Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaUkrajinská armáda přiznala masovou dezerci vojáků do Ruska

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Ukrajinská armáda přiznala masovou dezerci vojáků do Ruska

Ministerstvo obrany Ukrajiny oznámilo, kolik ukrajinských vojáků se vrátilo na Ukrajiny po připojení Krymu k Rusku. Údaje jsou obsaženy ve zprávě Dmytro Tymchuka "Krymská relita“.

„Dne 1. března 2014 ve vojenských útvarech a institucích ukrajinských ozbrojených sil umístěných na Krymu, sloužilo 13.468 vojáků, z toho 4.637 důstojníků a 8.831 vojínů, seržantů a poddůstojníků.

Na Ukrajinu se vrátilo pouze 3.991 vojáků, z toho 1.649 důstojníků a 2.342 vojínů, seržantů a poddůstojníků, "píše se v dokumentu ministerstva.

Již dříve informovala Pravda.ru, že podle zpravodajství Doněcké lidové republiky (DLR), byla zřejmá dezerce vojáků z ukrajinské armády (APU).

Není to jen otázka bezvízového cestování s Evropskou unií. Na hranicích EU je méně lidí než na hraničním přechodu s Ruskem. Oznámení možného stanného práva na Ukrajině neovlivní situaci na Donbasu, spíše to ublíží ukrajinskému obyvatelstvu, armáda bude moci zabavit jakýkoli majetek.

Koncem října ukrajinská armáda zveřejnila i nevojenské ztráty.

„Od roku 2014 až do dneška v ukrajinských ozbrojených silách a divizích, chránících Ukrajinu, zemřelo 10.103 vojáků nejen v bojích, ale i z různých dalších zdravotních problémů nesouvisejících s bojovou činností,“ řekl ve vysílání Anatolii Matios, generální vojenský prokurátor pro ukrajinský televizní kanál Zik.

V oblasti vojenských operacích zemřelo 3.700 vojáků, ale ne na následky bojů. Matios považuje jako příčinu takových kolosálních ztrát porušení vojenských předpisů a nedbalý přístup ke službě.

Zdroj: snews

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+68 # Jarin G. 2017-11-10 13:53
Neuniklo jim (MOU) poněkud, že v řadách ukrajinské armády asi ještě slouží a sloužilo dost vojáků ruské národnosti, kteří proti vlastním bojovat nemínili a ani nebudou?! A také spousty mladých Ukrajinců, kteří se nemínili nechat zabít kvůli čachrům a penězům ukrajinských oligarchů?
A kdo se chce nechat zabít pro mezinárodní hrátky uSSa a korporací?
No a těm, kterým se nepodařilo dezertovat, se ani nedivím, že se ze zoufalství doslova uchlastají! Každý není hrdina a nechce položit svůj život, zejména když nemá za co, či za koho bojovat!
Za tohle položit život?


Nebo snad za tohle?

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+67 # Pavel Blaheta 2017-11-10 14:12
Jarin - Ukrajina je zoufalá - ještě před nedávnem zmiňoval myslím jejich vojenský prokurátor okolo 10000 mrtvých ukrajinských vojáků a bojovníků z dobrovolných praporů v důsledku vojenských operací na východě země. Nyní ukrouši obracejí - asi zjistili, že by pro takový počet mrtvých vojáků neměli náhrady pro jejich rodiny. Jsou to [...]i. Pošlou je bojovat a na úplně zbytečnou smrt a ještě nejsou schopni ani zabezpečit jejich pozůstalé. [...]i, [...]i, [...]i. To již Německo se zachovalo mnohem lépe - bylo schopné vyplácet sirotčí i vdovské důchody rodinám vojáků, kteří zahynuli v Rusku - a to i těm rodinám co zůstaly po válce v Československu. Porošenka měli již dávno Ukrajinci pověsit na nejvyšší lampu co je na Majdanu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Piovarči 2017-11-11 02:30
A to Ukrajinci ešte netušia čo ich čaká
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+59 # smrťák 2017-11-10 15:10
Dnes žádná sranda,
Neumím si představit, že by mi odebrali syny a poslali je na frontu. Bojovat za zku.rvené židy. Plesnivec Kolomojský zarostlý obrýlený, věčně rozchechtaný mafián, Porošenko, rosolovitý rypák, věčně v lihu ze strachu z konfrontace se CIA, Turčinov, "bývalý" komunista a předseda ONV KSU a tak dáále.
Neumím si představit, že by mi odebrali syny, které by poslali válčit na frontu s Ruskem za veskrze nakradené majetky hitlerovských Schwanze-nbergů , Bakalů, Štětinů a jiné čecháčkovské stoky. Nevím, jak bych jednal v té beznaději.
Naproti tomu jsem se opět podíval na film "Goyovy přízraky", z rušných dob Španělska z dob napoleónských šarvátek. Škoda, že tehdy neměli mobily.
Je tam ale scéna té anglosaské klasiky. Veřejná poprava zlomením vazu u kůlu na náměstí. Historie nám ale ukazuje desítky různých způsobů poprav. Oběšením, upálením, lámaním v kole, umlácením, stětím. Příslovečně germánské hromadné věšení slovanských děti v SSSR na dlouhé lávce jejím podkopnutím. "ať to nezdržujem!!". SS široký úsměv a cigárko a foto, aby měli důkaz pro své nakažené štětky doma. Tam nahnali ty nešťastné obyvatelé povinně se dívat na ten Vandalský způsob zábavy.
Ale např. v tom filmu (a v řadě jiných historických) je to náměstí s pranýřem narváno, jako v kině při připitomělých "Avengers", "Hvězdných válkách", či "Rafťácích".
A všichni žerou sušené herinky, či horké kaštany a jsou šťastní a výskají a smějou se, ale hlavně smrdí i přes monitor. Divné. Pak vyleze na radniční balkón nějaké anglosaské prase s malým pérem, všichni okamžitě ztichnou a on dá pokyn, jako na číšníka "ještě jedno pivo" a prásk. Odsouzený se odebere do záhrobí a...V TU RÁNU celé náměstí jásá a burácí štěstím, jako na prvního máje v průvodu. "To jsme ti to ukázali ty kurwo mrtvá."
Ne že bych se z toho pominul, nebo to nějak odstonal. Na to jsem příliš tvrdý, ale nevím, kolik z nás by na to náměstí mělo odvahu vlézt. Natož vzít i děti. A to je asi rozdíl mezi "bylo a je", mezi "proč a proto", mezi mezí a příkopem.
Ale na té Ukraině si nedovedu představit to poválečné soužití banderovců, jejich stoupenců v řadách nacisticky vychovávaných školních dětiček a na druhé straně všech Ukrajinců, kteří nemají proti Donbasu žádné záští. Kteří už chtějí konečně klid a mír.

Pentagón a Zeď nářků.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Dědouch11 2017-11-10 15:21
Z mojí duše, smrťáku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Pavel Blaheta 2017-11-10 16:38
Smrťáku - myslím, že Ti kteří by se o to pokusili - poslat Tvé syny na smrt - by byli mrtví mnohem dříve. Hned ve dveřích a asi by bylo jedno jestli je to "jen" pošťák nebo policajt nebo vojenský pablb. Další by museli přijít s posilama, ale počítám, že ty by jim rychle pochyběly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Pavel Blaheta 2017-11-10 19:00
.laku nějak tak anebo jinak :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Dědouch11 2017-11-10 15:14
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # Vít Henoch 2017-11-10 14:18
Ukrajina není schopná žádné obrany. Česko ji vlastně zachraňuje jak muže, tak celé rodiny tím, že zde mohou pracovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Monika 2017-11-11 04:39
To čokoládový ožrali prase by již někdo měl odstřelit ! Přece maji i pár dobrých odstřelovačů a on se napáchal již zločinů plno nejen na Dombasu ale po celé Ukrajině !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Pavel Blaheta 2017-11-11 13:18
Jo Moniko, ale když to "hop hop hop? je takové vzrušující, jsou z toho v tranzu již pár let a ještě se z něho neprobrali. Těžká věc. Jenže jak vysvětlíš debilovi, že je debil - to snad ani nejde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás