Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaKonec pohádek: Chemtrails už nejsou žádná „konspirační teorie“

Sociální sítě

Reklama

Konec pohádek: Chemtrails už nejsou žádná „konspirační teorie“

Když jsem byl malé dítě, obvykle jsem se divil, co jsou to ta čárovitá oblaka na obloze zač. Proč se některé z nich hned rozplynou, zatímco jiné se na obloze drží celý den?

Wikipedia specifikuje contrails, jako „kondenzační stopy čili stopy par, které jsou v podobě oblak ve tvaru čar, které občas způsobují výfuky z leteckých motorů… sestávající převážně z vody, kdy ta oblaka jsou formovaná z ledových krystalů.“

Tyto výpar zjevně obsahují i určité nečistoty vznášející se ve vzduchu, v důsledku čehož některé ty stopy zůstávají jako daleko trvanlivější, avšak to nestačí k výstižnému popisu občas se vyskytujících kouřových sloupců jak z dvojice vulkánů chrlených i a nízkoletícími letouny.

Jak uvádí Wikipedie: „Chemtrails jsou podle neprokázaných chemických konspiračních teorií stopy s dlouhou trvanlivostí, které na obloze zanechávají vysoko létající letadla, sestávající i z chemických a biologických působků záměrně rozprašovaných za nekalými účely… ač se jejich zastánci pokoušeli dokázat, že to údajné sprejování chemikáliemi probíhá, tak jejich analýzy byly buď vyvráceny, nebo založeny na mylných předpokladech.“

Takže by snad nebyl vůbec žádný důkaz, že letadla záměrně rozprašovala chemikálie kromě toho, když přirozeně práškují pole?

Pokud se tomu věnujete trochu do hloubky, zjistíte, že existují třeba i určité typy úpravy počasí známé jako ‚očkování mraků‘.

Wikipedie očkování mraků specifikuje: „Očkování mraků je formou modifikace počasí, je to pokus změnit množství nebo typ srážek, které z mraků padají, rozprašováním látek do vzduchu, které pak v těchto mracích slouží jako kondenzační nebo ledová jádra, která mění mikrofyzikální procesy v mracích.“ Rovněž to lze nazývat i jako ‚geo-inženýring‘.

V tom ‚očkování‘ se popisuje, jak se formují mraky a nakonec třeba i bouře. Částice rozptýlené ve vzduchu i z obyčejného prachu vyneseného větrem mají přirozený elektrický náboj, který ve vodních parách podněcuje utváření vodních kapének. To s sebou následně táhne i další částice, aby i ty vytvořily kondenzační kapénky, čili dohromady mraky. Je to prostě snadná elektrostatika.

Chemikálie a kovy používané pro syntetické očkování jsou na bázi jodidu stříbrného, jodidu draselného, oxidu hlinitého, barya, stroncia, síry, oxidu uhličitého ve formě suchého ledu, kapalných polymerů a nejspíš i chemikálií, o nichž jsme ještě neslyšeli, které by bezpochyby mohly mít vliv i na naše fyzické zdraví stejně jako na naše emoce. A to ani nemluvě o důsledcích pro všechny další rostliny a živočichy. Když si sami uděláte malý výzkum o každé z těchto chemikálií, tak vás to bezpochyby ohromí.

Je tu nečinnost přehlížející očkování mraků spolu s vyvoláváním třeba sucha ze strany našich vlád. To je nezodpovědné a je v tom spousta důvodů, proč neinformovat veřejnost. Je to mezi nejvíce zpochybňovanými tématy, kterých se rychle chytají ti lidé, kteří to považují za čistě nemožné. Kdo by to přeci dělal?

Opravdu mě fascinuje, kolik lidí reaguje na toto téma defenzivně. Jak bychom mohli vznášet otázky nad trvalý pokryv oblohy způsobujícími drogami rozprašovanými z letadel; prostě se od nás očekává, že to akceptujeme. Nejlegračnější na tom je, že ve Wikipedii mají ve skutečnosti stránku věnovanou odhalování teorie chemtrails, ale zrovna tak tam mají celé téma ironicky předvádějící, jak jsou chemtrails uvolňovány do prostředí k úpravě počasí (přes deprogramyourselfe.org). Chemtrail jsou velice reálným fenoménem a určitě by se neměly zavrhnout jako pouhá ‚konspirační teorie‘.

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+36 # Radek faser 2017-06-15 20:52
Co bude teď ? Stejně všichni budou sedět doma a nic nebudou dělat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # petr nope 2017-06-15 21:16
Radku,můžeme třeba rozlívat ocet po rozpálené vozovce.Prý to čistí vzduch.A jestli opravdu ano,a budeme ho rozlívat,tak nám ho z Bruselu trvale zakážou,a nedáme si ho už ani na tu tlačenku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # r.m. 2017-06-15 21:34
Vylučování kovů z těla podporuje kyselina křemičitá, vyskytuje se hodně v přesličce. Prodává se i křemičitanový gel Enterosgel. Jí se to.
Rozstřikovat kolem sebe ocet je ďábelský nápad vpašovaný mezi lidi těmi, kteří programy na obloze zakrývají mediálním hlukem.
Proč ďábelský? Jsou-li v chemtrails skutečně barnaté soli a pod. musí časem chemky aktivistu zabít. V kyselém prostředí vznikají toxičtější druhy barnatých sloučenin.
Na začátku bylo jedno divné holandské video jak někdo zalívá bílý prášek vinným octem. Prášek šumí a k tomu se divák dozví, že právě Winnegar neutralizuje chemtrails.
Winegar je vinný ocet, naši bojovníci sáhli pro klasické levné verzi. Inu východ ))).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # Pavel Blaheta 2017-06-15 23:28
r.m. mám pocit, že se mýlíš. Ocet pomáhá neutralizovat chemtrails. Octovače výsledek nezabije neboť nedochází k neutralizaci rozprašovaných látek chemickou cestou, nýbrž, ale, protože, především (ach ta čeština je krásná) tedy pokračuji - nýbrž dochází ke změně elektrického náboje těch rozprašovaných částic. Ocet má opačný náboj než ty rozprašované hnusy a jediná molekula octa, která se dostane do kontaktu s molekulou těch výparů z letadel učiní to, že spustí takovou malou řetězovou reakci. A zkus to někdy až bude zase nad tebou moře překrývajících se čar a budou se tam držet a pomalu roztahovat po obloze jako bílá mlha či záclona, vynést na zahradu varnou konvici - naplň ji zčásti (jen cca pár centimetrů) a zapni do elektřiny - ocet začne vařit a bude se velmi rychle odpařovat a jeho páry budou stoupat k mrakům. Mám vypozorováno, že to trvá cca 2 až 3 hodiny než se octové výpary dostanou až k oněm chemtrailsovým sračkám, ale pak působí divotvorně. Dokáží vytvořit doslova komín o průměru cca 15 - 20 km kde ty čáry na obloze se prostě a jednoduše rozpustí. A nejzajímavější je, že když nad tou"dírou" v zaprášené obloze proletí další podobné letadlo zanechávající za sebou trvalou stopu, že když přiletí na okraj toho "komínu" tak čáry prostě zmizí a objeví se zase až když letoun vyletí z toho "komínu" ven.
A nejlepší na tom je, že tato činnost (intenzívní octování) dokáže změnit i dešťové srážky z hrozících přívalových na normální déšť. Takže prosím nepleť si chemické působení s fyzikálním - je to fakt rozdíl a opravdu velký. Pokud budeš zkoušet tu varnou konvici tak nejraději nějakou levnou starší výroby u kterých šlo otevřít víko a ono drželo ve vzpřímené poloze neb jinak hrozí, že se ten ocet vyvalí ven jako šuměnka ze sklenice. Na dosažení nějakého viditelného efektu je zapotřebí takto poslat do nebe dva až tři litry octa (stačí ten nejlevnější ocet ze supermarketu). A dávej pozor ať se neopaříš či moc nenadýcháš těch výparů - jsou docela agresivní k plicím. Přeji mnoho zdarů a úspěšných pokusů. Mohu říci, že v oblasti octování jsem vědec, neb jsem činil tyto pokusy a docházelo při nich k žádané reakci. Malý dovětek - jde tak rozpustit i počínající oblačnost je-li způsobena chemtrails, leč na normální přirozenou oblačnost octování samozřejmě nemá vliv.- A je třeba nenechat se naprášit od sousedů, protože je to pár let byl i naším Parlamentem přijat zákon, že vypouštět do nebe jakékoliv chemické přípravky se zakazuje. Což paradoxně nevadí letadlům, ale vás by mohli na jeho základě postihovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # jan lavicka 2017-06-16 07:37
Sakra, jestli je tohle pravda, tak by se měli lidi začít organizovat a hromadně toto pravidelné provádět. Já se určitě připojím a zkusím. je třeba bojovat, něco skutečně dělat, nebýt zbabělec jako pouze žvatlající Maxwell.

Kdo se k tomu přidá???!!!

DÍKY!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # josh (xy) 2017-06-16 13:39
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # petr nope 2017-06-16 15:08
Taky to vyzkouším s tou rychlovarkou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Pavel Blaheta 2017-06-16 18:12
lavičko já bych raději nic neorganizoval, protože se můžeš ocitnout pak v čele organizované skupiny a v případě, že by proti vám zasáhla Policie a skončili jste u soudu, byla by to silně přitěžující okolnost. Nezapomeň, že byl opravdu přijat zákon, který zakazuje vypouštění chemických látek do ovzduší. a to ocet je. Zkus to individuálně, když si potřebuješ něco ověřit, že to buď a) funguje nebo za b) nefunguje nebo za c) jak kdy. Individuální akce preferovat - nedají se na ně napojit agenti provokatéři apod. Sousedům na zvědavé otázky se dá říci, že máš totálně zasranou konvici a že jsi slyšel, že jen ocet to dokáže vyčistit a doma to přece dělat nemůžeš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # jan lavicka 2017-06-17 08:49
Další agent, co dostává noty od pornokamaráda Jakuba Jandy, aby rozséval strach? Víš, ne všichni jsou takový zbabělý dobytek jako ty ;)
Jen díky takovým podřadným zbabělým dobytkům jako ty je ve světě tak špatně, co si nechá sypat chemikálie na hlavu, jako správná zbabělá ovce, a nic neudělá proti.

Nejsi ty náhodou další účet zbabělce Maxwella? :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Pavel Blaheta 2017-06-17 14:18
lavičko lavičko lavičko. Janda danda banda. každý jeden druhý, třetí čtvrtý pátý. zbabělý, opatrný, ustrašený - cheche ty jsi fakt srandista. Já jen popisuji svou osobní zkušenost a nikoho k ničemu nenavádím. Jestli jsem tě inspiroval, tak to nejdříve osobně vyzkoušej a teprve potom až zjistíš, že to ve tvých rukou funguje či ne, piš něco o výzvám ostatním v té věci. Osobně si myslím, že jsou aktuálnější témata. Volby na podzim, kdy je třeba dostat do Parlamentu nové lidi, nezatížené svou minulostí, kteří nejsou vydíratelní policejní a justiční mafií. Anebo alespoň momentálně na ně nikdo nic nemá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # jan lavicka 2017-06-17 18:58
uvědom si, Blaheto Blaheto, že dnes dle zákona nemůže ani člověk bránit terorismu za použití legální zbraně, takže si uvědom, že jen tupé a zbabělé ovce budou dodržovat tyto fašistické zákony, které tu jsou hlavně díky těm podřadný, zbabělým ovcím ;)

Je na čase se probudit a ukázat vzdor tomuto fašismu, kterého se TY tak bojíš a jsi jejich hodný pejsek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Dost3 2017-06-16 12:22
Tak je to!!
A ta čeština
Citace:
Ocet pomáhá neutralizovat chemtrails. Octovače výsledek nezabije neboť nedochází k neutralizaci rozprašovaných látek chemickou cestou, nýbrž, ale, protože, především
....
není jen krásná, je přímo božská, v podstatě díky svým vyjadřovacím výrazům a jejich množství a podrobnosti je nej jazykem na planetě.A aby se pilot nespletl, má to i popsanéVšechny foto a další na:
www.disclose.tv/.../128961
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Přemek 2017-06-16 13:53
Fotka s přistávajícím dopravním dvoumotorákem patří do zcela jiné škatulky než chemtrails... Trochu soudnosti ve svatém nadšení, prosím :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Přemek 2017-06-16 13:46
To, co není na chemickém indexu jako nebezpečná látka a navíc to, co se běžně používá v domácnostech, je oním zákonem nepostižitelné již z důvodu marginálního obsahu chemických látek v plynných emisích octových par. Kromě toho, sledují se látky ohrožující ozonovou vrstvu a indexy oxidů uhlíku v atmosféře, nikoli ona osmiprocentní kyselina octová s vodou. Takže vodní páry s příměsí CH3COOH atmosféře nikterak nemohou ublížit. Jen si trochu fyzikálně říkám, co asi v oněch 10 km výšky s těmi párami udělá tamní nízká teplota...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Piovarči 2017-06-16 04:19
Pavel nedokumentoval si to octovanie a výsledky na video? Stálo by to za to.

Novoty zo Sýrie:

Sýrska arabská armáda, národné obranné sily, Liwa al-Quds a ďalšie pro-vládne jednotky pracujú na odcestovaní teroristov ISIS z provincie Homs. Vládne sily oslobodili mesto Arak, plynové pole Arak, čerpaciu stanicu T3 a boli pripravené tlačiť ďalej po diaľnici M20. Strategickým cieľom vládnej vojenskej operácie v provincii Homs je dostať sa do mesta Deir Ezzor obliehaného teroristami ISIS.

V provincii Raqqah sýrske armádne tygrové sily oslobodili ropné polia Tawhrah a blízke body, tlačiace smerom k dedine Resafa. Zaznamenali sa aj zrážky medzi vládnymi jednotkami a členmi ISIS v blízkosti oblasti Habbari.

Demokratické sily podporované Spojenými štátmi (SDF) vstúpili do susedstva al-Baryd v meste Raqqah v meste ISIS a zajali al-Razi školu z teroristov ISIS.
V tejto oblasti prebiehajú intenzívne boje v priebehu viacerých náletov amerických vojenských bojových lietadiel.
Raqqah sa už zrejme dlho neudrží.
USA od marca zabili podla OSN v tomto konflikte už 300 civilistov
Ruské ministerstvo obrany vo štvrtok potvrdilo, že armáda Spojených štátov nasadila vysokorýchlostn é raketové systémy (HIMARS) z Jordánska do Sýrie v úmysle ich použiť proti Sýrskej armáde....
translate.google.sk/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # acidjoe 2017-06-16 06:48
spam, spam. spam
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # jan lavicka 2017-06-16 07:40
až na to, že uSSa ISIS teroristy nechává utéct, zničí bombardování infrastrukturu (což je vždy hlavní cítl uSSa po celém světě) a následně ISIS teroristy organizuje k dalším útokům ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Pavel Blaheta 2017-06-16 13:13
Mi to připomíná jednu němou grotesku jak tam výrostek jde po ulici šutrem rozbije okno tu nebo tam a za ním jeho velký kumpán sklenář se skly a nářadím. Tak tady US army něco rozbije nebo jejich zástupná armáda, což je vcelku jedno, a pak nastoupí americký kapitál na obnově zničené země. Vychytané, není-liž pravda?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # jan lavicka 2017-06-16 14:09
až na to, že ten "sklenář" ještě vykrade celý obchod hlavně od zlata a ropy, hlavně že ale obchod vypadá hezky nakonec :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # .lak 2017-06-17 00:22
pokrytče
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Pep 2017-06-16 10:27
A je snad problém, poslat do oněch výpar. a kond. stop průzkumný letoun a odebrat vzorky a vyhodnotit? Tím by se v tomhle státě udělalo jasno. Dnes by to problém být neměl. Otázkou je, kdo to provede a jak vyhodnotí. Odvážných lidí je dne totiž poskrovnu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pavel Blaheta 2017-06-16 18:05
Jestli jsi tak moc zvědavý tak si můžeš najmout letadlo s pilotem, nebo sehnat někde dron, který vyletí až do letové hladiny těch letadel o kterých si myslíme, že sprejují. Do drona namontovat zařízení, které na povel ze země do sebe nassaje okolní vzduch a pak povel přistát a získaný vzorek poslat někam do laboratoře, kde umí udělat rozbor vzduchu. A pak čekat a doufat, že výsledky budou lepší než jak se o nich tady bavíme. Byl bych raději za paranoiu, než za blba na kterého někdo sype jedy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-06-19 06:21
naviko, mylíš, že to někdo z těch vlastizrádců a zbabělců, co jsou řízeni Bruselem, ukáží odvahu? Nyní musí už všechno dělat, organizoat, financovat lidi nezávisle na naší vládě, jinak se nic dobrého už nestane
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-06-16 11:51
Ahoj, zdravím tě, Pio, po dovolené! Jeskyně parádní, spokojenost? Jinak samo díky za mapky a analýzu stavu v Sýrii.
Pozn.: dnes v poledne nám dovezou 10 m tvrdého dřeva v metrech a odpoledně 10 m břízy. Tak na internet nebudu mít moc času, tak věřím, že alespoň nějakou tu aktualitku z fronty připneš a já si to večer přečtu, pokud teda nepadnu! ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-06-17 00:30
Tak to máš práce cez hlavu Jarine:-)
Parádna akcia bola a za mesiac ideme znovu tak sa teším:-)
Samozrejme budem to tu dávať mapky bojovej situácie aj ďalej kým zas nevycestujem... .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # acidjoe 2017-06-16 06:47
Reset yourself, r.m.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # zapomneljsemho 2017-06-15 21:50
Měli byste si udělat jasno v tom, co vlastně jsou chemtrails a k čemu jsou. Motáte ovlivňování počasí s ovlivňováním mysli.Člověk je fyzicky ovlivňován především z vody a potravin, to jsou ty hormony a antibiotika, co dostáváme denně. Ovlivňování ze vzduchu je neekonomické, necílené (může mít a také má dopad daleko od rozprášení v 10km na mořem). Je to realizovatelné, ale zbytečně nákladné.
K psychickému řízení lidí jsou masmédia. Letadlo vám nikdo nezaplatí, no média si lidi zaplatí z reklamy SAMI a my v ČR všichni i v odvodu ČT a ČRo. Hledejte nepřítele blízko u těla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # r.m. 2017-06-15 22:11
američani maj celý zvláštní oddělení na vymýšlení blábolů, kdykoliv se publikuje nové měření, fotografie částic, záběry nebe, letadel i automatických strojů,, výpovědi účatníků, odpadlíci promluví, začne bouře hovadin, shitstorm
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Piovarči 2017-06-16 04:24
zapomneljsem ho nepodceňuj beštiu. Prostriedkov majú dosť a použijú všetky dostupné technológie a aj chemikálie aby nás dostali tam kde potrebujú.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # pozorovatel 2017-06-15 23:09
Chemtrails majú množstvo rôznych úloh, ktoré sú od seba navzájom nezávislé.

1. snaha o boj proti globálnemu otepľovaniu (používa sa hliník a oxidy síry. Niektoré zdroje spomínajú tiež thórium, karbidy kremíka a nanočasticový uhlík). Ropné spoločnosti až donedávna takto spochybňovali, že nimi vyvolané globálne otepľovanie vôbec existuje. Napriek na prvý pohľad užitočnému cieľu musia organizátori držať projekt v utajení, pretože použité látky sú natoľko jedovaté, že by verejnosť jeho realizáciu nikdy neschválila.

2. vojenské radary novej generácie. Používajú sa rôzne elektricky vodivé častice: hliník, báriové soli, polymérové vlákna, titanát bária, stronciový titanát bária atď. Sem patria rôzne 3D radary, radary vidiace za horizont, hĺbkové podzemné radary, sofistikované morské sonary až po kozmické protiraketové štíny.

3. testovanie bakteriologický ch zbraní. Rozprašujú sa rôzne "nesmrtiace" patogény, ktoré ľudí síce nezabijú, ale spôsobia, že vážne a dlhodobo ochorejú rôznymi zdravotnými problémami: chronická únava, oslabenie imunity, chronické zápaly pľúc... Na rozprašovanie sa používajú elektrostaticky nabité polymérové vlákna, ktoré na svojom povrchu alebo vnútri nesú vírusy, baktérie, huby, plesne. Do tejto skupiny patrí aj laboratórne vytvorený patogén morgellon

4. ovládanie počasia pomocou chemtrails a vysielačov typu HAARP. Cieľom je ničiť nepohodlné krajiny napríklad pomocou odopretia dažďa a vyvolania hladomoru. To sa práve teraz deje vo Venezuele.

5. ničenie úrody. V tejto oblasti je zainteresované Monsanto, ktoré z lietadiel vypúšťa na polia nezávislých farmárov herbicídy typu Round-up. Niekedy sú tieto akcie maskované ako boj proti pestovateľom drog.

6. ovládanie správania obyvateľstva:

a) pomocou neurotoxických látok rozprašovaných z lietadiel:

- hliník spôsobuje zápaly v mozgu, poškodzuje inteligenciu, otupuje vôľu, zhoršuje schopnosť sústredenia.

- bárium spôsobuje svalovú slabosť a únavu

- lítium je manipulátor nálady

- niektoré texty naznačujú, že američania môžu na svojich obyvateľoch testovať rôzne pokročilé bojové chemické látky založené na bázi LSD a iných psychotropných drog

b) HAARP vysielače pri vysielaní vĺn v rozsahu 1-4 Hz narušujú prirodzené mozgové vlny človeka, v dôsledku čoho sa síce nedá dosiahnuť riadenie správania, ale dostane to rozsiahle masy ľudí do stavu diskomfortu, pasivity, neschopnosti sústrediť sa,...

atď.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dost3 2017-06-16 12:32
O pasivitu jde především.
Lidi pak souhlasí se vším, nakonec i s tím, že "mohou být počítačem vybráni k likvidaci v zájmu nepřemnožení".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Dokumentární.TV 2017-06-15 21:04
 
Co to na svět sprejují? @ dokumentarni.tv/.../...Dnes snad již nenaleznete nikoho, kdo by nikdy neviděl oblohu zbrázděnou stopami tryskových letadel táhnoucími se od obzoru k obzoru, které se nakonec slijí v jednotný, kalný opar. Vrozená inteligence nám říká, že to nejsou jen obyčejné kondenzační stopy, ale nikdo si příliš neklade otázky: Kdo to vlastně dělá? A proč? Tento film se to snaží změnit. Nabízí příběh o rychle se rozvíjejícím odvětví tzv. geoinženýringu řízeném vědci, korporacemi a vládami s cílem modifikace globálního klimatu a ovládání počasí. Ačkoliv představitelé trvají na tom, že jsou tyto programy teprve v diskusní fázi, existují hory důkazů, že již dávno probíhají. Do atmosféry jsou vypouštěny tuny toxických látek měnících složení půdy, vody a se zničujícími důsledky pro plodiny, zvířata i lidské zdraví. Údajně pro naše dobro. -> dokumentarni.tv/zivotni-prostredi/co-to-na-svet-sprejuji-what-in-the-world-are-they-spraying

-------------------------------------------------------------------------

Proč to na svět sprejují? @ dokumentarni.tv/.../...Geoinženýrství je definováno jako umělá modifikace klimatu planety. Geoinženýři navrhují rozprášit 10 až 20 milionů tun toxického hliníku a dalších substancí do atmosféry s deklarovaným cílem ochladit naši planetu. Od té doby, co bylo vydáno video „Co to na svět sprejují“, stovky lidí z celého světa začaly provádět testy dešťové vody. To, co našli, mnozí nazývají chemtrails stopy po geoinženýrství: aluminum, barium a stroncium. Našli tyto stopy v mezinárodním měřítku po celém světě, kdekoli vzali vzorky a provedli chemické analýzy deště a vody ze sněhu. Tento film se snaží poodhalit, jaká je motivace vlád a korporací, které tyto atmosférické programy provádějí, vyhledává a dokumentuje lokální důsledky takového počínání a zamýšlí se nad těmi globálními, ať již zamýšlenými či nezamýšlenými. -> dokumentarni.tv/zivotni-prostredi/proc-to-na-svet-sprejuji-why-in-the-world-are-they-spraying
 
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # r.m. 2017-06-15 21:36
kdo nechce vědět toho je zbytečný informovat
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # jan lavicka 2017-06-16 07:43
ano, tupců je kolem nás plno, co už jsou z ČT tak zhlouplí, že už nevěří ani vlastním očím, podřadné stádo na porážku je většina Čechů
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # .lak 2017-06-15 21:12
www.youtube.com/.../ švejk báchorky vyvrátí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-33 # Buzz Aldrin 2017-06-15 21:32
No sláva, ještě to info o únosu Elvise ufouny bych poprosil.

Btw blábol je psán v Ich-formě, přesto se soudruh autor nepodepsal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # olinka215 2017-06-15 21:35
Na téma chemtrails, bylo napsáno mnoho významných zpráv, v drtivé většině takových, které je vyvracely.
Ty, které se zmíněným fenoménem zaobíraly, byly zesměšňovány a znevažovány, jako všechno, co nemáme vědět.
Existuje spousta teorií, které chemtrails vysvětlují. Jednou z nich je projekt, zvaný Stmívání. Jeho účelem je, údajně, potáhnout oblohu povlakem z částic hliníku, baria, etylen dibromidu a dalších jedů, které odstíní sluneční svit o 5-10% (z důvodu zahřívání planety)
Další teorie mluví o chemtrails, co by o prostředku k depopulaci planety, prostřednictvím virů, které jsou v chemtrails přítomny.
Také se mluví o úzké provázanosti chemtrails a HAARP..
V každém případě se jedná o manipulaci, o které nebyla světová veřejnost informovaná a je zaměřená proti lidstvu

Ukázka toho,jakou mají k dispozici technologii. Zřejmě projekt Blue Beam...
ncscooper.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # olinka215 2017-06-15 21:47
Díky, znám to :-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # Buzz Aldrin 2017-06-15 21:43
To myslíš vážně?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # peto8 2017-06-15 21:39
Co tam delaji ???

www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Generace X 2017-06-15 21:58
Smutné je, že pořád budou lidi, kteří budou mít fakta o chemtrails za konspirace a bludy... I kdyby se mohli projít letadlem a na vlastní oči viděli, jak to funguje... Zaslepenost je mocná věc...
Co se týče toho, jak Wiki to a to definuje - je otevřená, může ji editovat kdokoliv, takže pravda se na ní jen těžko najde...
Pravdou ovšem je a zůstává, že to co se děje s počasím, jak narůstá nevysvětlitelná únava lidí, přibývá případů Alzheimera a nespočtu dalších nemocí... Nemůže být jen náhoda... Kdo alespoň jednou za čas zvedne oči k obloze vidí, že něco není v pořádku. Nemusí jít přímo o čáry, ale také o "vlnkované" mraky a další..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # olinka215 2017-06-15 22:03
Naprosto souhlasím =)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # pozorovatel 2017-06-15 22:56
Rozsiahly študijný materiál. Pre odhodlaných...

------------------------------------
Kniha o chemtrails. Všetko čo ste chceli vedieť o chemtrails, ale báli ste sa spýtať.

Kniha o chemtrails. Elana Freeland: Chemtrails, HAARP, and the Full Spectrum Dominance of Planet Earth. Recenzia knihy.
diskuter.wordpress.com/.../...

Kapitola 0: Zoznámte sa so “Štátom národnej bezpečnosti”
diskuter.wordpress.com/.../...
Dezinformačná kampaň maskujúca chemtrailový program pod masku “národnej bezpečnosti”.

Kapitola 1: Stručná história projektu HAARP
diskuter.wordpress.com/.../...
História projektu HAARP, jeho infraštruktúra a jeho predchodcovia.

Kapitola 2: Eastlundov patent pre HAARP z roku 1987
diskuter.wordpress.com/.../...
Niektoré najzaujímavejši e pasáže z tzv. HAARP patentu.

Kapitola 3: Distribučná infraštruktúra programu chemtrails
diskuter.wordpress.com/.../...
Táto kapitola popisuje celú distribučnú infraštruktúru chemtrailového programu: krycie názvy projektu, zainteresované vládne, vojenské a civilné inštitúcie, stratégie rozprašovania vojenskými a civilnými lietadlami, stratégie umlčiavania pilotov a verejnosti. Spolu s Kapitolou 4 je to najlepšia a najdôležitejšia kapitola z celej knihy.

Kapitola 4: Jedy padajúce z oblohy
diskuter.wordpress.com/.../...
Toto je jednoznačne najlepšia kapitola z celej knihy. Podrobne popisuje jednotlivé látky nachádzajúce sa v chemtrailoch, ich vojenský alebo klimatologický účel a zdravotné dôsledky pre ľudí na zemi. Podrobne vysvetlené sú organofosfáty v leteckom palive, nanočastice a inteligentný prach, polyméry, huby a plesne, ťažké kovy, hliník, bárium, stroncium, fluór, síra a iné.

Kapitola 8: Morgellons – vlákna ktoré dýchame a jeme.
diskuter.wordpress.com/.../...
Nahliadnutie do amerického bakteriologické ho výskumu a jeho dlhej histórie testovania chemických a bakteriologický ch látok na nič netušiacej civilnej populácii.


------------------------------

Ohľadom zdravotných dôsledkov chemtrails:

O čem se nemluví? První odborná studie na téma zdravotních dopadů programu chemtrails
ac24.cz/.../...

Polymérový chemik a environmentalis ta Mike Castle píše o ekologických rizikách a politikom pozadí chemtrails.
ac24.cz/.../...

Chemtrails a bakteriologické zbrane. Britská vláda sa priznala, že desiatky rokov na nič netušiacich civilistoch testovala bakteriologické zbrane.
ac24.cz/.../...

4 vojenské programy spojené s projektom chemtrails
nwoo.org/.../...

----------------------------

Užitočné názvy:

- projekt chemtrails bol rozbehnutý pod krycím nenom Project Cloverleaf. Môžete použiť na googlovanie.

- jeden z krycích názvov bakteriologické ho výskumu chemtrails je projekt MKNAOMI

- geoinžinierske projekty spojené s chemtrails sú maskované názvami ako Solar Radiation Management, stratospheric aerosol injection, stratospheric aerosol geoengineering...

- vojenské radarové projekty sú spojené s názvavmi ako RFMP/VTRPE (trojrozmerný radar v reálnom čase), koridorové vedenie radarových vĺn (ducting radar channels), radary vidiace za horizont (over-the-horiz on radars) atď.

- projekty riadenia počasia sú spojené so zariadeniami HAARP, Ionospheric Research Instrument (IRI), EISCAT (European Incoherent Scatter Scientific Assotiaton v Nórsku, označovaný ako európsky haarp) a asi 30 ďalších zariadení rozmiestnených po celom svete.

- radarová hĺbková tomografia (Earth Penetrating Tomography). Používa sa na vyhľadávanie podzemných bunkrov, tunelov, hľadanie neobjavených ložísk ropy a vzácnych nerastov

atď...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Lidovy umělec 2017-06-15 23:38
A co na to Češi? Nix jako obvykle. Kdyz nejde o život nejde o nic.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Pavel Blaheta 2017-06-16 00:00
Češi jako vždy - pohnou se až když je něco opravdu, ale opravdu nasere Tak jako mne před léty, když to "práškování" bylo tak intenzívní, že jsem cítil v ústech kovovou chuť a nedalo se pořádně dýchat. Bylo to v roce kdy začaly přicházet do obecného zájmu tzv. "solné jeskyně" - myslím, že to byl rok 2007 - září, kdy jsem poprvé zaregistroval tu hrůzu na obloze.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Lidovy umělec 2017-06-15 23:41
A co na to Češi? Nix jako obvykle. Kdyz nejde o to víc život tak nejde o nic...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jan Kadlec 2017-06-16 09:43
Chemtrail nejsou žádná konspirační teorie od té doby, co se k nim vláda USA otevřeně přiznala. To už je ale několik let...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-16 09:52
Cituji Radek faser:
Co bude teď ? Stejně všichni budou sedět doma a nic nebudou dělat.


A S tím oni počítaj , strach je vlastně naše záhuba , jsme jako ta žába co si libuje v teplý vodě v hrnci na sporáku ,ale čas kdy vyskočit se ćïm dál víc zkracuje
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # limopivo 2017-06-16 10:02
Řekl bych, že existence chemtrails je dokázána. Nikoli článkem nahoře, ale zdejší diskusí.
Většina diskutujících byla nepochybně chemtrails těžce zasažena. Dorazili to čicháním vařeného octa.

Vážení, fakt věříte tomu, že když uvaříte v konvici ocet, tak se rozptýlí cokoli kilometr a výše nad tou konvicí? Pokud ano, doporučuji se zamyslet nad duševním zdravím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Adolf Hitler 2017-06-16 10:53
Mičurine......o cet pil už můj děda,který přežil Pijavu...pil ho asi tak,babka mu něco uvařila a on"to není k žrádlu",čvachl do toho octa,spotřeba asi 1 láhev za týden.....no a dožil se skoro 100 let........
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # limopivo 2017-06-16 11:10
Tak měl nad sebou aspoň stále jasnou oblohu bez jediného mráčku. Šťastný to muž. A jak to souvisí s vařením octa?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-06-16 18:42
limopivo nemám rád, když mne někdo ponižuje a ty to děláš, tak zastav jo? Tady nejde o víru, ale pokus - omyl, pokus - omyl až se ukázalo, že to funguje - víš co limo z kterého pivo nezrobíš, zkus někdy experimentovat - třeba tomu přijdeš na chuť. Nemyslím teď zrovna ocet - cokoliv - zkus třeba vysadit virginský tabák na balkoně a nauč se jak se pěstuje a pak se tady poděl o výsledky tvých pokusů. Rozumíš co tím chci říct?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # neni 2017-06-16 16:00
A co Putin? nesetreli je vsechny letadilka?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Pavel Blaheta 2017-06-16 18:47
Vždyť Putin ty postřikovací letadla vymyslel ještě když byl v NDR coby agent ruské tajné služby. Sice to mysleli trochu jinak (takové malé drony s voňavkou apod.) na postřik holek při pomlázce, ale systém zůstal zachován (letadlo, nádrže na postřikovací hmotu a potřebné trysky a motory pohánějící kompresory). A Amíci ten ruský patent oprášii a zvětšili a dnes nás práškují jen proto, že před 40-ti roky vymyslel Ivan Ivanovič Ivanov na pokyn Putina dron s nádržemí a možností postřiků za letu. A kdo tomuhle věří, je zralý na Chocholouška.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-06-19 06:26
btw, Putin to veřejně odsoudil a defacto se smál tupým lidem na západě, že to dovolí, a v Rusku je chemtrails zakázané
Zdá se, že Putinovi asi není jedno, jak jeho národ chcípne, kdežto Brusel nás přímo vraždí, tebe by taky rád viděl mrtvýho, jenže ty jsi tupec na druhou, tak jen chcípneš mnohem dřív, než ti, kdo jsou na to připraveni ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás