují do voleb jiných zemí každý rok, ale média o těchto špinavých metodách nereferují. Pojďme si připomenout fakta

Sociální sítě

Reklama

USA zasahují do voleb jiných zemí každý rok, ale média o těchto špinavých metodách nereferují. Pojďme si připomenout fakta

Zatímco všichni mluví o „ruské intervenci“ do amerických volbách, Moskva není jediným hráčem, který se snaží ovlivnit politiku ostatních zemí, upozornil Channel 4.

Podle kanálu s odvoláním na amerického výzkumníka Dona Levina, USA zasáhly do života ostatních zemích mnohem častěji než Rusko, a často se neostýchaly velmi špinavých metod.

Minulý týden britská premiérka Theresa Mayová obvinila Rusko, že se snaží zasahovat do voleb v západních zemích a „otřást základy svobodné společnosti“, zatímco na druhé straně americký prezident Donald Trump bránil svého ruského protějška Vladimira Putina tím, že osobně ho ujistil, že Moskva něco takového neudělala, uvedly internetové stránky britského Channel 4. Mezitím, jedna věc je jasná: intervence ve volbách - není novým fenoménem, a Rusko není jedinou zemí, která je obviněna z podobného, protože „podvody s hlasy, podpora vojenských převratů, přidělené finančních prostředků a číření politické propagandy padá také na Západ a zejména na Spojené státy“, konstatoval novinář kanálu.

Jak bylo zjištěno v průběhu výzkumu Dona Levina, vědeckého pracovníka Institutu pro politiku a strategie americké Carnegie Mellon University, došlo ve světě od roku 1946 až 200 k 117 zásahům do voleb na straně konkrétního kandidáta, a téměř 70 % z nich bylo uskutečněno Washingtonem, uvedl článek.

Přitom ne ke všem došlo v éře studené války. Z 21 případů v letech 1990 až 2000 bylo 18 těchto incidentů dílem amerických rukou, zdůraznil autor.

„Cílem těchto intervencí se stalo celkem 60 různých nezávislých států,“ citoval Levina Channel 4. „V cílových skupinách existuje významná variabilnost, pokud jde o velikost a obyvatelstvo, od malých zemí, jako je Island a Grenada, až po mocné západní mocností, jako je Německo, Indie a Brazílie.

Zajímavostí je, že případy vměšování se také mezi sebou lišily: některé z nich byly určeny pouze jako „kroky, aby se veřejně podpořil jeden kandidát a osočil druhý“, ale dvě třetiny vměšování se odehrály v tajnosti, takže voliči neměli ponětí o tom, že výsledky hlasování se aktivně snaží ovlivňovat zahraniční mocnosti, napsal autor.

Jak poznamenal Levin v rozhovoru s Channelem 4, byl osobně překvapen, že takové kampaně organizují Spojené státy každým rokem. „Takové zásahy mohou mít často vážný dopad na výsledek voleb v zemi poškozeného, zvýšení počtu hlasů straně - příjemci pomoci v průměru o tři procenta, což v mnoha případech je právě dost k určení vítěze,“ citoval odborníka novinář.

Jak vědec zjistil, k zemím, kde Washington využil „tajnou taktiku" patří Guatemala, Brazílie, Salvador, Haiti, Panama, Izrael, Libanon, Írán, Řecko, Itálie, Malta, Slovensko, Rumunsko, Bulharsko, Albánie, Srí Lanka, Filipíny, Jižní Vietnam a Japonsko (překvapivé je, že Levinův průzkum nezahrnuje "vměšování" USA v Rusku za znovuzvolení Borise Jelcina - pozn. red.), a cíli „skrytých intervencí“ Moskvy se stala Francie, Dánsko, Itálie, Řecko, Spolková republika Německo, Japonsko, Indie, Pákistán, Bangladéš, Demokratická republik Kongo, Venezuela, Chile, Kostarika a Spojené státy.

Levin také zjistil v průběhu své práce, že zásah do voleb se historicky používá mnohem častěji, než jiné metody politického vlivu, jako je vojenská invaze a převraty.

Tajné operace se v průběhu let prováděly v mnoha zemích, a protože jsou „zahaleny tajemstvím“, nelze určit celý obraz každé takové události, přiznal novinář. Nicméně, mnohé kampaně Washingtonu dostaly na veřejnost – a i když se to stane, obvykle je to mnoho let po jejich provedení, upozornil.

Jedna z nejznámějších amerických kampaní byl zásah do voleb v roce 1948 v Itálii, kde CIA pomohla Křesťanské demokratické straně porazit komunisty. Téměř o 50 let později, bývalý americký tajný agent, který se podílel na italských operacích, řekl: „Vozili jsme pytle peněz jednotlivým politikům, aby jim pokryly náklady na politické záležitosti, a na kampaň, plakáty a letáky.“

Jak reportér Channel 4 napsal, Amerika mnoho let nalévá obrovské množství peněz do volebních kampaní svých protěžovaných kandidátů. V 50. a 60. letech Washington tajně financoval vládnoucí Liberálně demokratickou stranu Japonska s cílem oslabit japonskou levici a proměnit zemi na „hlavního nepřítele komunismu v Asii“. V 80. letech USA sponzorovaly volební kampaň prezidentského kandidáta Nicolase Barletta v Panamě a v 90. letech dodaly 400.000 dolarů československým organizacím, vedoucí „antikomunistickou“ revoluci a které se později přeměnily na politické strany.

To vše však bledne ve srovnání s převraty organizovanými Spojenými státy k odstranění demokraticky zvolených vůdců, pokračuje autor. Takže v roce 2013 CIA nakonec přiznala, že stála před 60 lety za svržením sekulárního íránského premiéra Mohammeda Mossadeka. K tomuto kroku dotlačil tehdejšího amerického prezidenta Dwighta Eisenhowera Londýn, kterého rozzuřilo rozhodnutí Mossadeka znárodnit britskou anglo-íranskou Oil Company. Podobný příběh se objevil v roce 1954, kdy byl svrhnut guatemalský prezident Jacob Arbens. Zorganizoval reformy, které rozhněvaly americkou nadnárodní korporaci United Fruit Company, která vlastnila v Guatemale rozsáhlé pozemky, poznamenal novinář Channel 4. CIA vynaložila na svrhnutí Arbenze 3.000.000 dolarů: agenti školili militantní skupiny, rekrutovali generály a politické vůdce a zahájili proti zemi „psychologickou válku ve velkém měřítku“, uvedl článek.

Ale odhalení amerických zásahů se neomezuje pouze na období studené války - Washington se snažil ovlivňovat politiku jiných zemí i v nedávné době, třebaže zdokumentovat tyto skutečnosti je občas těžké, poznamenal autor. Například jsou Spojené státy podezřelé z organizování převratu v Hondurasu v roce 2009, kdy byl prezident Manuel Zelaya unesen přímo v pyžamu a převezen do Kostariky. Amerika pak odmítla uznat fakt převratu, a místo toho, aby se postavila za návrat vítěze v prezidentských volbách, začala aktivně vyzývat k novým volbám.

Podobná situace se vyvinula v posledních letech na Ukrajině: k shromážděným protestujícím v hlavním městě přijel senátor John McCain, který hovořil ve prospěch projektu „spravedlivé věci“ Ukrajinců a „revoluce zdola“. Později se v tisku zveřejnil zápis telefonického rozhovoru mezi americkým velvyslancem na Ukrajině a náměstkem ministra zahraničí, kde posuzovali Arsenije Jaceňuka jako „toho pravého“ - a brzy se stal ukrajinským premiérem, ironicky poznamenal autor. „Je možné, že ještě mnoho let nebudeme znát skutečný rozsah amerického zásahu v těchto záležitostech," uzavřel novinář Channel 4.

Zdroj: channel4.com, pz.cz

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+49 # Monika 2017-12-07 10:41
Jaký jsou USA [...]ové ví již celí svět potrebuji urychlený odchod ze všech zemi a jít jsi hrát na svůj píseček ! Dnes opět padal USA šrot z vrtulníků 300 metrů od mateřské školky plné děti na Okinawě !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # olinka215 2017-12-07 11:17
Ahoj Moni, to už je u vás poněkolikáté v krátké době=))). Jak se říká: Jen víc a houšť=))
SSA zasahují úplně do všeho. Počínaje volbami, přes svrhávání nepohodlných vlád a vládních převratů až po pustošící války. Ve jménu demokracie se dopouští těch největších zvěrstev. V očích světové veřejnosti se snaží prezentovat jako mírotvůrci a jediný národ, vyvolení k tomu,aby "spravedlivě" vládl světu.
Pokud až do teď byli takoví, kteří jim tu báchorku věřili,pak nejpozději jejich prohlášením o tom, jak vyhráli v Sýrii, museli konečně prozřít
P.S.
Tak oTillersonovi se spekuluje, že bude odejit, prý je málo protiruský, no ani bych neřekla..
cz.sputniknews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Popo 2017-12-07 11:50
Cituji Dobrý Den:
To je prosím MYŠLENKA! Tak se to dělá! Tak se na lidi musí, aby přijaly to, co nechtějí!
Hmm, už dávno je to známa vec že myšlienky sa dajú ohýbať a že s myšlienkami sa dá poľahky manipulovať - s holými faktami (prežitou pravdou) to už nie je také jednoduché. Nie náhodou je to že sú ľudkovia všade a pri každej možnej príležitosti systemom, politikmi, obchodníkmi, manželkami, svokrami, kamarátmi atď. permanentne nabádaný k tomu aby myseli, čo v preklade znamená - aby človek nevychádzal z toho čo je (skutkový stav veci - nad tým netreba rozmýšlať, ten je daný) ale z toho čo by z toho mohlo byť ("metrix" - ten celý stojí len na naších vlastných domnienkach) ako by & čo by & ak by & keby. Len hlúpy človek sa riadi tým čo si myslí a ešte večí hlupák tým čo si myslí niekto iný...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Piovarči 2017-12-07 14:51
USA sa nedá v ničom veriť a svojich vojakov posielajú aj tam kde na to nemajú žiadne právo a to je aj v prípad Sýrie. Najradšej by okupovali celý svet a chránili v ňom svoje národné záujmy. Ich špinavé prsty sú všade v každých voľbách hocikde na svete no keď u nich nevídu voľby podľa ich predstáv tak okamžite obviňujú každého zo zasahovania do ich volieb....
Popo naše pôvodne tušené domienky sa napokon premieňajú na neprívetivú realitu!!!
Len také jednoduché to je....

Sýria:

6. decembra Sýrska Arabská Armáda (DSP) a Tiger sily sa stretli s Hizballáhom severne od al-Bukamal mesto v juhovýchodnej Deir Ezzor vidieku, podľa Hizballáhu media krídlo v Sýrii.

Situácia pred uzavretím kotla.
DSP a Tiger Síl rozšírené a zachytil obcí al-Alwai, Sayyal, Ghabrah a Vysoký Madkok severe al-Ghabrah na západnom brehu Euphrates Rieky, zatiaľ čo Hizballáhu a Iránsky cúval síl zachytené obcí Hawi al-Ghabrah, al-Ashayir a Bissisat juhu Ghabrah.
southfront.org/.../...

Po theliberation al-Ghabrah, celá západná banky Euphrates stal plne pod kontrolou vládnych síl. ISIS bojovníci sú teraz úplne obkľúčený v prázdnom východ Homs púšti

Konečne môžu začať čistiť púštne oblasti, ale mali by prejsť aj na východný breh Eufratu aby ukázali že sú tam doma.
translate.yandex.com/translate

Cesta do Iránu je otvorená.
Spojené Štáty a Izrael sa dlho obávali, že takáto trasa môže byť použitá Iránom na zabezpečenie dodávok pre Hizballáhu v Libanone a DSP v Sýrii. Teraz je už táto cesta realitou.
translate.yandex.com/translate
ISIL postupuje v Idlíbe

Čím viac obsadia územia v Idlíbe tým viac ho bude musieť Sýrska armáda oslobodiť. Tak že to Sýrskej vláde len vyhovuje. Toto územie sa bude scvrkávať.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Popo 2017-12-07 16:45
Cituji Piovarči:
Popo naše pôvodne tušené domienky sa napokon premieňajú na neprívetivú realitu!!!
Hmm, priatelu nepríde ti to minimálne srandovné že aj tá premieňajúca sa neprívetivá realita je tiež len jedna z tvojich domnelých domnienok? Cituji Leonardo Da Vinci:
Jednoduchost je nejvyšší úroveň sofistikovanosti.
Pochop to a pochopíš takmer všetko - naozaj, len tak jednoduché je to...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Piovarči 2017-12-07 18:17
V geopolitických záležitostiach Popo nie je nič jednoduché a priamočiare to zas pochop ty:-)

Prvoradou stratégiou je vždy oklamať nepriateľa a často i politického "partnera", a nielen to! Často krát treba klamať a úmyselne vodiť za nos aj niivného občana:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Popo 2017-12-07 19:40
Priatelu s touto Cituji Piovarči:
Prvoradou stratégiou je vždy oklamať...
filozofiou sa tomu ešte divíš že žiješ v takom svete v akom žiješ? Jak sa nie náhodou vraví "Kto si jak ustelie, tak sa vyspí!". Ďalší prosím...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-12-07 23:22
Popo ja spím dobre, preto že nemusím klamať a podvádzať ani kradnúť....:-)
Popo ja sa vôbec nedivým.... len konštatujem aká je súčasná realita a ako funguje "demokracia"... ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2017-12-07 19:59
Citujem s článku na ktorý tu hodil odkaz Maxwell:
A víte, co je pro anglosionistick é vůdce skutečně urážlivé?

Že tato fotografie ukazuje jednoho ortodoxního křesťana a dva muslimy.

Tak tohle je skutečně urážlivé. A přirozeně i budící hrůzu.

Jsme velmi, velmi daleko fikci „zrození nového Blízkého východu“ jak ho přislíbila Condi Riceová (nový Blízký východ už máme v realitě, ale není to ten, co měla Riceová a neokonzervativc i na mysli!)

Co se týče „jediné demokracie na Blízkém východě“, ta je nyní v naprosté panice, a proto zveřejnila plán spolupracovat se Saúdy proti Íránu a umožnila kvazi únik informace, že se chystá bombardovat všechny íránské cíle, které se nacházejí ve čtyřiceti kilometrové blízkosti od izraelské hranice. Ale vlak už ujel: Sýrie zvítězila a žádné bombardování už to nezmění. A jen proto, aby dali najevo, že jsou opravdu tvrdí, Izraelci teď ještě dodávají, že v případě války mezi Izraelem a Hizballáhem bude generální tajemník Hassan Nasralláh cílem. Wow! Kdo by si to byl pomyslel?

Slyšíte, jak se v Bejrútu smějí?
zvedavec.org/.../...
USA Blízky východ definitívne stratili a Izrael už nič nezmôže ani napádaním Sýrie či Libanonu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # John Maxwell 2017-12-07 17:25
Oni jim už ty převraty nepůjdou tak hladce kor ne na BV.
Něco ke čtení :)
Zpráva o pokroku v americko-ruské válce
The Saker
Často se mě ptají, zda se Spojené státy a Rusko pustí do války proti sobě. Vždycky odpovídám, že už ve válce jsou. Ne v takové, jako byla druhá světová válka, nicméně to válka je. Až dosud je to válka alespoň z 80% informační, z 15% hospodářská a z 5% kinetická. Ale z politického hlediska bude výsledek této války pro toho, kdo prohraje, nejméně tak dramatický jako výsledek druhé světové války pro Německo: poražená země ji nepřežije, alespoň nikoli v současné podobě. Buď se Rusko znovu stane americkou kolonií, anebo se anglosionistick á říše zhroutí......
zvedavec.org/.../...

Michael Flynn přiznal vinu: Více důkazů o kolosálním podvodu ohledně „Russiagate“

Mediální pozdvižení ohledně Flynnova přiznání je spíše důkazem kolosálního podvodu ohledně „Russiagate“. Flynn přiznal u soudu, že falešných vypovídal před FBI ohledně rozhovorů, které vedl během přechodného období s bývalým velvyslancem Ruska ve Washingtonu Sergejem Kisljakem.
zvedavec.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Piovarči 2017-12-07 18:26
Popo tu je priamy dôkaz!!!

Hore v Maxwelovom príspevku uvedené Falošné výpovede kapitána Flynna....

Alebo to že sme skutočne vo vojne.
V INFORMAČNEJ a EKONOMICKEJ vojne voči Rusku a zbytku sveta ktorý z Ruskom spolupracuje... .. i s tými občanmi ktorí z Ruskom akokoľvek sympatizujú...
Vojna sa vedie aj proti nám Ruským sympatizantom.
A veľmi tvrdá, izolujú nás, vytláčajú na okraj spoločnosti, dehonostujú a nálepkujú a označujú nás ako nacistov


Tak že ešte stále treba myslieť aby sme vedeli kde je SEVER!!


Ukazuje sa navyše že Kurdi klamali keď si do máp kreslili dobité územie až po Irackú hranicu. Nie je to tak. Zavádzali. ISIL na východnom brehu Eufratu im kladie aj naďalej húčevnatý odpor a bráni v postupu na juh ku hranici.
Popo takto to je. Predpokladal som že to Kurdi takto robia aj sa to potvrdilo.
translate.yandex.com/translate
aragonit9.blogspot.sk/.../...

Je důležité zdůraznit, že v tomto boji má Rusko jednu velkou nevýhodou: zatímco Rusové chtějí něco stavět, USA to chtějí ničit (příklady zahrnují Sýrii, samozřejmě také Ukrajinu, nebo sjednocenou Evropu). Další velkou nevýhodou Ruska je to, že většina vlád se bojí jakkoli se dotknout impéria. Proto to ohlušující ticho a odevzdané podrobení se „společenství zemí“, když strýček Sam jak je jeho zvykem vyráží někam řádit v rozporu s mezinárodním právem a Chartou OSN. To se pravděpodobně změní, ale jde to velmi, velmi pomalu. Většina světových politiků je stejná jako američtí kongresmani: prostitutky (a navíc levné).

Největší výhodou Ruska je to, že se USA vnitřně rozpadají ekonomicky, společensky, politicky. S každým rokem se kdysi nejvíce prosperující Spojené státy začínají stále více podobat nějaké zapadlé zemi třetího světa. Přirozeně, americká ekonomika je stále obrovská (ale rychle se zmenšuje!), ale je nesmyslné, když se finanční bohatství a sociální bohatství zapracovávají do jednoho zcela zavádějícího indexu pseudoprosperit y. Tato smutná, opravdu smutná země, která by měla být prosperující a šťastná, smrtelně krvácí tím, jak ji požírají „imperiální paraziti“.

The Saker svoj článok zakončil z nádejou:
Tato válka ještě zdaleka není u konce a vůbec si nemyslím, že by ještě dosáhla svého apogea. Situace se ještě může zhoršit před tím, než se znovu zlepší. Ale stejně jsem naprostý optimista v tom, že „Osa dobra“ v ne příliš vzdálené budoucnosti zaklepe bačkorama
zvedavec.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Popo 2017-12-07 19:49
Cituji Piovarči:
Popo tu je priamy dôkaz!!!
Priatelu s priam dôkazom to máš ako s pravdou - Ak má byť pravda pravdou, treba ju osobne prežiť...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-12-07 23:26
S tým súhlasím, ale pravda vždy vypláva na povrch a je napokon očividná
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # John Maxwell 2017-12-08 06:57
Tak tak Pio ... bavíš se s demagogem
Occamova břitva ...je nadbytečné dokazovat něco větším počtem argumentů než je nezbytně nutné, největší pravdy jsou vyjadřovány úsporně, jednoduše, srozumitelně...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # josh (xy) 2017-12-07 14:05
Myslím Oli, že Trumpovi se povedl další kousek tím, že uznal Jeruzalem jako hlavní město Israle a po čem je mu hovno. Řekl bych, že to bylo cíléné...Američ ané jakožto nadřazení obyvatel této planety, rozhodli, vyhlásili, uznali,..že..a zapálili další roznětku.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # olinka215 2017-12-07 14:37
Ahoj Joshi :=)) máš pravdu, to je přesně v jejich stylu -strkat čumák do věcí, které se jich netýkají. Pak se ještě budou divit, že se jejich "mírové snahy" míjí účinkem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Piovarči 2017-12-07 14:56
Oni žiadne mierové snahy ani nemajú, to sa len tak pretvarujú že im ide o mier im ide vždy jedine o zapalovanie vojenských konfliktov všade tak kde potrebujú nastoliť vojenskú diktatúru svojej "demokracie"
Tu už to všetci vieme a toto sa im teraz moc hodí keď že v Sýri bola práve porazená ich zástupná armáda, treba konflikt rozdúchavať nanovo
Izrael potrebuje zámienku na nové vojenské ťaženie voči Hizbaláhu a voči Sýrii
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # olinka215 2017-12-07 14:59
Ahoj Pio, právě proto, že je nemají, jsem je dala do úvozovek=))) Všichni víme, co jsou zač a o co jim jde=))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Piovarči 2017-12-07 18:28
Olinka ja som to pochopil len som sa to snažil ešte viac zdôrazniť:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Dost3 2017-12-07 13:19
Asi by bylo jednodušší napsat do čeho USA nezasahují.
Z oblasti lidské činnosti nevím o ničem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Dobrý Den 2017-12-07 11:14
"Podle kanálu s odvoláním na amerického výzkumníka Dona Levina, USA zasáhly do života ostatních zemích mnohem častěji než Rusko ..."
Typická věta západního podpindose.
Potom se nedivme, když někdo prohlásí, že:
"Vojska SS trpěla, protože se lidé od nich nechtěli nechat obohatit a uvolnit Němcům místo na životní prostor. Navíc s nimi ještě bojovali a tak jim způsobovali tím větší utrpení. Představte si! Porobené národy zabíjely milé vojáky SS a Wehrmachtu. A protože lidé napadených národů také žili v "diktaturách", tak se měli nechat od jednotek SS pokorně obohatit a nezpůsobovat jim utrpení." To je prosím MYŠLENKA! Tak se to dělá! Tak se na lidi musí, aby přijaly to, co nechtějí!

Nikdo přeci nedokázal, že RF zasahovala do US voleb v r. 2016. Ale když to nejde přímo, tak se alespoň do pravdivé věty o zasahování USA do voleb jiných zemí dodá slovíčko, že RF také a potom se na takto vzniklém povědomí dál manipuluje s lidmi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-12-07 14:59
Kde a kto to písal že "Vojska SS trpěla?"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Dobrý Den 2017-12-07 15:20
Ruští školáci, tak jako to tlučou do hlavy nám o osvobození, dobytí, okupaci a milých krajanech!
http
http
Takhle se totiž rozvrací stát zevnitř. Což lze u nás pozorovat neustále.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-12-07 18:32
Oni by najradšej našu mládež sfetovali na mol a presvedčili ich o tom že SS vojská boli tie ktoré zasievali vo svete mier pokoj šťastie a lásku.
Dúfajme že mladí ešte dokážu myslieť vlastnou hlavou
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # yastrab 2017-12-07 18:44
Overtonovo okno.Hezky to rozebral Pjakin.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Dobrý Den 2017-12-07 16:57
Náš systém funguje skvěle!
Každý se společně snaží toho druhého zbavit vlastnických sklonů a okrást tak, aby se všichni z nás měli dobře. Když se objeví někdo úchylný, prostě taková jednodušší bytost, která s námi nespolupracuje a tvoří si pro sebe něco jiného, čímž nám narušuje náš "svět", tak se ho snažíme v rámci svých možností co nejdříve zklidnit, popřípadě znemožnit, aby konečně pochopil, jak má správně nahlížet na život.
Ještě štěstí, že těchto rozvracečů je tak málo a jsou v nich pozůstatky našeho způsobu života, takže když sami přijdou ke krizovému zlomu, tak se mnozí rychle vracejí ke svým kořenům, k nám.
Proto je nám společně tak, jak je.
Kdo je slabší, nebo jiný, ten musí být urychleně napraven, nebo se musí na jeho nápravě všemožně pracovat tak, aby byl silný a mohl získat místo v naší skvělé společnosti a sám se o sebe postarat tím, jak bude umět druhé okrádat a navíc mu budou pokorně zobat z ruky. Pokud se objeví někdo silnější, ten první zákonitě padá dolů. A tak je kolo uzavřeno. Vždyť i peníze se musí točit, když chceš přežít.
Pravda a láska nakonec přeci jen zvítězila nad lží a nenávistí!

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Piovarči 2017-12-07 18:36
To sú tí praví nacionalisti a bombardéri Srbska s poctivo nakradnutými miliardami
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # vjědec123 2017-12-07 18:43
Hulibrkův klan a spol. Přes kongres ovládá oligarchiát světové dění. Podle něj se vyvíjí i celá EU, včetně islamizace!
parlamentnilisty.cz/.../...
Ostatně, i Barack Obama v roce 2008 mocnou americkou židovskou lobby ujistil, že Jeruzalém „musí být hlavním městem“ Izraele „a jako takovým i zůstane“, příslušný zákon ale vždy o půl roku odsunul. .....
Pravděpodobněji se ale přece jen jeví Trumpova snaha naplnit svůj loňský předvolební slib – jen od casinového magnáta Sheldona Adelsona dostal na kampaň 25 milionů dolarů a odkládáním kauzy „Jeruzalém“ si prý jen zadělával na střet s mocnou židovskou lobby. .........
Trump nyní zajistil nejen „backing“ těch nejvlivnějších pravicových sil v USA, ale současně i podporu krajně pravicové evangelikální voličské základny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Che 2017-12-07 11:15
SSA se muze treba posrat, ale neovlivni me rozhodnuti koho bych chtel volit (protoze v Cesku ale volba postou neni mozna, volit stejne nemohu). Ale asi to u jinych lidi tak nebude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # LubinenKremlBot 2017-12-07 13:21
Nejedná se ani tak o ussa ale nemocnou úchylnou chazarsko-satan skou kliku ,ktetá se vidí jako majitelka světa ,kde si mohou stavy gojímů otroků regulovat jakoukoliv metodou od válek , drog, nemocí , genocíd a štvaní jedněch proti druhým až po gender homosexuál a jiné úchylky spojené k falešné neomezené volnosti , či ,,svobody ,,si dělat co se mi zlíbí bez odpovědnosti za budoucí generace ,které nám tahle cházka vychová k obrazu svému a věřte ,že to vše je pravý opak toho co nám dopručuje Stvořitel.A jeden z největších zabijáků je neskutečná lhostejnost,,mě se to přeci netýká nějak bylo ,nějak bude,,to je kurwa heslo , takovým je třeba vzít svéprávnost , neboď tací budou volit Kraďousky a Sralbotky do nekonečna.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Piovarči 2017-12-07 18:39
LEnže oni chcú Lubi svojprávnosti zbaviť teba, mňa a ostatných čo rozmýšlajú inak:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # LubinenKremlBot 2017-12-07 19:58
To mášpravdu Pio ale my se nedáme a koupit nás nemůžou.Událost i ,který přijdou otevírají oči a srdce dalším.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Monika 2017-12-07 13:08
Ahoj Olinko 215 : máš pravdu ožrali voják zabil ve voze civilistů pred dvěma dny se sypalo letadlo a dnes když jsem to psala několik hodin na to opravdu dopadlo na střechu mateřské školky šrot a to bude mit dohru momentálně zde je každý namýchli a malé děti je velmi silný kalibr !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # .lak 2017-12-07 15:47
Dydlavé dydlaté dydlavosti dydelnatějších dydlavostních dydlačních dodlotorní dydlí dydelnatosti dydlatosti dydlů dydelné dydlace.

Jinak se snaží čerpat rentu ze států jako trh, fimra bubiš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Live Up 2017-12-07 20:54
Špína Americká... jdem.cz/cdz7e4
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-12-07 22:24
Špína, jsi i ty, slizoune.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Vít Henoch 2017-12-07 23:20
Protože ti, kteří celá léta ovlivňovali volby v jiných zemích, jsou těmi, kteří musí být zastaveni, začne potom nová éra života. Život, čili Můj Syn Natan, je tím, kterého se budete moci zeptat na cokoli z oblasti života. Od informace, kam zasadit nejlépe semena různých rostlin, stromů, keřů, po to, co si máte koupit a vypěstovat v danou roční dobu, abyste byli zdraví. Protože nic z toho, co byste mohli vědět od jiných lidí, není pravdivé, ptejte se Natana již dnes. Potřebujete vodu, půdu, lesy, vzduch, potraviny, prostě prostředí, ve kterém žijete, mít čisté, proto se ptejte toho, kdo většinu života stvořil a hlídá život v tělech zvířat i rostlin. Vy budete nápomocni očistě Země, protože jinak byste kvůli jedům mohli ztratit plodnost. Mluvte v duchu k Natanovi tak, aby vám mohl odpovědět ano, či ne. Stará se o vaše zdraví od vašeho narození, proto Ho neodmítejte. Odmítli byste tak svůj život v těle. Povede vás, svěřujte se Mu a uvidíte, že i rakovina se dá vyléčit, pokud budete přísně dodržovat Jeho pokyny.

Váš Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # John Maxwell 2017-12-08 06:50
Věra Štimová měla taky občas haluz, ale co předvádíš ty trojklanej rozkroku Henochu .... teda proroku :))
Kolik dutohlav se tam na oddělení střídá u toho pc ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-12-08 09:06
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás