Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNěmecké církve se dožadují otevření hranic do Evropy: „Charita přeci nezná hranic“

Sociální sítě

Reklama

Německé církve se dožadují otevření hranic do Evropy: „Charita přeci nezná hranic“

Německá církev vystupňovala kritiku vládní a evropské migrační politiky, kdy její vůdčí osobnosti prohlašují, že Evropa „má ještě spoustu místa pro uprchlíky.“

„Charita přeci nezná žádných hranic,“ řekl prezident evangelické církve v Porýní Manfred Rekowski, přičemž požaduje systém, kterým se budou migranti distribuovat do celé Evropy, spolu s daleko liberálnějším přístupem k sjednocování rodin.

„Politika izolacionismu a vylučování není řešením, nikoliv z hlediska humanitárního, ani z hlediska lidských práv a ani z hlediska politického,“ řekl v sobotu Cologne City Gazette.

Minulý týden odcházející biskup Hildesheimu Norbert Trelle volal po „daleko větší solidaritě“ ve věci masové migrace, o které tvrdil, že je nevyhnutelná kvůli „četným krizím na Středním východě a v Africe.“

„Neměli bychom zapomínat, že Jordánsko a Libanon přijaly dost přes milion uprchlíků, ač jejich ekonomická situace se nedá srovnávat s Evropou,“ řekl Katolické tiskové agentuře.

Cardinal Rainer Maria Woelki (April 17, 2015, Cologne, Germany. Pool/Getty)

Komisař pro uprchlíky Německé biskupské konference a hamburský arcibiskup Stefan Hess v interview během návštěvy Sicílie minulý týden káral pokusy Evropanů převzít opět kontrolu nad svými hranicemi, přičemž ten pokles migrantů z Afriky, co přichází do Itálie, prohlásil za „důvod k znepokojení.“

S poukazy na „nesčetné zprávy o těžkém porušování lidských práv zvláště, co se týče zacházení s uprchlíky v Libyi,“ tento arcibiskup odsoudil evropskou spolupráci s úřady této severoafrické země, co teď už ze svého území nepouští pašeráky lidí.

Iniciativu EU, v rámci níž je cvičena a financována libyjská pobřežní stráž, aby bránila v činnosti zločinným gangům pašeráků migrantů, také jako „cynickou“ proklínal kolínský arcibiskup Rainer Woelki.

Tato církevní osobnost je hlasitým kritikem jakýchkoliv německý a evropských pokusů omezit masovou migraci, když už předtím migrační dohodu mezi Bruselem a Tureckem označoval za „hanbu Evropy“ a loni vedl mši s podáváním těla páně z paluby migrantského člunu.

Avšak Woelkiho názory v církvi plně všichni nesdílí. V německém sousedství v Rakousku vídeňský arcibiskup Christoph Schönborn varoval, že mnoho muslimů, kterým se aktivně podařilo dostat se do Evropy, teď touží tento kontinent dobýt. „Bůh buď milostiv k Evropě a k jejímu lidu, který je v ohrožení, že bude zbaven svého křesťanského dědictví,“ řekl loni tento kardinál při kázání na mši v ikonické katedrále Svatého Štěpána v rakouské metropoli.

Virginia Hale

Zdroj: breitbart.com

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-26 # Petko Kotov 2017-09-14 14:19
Evropa to zvladne.
Za komunistu byli lide posilani do duchodu uz v 60ti letech veku, zeny i drive. Tito nestastnici se citili nedobre, videli ze je spolecnost uz nepotrebuje a proto s pocitem nepotrebnosti rychleji starli i rychleji umirali.
Dnesni spolecnost najde pro lidi pracovni uplatneni i v 80ti letech veku a kdyz tito budou platit dane tak si Evropa s naporem uprchliku a pomoci potrebnym hrave poradi.
+50 # MIVAS 2017-09-14 14:30
Správě pětičuráčku, a sám byl měl jít příkladem a chípnou u lopaty, žádný důchod, za pečlivého dohledu muslimů s nožem v ruce.
0 # Petko Kotov 2017-09-14 14:38
co vsichni mate s tou lopatou ? vim podle vasich prispevku ze se sofistikovanejs i nastroj nikomu z vas do rukou nedostal protoze byste nezvladli jeho obsluhu..
Nekteri by Petka prastili lopatou do hlavy, jini pres zada...a kdyz slysite o pracovnim uplatneni tak vas prvni napadne lopata...divny spolek, tady
+28 # OTO 2017-09-14 17:00
podle názorů co máš tak asi sedíš v třetí třídě(a je ti 18) nebo máš důchod na hlavu .
+10 # Quercus 2017-09-14 20:19
....jo, má důchod na hlavu, dostal přes ní lopatou.
+4 # maximon 2017-09-15 07:01
Drtivá většina současných penetrátorů Evropy to se svou vlastní zarytou vírou a kvůli svým vlastním životním volbám doma nezvládla - kvůli strachu ze změny sebe sama a svých životů před komunisticky dohlížející, agresivní a k terorismu se denně uchylující komunitou, kvůli značné primitivnosti plynoucí z nevzdělanosti a leckdy bohužel i nevzdělavatelno sti, kvůli svému fanatismu (světonázorem a pojetím ostatních, zavánějících rasismem, nenávistí ke všemu cizímu, tedy v rozporu s evropskýma hodnotama), kvůli své kultuře (vlastním tradičním svobodným projevem plným permanentních rozporů, konfliktů a válek) a nadáním (schopnostma či neschopností).. . když TO sami nezvládali či nemohou zvládnout u sebe doma, migrují za lepšími výsledky - Evropa. To je ale špatně. Proč my si máme myslet, že se tady něco s nimi zvládne a povede v Eropě? S jejich přístupem k ostatním, s jejich nábožensky nakázanou nesnášenlivostí , netolerancí, nadřazeností, z toho plynoucí arogancí, izolovaností a neschopností symbiózy?
Co znamená to "Evropa to zvládne."? Co jako zvládne, své vlastní reformátování á la Hitler a vlastní autogenocidu, když drtivá většina dárečků tohoto typu je po takřka jednom století snahy o integraci neintegrovaná, izolovaná a ve své podstatě neschopná se ani náznakem snažit o integraci nebo alespoň se snažit nějakým způsobem žít v symbióze s ostatními? Kam to vede? To snad vidíme denně v novinách. PROČ K TOMU BÝT SLEPÍ A HLUŠÍ, K DENODENNÍM PŘÍKLADŮM A DŮKAZŮM, že bláhové, hloupé snahy o integraci, začlenění, pomoc,vstřícnos t, ústupky a pod., nyní přesně pod falešnou agendou pomoci cizorodým a nepřátelským prvkům, vedou k v historii již tolikrát viděným jevům a stavům jako je nakonec nadřazování té výbojnější a agresivnější skupiny nad druhou, k rozporům a terorismu, k jevům podobným jako bylo působení Hitlerova fanatismu a ideologie na příslušníky Třetí říše, k válkám, tragickým nedorozuměním ve společnosti, zbytečným a strašným konfliktům a podobně.
To Evropa podle vítačů a pomocníků Merkelové potřebuje? Po II. světové svět zjistil, že nepotřebuje, takže nevítat žádné nekonzistentní a nesourodé nevyspělé kultury, jejichž svět je plný válek a pokud pomoc, tak u nich doma, šance, u nich doma. Až se srovnaj, tak ať chodí na návštěvy. K nám pokorně, uctivě a s respektem. Do té doby, je vítat tyto kultury-projevy , zločinem na naší civilizaci, komunitě a domově.
+61 # Josef Švejk 2017-09-14 14:26
Němci mají smůlu. Nemají zkušenost s bratrem Žižkou a jeho úspěšným zavěšováním pedofilů na lanech od kostelních zvonů. Pan kardinál by možná změnil názor, když by jeho krk zjistil co jeho prdel váží.
+16 # Che 2017-09-14 20:01
Uz jen podle vzhledu vypada Cardinal Rainer Maria Woelki jako totalni blb. Jen Petko Kotov a Ing. Miloslav Dedek a Merklova vypadaji jeste vice priblbleji.
+1 # r.m. 2017-09-15 22:38
má pěknou oranžovou jarmulku
+10 # vlk samotář 2017-09-14 23:10
A PŘEDEVŠÍM BY SI TI NĚMEČTÍ ČUR*CI MĚLI UVĚDOMIT, ŽE PRÁVĚ LIBANON BYL PŘED VÁLKOU KŘESŤANSKÝ, NEŽ ZAČAL PŘIJÍMAT NA SVÉ ÚZEMÍ PRCHAJÍCÍ MUSLIMY!

Jako církevní služebníci nepraktikuji sex se ženami, tak by měli studovat a dávno by tyto informace věděli!
+29 # Leoš 2017-09-14 15:14
At si je nastěhuje Markelová domu
+8 # vlk samotář 2017-09-14 23:13
Přesně tak! Jestli se ti parchanti rozhodli zničit Německo, to je jejich věc!

My si ale náš stát zničit nenecháme!
+43 # Jan Kadlec 2017-09-14 15:23
Přesně tak, charita nezná hranic, tak proč vyžraný pupkáči z kostelů nepustí chlup a nepostarají se o ty chudáky v zahraničí, aby nemuseli k nám...
+23 # Jiri Novak 2017-09-14 15:35
Státní department USA: Mírotvorci OSN musejí být rozmístění na hranicích Ruska. 13.09.17.

Jakékoliv mírové síly na Donbase musejí mít široký mandát na celém území LNR a DNR, včetně hranice s Ruskem. O tom ve středu na brifinku pro zahraniční novináře informovala náčelnice tiskové služby Státního departmentu USA Heather Nauert, informoval TASS.

„Jakékoliv takové síly musejí mít široký mandát kvůli zabezpečení míru a bezpečnosti na celém okupovaném území Ukrajiny včetně hranice s Ruskem“, řekla Nauertová.
„Považujeme to za potenciální prostředek pro ochranu ukrajinských obyvatel, nehledě na jejich etnickou národní příslušnost“, - řekla Nauertová.

Dnes ministr zahraničí Lavrov posuzoval umístění mírové mise s vedoucím představitelem ministerstva zahraničí Německa Siegmarem Gabrielem.

Připomeňme, že 11. září prezident Ruska Vladimir Putin souhlasil s možností rozmístění mírové mise OSN i mimo linii dotyku na Donbase. V rozhovoru s kancléřkou Německa Angelou Merkelovou, který se konal v tentýž den, se Putin podrobně soustředil na ruskou iniciativu o ustanovení mise OSN pro podporu ochrany speciální monitorovací mise OBSE. V tomto byl také zahrnut průběh realizace minských dohod pro uregulování konfliktu mezi Donbasem a Ukrajinou. V projektu rezoluce, který zpracovalo Rusko, se píše, že mírotvorci OSN budou mít střelné zbraně pro ochranu OBSE a sestavu mise budou schvalovat jak vláda Ukrajiny, tak i představitelé Doněcka a Luhansku.
zdroj: novorosinform.org/.../...
+20 # Jiri Novak 2017-09-14 15:38
V DNR nazvali diskusi o mírotvorcích na hranicích s Ruskem předčasnou. 14.09.17.

Basurin nazval předčasným uvažovat o myšlence Departmentu USA o rozmístění mírotvorců OSN na hranicích Ruska a Ukrajiny.
„Tuto otázku nekomentuji“, - řekl Basurin a dodal, že daná otázka ještě nebyla projednávána Radou bezpečnosti OSN.
Podle slov Basurina hovořit o čemkoliv na toto téma bude možné jen po jeho projednání v Radě bezpečnosti OSN.

Včera vedoucí představitelka tiskové služby Departmentu USA Heather Nauert prohlásila, že mírové síly OSN na Donbase musejí mít široký mandát na celém území LNR a DNR včetně hranice s Ruskem.

V komentáři IA Novorosie představitel LNR, který je členem politické skupiny v rámci Minských jednání Rodion Mirošnik poznamenal, že USA zaujímá v otázce Donbasu velmi neutrální postoj.

Včera ministr zahraničí RF Sergej Lavrov posoudil umístění mírové mise s vedoucím představitelem ministerstva zahraničí Německa Siegmarem Gabrielem.

V projektu rezoluce, kterou vypracovalo Rusko, že mírotvorci OSN budou mít střelné zbraně kvůli ochraně pozorovatelů OBSE a složení mise budou muset odsouhlasit Kyjev i představitelé Doněcka a Luhanska.

Připomeňme, že 11. září prezident RF Vladimir Putin souhlasil s možností rozmístění mírotvorců OSN vně linie dotyku na Donbase. V rozhovoru s kancléřkou Německa Angelou Merkel, který proběhl tentýž den, se Putin podrobně soustředil na ruskou iniciativu o ustavení mise OSN kvůli ochraně pozorovatelů mise OBSE. V tomto byl také zahrnut průběh realizace minských dohod pro uregulování konfliktu mezi Donbasem a Ukrajinou.
zdroj:novorosinform.org/.../74421
+5 # Věra Štimová 2017-09-14 16:05
Církev není vůbec tím, co je zapsáno v Krédu. Je přece ustanovená jako organizace. Církev apoštolská obecná, jaká je to církev ? Ta první má otce, co nemají rodiny, natož děti, tak, jako organizace mít děti nemohou. Ta druhá je nyní venku z té organizace, jsou tam otcové rodin a jejich děti i matky tam jsou a nejsou to matky představené. Církevní organizace tedy chce v Evropě migranty, aby ji předělali na muslimský stát. Pokud používá slova jako humání, solidarita, atd., pak tato slova jsou vyprázdněná, protože jejich smysl je opačný.
+24 # Olin 2017-09-14 17:52
Německé církve se dožadují otevření hranic do Evropy: „Charita přeci nezná hranic“
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
To blbost nezná hranic!!!
+16 # Jiri Novak 2017-09-14 18:13
V ruské státní Dumě zkritizovali výzvu USA rozmístit mírotvorce na hranicích RF a Ukrajiny.

Ve výkonném výboru Dumy pro mezinárodní záležitosti vydali komentář k prohlášení Departmentu USA o nevyhnutnosti rozmístit mírotvorce OSN na hranicích Ukrajiny a Ruska.
„Se stejným potěšením mohl Department USA předložit návrh na rozmístění ozbrojených sil mírotvorců na hranici Ukrajiny a Polska, Běloruska a Ruska, Ruska a Číny, Číny a Indie. V souvislosti s čím je nutné rozmisťovat mírotvorce na hranicích Ruska a Ukrajiny, jestliže tyto dva státy mezi sebou nevedou válku a nejsou stranami konfliktu? V tomto případě je věc „nutno posuzovat“ jen těžko.“, řekl místopředseda výboru.
zdroj:anna-news.info/v-gosdume-podvergli-kritike-prizyv-ssha-razmestit-mirotvortsev-na-granitse-rf-i-ukrainy/
+18 # Jiri Novak 2017-09-14 18:15
LNR vystoupila proti rozmístění mírotvorců na hranici s Ruskem.
Moskva, 14.09.17. – RIA Novosti.

Samozvaná Luhanská národní republika nevidí smysl v rozmístění mírotvorců OSN na hranici s Ukrajiny s Ruskem, oznámil zplnomocněnec za LNR na minských jednáních Vladislav Dějněho.

„Na naší hranici s Ruskem kontingent mírotvorců OSN nebude. My na této hranici žádné problémy nemáme. Z toho důvodu tam žádní mírotvorci nejsou potřební. Doporučuji jim posoudit možnosti rozmístění mírotvorců na hranicích Rakouska a Austrálií. Zároveň se naučí i zeměpis“, - řekl Dějněho v komentáři pro RT.
zdroj:ria.ru/.../1504738109.html
+13 # Jiri Novak 2017-09-14 18:24
Noční svodka 14.09.17. 00:45
Večer 13.09.17. začal ukrop silně ostřelovat Doněck z těžkých zbraní.
19:05 začali náckové z pozic 46. samostatného motopěchotního praporu u Marinky ostřelovat z BMP a BTR, granátometů a palných zbraní (směr Trudovské Petrovského okresu) Doněck.
Ve 21:30 zahájil ukrop palbu z minometů na doněcké letiště.
Minometné jednotky 57. samostatné motopěchotní brigády ve směru na Písky vystřílely po tomto území víc než dvacet min ráže 120 mm. V současnosti ostřelování stále probíhá. Informace o škodách a obětech se upřesňují. Informace Operativního velení potvrzují váleční zpravodajové a místní obyvatelé.

Zpráva od zpravodaje Mága.
Ve 22:55 boje stále pokračují v oblasti Letiště-Spartak -Jasinovatá blokpost. Obyčejný večer se standardními nezbednostmi, přestřelkami a krátkými řadami AGS narušila silná kanonáda na SZ na severní straně obrany Doněcka. Přibližně ve 21:15 začaly pozice opolčení v části fronty Letiště-Spartak -Jasinovatá (blokpost) nakrývat minomety VSU ráže 82 a 120 mm. Také byl ostřelován Petrovský okres Doněcka.
Obyvatelé Petrovského, Kirovského,Kujb yševského a Kyjevského okresu a také obyvatelé Jasinovaté a Makejevky dobře slyší kanonádu. Stejně jako minulou zimu se začali ukrývat ve sklepech.
Přibližně ve 21:25 se k minometů připojilo ukrajinské dělostřelectvo ráže 122 mm.
Od 21:40 do 21:45 začalo nové ostřelování, které trvá doposud.
Ve 21:55 zaznamenán ostřel pozic opolčení z RS30 Grad.

Z oficiální svodky DNR – Basurin:
Do zóny, kde působí 59. samostatná motopěchotní brigáda, přibylo více než 50 vojáků speciální jednotky Alfa SBU, s cílem provádět provokační akce v souvislosti s jednotkami DUK Pravého sektoru, které se dříve nejednou účastnily bojových srážek s jednotkami VSU.
Je potřebné uvést, že VSU opět záměrně ostřelují obytné čtvrti a životně důležité objekty infrastruktury, jejichž vyřazení z provozu může vést k humanitární katastrofě. Včera protivník ostřeloval čerpací stanici u vesnice Vasiljevka pod Jasinovatou. Všechen personál byl evakuován. Daný incident mohl vést k zastavení dodávek vody obyvatelstvu v počtu kolem dvou milionů, které z velké části žije na území pod kontrolu Kyjeva.
zdroj:novorosinform.org/.../...
+5 # Dědouch11 2017-09-14 20:49
+18 # scipio 2017-09-14 18:27
Tady je jasně vidět, co jsou církve zač.
+11 # vlk samotář 2017-09-14 23:12
Spolek kurev! Vatikán ovládly temné síly!
+7 # Dědouch11 2017-09-15 10:17
Mám dojem, že jim jen spadla maska.
+11 # Pokémon 2017-09-14 19:01
No, myslím, že kdyby několik křesťanských kněží přišlo v kostele o tý svý pitomý charitativní palice tupým nožem, měli by by na migraci rozhodně opačný názor.
A jejich známou větičku "Kdo do tebe kamenem, ty do něj chlebem", bych poupravil, že když tedy chlebem, tak ten pořádně nechat ztvrdnout. Tak uvidíme, jak se v Německu chytne ten jejich vstřícný postoj k někomu, kdo žádnou jinou víru nežli Islám nenávidí a neuznává.
+9 # Pavel Blaheta 2017-09-14 19:23
Pokémon - ono již několik kněží přišlo v kostele o ty svý pitomý palice. Ale nebylo to v Německu nýbrž v Paříži, jestli se nepletu. A tyhle německé faráře to vůbec neberou v úvahu. Já bych (jako starý konspirační teoretik) řekl, že na toho Manfreda Rekovského musí německé tajné služby (sloužící vládě - tedy Merkelové) vědět něco hodně hnusného a že jej tlačí do kouta.
+6 # Pokémon 2017-09-14 23:10
Cituji Pavel Blaheta:
Já bych (jako starý konspirační teoretik) řekl, že na toho Manfreda Rekovského musí německé tajné služby (sloužící vládě - tedy Merkelové) vědět něco hodně hnusného a že jej tlačí do kouta.


Jo, viděl bych tam např. pedofilní aktivity, jako třeba prznění mladých ministrantů. To je u církve běžná dennodení praxe již po mnoho let.
+8 # vipr 2017-09-14 21:16
1) Němci jsou ode zdi ke zdi - napřed všechny vybít a zachovat čistou arijskou rasu a pak zase všechny přijmout ke zničení arijské rasy
no a teď možná trochu mimo základní téma ale:
2) co mne ovšem překvapuje ještě více, jsou reakce na 5K - copak ksakru nevidíte že dráždí? A dělá to dobře, kluk jeden nezbedná. Kdo jej považuje za mentálně slabšího, tak ten se mýlí (no o to je to horší, že mentál není). Osobně se dost dobře bavím jeho výšplechty a zaujalo mne, že se většinou pohybuje v úrovni velmi dobré češtiny. Většina jeho provokací má svou vlastní zvrácenou logiku. On dokonce ani tyto diskuze neničí, to děláme my, vlastními reakcemi na jeho příspěvky. Někdy se chechtám tak, že si prskám na displej. Ať je to jak chce, utvrzuje nás všechny v tom, že ten Západ je "poněkud mimo mísu". A možná je to placený tro(t)ll tím, na koho nasazuje :-) :-) A nebo je to dobře naprogramovaný automat :-)
0 # r.m. 2017-09-15 22:48
možná je to automat, protože jechytrej blbec jak už stroje bývají
+1 # Věra Štimová 2017-09-14 21:48
Historie se děje v cyklech, to znamená, že se opakuje, jenže jak. Německo mělo tu svou árijskou teorii, dvakrát za sebou. Najednou se ale jejich běh časem zastavil a jde nazpět s opačným znaménkem. Nacistická propaganda táty Merklové je hadr proti protinárodní propagandě její a jejích nohsledů. Takovou práci na vybití vlastního národa všemi prostředky, se jen tak nevidí. Sebezničení tohoto národa nyní je otázkou jedné další muslimské generace. Měli by se modlit, když už jejich církev hlásá, co hlásá. My ostatní připravíme svoje Slováky, Ukrajince, Číňany, Vietnamce, Rusy a Romy na boj o Českou republiku. Čechy Čechům, řekl tuším Okamura a vzpoměl si na české vojáky bojující za NATO.
+7 # Pokémon 2017-09-14 23:46
zahranicni.eurozpravy.cz/eu/201246-prijmete-migranty-podle-dohody-nemate-na-vyber-vzkazal-evrope-avramopulos/

Milý zrádče Avramopulosi. My Slované opakovaně prohlašujeme, že v žádném případě "NE". Ať se vám to líbí, či ne, v tomto bodě neprosadíte ten váš zinscenovaný bordel a nejspíš se možná díky tomu EU zeštíhlí o několik zemí a bylo by to velmi zapotřebí ten nikým nevolený spolek gaunerů, alkoholiků a zrádců oslabit, jak jen to půjde.
Mám akorát obavy z těch našich domácích exotů ve vládě, aby drželi s ostatními ve V4 jasnou pozici, aby zbaběle neohnuli hřbet, když jim někdo pohrozí prstem. Na tohle my máme totiž patent.
+1 # r.m. 2017-09-15 22:46
žid Abrahámův syn si plete OSN s Knessetem
+5 # mikesak 2017-09-15 08:55
Velice smutné. Cirkev by měla bránit křesťanství a evropu, místo toho ji zrazuje. Obyčejní lidé se nemají ke komu upnout a budou se radikalizovat.
Obyčejní Evropané tyhle migranty samozřejmě nechtějí, ale elity ano, rozpor mezi názory elit a obyčejných lidí bude narůstat až to přejde v krvavou revoluci. Cirkev tomu mohla zabránit, ale problém jenom zhoršuje.

www.[...]/diskuse/total/116
+3 # Pokémon 2017-09-15 17:29
No a o tom to právě je. Pomocí všech možných institucí, počínaje EU a konče církví je hlavním zájmem rozpoutat celoevropskou občanskou válku, protože muslimové, kteří jsou zvyklí a závislí na násilí, budou v této válce zcela jistě tou vítěznou stranou a to je hlavní cíl globalistů. Nakonec se z toho sami vyvlečou a odpovědnost za tuto největší tragédii světa ponesou rasističtí, nesolidární a xenofobní evropané, pokud to vůbec přežijí. Asi začnu chlastat, abych tím tohle šílenství nějak smysluplně vyřešil.
+2 # r.m. 2017-09-15 22:43
Když „Charita přeci nezná žádných hranic“, tak ji dělejte tam odkud proudí nebo na svých pozemcích a za svoje peníze.
Ale před tím si je pořádně oploťte.
0 # senil 2017-09-24 12:24
Neziskovky nás ničí. Jsou financiovány EU a Sorosem. Jsou plné neomarxistů, kteří chtějí zničit evropskopu civilizaci. A Soros je zloduch číslo jedna., jeho názory jsou šílené.

[...]/.../...

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás