Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaJemenské síly nabízí saúdským princům politický azyl

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Jemenské síly nabízí saúdským princům politický azyl

Síly jemenských Houthiů, které vzdorují Saúdy vedené intervenci do této země, jsou během probíhající „protikorupční“ razie zahájené minulý týden saúdským korunním princem Mohammedem bin Salmanem připraveny nabídnout politický azyl saúdským princům. Zpráva o tom od Al Jazeery cituje zdroj blízký vedení Houthiů.

„Jsme připraveni nabídnout útočiště kterémukoliv členu rodiny Al Saud nebo kterémukoliv saúdskému občanovi, který chce uprchnout před útlakem a perzekucí,“ citovala Al Jazeera svůj zdroj.

Podle této zprávy je tato nabídko na „100 procent nezištná“ a Houthiové nemají zájem z toho získat „žádnou politickou“ výhodu.

5. listopadu saúdské bezpečnostní síly během v této zemi bezprecedentní razie zadržely 11 princů, 4 ministry a řadu bývalých ministrů. 12. princ zahynul při „havárii vrtulníku“. 13. byl údajně zabit při přestřelce s bezpečnostními silami – což saúdská vláda popírá, ale média tohoto prince pořád nemohou sehnat.

Tato situace se navíc rozvíjí během saúdských válkychtivých prohlášení proti Íránu a Hizbolláhu. Někteří experti si myslí, že Střední východ směřuje k další válce.

Zdroj: southfront.org

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+19 # LubinenKremlBot 2017-11-09 12:48
Už se asi špiclují mezi sebou hold rozpolcen svět jest ,ti co si kupovali hady ussa chazarů po léta cítí, že tomu nebude navěky ,jsou zřejmě i přes svá konta pomatený jak lesní včely asi tak ,buď do brdlohu k Voloďovi nebo pod křídla k Doníkovi ,když vono těch saudských princů trubců je tak nějak příliš aby se na něčem shodli to je to poslední co by dělalo těm ,kteří si jdou za svým cílem nêjaký problém je mezi sebou rozhádat ani maximální dostatek všeho co se dá koupit není zárukou klidu a štěstí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás