Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaRakouské město zakazuje vepřové ve školkách, aby tak vyhovělo muslimským dětem

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Rakouské město zakazuje vepřové ve školkách, aby tak vyhovělo muslimským dětem

Salzburg zakázal vepřové v městem vedených školkách, což místní činitelé hájí tvrzením, že to vyhovuje potřebám muslimských dětí.

Zákaz nebyl inzerován ani oznámen a už nějakou dobu platil, než si rodiče dětí navštěvujících městské školky všimli, že na školním menu není nikdy vepřové. Činitel Salzburgského úřadu starosty řekl, že zákaz vepřového byl jak zdravý, tak rozumný a „mj. kvůli potřebám muslimských dětí,“ hlásí Kronen Zeitung.

Kancelář vice-starostky ze sociálně demokratické strany (SPÖ) Anja Hagenaue tato obvinění potvrdila s tvrzením, že ač levicová vláda nevydala žádný oficiální příkaz, tak ten zákaz platí zhruba pět let. Paní Hagenaue dodala, že děti mají radši kuřecí a mrkvičku než vepřové.

Salzburg je druhou regionální metropolí Rakouska, co zakazuje ve školních menu vepřové, kdy první byl Bregenz v nejzápadnějším rakouském regionu Voralburg.

Relativně nový televizní kanál financovaný společností energetických drinků Red Bull ServusTV se dotazoval rodičů dětí navštěvujících školky v Salzburgu. Ti kanálu říkali, že odmítají fakt, že vepřové bylo vyloučeno, a tento kanál provedl celonárodní průzkum, který ukázal, že 78 procent Rakušanů si myslí, že vepřové patří do všech školek.

Problém vepřového ve školách, kde je rostoucí populace muslimských studentů, v posledních letech vypukl v mnoha zemích celé Evropy.

Tento problém udělal titulku ve Francii, kde minulý měsíc konzervativní starosta města Chevigny-Saint-Sauveur Michel Rotger argumentoval, že povinné vepřové obědy by prosazovaly sekularismus a uspořily by školní peníze oproti nabídce alternativních menu.

Také německá konzervativní Křesťanskodemokratická unie (CDU) kancléřky Angely Merkel volala po povinných vepřových menu ve školách a vládních jídelnách. Parlamentní vůdce CDU Daniel Günther loni řekl: „Ochrana menšin – včetně té z náboženských důvodů – nesmí znamenat, že většina je zbavena svého svobodného rozhodnutí falešným smyslem pro ohleduplnost.“

Vepřové a další produkty s prasat jako slanina jsou pro muslimy zakázané a používaly se v mnoha protestech proti stavbám mešit nebo jako vnímaná urážka jednotlivých muslimů. V jednom případě ve Švédsku byl jeden muž uvězněn za údajné třepotání kusem slaniny před dvěma zcela zahalenými muslimskými ženami ve vlaku, přičemž na ně pokřikoval různými jmény.

V Británii policie pronásledovala podezřelé, o kterých panuje přesvědčení, že loni vrhali slaninovými sendviči na mešitu v Bristolu a dva další byli uvězněni o několik měsíců později poté, vrhli slaninu dovnitř mešity v Londýně.

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-2 # jan lavicka 2017-07-14 07:21
Zbabělý, nic nekonající dobytek si zaslouží otroctví, uvědomte si to:
img10.rajce.idnes.cz/.../...
Bacha na Maxwella, bude odrazovat od činnosti, nabádat ke zabělosti, nahánět strach a hlavně lhát o tom, že válka a migrace jsou nutné, protože bude boj o vodu, což lživě tento agent chazarů a Chovance zde již uvedl.

ORGANIZOVAT, FINANCOVAT (v tajnosti nejlépe), jinak pochcípete, ZBABĚLCI! Celý život se už budete bát o zdraví svých dětí, což si plně za svou nečinnosti ZASLOUŽÍTE. Tajemství pro vás: jen kecání na internetu nestačí.

A jestli se zas někdo bude ptát, co tedy dělat, tak je jasné, že právě promluvil zbabělý dobytek, aby se vymluvil, proč nic skutečně nedělat - najít, jak pomoci, je tak SNADNÉ.

Jinak doporučuji hlavně přírodu, ať si ji užitjete, naberete klid, než vás ti zvířata zaslouženě vykopnou za svou zbabělost :)

Oranizace a financování se PODAŘILO zde, ale PŘISPÍVEJTE dále!!
wesearchr.com/.../...

To bude Maxwell a jeho multi-účty znechucen, že se něco navzdory jeho snaze zastrašování dle not Chovance a chazarů, podařilo :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # jan lavicka 2017-07-14 09:44
"Česko je ideální kolonie. Spokojená, nereptající. Nastudujte si principy kapitalismu a pochopíte, co se tu děje, radí krajský šéfhospodář od hranic"
parlamentnilisty.cz/.../...

"If we do nothing, they will win, and that is why we need to stand up and fight for what we believe while we still can"
www.infowars.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Piovarči 2017-07-14 12:05
Preto režim uprednostňuje kultúru supermarketov a spotreby vedia že to na ovce platí, hry a chlieb, ovce sú spokojné čučia pred obrazovkami a monitormi a zabávajú sa
Výborné správy zo Sýrie - proamerické sily dostávajú na frak.

Podľa mediálneho krídla Hizballáhu v Sýrii sa sýrskej arabskej armáde (SAA) a jej spojencom podarilo presunúť vo štvrtok 21 km od svojich pozícií vo francúzskom postu v oblasti Zulf v severnej krajine Suwajdy. SAA dosiahla Jireen a zachytila ​​viac ako 200 km štvorcových.
Okrem toho SAA dokázala zabaviť Khubrat Rakbu, Abu Khashbu a Tal Makhrouta južne a juhovýchodne od hory Sis, ktorá sa nachádza v juhozápadnej púšti. Počas operácie SAA údajne zabila a zranila veľké množstvo bojovníkov Sýrskej slobodnej armády (FSA).
Z jeho strany Assoud al-Sharkia oznámil, že veliteľ známy ako Abu Saddám je v nemocnici v Jordánsku po tom, čo bol zranený počas bojov s SAA a odmietal povesti o jeho odvrátení.

No konečne Sýrska armáda zahájila operáciu a postupuje pozdĺž kurdskej línie smerom k Raqqua a Deir Ezzor no huráááá
Kráľovské sily spojene so Sýrskou arabskou armádou (SAA) začali postupovať v južnej krajine Raqqa. Podľa pro-vládnych zdrojov, domorodé sily zachytili dediny Shuweyhan a Bir Al Dahel v oblasti.
Vo štvrtok sa ďalšie zosilnenia, vrátane 2500 bojovníkov, pripojili k 4000 ďalším členom kmeňov Raqqa, ktorí v súčasnosti bojujú spolu s SAD v provincii.
Ak to bude potvrdené, SAA sa podarilo vytvoriť veľkú silu od synov Raqqa, ktorý v súčasnosti pracuje na oslobodení južnej časti provincie od ISIS.
Prítomnosť tejto sily môže zabrániť USA v aktívnych krokoch voči SAA. USA tvrdia, že šiitské milície sú tie, ktoré sa v tejto oblasti rozvíjajú. Prítomnosť tejto veľkej sily z kmeňov Raqqa môže tiež donútiť americkú koalíciu a Sýrske demokratické sily (SDF), aby sa vzdal niektorých svojich rozhodnutí týkajúcich sa budúcnosti provincie.
Na východe vidieka Hama SAA a Liwa al-Quds zachytili Um Twayneh, al-Hardanah, al-Qatshiyah a Khirbet Zainab Hills južne od cesty Ithriyah.

Vládne sily dosiahli v južnej púšti pozoruhodné zisky, opätovne získali Abu Khashbah, al Ghudaht, na Tayyáru a Ard Umm ar Rumum a nasadili bližšie k úplnému obkľučovaniu oblasti formálne ovládanej militantmi podporovanými USA.
Po vyčistení tohto vrecka sýrske velenie usiluje skrátiť prednú líniu v južnej Sýrii, aby sa uvoľnili ďalšie sily pre operácie proti ISIS.
translate.google.sk/.../...
Front sa pekne hýbe v prospech vládnych síl. A čo je podstatné k vládnym silám sa pridávajú kmene v provincii Raqqa. Je to veľká sila 6000 bojovníkov správne ich nasadili ku Kurdským líniám. Ten postup tam preto môže byť veľmi rýchli.
Správna taktika aj dolu v južnej púšti kde zároveň zmenšujú územia FSA s oddôvodnením aby mohli uvolniť sily proti ISIL. Výborný ťah. Umožňuje im to aj prímerie okolo Golanských výšin.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-07-14 21:53
Díky za novinky. Přidám taky pár zajímavostí:
Syrská opozice se chce pustit do války s Kurdy!
.../syrska-opozice-se-chce-pus tit-do-valky-s-kurdy
To by bylo doela zajímavé! Spojenci uSSáků proti sobě!

Al-Hadath: USA vyvážejí na vrtulnících pohlaváry a členy DAEŠ z Rakky a Homsu
novarepublika.cz/.../...
Tak tohle není až tak nic překvapivého a nového, že?

A takový malý bonus:
Poslední pohled – do hlavně kanonu 2A42. Pak už jen ticho (VIDEO)
novarepublika.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # John Maxwell 2017-07-14 10:48
Jen tak vesele dál ORGANIZOVAT, FINANCOVAT (v tajnosti nejlépe) a tři krák běda našim politikům jak je začnou přijimat ta hrůza jakou vyvolá v parlamentu, že se svorně semknou a vykročí jako jeden muž proti EU a migraci .... hezké tahaní peněz z naivních lidí, že jedna loď spasí svět to si se zas vyznamenal...
Proč tam neni nějaká česká organizace ?Když tak brojíš ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # jan lavicka 2017-07-14 11:00
Ticho, zbabělče, zůstaň svou duší na pískovišti, tam tě možná obdivují, jak mluvíš o tom, jak by bábovička měla vypadat :) Ty chytřejší děti z mateřský jdou rovnou bábovičku tvořit a pak se ti budou smát :)

Budeš zde zase lhát o tom, jak budou válku kvůli nedostatku vody (pěkný nesmysl), tím nepřímo podporovat migraci a války, chazare? :)

Máš skvělý noty od chazarů a Chovance, jak ničit každou snahu svým "názorem". Ty radějí kecání na netu a zůstat sockou bez reálného přínosu světu, že? Hlavně že sobě i nám můžeš zdůvodnit, proč je lepší nic nedělat :) Jsi prostě ubohá, zbabělá a zbytečná bytost, je mi tě líto.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # John Maxwell 2017-07-14 11:17
Já na rozdíl od tebe nemám potřebu ani lhát ani tahat peníze z lidí ...
A voda ?
Kdopak v Čechách vlastní vodu, že by stát ? maximálně trubky trubko
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # jan lavicka 2017-07-14 11:43
LŽEŠ, kde chci po někom peníze, lháři? Tak nelži, že nelžeš, už zase, lháři :) Jinak stát od tebe tahat peníze může? Tedy jestli vůbec vyděláváš a nejsi na podpoře :)
Chazarský pes a socka Maxwell zřejmě nikdy neslyšel o studních :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # John Maxwell 2017-07-14 11:54
Hehe ty studnice hlouposti , to bys rád věděl co dělám ....nasrat
Jo jo já hlupák zapomněl na studny ,to budou fronty s bandaskama na vodu a když dojde v jedny poběží lidi k jiný, že mě to hned nenapadlo co na tom, že ji má někdo na zahradě/u baráku my chcem taky viď ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # jan lavicka 2017-07-14 12:05
nechci vědět, socko, zaze lžeš? Už toho lhaní nech :)
jdi podporovat chazary a SS války a migraci svými lžemi o nedostatku vody jinam :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # John Maxwell 2017-07-14 12:17
Nic víc ? teda slabota za to tě od-Chovanec nepochválí ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # jan lavicka 2017-07-14 13:15
Tvůj pán ti přikázal šířit zbabělost i jeho jménem v opačném smyslu? Skvělá taktika, takovou používají faišsti, když ostatní označují fašisty, chazarský pse :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-07-14 12:43
Lavička ukludni sa Maxwel to nemyslí zle, aj pri podpore rôznych inštitúcií treba byť opatrný.
Tá loď je dobrá investícia ak začne skutočne zbierať utečencov na mori a vracať ich do Líbye. Ak to začne fungovať pridajú sa iste ďalšie lode a organizácie. Treba vyzvať aj Grenpeace aby sa do tejto operácie zapojila svojou loďou. Bude tým brániť chaosu aj znečisteniu prostredia vytváraním geet v Európskych mestách a tiež bude brániť zločinnosti z takejto migrácie plynúcej. Oslov grimpísakov v svojom okolí. Môže to urobiť každí z nás tlačiť na nich a sľúbiť im podporu ak tak urobia.

Toto sú ich akcie:

Myslím si že napriek všetkému sú predsa len na našej strane

Pôsobia proti všetkým tým svinstvám čo nás ničia

Majú svoju loď mohli by prispieť
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # jan lavicka 2017-07-14 12:46
opatrný ano, to nepopírám, ale Maxwell to myslí naprosto zle, on prohlašuje, že se mají všichni bát cokoliv dělat, tak otevři oči a uvidíš, na jaké straně on pracuje :)

kdyby přinejmenším každý dělal to, co já, tak si zlo ani neškrtne, protože by samo sebe zahltilo svými pravidly, každá dobrá věc by měla dostatek peněz na obranu proti zlu, což chazarští agenti a psi typu Maxwell/Dědouch (možná jeden login, vždy přicházejí společně) dobře vědí, proto lidi zastrašují, aby se báli zodpovědnosti, otevři oči :)

Greenpeace je už dávno zkompromitovaná , jen pro lidi, aby si mysleli, že skutečně něco dělají, ekoteroristi, i když ty obrázky jsou moje gusto ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # John Maxwell 2017-07-14 12:58
Nechci vam kazit radost, ale uvažujte ,zaplatí pašerákum za převoz a pak se dobrovolně nechaj odvézt zpět ? nebo je donutí nastoupit? když zpět nechtějí .... mě to přijde divné....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # jan lavicka 2017-07-14 13:16
ne, jen neumíš uvažovat a gramatikou taky nevládneš :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # John Maxwell 2017-07-14 13:24
Aha :))) tak to jů ,no hlavně, že uvažuješ ty
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # jan lavicka 2017-07-17 06:37
Někdo musí narozdíl od zbbělýho dobytka a chazarských psů, co jen zastrašuje lidi jako ty :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Dědouch11 2017-07-14 13:32
Johne, že tě to ještě baví.
Víme, že ta sarančata nerozbíjejí prasátka, aby si koupili ajfoun a zaplatili pašerákům. (pokud člověk netahá, těžko něco naspoří)
V tom objemu, množství sarančat, co byla dosud "přepašována", jde o obrovskou investici, kterou nikdo jen tak, neodepíše...
Ta parta nadšenců, si bude chvilku hrát, možná i pár kousků vrátí, ale nechápu, jak chce ty kanoisty přimět k návratu. Přesně, jak píšeš. Přece se nevzdají domu, auta, dávek a žen, které tady na ně natěšeně čekají, aby nahradili líné a neplodné bělochy...
A kdyby se těm naivům povedlo do té emigrace významěji zasáhnout, prostě najedou na zatoulanou minu, nebo je postihne jiná "nehoda".
Ti dva exoti si evidentně mají o čem vykládat, tak jim to nenarušuj. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-07-14 16:31
V tom je logika Dedouchu že v tom idú veľké prachy a že sa kľudne môže stať že tá loď nabehne na mínu. To by však len v plnej nahote ukázalo, ako tá fašistická klika pracuje. Čo navrhuješ ako tomu zamedziť aby neprúdili migranti do Čiech a na Slovensko. U nás už ich je 7000. A vidieť to keď ideš napríklad ku vode na jazero. Tak tých barevných tam začína pribúdať a to sme na hornom Považí. A denne ich vidím postávať po železničných staniciach.
Lavička ty si to predstavuješ moc jednoducho. Dualita sveta je nevyhnutná. Samozrejme zlo je nutné eliminovať na najnižšiu možnú mieru to je úloha duchovnej evolúcie predovšetkým v nás samých
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Dědouch11 2017-07-14 16:54
"Čo navrhuješ ako tomu zamedziť aby neprúdili migranti do Čiech a na Slovensko."

To řešení je stejné, jako uvedl Miloš, když byla řeč o tom, jak se zbavit ozubeného žaluda. Jsou dvě možnosti...
Budou li lidi slepí a hluší na podzim, zbývá ta druhá. Každopádně současné vládnoucí strany, musí jít od válu, jinak jsme v bruseli = fprdeli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # jan lavicka 2017-07-17 06:36
Bože, ty jsi fakt hloupý :)
Jak může ještě někdo věřit, že volby stačí k vyřešní situace :-D Vám je snad 5 let...

Lidi to musí vzít do vlastních rukou, ORGANIZOVAT, FINANCOVAT, jinak se nic nezmění, jenže zbabělých dobytků jako ty je plný internet, jen hloupí studentíci, co si myslí, že jejich žvatlání na netu něco změní a ještě odrazují jiné, aby byli stejně zbabělým dobytkem jako oni zastrašováním :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # jan lavicka 2017-07-17 06:34
Co si představují moc jednoduše? Že je třeba něco dělat je pro tebe "jednoduché"? Bože, tebe už taky vypláchli mozek? Už taky jen kecáš obecný blbosti bez detailního proti-návrhu?

Musím říci, že ty to nevidíš moc jednoduše, ale ty to vidíš jak děcko z mateřský, který jen kecá a nenavrhuje ŽÁDNÉ řešení ;)

Zlo eliminuješ pouze tím, že budeš něco skutečně dělat, jinak svět vidíš tak jednoduše jako mikrob, teby jsi jen úplně zbytečná existence ;)

Otevřete oči, podřadné bytosti, oni dostávají kreditní karty na iPhony, na pašeráky a každý týden si vybírají 500 E.

Vidíte to s Maxwelem, dědouchem moc jednoduše, jste slepí a ještě ZBABĚLÍ, nemáte žádný přínos pro společnost, když nic skutečně neděláte, jen žvatláte na netu a svými mulit-účty si hrajete s negativy, přesně, co chazaři s Chovancem chtějí, dobře hrajete jejich noty, i když možná někdo si to ani neuvědoume, jak je tak hloupý :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # John Maxwell 2017-07-14 18:51
Tak tak , zkracoval jsem si čekání na vlak :))) jel jsem navštívit kamaráda po chemce ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Dědouch11 2017-07-14 11:15
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # pesimista 2017-07-14 07:45
jezis me se to nechce cist xD to tam nemaji vyber treba ze 3 jidel omg? jinak ja zazil muslimy kteri i jedli normalne veprove ;) (jeden si vzal ceskou zenu a ja se ji ptal jak to dela s veprovym kdyz vari...jestli mu dela extra jine maso treba?... :D a ona prej cituju xD "on se nepta co to je a chutna mu to" xD (ja se smal jak jelito :D) typek taky umel za cca 6mesicu cesky :] ...v pohode mirumilovnej jedinec....a pracoval v obchode s elektronikou... bylo opravdu super se s nim v cizim state domlouvat cesky o elektronice ;)

to je zas nejaka provokace...hol t maji zatocit s politikama...je to omezovani svobody ne?

(kazdopadne kdyz pominu vsechno....tak veprove neni zdrave maso..obsahuje v sobe mnoho tuku tzn. i cholesterol ktery logicky neni moc vhodny pro deti ! (nwm nejsem expert) (neni to hl. diky tomu? to rozhodnuti?! ;) )...tzn. v konecnem dusledku to bude mit pozitivni vliv na deti ;o) (a co je dulezitejsi nez deti?!)....maji jim davat hovezi a kureci atd ...kruti ... ryby...mnohem lepsi zdravejsi...) < to je nezaujaty objektivni nazor

"Vepřové a další produkty s prasat jako slanina jsou pro muslimy zakázané"
z prasat* a to jsem dyslektik :D (cert vi z ceho je tohle info ) jako vim ze clovek neni neomylnej ale v clanku?! opravdu? (tam se asi vlnovka neukaze co? a to je to co vetsina dnes vyuziva a neuvazuje ani u toho a pak se vozi po jinych :D )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-07-14 07:52
To nejsou problémy s Muslimy, což se západní psychopaté snaží propagovat, aby mohli také pomoci psychicky nemocných Hate Free terorizovat vlády, zde jde o to, že chtějí do Evropy co nejvíce dostat a podporovat nevzdělaný zvířata, která se snadno ovládají k chaosu, tím POLICEJNÍMU státu = fašismu pod kontrolou uSSa/Izraele (Rockefellerové , Rothschildové) za účelem získání totální moci nad planetou = jsou holt psychicky narušení, podřadní lidé (stejně jako zbabělí nicnedělači či to nevzdělané stádo).

Podpora nevzdělaných a nepracujících zvířat vždy vede k snížení celkového vzdělání jakéhokoliv národa = tupé stádo je tak snadné vést k fašismu, aby nemohli ze své tuposti už nic změnit:

"Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali."
e-republika.cz/.../

Uvědomte si, že Sobotkovi a Babišovi se decimace českého školství náramě povedla, spadli jsme o spoustu míst při mezinárodním srovnání = to je to, co na vás chystají = udělat ze zbabělců navíc ještě nevzdělaný dobytek, to bude pro Babiše penízků, když nikdo nic proti neudělá, protože je tupý jak poleno :)

ORGANIZOVAT, FINANCOVAT (i tajně), jinak pochcípete. Já ne, já jsem připraven, můžu se zfleku odstěhovat do Maďarska/Ruska, zde zůstane jen podřadná spodina plná zbabělců. Život je až příliš krásný na to, spoléhat se na zbabělý a nicnedělající dobytek :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # pesimista 2017-07-14 08:16
pak je ale nepritel jasny...ne pristehovalci.. .(ti jsou nevinni ) ale mocipani....

a treba s tim "tupym stadem" nakonec provedeme defenestraci :D [vsechny bych proste tak nepodcenoval]

nyni stejne nejsme evidente schopni niceho...lide jsou spokojeni...(nw m no tech moznosti je vic...ja jsem otevren vsemu...a me na sobe taky nezalezi...nikd e zdrhat ale nebudu ) ja jsem pripraven umrit a budu umirat s usmevem na tvari at uz to dopadne jakkoliv (ja si uzil v zivote sve )

jen bych rad aby se lidi vzpamatovali a prestali jsme bojovat a prevratili to konecne krapet na rozumnou cestu...(chtel bych zalozit rodinu ale ne v tomhle nejistem ulhanem humusu)


jinak mam znamou ktera ma dite ktere chodi nyni do 2he tridy a ta mi rika, ze to co nas ucili ve 4te tride (po komousich ) ji uci ve druhe ...tak nevim no ale taky vim, ze za komousu to bylo lepsi...ale mohlo to byt dle me jeste lepsi (ten rezim taky potreboval jiste jedince tupe) svet je proste [...] ... rad bych to zmenil(ci nekoho podporil kdo to zmeni)...nwm jak ^^ je to o lidech a ti jak uz jsem rikal jsou relativne spokojeni v klidu (protoze cumi jen na sebe)

jim nedochazi ze za to muzou zaplatit jednou jejich potomci...to ze je rodina bohata totiz nemusi trvat vecne....ci ostatni decka to dite zkazi jakoby (vse souvisi se vsim) nevyplati se koukat a kopat jen za sebe )pokud nejsme cisti egojisti co koukaji jen na sebe...tem se to jiste vyplati...nebo si to snad jen mysli DOUFAM)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-07-14 08:30
No to jsi zjistil brzo :)

Ale defenestraci neprovedete, protože se policejní stát blíží, odebrání zbraní taky, takže pak vás už jen snadno postřílí, protože si VŠE NECHÁVATE SEBRAT NYNÍ. To byste museli začít pracovat, ORGANIZOVAT, FINANCOVAT už nyní, jinak při defenestraci všichni pochcípají, krom politiků.

Navíc se politici chystají zrušit důchody, ale až v době, když už nebudete mít na obranu nic, už bude pozdě:
lajkit.cz/.../...
Ale to já budu už dávno za 9 horami a 9 řekami (doufám), se zbabělci se prostě žít v klidu nedá :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # pesimista 2017-07-14 09:51
a co ches delat bez planu?(nikdo nema zadny plan a kdyz uz tak mysli na sebe jen, tak jako ted politici) a kdyz myslis na vsechny, tak jsou proti tobe vsichni....viz "ukaz vlkovi nebe, on vyceni zuby na tebe" chces bez planu utocit a zhebnout pro dalsi paskvyl ktery nic nezmeni? (navic se zbabele zachovas ale to uz je jina...) v rusku na tebe urcite budou cekat s otevrenou naruci :D (rusku neverim...nakon ec se tam zmeni vlada ci nejak putina svrhnou a uvidis to toco treba ...[nikdy nerikej niky])
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-07-14 10:50
Jak bez plánu? Já už dávno plán nastínil, přestavil destíkám lidí, uznali, že jen toto je cesta (naprosto demokratická, nikdo nemá právo na víc než jeden hlas) a oni to vzdali, protože by museli něco sem tam jedno za týden dělat. Neměli proti tomu nic co vytknout. Vzdali to samozřejmě ze zbabělosti, strachu, přesně takový strach, co tu šíří Maxwell. Lidi jsou prostě podřadný dobytek, mám plno důkazů :)
Ten plán samozřejmě nemohu vyzrazovat všude na netu, nejblíže tomu je Okamura, volte jeho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # pesimista 2017-07-14 12:40
nechapu proc by jsi ho nemohl vyzrazovat na netu (to pak tomu planu moc na duveryhodnosti nepridava) a zni to sobecky....kazd opadne verim...ja kdysi jen nastinoval lidem logicky plan a setkal jsem se s necim podobnym ;/ a pritom verim, ze to nebylo nic noveho ci nespravedliveho (naopak) ...

jinak by me zajimalo proc ho skryvas? bojis se nazoru ostatnich? (ser na ne ...myslim na jejich hodnoceni potazmo hodnoty) (holt to je ta drava doba kde si lide berou i supr napady do hrobu ktere by mohli lidstvu prospet...) smutne (pokud to je dobry plan teda) ...ale naznacujes demokracie a jak jsi sam zjistil lidi jsou .........(nic pekneho) tzn by to asi moc dobre nedopadlo a kazdy mysli na sebe tzn vetsina se stejnym zajmem by prevalcovala druhe a s dnesnimi hodnoty by to bestak "stalo za to"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-07-14 12:51
správný plán musí vydržet co nejdéle v tajnosti, jinak ho lidé typu Maxwell hned "zkomrpomitují" a nasadí krtky ;)

Naivita do plánu nepatří

Tvá logika je dětsky úsměvná :) Takže protože jsem to řekl už desítkám lidí, tak se bojím názoru? :) Si trochu mícháš dvě různá slova "zveřejnění" a "diskuse" do jednoho významu :)

nevyzvídej, jinak budeš asi jak agent Maxwell, provokuješ, abych tu vše prozradil, nejsem malé dítě jako Maxwell :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # pesimista 2017-07-14 16:15
jak myslis...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Piovarči 2017-07-14 12:50
Lavička ľudia to nevzdávajú. Napokon uvidíme v nasledujúcich Českých volbách
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-07-14 13:17
Ale vzdávají, jako v Rakousku, Německu, Holandsku, Francii atd., lidi jsou zbabělá hovada typu Maxwell, kterým už ani vlastně nevadí, že se volby falšujou :(

Přidejte se podpořit demokracii a férové volby zde:
parlamentnilisty.cz/.../...

chazarský a Chovancův pejsek Maxwell/Dědouch to samozřejmě opět odsoudí, protože vše je zbytečné, všichni se bojte cokoliv udělat :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # KMnO4 2017-07-14 08:10
Zajímavé bude, až začnou chlapi muslimští navštěvovat naše hospodské a restaurační zařízení a bude je urážet konzumace alkoholických nápojů. Po nezdravém vepřovém se tak možná časem zbavíme i té metly lidstva .... :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # LubinenKremlBot 2017-07-14 10:50
V přítomnosti pesimisty a slimákú bude zakázána konzumace alkoholických nápojů a vepřového.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Dědouch11 2017-07-14 11:45
Já doufám, manganistane, že kluci muslimští, když si budou v hospodě vyskakovat, dostanou od štamgastů nakládačku a budou vyexpedováni.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # John Powder 2017-07-14 09:12
Myslel jsem, že už jen největší zabedněnci neví, že na vepřovém není nic nezdravého. Tuk k životu nutně potřebujeme, a cholesterol v jídle nemá žádný přímý vliv na hladinu cholesterolu v krvi. Obžerství samozřejmě nepočítám...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-07-14 09:39
omyl, vše živočišné = zakyselení organismu (krev ne, to si reguluje tělo samo) = rakovina (snížení imunity):
www.celostnimedicina.cz/.../

Pesticidy v potravinách, očkování, chemoterapie a cukry tě pak dodělají = ideální klient farmacie, plán splněn.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Adolf Hitler 2017-07-14 08:20
A už je to tady !!!!,Evropa bude muset emigranty vysílat na mise do Afriky,ale pracovní,...bud ou tam chovat kozy,aby je Evropa uživila.....dal ší mise budou na severní točnu,tam zase budou chytat tučňáky a bílé medvědy......př eděláme muselmana na eskymáka......e bilové.....jen čekám až se tím začnou zabývat naši vědečtí mičurini,situac e je aktuelní a takové myšlenky a rady k nezaplacení.... ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Jaris 2017-07-14 08:54
Rakusaci jsou na takovyhle omezujici zakaz dost hloupi. Ma to i dobrou stranku. Bude mene porazenych prasatek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # zvedаvec4 2017-07-14 09:14
Rakusaci byli vzdy cvoci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-23 # karel9 2017-07-14 10:12
Vepřové maso nemají lidé jíst vůbec. Já jsem za tokový zákaz docela rád. Sám ho nejím a ani svým dětem ho nedáváme. Nejíst vepřové maso je zakázané přímo od Boha, tak nechápu, kdo si myslí, že je chytřejší. Zákaz je učiněný pro naše dobro, abychom dobře a dlouho žily. Jelikož zákaz pochází z "úst" Božích, zapsané je od Mojžíše, je tedy společný jak pro všechny křesťany, židy i muslimy. Dokonce i pro pohany, což jsou všichni ostatní, jen ti žijí ve vzpouře proti Bohu a myslí si, že jsou stejně chytří jako Bůh a můžou si vše dělat po svém. Tímto chci říci, že celá panika ohlendě vepřového, je postavená na hlavu. Spíše by se mělo vykládat Boží slovo a vést lidi k pokání, nežli chytračit po svém.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # ondras36 2017-07-14 10:19
Tady někdo dlouho nezažil hlad, když argumentuje zákazy určitého jídla z "úst" Božích. Každý by měl jíst co mu vyhovuje a 1 zákon "nedělej druhému to, co nechceš aby dělal tobě" by bohatě stačil
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-07-14 12:56
No tak to bravčové naozaj nie je najzdravšie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Dědouch11 2017-07-14 10:36 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-07-14 10:53
Celý živočišní průmysl a pesticidy ti zajistí, že nejíst vepřový ti ničemu nepomůže, jsi ukázka naprosté vypláchnuté loutky svého náboženství, upřímnou soustrast s tvou omezeností.

Btw, jaké slovo boží? Toho ochránce pedofilů a antikrista papeže?

Zde máš skutečné slovo "boží", co to je skutečná cesta, která s vepřovým nemá nic společného, jen další "pravidlo", jak dělat z lidí jako ty blbce:
www.ragauian.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # karel9 2017-07-14 11:05
Všímám si, že používáte slovo Boží trochu jinak nežli já. Možná si uvědomujete, že mezi velkým B a malým b v uvozovkách je stejný rozdíl jako mezi pravdou a lží.
Také bych chtěl doporučit, začít se věnovat tématu, jaký je rozdíl mezi křesťanstvím a katolictvím či papežstvím. Myslím, že nanazíte ta parelelu bezi B-b. Tedy v případě, že jste Jan Lavička, jikoliv jan lavicka. Ale v každém případě Vaše rozhorlení proti Slovu Božímu chápu. Má to tak hodně svedených lidí.
Přeji hezký den.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # jan lavicka 2017-07-14 11:44
Jestli děláš rozdíl mez B a b a jen to jediný tvůj argument, pak jsi opravdu jen tupec, otrok satana papeže, promiň :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Ondra 2017-07-14 12:46
kamarade.. neni radno brat si jmeno bozi takhle moc do huby.. doporucuju ti prostudovat si babylonske spisy a jak vzniklo to tvoje papezstvi a kdo je ten tvuj buh vlastne zac.. budes prekvapen jak silene se mylis ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # LubinenKremlBot 2017-07-14 11:12
Zákaz pro Vaše dobro , tak tady si mě Karle fakt dostal, pro tvoje dobro a dobro tvých dětí doporučují naštudovat korán a dobro v podání Islámu a Vatikánu bude ,,dokonalé'' .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Quercus 2017-07-14 21:47
Kdo vlastně myslíš že jsi, když se tu snažíš lidem zakazovat co mají jíst a čemu mají věřit?
Jestli mi ten tvůj pánbíček chce upírat uzenou krkovici, tlačenku nebo bůček, tak jsem jenom rád, že jsem si s vírou už dávno vytřel řiť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # LubinenKremlBot 2017-07-14 10:47
Salcburg ist schweine Stadt.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Ignác 2017-07-14 12:58
A tuto zemi plánují/plánova li přidružit k V4! Takového trojského koně!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Pokémon 2017-07-14 13:55
Salzburgskému starostovi a jeho "korektní" idiotské sestavě radnice doporučuji, aby nemuslimským dětem pro jistotu vůbec žádné jídlo ve školkách neposkytovali, aby náhodou nepozřeli něco z čeho by muslimský parchant dostal záchvat z rouhačství. Ty svině na radnicích všude tam, kde otevřeně stojí proti vlastním lidem a jejich přirozeným hodnotám se musí do jednoho postavit před soud za vlastizradu nejvyššího stupně a pokud se tak nestane, vezme brzy zrazený a opuštěný občan spravedlnost do svých rukou a to pak bude jiná jízda. Už, aby to bylo, moc času už nezbývá, strašně rychle se ti Alláhovi psi rozmnožují.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Torma 2017-07-14 15:17 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás