Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaV Americe označili pravděpodobnou příčinu třetí světové války

Sociální sítě

Reklama

V Americe označili pravděpodobnou příčinu třetí světové války

Analytické centrum RAND Corporation (stát Kalifornie, USA) označil nekontrolované šíření hypersonických raket za hrozbu, která může vyprovokovat velký konflikt, zejména třetí světovou válku. Na zprávu expertů upozornil Motherboard.

Ve výzkumu se uvádí, že hypersonické rakety jsou schopné letět rychlostí více než pět tisíc kilometrů za hodinu, což znamená, že současné protivzdušné systémy na ně nestihnou včas zareagovat.

Analytické centrum RAND Corporation (stát Kalifornie, USA) označil nekontrolované šíření hypersonických raket za hrozbu, která může vyprovokovat velký konflikt, zejména třetí světovou válku. Na zprávu expertů upozornil Motherboard.

Ve výzkumu se uvádí, že hypersonické rakety jsou schopné letět rychlostí více než pět tisíc kilometrů za hodinu, což znamená, že současné protivzdušné systémy na ně nestihnou včas zareagovat.

Na vývoji hypersonických zbraní pracují v USA, Číně a Rusku. Zájem o tuto technologii mají v Evropě, Austrálii, Japonsku a Indii. RAND Corporation první trojce navrhuje, aby podepsala dohodu o nešíření hypersonických zbraní. V centru předpokládají, že technologie se může začít šířit do deseti let.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-47 # Petko Kotov 2017-10-07 15:46
Cina s Ruskem by mely okamzite prace na utocnych hypersonickych zbranich zastavit - zabranily by tim svetove valce. USA by pak nemusely v zajmu zajisteni sve obrany pred nimi tyto zbrane vyvijet a zarazovat do vyzbroje ani by je nemusely sirit mezi sve spojence.
Uvidime jak se k problemu postavi agresivni Rusko a cinsky bolsevik.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+89 # ing. Pejčoch 2017-10-07 16:36
Strategických zájmů v zahraničí má Rusko mnohem méně než USA:
„Agresivní“ Rusko má celkem 12 zahraničních základen (zejména v blízkém zahraničí – bývalých státech SSSR),
„Neagresivní“ USA mají ve světě - cca 800 zahraničních základen.

Země „neagresivního“ NATO mají celkem cca 5900 tanků (včetně 2 800 amerických) proti 2 800 ruským. „Agresivní“ Rusko má jedinou letadlovou loď (v opravě), zatímco „neagresivní“ Američané jich mají deset, a to s 3x většími počty letadel na palubě.

Rusko jen Západem vymyšlený vojenský strašák, Západ to využívá k soustavné propagandě o „agresivní Moskvě“ ve své vlastní „hybridní válce“ proti Ruska. Hlavně, že se generují zisky ve vojensko- průmyslovém komplexu.

USA mají dvě nepopiratelná prvenství. Za prvé jsou státem s největším HDP na světě, které přesahuje 22% celosvětové ekonomiky. Za druhé jsou státem s největším reálným dluhem na světě, který přesahuje 100% HDP této země! V roce 2014 byl oficiální hrubý domácí produkt této země 17,4 bilionu dolarů a podobně velký je také federální dluh této země (nikdo neví, kolik přesně a komu dluží jednotlivé státy USA, takže se všude uvádí jen federální dluh).

„Agresivní“ Rusko má oproti „neagresivnímu“ USA cca 8x menší HDP, který činí okolo 2,1 bilionu dolarů. Dluh Ruska však nepřesahuje 20% hrubého domácího produktu této země, takže je mnohem menší a snáze, vlastně kdykoli, splatitelný, aniž by se kvůli tomu musela zcela zhroutit ruská ekonomika, což by se zákonitě stalo, kdyby takový krok byly nuceny udělat USA.
Normální člověk chápe, že každá armáda je tak silná, jak silná je ekonomika. Jenom všeználek génius Petko to nechápe.
V současné době baťka Putin začal s Jelcinem a jeho US poradci zdevastovaného Ruska opět dělat nezávislou velmoc. Z tohoto důvodu USA vyhlásilo Rusku novou studenou válku, jelikož se zadlužením, které USA mají, si nemohou dovolit ztratit žádné významné obchodní partnery a dělit se o moc a vliv ve světě s jinou velmocí! Jak by to asi potom dopadlo s jejich bezceným US dollarem?

Suma sumárum, tedy jsou „neagresivní“ USA mnohem bohatší a zároveň také zadluženější zemí, než je současné „agresivní“ Rusko. Ozbrojené síly „neagresivních“ USA jsou trojnásobně větší než ozbrojené síly „agresivního“ Ruska. Započteme-li ekonomický potenciál stávajícího EU a vojenský potenciál NATO, nemá valného smyslu porovnávat ekonomickou a vojenskou sílu „neagresivního“ USA (a jeho spojenců v NATO) s tímže potenciálem „agresivního“ Ruska. Na první pohled je jasné, kdo je ekonomicky a vojensky slabší.

Pouze jaderná triáda Ruska brání „neagresivním“ USA Rusko napadnout a rozparcelovat jej na různé těžební klejmy nerostných surovin.

Podle údajů ze Stockholmského mezinárodního ústavu pro výzkum míru (SIPRI) klesl v roce 2016 podíl USA na "pouhých" 36% celkových vojenských výdajů ve světě, podíl Číny na 13% a Rusku na silně "agresivních" 4,1%. Zároveň, pokud přidáme údaje Francie, Německa a Velké Británie, dostaneme ještě dvakrát tolik než v Rusku - 8,6%.

Kromě toho, populace, a tím i lidské zdroje v západních zemích jsou mnohonásobně větší, stejně jako těch, kteří jsou ve vojenské službě: 3,6 milionu v NATO proti 800 tisícím Rusů. Téměř ve všech typech zbraní NATO výrazně předčí Rusko, pouze v zásobách jaderných zbraní existuje cca parita (nějaký ten tisíc hlavic v celkocých počtech není podstatný).

Obrana země s územní rozlehlostí Ruska a jeho měkkými podbřišky je další problém...

Na základě výše uvedených veřejně dostupných faktů jenom skupina provokatérských blbů pod jménem Petko [...] nám může vnucovat agresivitu Ruska... Svědčí to o jejich chronické blbosti (nechci používat lékařské diagnózy, ty totiž neodpovídají obsahu a stylu příspěvků těchto blbů).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-33 # Petko Kotov 2017-10-07 16:45
podle poctu zakladen vidis skutecnost - kazda zeme si preje mit Americany za spojence, mnozi pro zajisteni vlastni bezpecnosti lakaji Americany aby si u nich zridily svoji zakladu - to je zaruka ze nebudou napadeny Ruskem.
Rus by rad mel nejake letadlove lode, nema ale penize aby si je poridil a nedokazal ani vyresit technicke problemy aby to byla lod a ne zaostaly vrak z ktereho padaji letadla do more po pokusu o pristani.
Dluh USA je nepodstatne cislo - na rozdil od Ruska maji USA tak skvely rating ze jim kazdy rad pujci i na zaporny urok - protoze vzdy vsechny sve zavazky splnily. Rusko dluhy nesplaci, vzdy to levota jako napriklad za zlomek ceny vytunelovany rusky dluh vuci Cesku. Pujcovat si na zaporny urok je pro USA vyhodne.
Sily USA musi byt vetsi nez Ruska protoze USA zajistuji dodrzovani mezinarodniho prava na cele Zemi a staraji se i o to aby zadny diktator nemohl ublizovat nevinnym civilistum.
Agresivitu Ruska nikomu nevnucuju, uvadim jen fakta ze zpravodajstvi svetovych agentur. Tedy zadne konspirace ani vlhke sny, jen cista fakta.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+55 # Jan Cohn 2017-10-07 17:10
Děkuji, rozesmál jste mě v tomto pošmourném odpoledni:-)) Rus zuřivě zbrojí a vyvíjí hypersonické rakety, ale na letadlovou loď nemá (a jak by rád měl!:-))
O agresivitě Ruska čteme vpodstatě denně, jen chybí uvedení konkrétních projevů této agrese. Napište sem, jak to tedy je, co ti satani dělají, že země po desítkách lákají USA, aby si u nich zřídily základny:-)))
A třešnička na dortu na závěr-dluh USA je nepodstatné číslo :-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-30 # Petko Kotov 2017-10-07 17:21
hypersonicka raketa ani jeji vyvoj neni porovnatelna s cenou letadlovych lodi. Rus by rad nekolik lodi mel, uz je planuje - do budoucna, jestli nahodou okupaci nektere zeme ziska penize a mohl by si to dovolit.
Okupace Krymu, ruska armada na dovolene v Donbasu, Podnestri, Osetie, Syrie ....
v Syrii nemel Asad pred vpadem ruskeho okupanta pod kontrolou 90% !!! uzemi - 90% Syranu tedy Asada nechce. Rusky zoldak jim zemi nici, masakruje Syrany...jen anby udrzel sveho kamarada vraha z Damasku u moci. Bez ohledu na prani Syranu. To je ta vase " legitimita Rusu v Syrii" v praxi = nikym nechteny diktator + rusky zoldak masakruji lidi touzici po zapadnim typu demokracie.
Dluh USA skutecne neni takovy problem jaky se snazi antiamericka propaganda z neho udelat.
" DPH" na potraviny NULA%, ostatni 6 - 10% podle statu. benzin po zdaneni tretina ceny nez v Evrope..pujcky na zaporny urok...+. kdyby USA zavedly amoralni dan na potraviny a zvysily zdaneni zbozi, benzinu atd...tak by dluh rychle zmizel. To ale neni potreba kdyz na pujckach vydelavaji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Emil Zola 2017-10-07 20:00
Rusko nepôjde cestou lietadlových lodí. Nemá záujem takéto systémy vyrábať. Sú totižto mimoriadne ľahko zraniteľné. RF sa sústreďuje na kvalitu zbrojných systémov a v tom má pred USA 20 ročný náskok. Propagandistick é rečičky Kotova netreba brať vážne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Petko Kotov 2017-10-07 20:07
lol...Rus chce rychle opravit vrak Kuznecov a postavit nove let. lode. Planuje , psal o tom vmistnimi pomatenci oblibeny Sputnik.
Kdyz uSA prisly v minulem stoleti s neviditelnymi letadly tak Rus tvrdil ze je to nesmysl ktery nepotrebuje...o d te doby se ale snazi ukrast technologie a utraci penize aby je take mel. S lodemi je to stejne....kdyz ubohy Rus nevi jak tu vec postavit tak " je k nicemu". Kdyz se mu ale nahodou podari se alespon priblizit Americanum tak zpiva ody jak je chytry, ze uz dokazal namalovat to co USA maji uz 40 roku. Troubo.
S tim naskokem opatrne- kdysi pry psali : " az tobe bude Pionyre 50 let tak CCCP predstihne HDP USA 20x. rofl......pak rikali dohonit a predhonit, pozdeji neztracet krok...a dnes jsou v uplne riti. Nechtel bys lezet v ruske nemocnici, brat rusky plat, lecit se ruskym lekem, mit kvalitu silnic jako oni...nic z Ruska bys nechtel, Ani zbozi ani zit jako oni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Piovarči 2017-10-07 20:31
Putin sa chystá ťažiť najväčšie Ruské diamantové pole, ktoré obsahuje nepredstaviteľn é bohatstvo. Tak že sa netreba o ekonomiku Ruska obávať bude rásť. Napokon Rusko už supersonické rakety úspešne odskúšalo. Určite sa ich nevzdá:-)) Prečo by to robili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Petko Kotov 2017-10-07 20:59
rofl...komu ty diamanty proda ? kdyz jich na trh da moc tak snizi cenu. Kdyz malo tak je prinos pro Rusko nepodstatny...
Uz by vam melo dojit ze tezby zlata se rusky zebrak nenazere, nepomuzou ani diamanty. Ropu jeste Zapad od ruska potrebuje ale spotreba se snizuje...a vyrobek ktery by Rusum prinesl zisk zadny nemaji. Ruske zbrane se neosvedcily, kazdy diktator kdo ten sunt koupil dostal pres tlamu. Ted se Saudove prileteli podivat do Ruska na S$00 aby nenakoupili zajice v pytli...oups, prvni den navstevy v Rusku a Saudove potvrdili nakup AMERICKYCH systemu THAAD....asi se na S400 neco pokazilo, troubo...kdybys nahodou chtel napsat ze Ivan bude vyvazet zbrane...tak nebude. Mozna jen tem jeste vetsim zoufalcum nez jakymi jsou samotni Rusove.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Piovarči 2017-10-08 01:56
Jednoducho Rusko má žrádla dosť ty troubo
Diamanty sú diamanty a ty sa môžeš aj posrať v Izraeli takú diamantovú baňu nemáte:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Petko Kotov 2017-10-07 21:14
+ ty suroviny mel rusky ubozak v zemi odjakziva - a nedokazal ani s nimi udelat NIC. Kdejaky zaostaly Arab kdyz nasel ropu tak svoji zemi zlepsil a nevedi co s penezma - investuji to totalnich zbytecnosti...r usky ubozak neinvestuje ani do vlastni infrastruktury, do nemocnic, do skol, do vyzkumu leku i jinych...zaosta ly je vsude kam se podivas. Troubo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # r.m. 2017-10-07 23:41
Rusko má menší dluh než amerika, protože nemusí živit tolik špinavejch chazarů v bankovním systému.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-10-07 23:24
Tak Petko tohle je na bludnýho balvana krále sionistů bibiho metalljahua.Ty [...].
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Vítězslav Crha 2017-10-07 23:03
Tak to je pravda,že Rusko dluhy nesplácí. V tom má 5.K. pravdu. Rusko své dluhy totiž již nedávno splatilo a to do posledního rublu. Navíc se stalo svobodnou a nezávislou velmocí,co se zdravých surovin týká. To je opravdu neslýchané,co si to Rusko dovoluje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Janinna 2017-10-07 18:44
Chování Spojených států se čím dál více podobá chování hysterické ženy.
Čím? - nepřiznáváte jim to nejlepší, odmítnete je milovat a nedáte jim všechny své prostředky?
Pak vám hrozí bombardováním (a jestliže nemáte nukleární zbraně, pak se o to pokusí), abyste na vlastní kůži pocítili, jak jsou mírumiloví a laskaví.
Když pomineme stupidní vyhlášení různých představitelů a mluvčích americké věrchušky, Trump jen za poslední měsíc:
– vyzval celý svět k upevnění sankcí vůči KLDR a vyhrožuje jí invazí
- vyzval celý svět proti Venezuele a vyhrožuje jí invazí
- vyzval celý svět proti Íránu a vyhrožuje mu invazí
- volá po obchodní válce s Čínou, pak změní názor a pak znova volá
- nemluvě o Afgánistánu, Íráku, Sýrii
Jenom na rozdíl od ostatních amerických politických elit zatím nevyžaduje konsolidaci proti Rusku, přičemž ti, ač to do nekonečna omílají, nemají ani minimální důkaz o ruské „invazi“ do USA.
Porošenko alespoň před publikem třese pasy neznámého původu, čím oni mohou třást?
Kromě hlavy spokojeného dědečka Freemana?Pokud to tedy není následek Parkinsna a senilní demence.

A navzdory skutečnosti, že se nemůže vyrovnat ani s „mrtvou ženou“ Clinton ani s vnitřní opozicí, která mu vyhrožuje Majdanem a směřuje zemi k občanské válce, tvrdošíjně vyžaduje, aby všechny země dobrovolně a rády následovaly jejich „zářící příklad“.
Pokud vezmeme v úvahu obyvatelstvo Číny a velikost Ruska, můžeme s jistotou říci, že Spojené státy budou stát proti téměř polovině planety.
A počet jejich, amerických nepřátel, je přinejmenším 2 miliardy lidí a žijí téměř na všech kontinentech světa.
A opravdu nikdo neví, kdo se zítra ocitne na rostoucím a rostoucím a rostoucím seznamu amerických "nepřátel".
Není to ani opice s granátem, je to mnohem horší - jsou to psychopati s jadernými zbraněmi.
Proto se musí celý svět konsolidovat proti USA.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Petko Kotov 2017-10-07 18:56
sankce na KLDR pozaduje i tebou milovane Rusko protoze i tam vedi ze maly raketak Kim je regulerni blazen .
Venezuela , zeme lezici na rope se dostala do bidy a nedostatku jaky nezazil ani bolsevik na Cube. Vim ze se tobe libi kdyz diktatori strili do lidi na ulicich - Americani ale Madurovi za to zakrouti ruce a lid Venezuely bude za to Americanum vdecny.
Iran se nedavno chlubil ze svymi raketami muze zasahnout Evropu. USA jsou ale fujky fuj kdyz nenechaji Irance strelit na tebe a podobne blazny.
Cina predstirala ze obchodni dohody bude dodrzovat, skutecnost ale je jina - proto dalsi varovani od Trumpa do Pekingu.
Mozna ti uniklo ze Rus ztratil vliv v cele vychodni Evrope a ve vsech zemich ktere drive nutil zivorit ve svazku CCCP....tyto zeme vstupuji do NATO aby mely od ruskeho agresora klid. VSECHNY zeme kde rusky okupant ztratil vliv jsou dnes prateli USA a zapadnich demokracii.
Tve prani se obratilo proti tobe, cely svet se konsoliduje proti Rusku. Ty jsi ukazka uplne vymlete stalinisticke babitchky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Piovarči 2017-10-07 20:58
Keď Kadáfi v zemi ležiacej na rope urobil zo svojej krajiny najbohatšiu karajinu Afriky s vysokou životnou úrovňou vybombardovali ste ju. Ak Venezuela nie je úspešná v tejto oblasti tiež by ste ju radi vybombardovali.
S vami sa nedá ste šialenci a šialencov treba izolovať. Kapitalizmus je životaschopný len dotiaľ kým svojou chamtivosťou nezničí celú planétu celý jej ekosystém prípadne spôsobí jadrovú katastrofu lebo chamtivosť chce všetko preto to nie je dobrá cesta pre ľudstvo.
Treba vybrať zlatú strednú cestu bez extrémnych riešení a koristenia na úkor iných národov.
A toto si praje väčšina ľudí na tejto planéte. Len 10 percent zadzobancov čo vlastnia takmer všetok majetok sveta nebude súhlasiť čo je pochopiteľné, ale aj oni musia pochopiť že stoja proti miliardám
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-10-07 21:11
Rus koristil v cele Evrope a dotahl to akorat do riti a k serii bankrotu. Na nem krasne vidis ze koristeni je na prd.
Naopak inovace, vyvoj technologii a svobodny trh umoznuji prosperitu a blahobyt, jak vidis v zapadnich demokraciich.
10% vlastni hodne, zbytek ale pracuje za 40ti nasobek toho co si vydelali pd botou ruskeho okupanta v CSSR. Prestan plakat, vzdelavej se a muzes i ty patrit k 10ti % tech nejuspesnejsich . ...i kdyz nemuzes, ty jsi z ruske propagandy uz uplne zcvoknul.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Pepa z Depa 2017-10-07 22:50
vsem dobrym lidem ale i tem nevyvinutemu 5xK a spol sro bych chtel pripomenout jen ze vetsina z puvodnich Emerickych firem je jiz vlastnictvim nejakeho cinana .. = nadavat a hrozit jim muzou jak chteji pokud tam poslou jakoukoliv raketu posilaj ji timpadem i sami na sebe ale to same neplati pro cinu oni nic nevyrabeji u debilku pindostanu.. maj jizspojeni peking moskva a nedavno uz otevrely i spojeni do londyna .. pindostanci jsou an tom tak zle ze i ten srot z 11.9. prodaly do ciny nerad bych je diky tomu a jinemu napr potravinovym listkum,atd.. srovnaval s bezdomovcema ale jista podobnost tu je uz ted - toto neregistruje jen zvlastni druh nekde neco mezi homo erectus a homo sapiens ..
diky tomu jakl se presentuje a predevsim take diky sve oblibe
jsou nazyvani napr :
jinsky nebo treba tady

ko.ko.ti ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Piovarči 2017-10-08 02:36
Už sama matematika svedčí proti tej tvojej bezbrehej tuposti ty jelito americké. Ako sa môžu mať všetci dobre či ako môžu byť všetci medzi tými 10 percentami čo už teraz vlastnia takmer všetok majetok sveta?
Rus Európu oslobodil od Fašistu a necítili sme že by nás vykorisťoval naopak až po prevrate mali čo západné firmy privatizovať a rozkrádať a až potom sme pocítili ten prítlak a uťahovanie šróbou a opaskou. A nikdy na tú zradu a vydriduchov západu nezabudneme. Vzali ste ľuďom ideály a ich životy ste zničili.
A to vám len tak neprejde. Zotročili ste niekoľko generácií a odsúdili ich k úpadku a živoreniu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # John Pitralon 2017-10-08 10:15
Přesně tak.. Taková je pravda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # LubinenKremlBot 2017-10-08 02:18
Když spojíš Kima s Kotovem vznikne prima rakeťák KimKo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-10-07 23:20
Jestli ti ussa mírotvorci nejsou chudáci když je agresivní Rusko může ,díky svý agresivitě kdykoli smést z povrchu zemského.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Tyt 2017-10-07 16:56
Cituji Petko Kotov:
Cina s Ruskem by mely okamzite prace na utocnych hypersonickych zbranich zastavit - zabranily by tim svetove valce. USA by pak nemusely v zajmu zajisteni sve obrany pred nimi tyto zbrane vyvijet a zarazovat do vyzbroje ani by je nemusely sirit mezi sve spojence.
Uvidime jak se k problemu postavi agresivni Rusko a cinsky bolsevik.

Falešná Pětko, víš co je to Arabelismus ? Nově se vyskytující pohlavní choroba postihující převážně muže (event. LGBT), kterou očividně trpíš právě Ty :
"Nahoře Blekota, dole Měkota".
Jak může "zaostalé" Rusko (prezentoval jsi to na těchto stránkách bezpočtukrát), disponovat těmi nejmodernějšími , ba přímo průkopnickými technologiemi a vzbuzovat u svých protivníků jakékoliv obavy?
Prosím, vyber si už konečně "lajnu", kterou zde budeš razit :
1. zaostalé Rusko
2. mocné Rusko
Hlavně nebuď za pitomce, o němž si budou cvrlikat vrabci na střeše : "Tak blbej, že nerozdělí prdel na dvě půlky!"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # Petko Kotov 2017-10-07 17:03
mily troubo,
Rus ktery nepatri zrovna mezi nejbystrejsi se snazi okopirovat zapadni technologie - ale vzdy to je kompromis protoze kvalitu Rus udelat neumi.
Neni to dlouho kdy jste tady oslavovali Rusa ktery v " minulosti zabranil jaderne valce tim ze nestiskl knoflik"....ve skutecnosti slo rusky slendrian, o pokus Rusu sestavit pocitac ktery mel hlidat napadeni...a ten krap vyhodnotil odrazy svetla jako americke rakety. Kdyby ten Rus tehdy uveril sukemu " pocitaci" a knoflik zmackl - tak byste plakali nad tim ze USA by Rusko uplne znicily- ale USA by byvaly byly tim kdo byl napaden.
Proto je dobre ze se o ruske zaostalosti mluvi. Chyba pri kradezi takovychto zapadnich techologii ruskym ubozakem totiz muze mit nedozirne nasledky hlavne pro Rusy samotne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Piovarči 2017-10-07 21:06
Rusko vyvinulo supersonickú raketu ako prvé tak že nemali od koho kopírovať.
Rusko vyvinulo vlastné raketové motory na ktorých jazdia do kozmu aj Američania a tiež tento motor nedokážu napodobniť reinžinieringom....
Úbožiak si tu práve ty:-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Petko Kotov 2017-10-07 21:37
Rusko pouziva raketove motory vyvinute na UKRAJINE. Ty ktere prodava tak levne ze se Americanum vyplati to kupovat nez vyrabet jine - na dopravu NEDULEZITEHO materialu to staci. Pri doprave dulezitych nakladu se ale Americani na levne ruske taxi nespolehaji a vyuzivaji sluzeb americkych spolecnosti ktere jsou mnohem vyspelejsi nez cely " slavny" rusky kosmicky program.....kdy by te zajimalo jak vypada vesmir, podivej se na stranky NASA. Protoze rusky ubozak zadne fotky z kosmu nema zatimco americka vozitka uz davno jezdi po Marsu, troubo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Piovarči 2017-10-08 02:16
Zakecávaš a ojebávaš. Rusko vyvinulo supersonickú raketu ako prvé a bodka.
USA nakupujú spolahlivé Ruské motory, ktoré nekupujú od Ukrajny lebo tá ich nedokáže vyrobiť. Je to Ruská technológia a ruský patent.
USA ich nevyrábajú preto že ešte len podobný motor vyvíjajú nedávno im vybuchlo celé zariadenie pri skúškach a svoj motor budú mať až niekedy v roku 2020 alebo až neskôr.
Dovtedy nakupujú ten Ruský šrot ty jelito americké:-))

Rusko a USA plní smlouvu o dodávce raketových motorů z Ruska nehledě na sankce, sdělil ruský obchodní zástupce v USA Alexandr Stadnik.

„Strany pokračují v spolupráci v rámci uzavřených dříve smluv. Na začátku letošního roku uzavřela zejména raketová a kosmická korporace Energija smlouvu s americkou Orbital Sciences Corporation na dodávku motorů RD-181 za přibližně jednu miliardu dolarů", řekl obchodní zástupce v interview pro RIA Novosti.

Podle jeho slov, má Rusko dodat USA v rámci dané smlouvy 60 motorů RD-181.
cz.sputniknews.com/.../...
Keby USA mohli celkom isto by dali zarobiť vlastnej korporácii a nie Ruskej. Lenže v USA momentálne nikto tak spolahlivé a lacné motory nedokáže vyrobiť.
Toto je jednoznačný obraz Ruskej všestrannej technologickej efektivity
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Jiří Stolařík 2017-10-07 16:58
Už tě tu sleduju nějakou dobu... Ko_kot-kove, Ko_kot-kove... ty až jednou dostaneš rozum, tak se z toho samou radostí zblázníš a šoupnou tě do Kosmonos...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Petko Kotov 2017-10-07 17:07
je dobre ze sledujes. Chyba ale je ze se z mysch slov nedokazes poucit, troubo.
Jedine co jsi zvladl je jako ostatni tobe podobni primitivove udelat chybu behem psani meho jmena. To je velice smutny pribeh.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2017-10-07 23:52
Kosmonosy bejvají na dlouho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # diamond 2017-10-08 09:16
To už Peťko ví...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # josef strnádek 2017-10-07 19:56
a neni to náhodou obráceně,neměly by usa přibrzdit,co znamená obkličováni jaderné mocnosti jako je rusko
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Petko Kotov 2017-10-07 19:59
jake obklicovani Ruska ?

Rusko se ke svym sousedum chova jako barbar. Tem proto nezbyva nez vstoupit do NATO . To jim dava zaruku miru. Rusko samo muze za to ze mu nikdo ze sousedu nemuze verit a ty zeme prosi o clenstvi v alianci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Piovarči 2017-10-07 21:29
Akú záruku mieru mali z Majdanu Ukrajinci len chaos a bieda ich postihla k tomu všetkému ešte prišli o Krym a Donbas i o svoj zlatý národný poklad a vyšli celkom na psí tridsiatok sú zadĺžený horšie ako Grécko a dlhy berú na zbrojenie zatiaľ čo nemajú poriadne čo žrať.
Taký Sajgon a chudobu ako majú po Majdane na Ukrajine nemajú ani v Rusku.Náklady na všetko ľuďom stúpli niekoľkonásobne . Len za teplo platia minimálne 4x viac ako za Janukoviča preto že dovážajú lacné uhlie z USA:-))) Aj pôdu už predali Monsantu tomuto sa povie výhra. Žrať budu GMO potraviny ošetrované toxickým rakovinotvorným Roundupom. Naozaj sú to všetko pekné bonusy:-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-10-07 21:32
Ukrajina udelala chybu ze zustala pod vlivem Ruska o 2 dekady dele nez jine , stastnejsi zeme v minulosti ruskym okupantem znicene.
Kdyby byla Ukrajina v NATO tak by dnes mela Krym a rusky agresor by nevrazdil lidi v Donbasu.
USA ale Ukrajine pomuzou zahnat Rusy i s ekonomikou. Za par roku bude Rus Ukrajincum zavidet jejich zivotni uroven- i kdyz se jim ted snazi vsechno pokazit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pepa z Depa 2017-10-07 23:03
Cituji Petko Kotov:
sankce na KLDR pozaduje i tebou milovane Rusko protoze i tam vedi ze maly raketak Kim je regulerni blazen ...
bla bla +

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-10-08 02:09
Keby to mala byť pravda mali by sme sa mať aj my dávno lepšie aj na tomto Slovensku. Už takmer 3 dekády sme pod vplyvom NATO a nič len chaos a neustále uťahovanie opaskov ty t.tko. Práve toto je ten lakmusový papierik aj pre Ukrajinu sú v prdeli a budú v prdeli ešte viac ako my. Ukrajina už predala všetko čo mala už nemá nič len astronomické dlhy a uťahovanie opaskou, neustály rast cien až na tie Európske v tomto raste dobehnú západ ihneď....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # r.m. 2017-10-08 15:36
Kapitálový trh bez úspor na stáří
František Nepil
blisty.cz/.../0811brit.htm#01
(Reakce londýnského finančního odborníka Františka Nepila na článek Václava Žáka "Křižovatky naší privatizace".
blisty.cz/.../0811brit.htm#01
Asi bude trvat ještě více let, než si typický občan uvědomí, k jaké katastrofě v českých zemích došlo, a vůbec v celé východní Evropě, a než položí vinu na vrub použité metody privatizace.
-
Zaseto bylo privatizací dle Fashingtonského konsensu ze 70. let. Ačkoliv byl určený pro Latinskou Ameriku, posloužil i po roce 1989 v Osteurope.
Pro nás vybrali dva teplý židy Třísku a Klause a popularizaci obstaral Viktor Lederer, potomek komunistického židovského funkcionáře, člena generálního štábu min. obrany Čepičky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # KROKODÝL 2017-10-07 20:32
Naopak,frajere! !!!Emerika má problém s rabováním zemí a jejich nerostných surovin kvůli blížícímu se totálnímu krachu dolaru.A je velmi dobře,když Jůesej drží Čína a Rusko hodně daleko od svých zdrojů.To zaprvé.Proč si letěl do Moskvy pokecat saudsko-arabský král??Pochopil, že ho USA klidně zradí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # wildumetz 2017-10-07 22:58
Od ktere doby se USA chova obrane,dle mne se chova utocne a agresivne,napad a suvereni stati,vyvolava chaos,vykrada nerostne suroviny jinych zemi,at schorej v pekle [podotikam ze nejsem proruskej]

cim driv je nekdo znici tim driv bude na svete klid
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Tebe to dobre j 2017-10-07 23:38
To si mislel dúfam ironicky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # 56824468 2017-10-08 12:33
Tady máš přehled všech Amerických zločinu, válek, převratů a masakrů. Přečti si to, a zkus něco z toho vyvrátit. (hodně štěstí)
euserver.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Džanek 2017-10-08 14:50
Emerican dream bitch . Jak já jsem rád že jsem Čech ! resp MORAVAK , nežeru MONSTANTO hovna, brambory si pěstujem sami . Kořalku si palime sami , prase si zabijem taky sami. A nejací [...]i za oceanem mě mužou vylizat . Ale oni ne oni se pořad budou srat do světa. Budou vynakladat nemale častky na to aby měli kontrolu a vymývali mozek populaci. Lidi nedejte se
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Milano 2017-10-08 18:52
Proboha Petko, jak muzes napsat takovou blbost? Amici, strujci zla a valek! Nebýt rozumu Putina, Ruska a našich Strážců z Agarthy a jiných dimenzí, planeta Zemĕ by už neexistovala!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # r.m. 2017-10-07 16:00
To ubohé, ukňourané video je důkaz, že USrahelci mají spoždění ve výzkumu za "komunistickou" Čínou i "ožralými mužiky" v Rusku.
Jakmile je doženou přestanou brečet
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Petko Kotov 2017-10-07 16:10
je to opet uplne jinak nez jak si prejes. Je to presne naopak .
USA nechteji aby v nejakem rausi Putin nebo cinsky bolsevik vystrelili na USA nekterou ze svych technicky slabych raket, aby jim pak oplatou Americani museli predvest ohen jaky jeste nikdo nevidel.
Rusky narod si nezaslouzi byt smeten ze Zeme prestoze jsou hloupi a trpi diktatora Putina s jeho partou oligarchu v cele jejich zeme. Sankce si ale zaslouzi vsichni Rusove, cim tvrdsi tim lepe.- aby si uvedomili ze chovat se jako agresor se nevyplaci a ze panaky v Kremlu musi vymenit oni sami. teprve potom jim zapadni vyspele demokracie pomuzou a i oni zacnou dohanet zivotni uroven Zapadu jako ji dohaneji zeme ktere spolupraci s Ruskem ukoncily.
Krasny priklad je Cesko posledni doby -
po zavedeni sankci na Rusko si ceske firmy nasly solventnejsi a serizoznejsi odberatele a okamzite je minimalni nezamestnanost, rekordni narust platu i prijmu statu. Ekonomice se nebyvale dari - to se ale nedelo kdyz nohe firmy obchodovaly s Rusem a zily mnohdy i na dluh...nebo koncily v konkurzu. Cim dale od soucasneho Ruska, tim lepe.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Wiloni 2017-10-07 16:35
Den za dnem propadáš čím dál větší hysterii.
Jen tak dál :-)).
Už ani nestíhá Janda vydávat další a další trolí notičky a improvizace ti ale opravdu nejde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # Petko Kotov 2017-10-07 16:36
kdyz nemas argument tak radeji mlc, troubo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # USA-ma.. 2017-10-07 23:06
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # KROKODÝL 2017-10-07 20:43
Proboha,vy jste ultra blb.[...]kove,v ětšího jsem neviděl a nepotkal.Ten Jandovský teplouš vám asi masíruje "hnědku",tak si to užijte.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-10-07 21:39
za 27 rokov tu na východe nikto západ nedohnal. Polepšili si len západom uplatení vládni pajáci zlodeji a elity. Peťko stále melieš dookola tie isté ideologické frázy. Stretol si tu už niekoho kto by tu s tebou súhlasil?
Nedokázal si presvedčiť o svojej "pravde" nikoho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Petko Kotov 2017-10-07 21:45
uz nedostavam ani tady tolik minusaku jako drive - to je dukaz ze jsem dost lidi uz o pravde presvedcil. Chytre lidi presvedcovat neni potreba, ti se podivaji na Zapad, pak na Rusko a maji jasno proc v Rusku nechteji zit ani samotni Rusove. Hlupaci ale budou Rusa chvalit i v den kdy ten bude kvuli sve neschopnosti chipat hladem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Paloo 2017-10-07 22:27
A myslíš že je vše na mínusech či plusech???
Tvé argumenty nejsou nemožné ale co se pokusit otevřít oči ještě více?
Co když tahle komedie po celém světě je jen hra a my jsme hérečky které bojují za jednu či druhou stranu?
Co když právě tohle chtějí,rozhádat lidi mezi sebou.
Chléb a hry nic jiného....škoda ,jsme nepoučitelní a přitom to máme před nosem,stačí se podívat do historie která se neustále opakuje a opakovat bude než to pochopíme!
Mě osobně je fuk jestli Rus či Amík každý národ se dopustil křivd snad na pár vyjímek.Naštest í na určité úrovni naše zem jako taková ve své historii nekolonizovala či nedrancovala jiné národy a nekradla bohatství jiných.Nedívej se na to v úzkém měřítku ale v globálním.Světo vá ekonomika je postavena právě na vytežení a v duchu svobody která je té zemi podstrčena jako spasení.Najdeš v sobě tolik odvahy aby jsi se dokázal podívat na věci v širším poznání a odhodil klapky co dávaj koňům aby nemohli vidět do stran??
Ať jsi co jsi a ať je Tvá pravda jakákoli "ať tě síla provází" !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-10-08 11:53
Peťko pravda je taká že sa tú všetci dohodli že ťa budú nechávať na nule a tí čo o tejto dohode ešte nevedia tí dávajú mínusky:-)
Nepresvedčil si tu nikoho a si jediný chytrí na tejto planéte:-)
Rusko a jeho obyvatelia nikdy nebudú slúžiť cudzím pánom a otročiť pre korporácie ako sú tie podobné Monsantu. Ani chcípať hľadom nikdy nebudú. Ukrajinci tí už chcípajú, ale Rus vyprodukoval toľko pšenice že môže zásobovať polovicu planéty. Sú potravinovo sebestační a nepotrebujú otrávené potraviny od západných korporácii.
A toto je ten najdôležitejší krok ktorý urobili. V produkcii vlastných potravín im to zdvyhlo najmä zamestnanosť. A práve toto musíme urobiť všetci vo východnej Európe Opäť sa vrátiť k potravinovej sebestačnosti a ostaviť západné potravinárske monopoly, ktoré nás aj tak svojími druhotriednymi protuktami len zdravotne viac poškodzujú
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # Dobrý Den 2017-10-07 16:04
Vysoce pravděpodobnou příčinou nějaké další války bude zajisté americká BLBOST a NADUTOST.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # fujiminavaja 2017-10-07 16:13
Ale prosím Vás .... válku nikdo nechce... Pokud nastane válka, tak to neznamená že ji někdo chtěl, ale, že to někdo pěkně po***L
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Petko Kotov 2017-10-07 16:16
valka by mohla pomoci jen upadajici ruske pseudoekonomice a padajicimu Rublu. Demokraticky Zapad by valkou nemel co ziskat - vsichni maji vseho dost, blahobyt jaky jeste lidstvo nezazilo.
Naopak Rusko by mohlo mit nejaky falesny pocit ze napadenim a vyrabovanim zapadnich zemi ziska valecnou korist ktera by zmirnila jejich bidu.
Je proto dobre ze USA nesetri na vede a vyvijeji technologie ktere Rusa spolehlive odradi od pokusu napadat spojence Americanu a zeme jejich zajmu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # r.m. 2017-10-07 16:45
utři slinu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2017-10-07 21:53
Ale choď čo by Rusi získali na takej Ukrajine čoho doma nemajú dosť. Nepotrebujú koristiť ak niekto koristí tak je to západ priživujúci sa na privatizácii v celej východnej európe parazitujúci už 27 rokov na lacnej pracovnej sile..
USA vedú vojny nepretržite po celom svete od skončenia Druhej svetovej vojny nie Rusko, Kórea, Vietnam, a desiatky ďalších intervencií vrátane Juhoslávie až po vojnu v Iraku v Auganistane v Líbyi a napokon v Sýrii
Rusko vojnu nepotrebuje. Zasiahlo až v Sýrii a malo už skôr už keď ste ničili infraštruktúru v Líbyi.
Peťko choď sa radšej hanbiť do kúta....
Propaguješ tu samé mrzké a odporné veci prevracujúc pravdu naruby.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-10-07 21:58
nic nepropaguju, pisu sem jen veci ktere jsem slysel v televizi, precetl v serioznim zpravodajstvi . Zasadne pisu jen to co nebylo oznaceno jako dezinformace nebo sprosta lez.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Pepa z Depa 2017-10-07 23:08
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # LubinenKremlBot 2017-10-07 23:41
Petko ja mam lidi rad ,přestaň vyméšlať pičoviny a začni psať normalně, tvuj zapřisahli nepřitel nechci byť do nekonečna ,vem už konečně rozum do hrsti ,tim ňemyslim tvojho [...]a a bav sa s nami nomalně.Tvoj Lubi.Kurwa to přeci seriozna nabitka ,davam ti čas na odpoveď do konca jahru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # r.m. 2017-10-07 23:49
žádný smiřování, to máš pak hned kudlu v zádech, vyřeší seriózní bambitka ))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-10-08 11:57
To čo tu trúsiš je len ideológia propagovaná západom ich súkromnými médiami.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # John Pitralon 2017-10-07 16:31
Nějak páni Pindosové pomlčeli o tom, že největší hrozbou lidstvu v tomto směru jsou samotní pomatenci z Usraele. Tito úchylové jsou schopni kvůli udržení dolarové dominace vymlacovat celé národy.
-------------------------
Cesta ke 3. sv. válce.. www.youtube.com/.../
Muse - JFK: www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # r.m. 2017-10-07 16:34
video.aktualne.cz/.../...
od 7:56 host chazarovize s neteří Biomasy
"Demokratická vůle lidí na Krymu není mezinárodně respektovaná", prohlásil. Nalíčený xichtíček moderátorky se začal krabatit, nervózně poskakovala na posedu. A když host prohlásil, že Rusko navrhuje na Krymu legalizovat Bitcoin, nezbylo jí nic jinýho než vytáhnout "utajované operace k financování dětské pornografie a terorismu."
Kurvička s maskou moderátorky se nakonec sama krotila, protože pochopila, že s tímto hostem jí hrozí pár reálných facek přímo před kamerou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # John Pitralon 2017-10-07 17:27
jojo, mladá biomasa sklapla a šla přihodit trochu mrkve do kotle
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # diamond 2017-10-08 09:24
Tvářila se, jak by dostala našťoucháno podávkama...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # r.m. 2017-10-08 15:25
kéž by...děťátko z Pajerovic bavlnky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # kolem jdoucí 2017-10-07 16:47
Ty Americký ko.koti prostě vědí všechno, Jenom nevědí, že jsou ko.koti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Petko Kotov 2017-10-07 16:49
jste si hodne podobni az uplne stejni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # jasko 2017-10-07 17:58
na tebe.se dá reagovat jenom:
www.csfd.cz/.../prehled
www.csfd.cz/.../prehled
o ještě jsem zapoměl - troubo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Věra Štimová 2017-10-07 18:13
Ty supersonické rakety jsou jenom alternativa k tomu, co ty jmenované země mají dnes k dispozici. Geoinženýringem disponují a ty rakety mají být jejich třešničkou na dortu. Smutné je to, že opět daňový poplatník financuje systém zvaný Státní a neví, že, proč a nač ho financuje. Schizofrenie Státu a národa je stejná jako schizofrenie církve. Dva papežové a učení rozdílná. Podobně je na tom i osobnost člověka, čili jeho Duše a jeho tělo, kterým hýbe a mluví někdo na úrovni elektřiny, nikoliv lásky. Vaše první myšlenky jsou nejrychlejší, že ? Kam se hrabe s rychlostí vaše opravdová myšlenka na tu první. Proto tady je pár podezřelých zemí, kde vládne robot překladač.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Petko Kotov 2017-10-07 18:21
neví, že, proč a nač ho financuje

poplatnici ze zapadnich demokracii to financuji aby ubranili svuj blahobyt a sve zeme pred napadenim zaostalym barbarem.
Rus se pokousi to financovat v marne snaze ze nekoho vystrasi, napadne a vyrabuje cizi bohatstvi - v marne nadeji ze i on by se pak mohl mit dobre i kdyz sam vubec nic neumi, nema zadne zbozi ktere by na svetovem trhu neco znamenalo a byla po nem poptavka
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-10-07 21:58
A diamanty sú nič ty Troubo?:-) Tých má Rusko dosť a ešte len ich bude ťažiť vo veľkom množstve. To sa z toho poseriete od jedu:-)
Preto že ich nebudú ťažiť a bohatnúť z nich vaše korporácie ale Rusko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Mária Moncoľová 2017-10-07 20:35
Pán Kotov VEĽMI PEKNE VÁS PROSÍM , nezapájajte sa do diskusií , spokojne si prečítajte článok a dajte si niečo čo Vás postaví na nohy alebo ukľudní a dostaňte sa do reality ,lebo podľa Vašich komentárov a Vašich osobných nepodložených názorov u Vás hlava sa opraviť už nedá,nie ste národovec ani Čech ste ovplyvnený sionistickými médiami zapredanec.PROS ÍM Vás píšte niekde tam, kde Váš názor bude pre niekoho zaujímavý , poviem Vám budete to mať ťažké..Ďakujem za pochopenie !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # John Pitralon 2017-10-07 20:43
Ten podpindoso Kotov dnes píše jako zběsilý. Asi mu definitivně jeblo a myslí si, že je někde na velitelství NATO.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-10-08 13:08
:-DDDDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Petko Kotov 2017-10-07 20:54
moje nazory zdejsi lidi zajimaji , mnoho z nich o nich zacalo vice premyslet. - drive jsem dostaval stovky minusaku, dnes uz jen nekolik desitek, nekdy ani to ne. To je muj veliky uspech ! Vzdelavam primitivy tobe podobne , dodavam fakta ktera i ty nejhloupoejsi z vas donuti zamyslet se a priznat ze ruska propaganda je uboha a tupa.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Mária Moncoľová 2017-10-07 22:00
Pán Kotov ! Pre boha , viete že týmto vyjadrením že vzdelávate primitívov a dostávate mínusáky sledujete len sám seba , tak vy ste obdivujúci sám seba, nekriticky spokojný sám so sebou; svedčiaci o tom: že samoľúby človek , ktorý sa obzerá sám v zrkadle samoľúbym pohľadom je márnivý je márnomyseľný preceňujúci vlastné prednosti a schopnosti to je svedčiacie o tom že buď niečo fajčíte alebo beriete v tabletkách,neda jbože iné.To som predpokladala z mojích zdravotníckych skúseností..Ďak ujem už nebudem týmto pádom reagovať na Vaše choré primitívne komentáre..Ďaku jem a dúfam ,že nemáte vodičský preukaz ..S pozdravom ostávam M.M.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-10-07 22:09
vyuzij vsechny sve pravomoce i dovednosti k tomu aby mi polibila rit, ty stalinisticka babitchko
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # r.m. 2017-10-07 23:47
nechávejte ho na čistý nule, pak odumře jak přiškrcenej hemeroid
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch11 2017-10-08 10:16
Zdá se, že tady lidem nedochází, že tomu debilovi reakcemi a mínusy, sypou do žlabu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Pepa z Depa 2017-10-09 23:36
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch11 2017-10-08 09:18
To bylo do živého.
:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Mária Moncoľová 2017-10-07 20:59
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Alexander 2017-10-07 21:18
Petko Kotov,zase dneska perli...lidi nereagujte na toho blba,! je to provokater placeny buhvi kym...treba Sorosem , nestracejme snim cas !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Attila 2017-10-08 01:29
Keď je taký frajer, nech sem uvedie svoju adresu a reálne meno. Nech k nemu prídu podiskutovať tí, ktorých podľa jeho názoru "presvedčil". Myslím, že už viac nebude sem písať :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # bily muzik 2017-10-08 08:53
Já se vám všem divím, že tyhle žumpoidní diskuze s provokatéry pořád podporujete. Mi stačilo přečíst pár těch rádoby "příspěvků", abych věděl, že:a) sem budu chodit pouze nahlížet pro doplnění informací (někdy dobrých, ale v posledních pár měsících už docela stupidních) a b) nikdy na tento web nepřispěji žádnou částkou. Admin to ani nepotřebuje, provoz webu je financován z chorošových špinavých peněz, po dohodě s hnědopichem jandou, aby se dala vykázat nějaká činnost té jeho přihřáté bandy měkko[...]ů.... . Tož asi tak. Jediné, čeho mohu litovat je, že je zde stále dost dobrých diskutérů, kteří by svými opravdu dobrými názory a rozbory mohli být přínosem na jiných webech alternativy, kde admini nemají takový grcoidní přístup k vedení diskuze..ale to je na vás, možná už tam jste a tady se chodíte tak jenom masochisticky "kktsky vyřádit" :) Těm zbylým přeji, když už si to chtějí utěšeně užívat dál, tak ať z toho nemají pupínky na těle ani na duši.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Tonny 2017-10-08 09:38
Petko Kotov - Opravdu věříš tomu, co píšeš?
Podívej se na historii, vezmu to zhruba, začneme rokem 0.
1. římské impérium - téměř neustálá válka na evropském kontinetě
2. rozpad římského impéria na víc části - téměř neustálá válka na evropském kontinentě
3. zánik impéria a vytvoření různých kmenů - téměř neustálá válka (ok, je zde agrese ze strany arabů)
4. svatá říše řísmká - křížácké války, expanzivní války evropy
5. vznik evropských královstvíšek - téměř neustálé války mezi nimi
6. kolonizace - zabrání afriky, j. a s. ameriky, indie atd.. (wauu to byl hotovej masakr)
7. jak víme, tak amerika je zednářksý stát (bankovy, pečet, různé stavby atd je toho opravdu hodně) což znamená, že byla přesouvaná moc z evropy do ameriky a amerika je složená převžně z franků, germánů a anglosasů, tedy pořád stejná linie.
8. pak zase x téměř neustávajících válek na evropském kontinetu + vyhlazení indiánů
9. 1. a 2. světová válka - celý svět
10. opiové války - činá
11. od 1950 tady někdo již doplnil další války
Kolik to tak může být odhadem, třeba 1 000 000 000 mrtvých? - přímo i nepřímo

Ano, Rusko (slované) se nějaký válek účastnilo, ale myslím že snad ve všech případech do těch válek bylo zataženo již válčícími stranami a nebylo iniciátorem válek vůči evropě. Pokud vynechám Krymskou válku, ale to je opravu okraj evropy.
Když se dívám na tu velmi hrubou linii, tak ten problém vidím jinde, než v Ruské agresi, přijde mi, že ta agrese pochází spíš ze západu vůči komukoli, kde z toho mají prospěch ty nahoře.

2000 let z 2000 let co jsem napsal, se tu mlátíme mezi sebou a řežeme a vykořistujeme všechny okolo a ted budeme agresi svádět na Rusko? Opravdu?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-10-08 13:18
Tony veľmi pekne zhrnuté agresorom bola vždy západná civilizácia. Na jej čele dnes stoja USA. Rusko sa väčšinou muselo brániť a aj dnes sa len bráni snahe zovrieť ho do klieští a zvnútra rozdeliť a vysať z neho všetok ľudský, materiálny a surovinový potenciál.


Sýrske vládne sily nasadili ruský TOS-1A ťažký plameňometový systém na pokračujúcu ofenzívu v meste Mayadin v provincii Deir Ezzor.
translate.google.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # r.m. 2017-10-08 15:28
Každej kdo odpoví [...]ovi má ode mne mínus, platí i pro mne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Dědouch11 2017-10-09 10:19
Taky to dělám.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Čech 2017-10-08 17:41
Nedá mi to, abych na některé zjevné provokace nereagoval, protože, co je moc, je příliš. Agregátní dluh USA není "pouhých" 20 biliónů dolarů či escobarů, ale blíží se rychledesetinás obku této sumy. Jsou v tom nejen dluhy federální vlády, ale i dluhy jednotlivých států, měst, firem, jednotlivců a dluhy plynoucí ze závazků zdravotního a sociálního pojištění. Letadlové lodě jsou v éře přesných raket jen masovým pohřebištěm naivního kanonfutru a životnost těchto předražených hraček se v případě globálního konfliktu počítá na minuty. Neznám zemi, kterou by od roku 1989 napadlo Rusko, ale mohu jmenovat nespočet zemí, které bez mandátu a souhlasu OSN napadly či rozvrátily USA. Samozřejmě vždy pod falešnou vlajkou šíření svobody, demokracie a lidských práv, ve skutečnosti jen proto, že tyto státy měly velké surovinové bohatství, strategický význam nebo se nechtěly podřídit americkému diktátu. Nevím o žádné zemi, kde by kradlo Rusko, ale zato seznam zemí, které vykrádají USA, je až na výjímky totožný s dlouhým seznamem zemí sdružených v OSN. Nevím o žádné zemi, kde by několik desítek či stovek rodinných
klanů tak bezostyšně drancovalo přírodní i lidské zdroje této planety. Tak bychmohl pokračovat ještě dlouho. Chce mi ještě někdo tvrdit, že největší hrozbou pro mír jsou Rusko, popřípadě Čína ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-10-08 23:00
Pekne odargumentované
Nám to je prevažne všetkým jasné
Kotov musí tliachať pesničku akú mu nakázali, alebo je tak vylízańý že tej pesničke do bodky verí. Skrátka pravoverný veriaci a služobník imperátora
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás