Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaK čemu USA používají teroristy? Takto se vyjádřil Putin

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

K čemu USA používají teroristy? Takto se vyjádřil Putin

USA využívá teroristy k rozžhavení vnitřní politické situace v Rusku, oznámil ruský prezident Vladimir Putin. Když začaly problémy v Čečensku a na Severním Kavkazu, tak podle jeho slov Američané bohužel tyto procesy podpořily.

„Studená válka je minulostí, máme jasné průzračné vztahy s celým světem, s Evropou, s Amerikou. A samozřejmě jsme počítali s podporou a místo toho jsme viděli, že americké speciální služby naopak podporují teroristy.

A já vám teď řeknu jednu podle mě důležitou věc: vznikl u nás naprosto stabilní dojem, že slovy naši američtí partneři vyjadřují podporu Ruska, mluví o své připravenosti ke spolupráci, včetně spolupráce v boji s terorismem. Ale ve skutečnosti tyto teroristy používají k rozžhavení vnitřní politické situace v Rusku," oznámil Putin v rozhovoru pro režiséra Olivera Stone ve filmu vysílaném na televizním kanálu Showtime.

Prezident RF Vladimir Putin prohlásil, že USA zasahují po celém světě do cizích politických věcí, ale urážejí se na Rusko, které údajně zasáhlo do jejich voleb, i když ve skutečnosti nemá tento zásah pro Rusko smysl.

„Nechci nikoho urazit, ale USA aktivně zasahují všude, po celém světě, do volebních kampaní jiných zemí,” řekl Putin v interview pro televizi NBC.

Řekl, že „ať člověk ukáže prstem na jakékoli místo na mapě světa, všude si vám postěžují na to, že americké úřední osoby zasahují do jejich politických věcí.”

„Proto, když někdo, neříkám, že jsme to my, my jsme nezasahovali, ale když se někdo nějakým způsobem ovlivní nebo se pokusí ovlivnit, nebo se nějak jinak zúčastní těchto věcí, pak se USA nemají nač urážet. Kdo nám to říká, kdo se na nás uráží za to, že zasahujeme? Jste to vy, kdo stále zasahují,” poznamenal Putin.

„Každý čin narazí na odvetný. Ale, opakuji, my to dělat nepotřebujeme, protože ne náhodou jsem vám řekl, vám a také ostatním zástupcům masmédií, nedávno jsem byl ve Francii a říkal jsem totéž: prezidenti přicházejí a odcházejí, dokonce strany se střídají u moci, ale hlavní politický kurz se nemění. Proto je nám konec konců jedno, kdo bude stát v čele USA, přibližně víme, co se bude dít. A proto nemá pro nás žádný smysl, i kdybychom jsme toto přání měli, zasahovat,” řekl.

Zdroj: snews.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-56 # Tesi Naser 2017-06-13 09:41
Pro všechny troly co si z dizkuze udělali soukromý chat. Pro všechny troly co tady nesnesou jiný názor a hned volají: " Chyťe trola!!" Pro všechny Dědouchy, Maxwelly, Jaky, Antizedníky, Jariny, Vlky , Štinové...... Pro ty co sem píšou nesmysly o bezinkovejch sirupech. Pro ty co nenechají zaznít jiný názor a umí použít mínuskování pro zrušení uživatele. Pro ty co myslí, že svobody se dá dosáhnout jen ubitím někoho jiného.
Nechte si své nesmysly pro sebe a nechte prostor lidem co mají co napsat k tématu článku. Nechte si své plané výhrůžky a sprosté urážky, které ušťedřujete lidem s tročku jiným názorem.
Vy jste zoukupovali tuto diskzi a DĚLÁTE SI JEN Z HUBY SRÁČ.
Nejste se schopni domluvit ani na obraně "vašeho území", na kterém vám měním hodnocení. Jako vždy jen fabulujete a odsuzujete neviné. Jediný na co jste se zmohli je "prásknout to správci" a pak raději dělat, že se nic neděje. Jen občas prsknout jedovatou slinu.
Přesně takhle by jste se chovali kdyby se vám v obýváku objevil Nezvaný host! :o)))))) Zavolat o pomoc správce. Postěžovat si a pak dělat, že se nic neděje...... ale strhnout internetovou diskuzi. :o))

Vykřikování prvoplánových hesel není diskuze. Jiný názor patří do diskze, arogance ne! Mluvit mají schopní a né schopní všeho !!

Naser Tesi S pozdravem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+76 # Jarin G. 2017-06-13 09:53
Gratuluji, jsi ten jediný, kdo má právo na správný názor a ví jak má diskuze a zejména příspěvek do ní, vypadat. Za to ti moc děkuji, že jsi mě poučil. Jsi takový učitel a usměrňovatel správného směru názorů národa, nejen, zdejších diskutérů.
Ten tvůj výblitek jsem, po značném úsilí, i dočetl. Nejdříve ti musím poděkovat, žes mě zařadil do velmi vybrané společnosti a že to tu velmi pečlivě sleduješ.
To, že se bavíš znehodnocováním hodnocení diskuzí, vypovídá hlavně o tobě. K tomu není co dodat. Snad jen, že nejen mně, je nějaké +/- ukradené. Mně potěší reakce i třeba neshodná!
A mimochodem, ty už jsi tu kdysi pobýval. Nejdřív sis hrál na trolla a pak ses nám všem vysmál. Nicky si nepamatuji, kraviny do mozku neukádám. Ale byl jsi tu vícekrát. Vždy s "vtipným" nickem a pozdravem! Styl tvých příspěvků je ale totožný!
Tak jsi nám to nandal a za čas se, prosím, zase vrať! My to potřebujeme, takový výprask od diskuzního génia tvého formátu. Takového, který jediný ví, jaký názor je správný a podnětný a jak má ten názor vypadat, včetně jeho formátu a odkazů!
P.S.: možná, že by ses měl spojit s adminem tohoto serveru a domluvit se, kdo sem smí přispívat a kdo ne! Případně i nevyhovující příspěvky, které by nevyhovovaly tvým požadavkům, průběžn ě mazat. Ale to se i čas od času děje. Nejčastěji vláknům se "smrťákem". Taky tvoje práce?
A mimochodem, co ten tvůj příspěvek má společného s článkem?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # John Maxwell 2017-06-13 10:24
Tak tak Jarine ...
Jsem nevěděl, že AC24 píše i o nás(diskutérech ) jak mrvíme diskuse

k tématu :
Nebylo by od věci aby se i ostatní státníci a úředníci vyjádřily ,bylo by zajimavé kde všude tahaj émerický pracky za špagáty ....
Mimo jiné by to mohl být impuls na zpřetrhání špagátů...

No stačí jako ukázka asi toto :
USA prosí Rusko osvobodit „zadržené žurnalisty“, kteří nebyli zadrženi
Tiskový mluvčí Bílého domu Sean Spicer, v komentáři zadržování na neschválené akci v Rusku 12. června, vyzval vládu osvobodit – kromě mírumilovných protestujících – i „zadržené žurnalisty“.
cz.[...]news.com/.../...
Sice mimo téma, ale týká se to ČR...

Evropská komise spustila sankční řízení proti Česku, Polsku a Maďarsku
Evropská komise se rozhodla zahájit řízení, které může vést k zavedení sankcí proti Česku, Polsku a Maďarsku, uvádí se v úřední zprávě Evropské komise.
cz.[...]news.com/c eskarepublika/2 01706135462484- Evropska-komise -sankcni-rizeni -Cesko-Polsko-M adarsko/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # r.m. 2017-06-13 19:40
Sankce? S těmi si můžou vytřít zadek. Nemůžou si dovolit, aby ČR z EU utekla. To zas přišla internacionální pmoc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # John Maxwell 2017-06-13 21:18
Tak tak ,vidim to spíš na habaďůru na ovčany a věřejné mínění ...je to stejné jako s eurem zvýšit ceny a vydávat to za chybu nepřijetí eura ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # Dascha 2017-06-13 10:27
Výborná odpověď, Jarine. Sama jsem přemýšlela, co tomouto pánovi napsat, ale vy jste to vystihl perfektně.A ke článku : pan prezident Putin má naprostou pravdu - tak, jako ve všem....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # Jarin G. 2017-06-13 10:34
Děkuji Dášo i Maxi. To potěší, když za ním někdo stojí a on v tom není sám!!!
No a k Putinovi není fakt co dodat. Nejvýznamnější, nejchytřejší atd. atp., politik, asi nejen dneška!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Jarin G. 2017-06-13 10:57
. sakra zase 2x. Omluva!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Vladimír57 2017-06-13 12:19
Jarouši, opakování je matka moudrosti a toho "mentora" jsi utřel velmi dobře.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Jarin G. 2017-06-13 13:05
Díky, Vláďo. Jo a naštval mě, že tě tam neuvedl! Ty taky patříš k nám, alespoň doufám!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Vladimír57 2017-06-13 16:35
Jsem na straně dobra a to dnes představuje Rusko, věřím tomu, že to tak je. Proto se nestydím říci, že Rusku fandím.
Najdou se sice takoví, kteří vytahují osumašedesátý rok a mluví o agresi SSSR, ale otázka zní, kolik měst a obcí nám sověti vybombardovali, kolik zničili podniků a výrobních závodů, kolik vykradli muzeí, ani státní zlatý poklad se neztratil. Divné, že. Byli tady i nějací mrtví, to je pravda, ale pravdou také je, že kdyby sověty hloupí a mladí "hrdinové" neprovokovali a nezapalovali jim tanky, žádní mrtví by nebyli.
Dnes s odstupem času můžu říci pouze jedno, rok 1968 oddálil rozdělení a rozkradení našeho státu o 21 let.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Jarin G. 2017-06-13 20:08
A já jen dodám, že uSSa okupuje Německo již od roku 1945 a nevypadá to, že by měli odtamtud zvednout zadky! Ti mohou?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # diamond 2017-06-13 18:19
Jen mu nepřipisujme větší význam, než ve skutečnosti má. Šel okolo, zastavil se, zasmrděl. A šel dál po svým. Tady se už jen tak neobjeví, a když už, tak pod jiným nickem nebo za jiné situace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-06-13 20:11
Máš pravdu, Vašku. já to už psal. "Tenhle" se tu vždy čas od času zjeví pod stejně vtipným nickem, zasmrdí, vynadá a vypadne!
A taky níže, kde má další příspěvek, ani nereaguji!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Dědouch11 2017-06-13 10:45
Souhlas, Jardo, ale zbytečně moc slov a času, pro něco takového.
Přečetl jsem jen první odstavec a stačilo.
Ale potěšilo mě. že jsem na tom seznamu nevhodných, na prvním místě.
Heč!

A k článku? Naprostý souhlas s každým slovem VVP.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # John Maxwell 2017-06-13 10:51
No jo prvenství ti neberem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Jarin G. 2017-06-13 11:11
Neberem, ale trošičku závidíme, ne? Ale ne. Já jsem člověk přející. Mně 5. flek stačí. A dokonce před "vlkem" a toho mám rád a vážím si ho!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # John Maxwell 2017-06-13 11:28
No já bych se spokojil i s poslední pozicí pač jsem v jádru nekonfliktní povaha pokud nejde o srážku s blbcem, ale to je asi stejné u každého ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Jarin G. 2017-06-13 11:10
No ty! Šak si tu dýl. Já ale už mám taky dost nepřátel a třeba příště už budu druhý (nebo i...?)! kk
Jo a ten "bezinkovej sirup" je můj!!!!! Taky pocta! Samostatně vypíchnuto!!!
Hele, nechatujeme tu? Tady nějakému "Poser" to moc vadí! Já ale fakt chatu nemám. Mně starost o barák bohatě stačí! (trochu dětské, né?)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Mladej 2017-06-13 12:41
Cituji Jarin G.:

A mimochodem, co ten tvůj příspěvek má společného s článkem?


Chudák to psal od neděle do dnešního dne a ty ho tak sejmeš! Vlastně do včerejšího, ale ty antispam obrázky jsou těžší a těžší,viz.absen ce Pěti K.

A omlouvám se za tykačku, hezký den lidi.
p.s článek tu už jednou byl nebo aspoň dost podobný,ahooj
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jarin G. 2017-06-13 13:08
Díky ti a jinak si tu my chlapi a kluci vždy tykáme. Dámám (s výjimkou snad jen Hedviky, ale to asi není ani žena, ale troll) vykáme. Je to takové slušné a dobře to vypadá ;). Že jako víme, co se sluší.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # Tesi Naser 2017-06-13 14:42
Jarine nic jsi nepochopil, ale nepřekvapuje mě to.Stejně jako to, že Dědouch není schopen přečíst a pochopit dvě souvětí. S tím, že jsem tu už pobýval jsi úplně mimo. A vzhledm k tomu, že jste to tu zase bohužel zatrolili, nemá můj příspěvek s článkem společného nic. A ucelený názor na zenužívání strachu z terorizmu sice mám, ale své názory jsem tu nikdy nikomu necpal a JSEM zvědavý na názory jiných. Ty ale vytrvale blokujete mínuskováním.
Co o mě vypovídá, že jsem použil vašich zbraní proti vám ???:o))) . Teda pardon musel jsem mínuskovat všechny, protože ve své hlouposti jste mnou nemínusované považovali za útočníky.
Nejen mě zajímají příspěvky Jirky Nováka,Jana Lavičky, Dost3 i některé Maxwellovi ucelené informace. Nikoli vaše výpotky nesmyslů, nicneříkající rádoby vtipné obrázky a heslovité výkřiky. Ty jsou mimochodem tím podle čeho hodnotí celý web AC24 lidé . Přátelé, které skutečně potkávám a mohu si s nima podat ruku a ne jen šťouchnout na faceboku, právě podle vašich příspěvků v diskuzi, zavrhují celé AC24 jako partu idiotů. Je to skutečně jen kuli chatu, který tu provozujete, s články většinou souhlasí, ale celkový dojem webu vytváříte vy.
Ačkoli se tu opájíte vlastní důležitostí a plácáte se do ramene jaké nejste ovce, všem organizacím jste ukradení a nikdo vás nepovažuje za něčeho schopné. Některé Vaše příspěvky jsou však ukládány a budou použity v první vlně blokování "dezinformčních " serwerů, proti Acéčku. Ten aby mohl provozovat web, bude nucen diskuzi uzavřít. No a vy tu budete plácat něco o svobodě slova a nikdy nic jiného na svojí obranu nepodniknete. Jak jste už ukázali.
No nic ale kdo chce kam...... . Chytněte se za nos a začněte přemejšlet, co se vám snažím říct. Jinak můj další příspěvek bude těsně před...... "Já jsem vám to říkal."

Naser Tesi S pozdravem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # vlk samotář 2017-06-13 16:47
A to ti sdělím i jedno hořké tajemství, které se nebude líbit ani ostatním diskutérům A PŮVODNĚ JSEM TO ANI NECHTĚL, ale tento server nenavštěvuje pravidelně podle mého odhadu víc návštěvníků, jak 250 - maximálně 500!

A podle čeho jsem to zjistil?

Po celou dobu co sem dávám různé odkazy, si zapisuji stav navštívených stránek nejen na YouTube, ale i jinde, před zveřejněním a potom to sleduji několik týdnů i potom,.... a statisticky i na odkazech, které třeba už nebyly navštíveny nejen celé měsíce, ale dokonce i roky, že o nich nikdo neví, se počet shlédnutí pohybuje právě v těchto číslech a někdy i mnohem méně!!!!

Co z toho plyne?

Že ty počty návštěv jsou silně nadhodnocené, protože se do toho podle mne počítá každé i opakované kliknutí současných návštěvníků, když obnovujeme stránku!!!

Tento příspěvek má například už návštěvnost 5000, a nevěřím tomu, že tomu tak je!!!!

Silně totiž pochybuji, že když má něco návštěvnost v několika tisících návštěvníků z celého světa, tak že jen pár set lidí klikne na nějaký zajímavý odkaz a zbytek nečte ani diskuzi, mimo nás,... a pár státem placených čmuchalů, kteří klikají na všechno... i včetně těch, na které ze zvědavosti klikám já, i když u některých vím předem, že posílají cipiny!...:-))))

A včíl babo raď!:-)))


Ano, ....stalo se, že například u odkazu na "Rocky horror" byla návštěvnost za dva dny 2500, ale tam to narůstá pravidelně, protože to je známé a vyhledávané po celém světě...

www.youtube.com/.../

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # .lak 2017-06-13 17:10
Stačilo, rektoristo běž trousit ňamky kde ti tleskají.
www.youtube.com/.../ 11:02
www.youtube.com/.../ 7:55
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # vlk samotář 2017-06-13 17:17
.Server měl chybu a špatně zařadil sem můj příspěvek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # vlk samotář 2017-06-13 17:20
.Dokonce 2x....:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-06-13 21:23
Neva, vlku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jan Kadlec 2017-06-13 23:10
Já tady znám víceméně jenom dědoucha, občas čtu vlka a maxwella. Nevím, jaký spor s ním máš ty. Ale z mého pohledu tě tyhle reakce jenom shazují. Já jsem z diskuzí zvyklý na všemožná individua, která mají potřebu se vyplakat. Když na ně nikdo nereaguje, tak jsou to jenom prázdné výkřiky do tmy. Ale ty na něj reaguješ a tím jeho slovům dodáváš váhu. Bez reakcí bych se tou jeho litanií vůbec nezabýval, ale když na něj lidé reagují, tak mě to hned začne zajímat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Dědouch11 2017-06-13 10:39
FFUCK OFF a naser si sám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # .lak 2017-06-13 11:18
Dydlace s růžovou křivolínou realizuj f harému.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Jarin G. 2017-06-13 11:24
Laku, gratuluji ke krásnému 3. místu, kam tě zařadil Naser!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Pеtkо Коtоv 2017-06-13 12:32
Citace:
# Tesi Naser 2017-06-13 09:41
Pro všechny troly co si z dizkuze udělali soukromý chat. Pro všechny troly co tady nesnesou jiný názor a hned volají: " Chyťe trola!!" Pro všechny Dědouchy, Maxwelly, Jaky, Antizedníky, Jariny, Vlky , Štinové......


Ahoj Tesi Naser, konecne nekdo zase na me debilni urovni, jsem zde prosluly mymi vyblitky a udelal jsem si slavne jmeno. Všechny Dědouchy, Maxwelly, Jaky, Antizedníky, Jariny, Vlky , Štinové......,c o maji nejake vlastni nazory co me a Tobe nepasuji, musime poslat do pr*ele.
Jen tak dal Tesi Naser at si a se naserou!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jarin G. 2017-06-13 13:11
Hele, ty jeden anti5kkte! Teď jsem si zase poprskal celej monitor. Dobře jsem se zasmál! Díky. Dobrej humor! Doufám, že už tě místní dokážou rozeznat. Já myslím, že ano! Tvoje srandičky jsou originál.
A jeje, buď tě Naser & spol. vymínusovali, nebo jsou tu ještě někteří, kteří si myslí, že jsi 5kkt.
Pro ty, co si myslí, že je to Petko Kotov (originál): povšimněte si tvaru jeho K (zobáček nahoře). Tenhle nick 5kkta jen zesměšňoval!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # marieza 2017-06-14 15:39
...ahoj Petko ,ahoj Jarine.G,ahoj Dědouchu ,ahoj Vlku a abych dala taky nejaku babu ,tak ahoj Janino,ted tu momentálně není ale jse tu Dasha....všem zelena.-)..mohl a bych ještě jmenovat ale necham na příště.-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # vlk samotář 2017-06-13 13:38
Chlapče, rád ti to vysvětlím...:-)

Za 1) - jsem vlk s malým "v" a samotář.... ale to nevadí...

a za 2) - sám jsem členem Legie - organizace, kde mé "já" je jen nepatrnou kapkou vody v nekonečném oceánu a ani neznám všechny členy, nebo sympatizanty,.. . a kde jsem zcela nahraditelný někým jiným....

Jako jednotlivec neznamenám nic, ale jako přílivová vlna Tsunami, máme destrukční sílu a v případě nutnosti ví každý přesně co má dělat, aniž by znal toho kdo mu má krýt záda, popřípadě se pomstít za jeho smrt,... nebo aniž by mne znal ten, komu jsem byl přidělen, abych bez jeho vědomí zase kryl záda já jemu...

Chceš-li se stát sympatizantem, staň se ochráncem svobody a vytvářej pod sebou strukturu lidí stejného smýšlení....

Jedním z těch obyčejných cílů Legie, ale neméně důležitých, je volit na podzim SPD!
Víc vědět a potřebovat nemusíš, protože tato Tsunami spojená se všemi ostatními skupinami kohokoliv z vás to už potom vyřeší sama, aniž by sis tady musel trhat žíly...:-))

3) - řeš všechno s chladnou hlavou a v klidu, protože kdo křičí, ten ztrácí kontrolu a prohrává....

Podívej na Tsunami, jak s klidem postupuje a v tichosti dokáže zničit vše i pod samotné základy staveb ...

4) - nesnaž se chcát proti větru a dej na radu starších zkušenějších, zvláště kdyby tě za to měl platit nějaký cizák ze západu...
Jidáš taky špatně skončil...:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Jan Kadlec 2017-06-13 14:27
A hele ho, sektáře :D A co je cílem té legie? Jak se někdo může stát členem?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # vlk samotář 2017-06-13 17:21
Sekta je odporné slovo, protože zotročuje svobodnou vůli a většinou ji ovládají idioti, kterým se říká Guru.

Legie je "svobodná" a má jen dva stupně.
Velitel, kterého si zvolí všichni a zbytek, který je na stejné lajně rovnocenný bez jakýchkoliv výhod.
Když padne velitel, nebo se vzdá vedení, je nahrazen novým.
Musí ale vynikat zvláštními schopnostmi,... a z té pozice nemá žádné výhody, spíš odpovědnost...

Hlásit se k odkazu Legie může kdokoliv s čistým morálním štítem, když odolá pokušení se zhoupnout na stranu požitků a výhod na úkor ostatních, i když se na setkání Legie nikdy nedostal....

Členem se ale stane až po zkouškách u svého učitele, když si tě najde pro tvé schopnosti.... a žák musí prokázat, že je neméně zdatný v určitých věcech, ne-li lepší než učitel, protože jinak by Legie časem zdegenerovala a zanikla...

Já se k tomu dostal postupně po mnoha letech přes některé léčitele...
Mohu se ale jen domnívat, který z nich na mne mého učitele nasměroval.
O tom se nikdy nebavíme...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jan Kadlec 2017-06-13 23:06
Tak to zní zajímavě, a co s tím cílem? Existuje přece nějaký důvod, proč ta Legie existuje, nebo ne?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # vlk samotář 2017-06-13 23:20
Likvidace ZLA!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jan Kadlec 2017-06-13 14:25
Diskuze je volná a svobodná, takže do ní mohou přispívat všichni, i kreténi. Když se ti to nelíbí, nečti to, jednoduché... Pravidla jsou jasně daná.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-06-13 20:22
Má pravdu Jan Kadlec! A kdo je kretén a kdo ne, to si rozhodněme každý sám. Hlavně podle toho, jak to kdo cítí a na jaké straně stojí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Rudolf0503 2017-06-13 19:18
Naser si magor vypatlaný ... choď sa vyplakať niekde inde... :-o
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-06-13 21:28
Rudo, on jenom chtěl na sebe upozornit! Zřekmě má nějaký hendikep. A myslím, že se mu to celkem povedlo a teď si to užívá, kolik lidí na něj zareagovalo!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Jana Smrčková 2017-06-13 10:46
Putin to má nejen v hlavě srovnané, ale jedná ve prospěch národa a nedá se nikým manipulovat. Což je v dnešní době unikum.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # jan lavicka 2017-06-13 10:54
A proto ho uSSa chce zavraždit, už na něj naplánovali 5 atentátů, co je Rockefellerův přístup: moc nad světem za každou cenu krve, ubohý, nemocný pedofil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Jarin G. 2017-06-13 11:00
Na V.V. Putina jen tak někdo nemá. Je to velký hráč na politickém poli. Krůček po krůčku se stává ON světovým lídrem a Rusko světovou velmocí č.1 (ještě to bude chvíli trvat, ale bude to)! Snad kvůli tomu uSSa něco nevyvolají, oni to těžko skousávají! Oni přece měli vždy právo být číslo 1, být světovým "lídrem"!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Jiri Novak 2017-06-13 11:32
Kolona Petro Pornošenka srazila motocyklistu v Užhorodu, když jel slavnostně osírat ty dvéře do Evropy.
Kolona ani nezastavila a motocyklistovi nikdo neposkytl první pomoc. Njn. typickej krvavej Petro.
video: www.youtube.com/.../
zdroj:https://v k.com/strelkov_ info?w=wall-574 24472_148105
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jarin G. 2017-06-13 11:44
Ahoj Jirko! Porocha obyčejní Ukrajinci, podle mě, nezajímají.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Jiri Novak 2017-06-13 12:07
Poroch je masovej vrah. Ahoj a dík za rekci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Dědouch11 2017-06-13 12:34
Ti obyčejní ukrajinci, by se ale už měli zajímat o porocha a dát mu co si zaslouží.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Jarin G. 2017-06-13 13:15
Použiji otřepané, ale pravdivé: "Na každou svini se vaří voda!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jiri Novak 2017-06-13 14:41
Já myslím, že to nebude dlouho trvat. Pro Dědoucha.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # vlk samotář 2017-06-13 17:42
Proto taky Brusel nařídil bezvízový styk s Ukrajinou, aby až dojde na skutečný Majdan a Ukrajinci poženou ty fašistické svině vidlemi, tak aby mohli všichni fašouni z Azova a další zabijáci přes noc utéci do EU, která jim poskytne politický azyl, protože tak to udělala Makrela i se svými placenými zrádci Asada v Sýrii, když je za odměnu pozvala do Německa,..... a to teprve potom uvidíte, jak tady začnou řádit ty jejich mafie s výpalným, únosy a podobně!!!

Ještě se máme na co těšit!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # diamond 2017-06-13 18:29
To, že nezastavilo auto s Podroušenkem, je normální postup. Ovšem u nešťastníka motorkáře měl zastavit nějakej žebřiňák s doprovodem a ten měl zajistit včasný příjezd báby kořenářky na zrychleném byciklu Ukrajina 4,5 generace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Jiri Novak 2017-06-13 11:34
12.06.1 7. Zpráva od doněcké tiskové agentury a svodka od opolčence s přezdívkou Krik.
Zpráva od agentury: Dva civilisté byli zraněni v důsledku výbuchu miny na severo-východní m okraji Gorlovky. O této skutečnosti informoval agenturu starosta Gorlovky Ivan Prichoďko. „Kolem 20:00 vešlo ve známost, že na s-v. okraji Gorlovky vybuchl na mině automobil, ve kterém jeli muž a žena.“ Podle údajů starosty k místu neštěstí přijela rychlá záchranka. Informace o stavu zraněných se upřesňuje.
Svodka od Krika: VSU provokují boje pod Doněckem a Jasinovatou, používají tanky a těžké dělostřelectvo. Na orlovském směru ukrop ostřeloval Zajcevo a severní okraje města.
Napjatá situace je na doněcké a jasinovatské části fronty. Ukrop provokuje poziční boje v oblasti jasinovatského opevněného bodu a také poblíž Spartaku a Trudovského. Pod dělostřeleckou palbou VSU se ocitlo bývalé letiště, Kujbyševský a Kyjevský okres Doněcka. Ukrajinští agresoří použili tanky, těžké dělostřelectvo, 120 mm minomety, granátomety a palné zbraně. U Jasinovaté byly zaznamenány ukrajinské výzvědné drony.
Během minulých 24 hodin, 11. června, VSU 60 krát narušily režim přerušení palby a ostřelovaly 19 osídlených míst republiky. Poškozeno bylo 12 domů v Alexandrovce a Zajcevu.
zdroj:vk.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Jiri Novak 2017-06-13 11:40
12:06.1 7. Video od tiskové služby DNR a od korespondenta Andreje Bardačova.
Video a fotky od tiskové služby: „Doněck, ulice Novorossijskaja dům 9. Bytovka, ve které žije kolem padesáti lidí. Dne 11. června ve 20:00 sedm tankových granátů dopadlo do třetího a čtvrtého patra budovy.
Nájemnící se v ten moment už schovali do úkrytu. Tank podle očitých svědků střílel z jedné jámy dolu Butovská, z toho, který se nachází za průmyslovou zónou Spartaku.“
video:www.youtube.com/.../

Od A. Bardačova: „VSU už zase ostřelovaly Donbas, KPD-2. Další zločin krvavého Petra a jeho krvavé armády. Dne 11. června ve 20:30 Kijevský okres KPD-2 ostřelovali ukrové. Budova prakticky zničena, stovky lidí zůstaly bez práce a stovky bez střechy nad hlavou. Tak takové jsou ty Minské dohody ze strany Ukrajiny. Tito profašisté pokračují v pomalé, ale jisté genocidě Donbasu. Podívejte se na video, jsou to skutečné záběry.
video:www.youtube.com/.../
zdroj: vk.com/.../


Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Jarin G. 2017-06-13 11:46
Moc děkuji za perfektní svodku i s fotem! Škoda, že ty zprávy nejsou alespoň o trochu víc pozitivní! Ale za to ty nemůžeš!
Dobrá práce pro nás, Jirko!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Jiri Novak 2017-06-13 12:06
Díky! Snad se to zlepší.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Jiri Novak 2017-06-13 11:42
Vladimir Šum
11.06.17.
…dva dny protivník vede masivní palbu po pozicích našeho praporu. Vůbec se neobtěžuje a používá tanky a minomety 120 mm...včera, 10. června, nepřátelské BMP loupilo v celém městečku Široká Balka, kde žijí civilisté. Nepíšu to proto, abych vzbudil pozornost. Teď je na mnoha částech fronty zostřená situace, dostanou co proto.
Tohle píšu, aby druzí věděli, co je to válka. Ne hybridní, ale jen prostě válka. Dívám se na údaje o zabitých na naší straně a přitom tu vidím, že mnoho z nich známe osobně...ale 90 % zabitých v poslední době jsou ti, kteří začínali ve čtrnáctém roce. Proč? Nevzniká tu otázka? No a také o „občanské“ válce. Rozčiluje mě, dopaluje a ničí, když slyším o „bratrské“ válce, válce občanské a zvlášť, když to pronášejí naši někteří politici. Článek 60 Ústavy Ukrajiny nikdo nezrušil, nikdo nezrušil jiné právní akty, ve kterých se hovoří o TRESTNÍ odpovědnosti za přijetí a plnění zločinných rozkazů!!! Možná píšu zmatky, ale muselo to ven.
Jak nemůžete nepochopit, že my už pro ně dávno nejsme bratry?! Dokonce i Ženevskou konvencí je zakázáno používat ozbrojené síly proti civilistům! Naše opěrné body se nenacházejí v obcích a městech, rozumíte, NE! Ve městech nebo některých osadách můžeme mít ležení, tam se mohou nacházet naše administrativní služby, ale my, separové, terotisté, vaťáci, ruští žoldáci jsme na svých pozicích na BOJIŠTÍCH!!! Přicházíte a dobýváte, lidi, proč? Staré lidi, děti, ženy? Co vám udělali, vy zrůdy? Stydím se podívat lidem do očí, já ruský důstojník (nikoliv RF, myšlena příslušnost k národům Ruska)...a právě proto, že ruský, stydím se za to, že jsme jim doteď nezajistili plnou bezpečnost...ne všechno závisí na nás...No a ta válka, válka dvou světů, dvou ideových rovin...to je válka ruského světa proti západu, proti nacismu, proti podlosti a barbarství, proti těm, pro které je vymyšlený národ a USA nade vše a lidský život pro ně není ničím!
Překlad, sdíleno z jiného zdroje..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # John Maxwell 2017-06-13 11:57

Válka a tato je na rukou západu neštítíc se ničeho je to hrůza čeho jsou lidi schopni ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Jiri Novak 2017-06-13 12:07
Přesně tak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jiri Novak 2017-06-13 12:05
Zachar Prilepin
11.06.17.
Z Luhansku vyprávějí: přes jednu vesnici LNR, když se nedávno situace přiostřila, jela kolona obrněné techniky, 40 kusů. Všichni lidé vyběhli na ulici, s dětmi, s květy, v ohromném množství – samozřejmě, pro hlupáky upřesňuji, sami.
Doprovázeli vojáky, křičeli, plakali.
Všeobecně, tři roky války – a lidé projevují ty samé city jako na začátku.
A z druhé strany, sami vojáci ATO si stěžují, ve vztah obyvatel k nim v Doněcké a Luhanské oblasti, kde ještě jsou, ano i v Charkově i v Oděse, slušně řečeno, je v nejlepším případě skeptický a odtažitý.
Jaký rozdíl.
Překlad, sdíleno z jiného zdroje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Pеtkо Коtоv 2017-06-13 12:39
Diky za info.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jarin G. 2017-06-13 13:18
Připojuji se ke kolegovi Péťovi a ještě jednou díky!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # vlk samotář 2017-06-13 17:53
Mám rád černý humor, to už se nezmění, .. ale vždy když čtu podobné články o "vítajících s květinami", tak se neubráním vzpomínce na génia Ivana Mládka a jeho Sedm statečných....:

- ".... nemůžou se dobrat,
k tomu proč je vítají,
když je přišli vobrat.."...:-)))

youtu.be/6XvCxgEaXjA?t=146

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jiri Novak 2017-06-13 20:25
Tady seš mimo mísu. Hodně mimo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # vlk samotář 2017-06-13 21:37
youtu.be/O7zu4ZKgBo8?t=5185

Ja..áá vím,..... ale právě jsi měl možnost sledovat tok mých myšlenek...:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jiri Novak 2017-06-13 14:42
Rádo se stalo. Děkuji oběma za reakce. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # olinka215 2017-06-13 15:58
Poslouchat holou pravdu, bez příkras a překrucování, to musí být v SSA šok. Jejich politická korektnost už dosáhla takového bodu, kdy je, v podstatě, téměř nemožné prezentovat veřejně svůj názor, bez obav z perzekucí, či alespoň označení za xenofoba, teroristu, nebo z veřejného zesměšnění.
Prezident Putin, jednoduchými slovy, která jsou srozumitelná všem, naprosto přesně a pravdivě popisuje politiku SSA, kterou uplatňují všude ve světě.
Chápu, že se i u nás najdou jedinci, inklinující k " postojům made in USA", kterým pravda vadí a je jim solí v očích,ale to nic nemění na faktech tak,jak byly prezentovány.
Pro Jarina: Všiml jste si, že kdykoliv zmizí jeden debil, je okamžitě nahrazen debilem, o level vyšším? A navíc - ty jejich nicky... :-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-06-13 21:36
Zdravím Olinko.
Ano. Ale jak už jsme psali výše. Přijde, zasmrdí a zase zmizí! A tenhle mudrc už tu fakt byl. Asi tak před cca 4 měsíci si tu nejdřív hrál na trolla a pak se nám podobnými článkem všem "vysmál". Ten jeho styl je nezaměnitelný, výtky na vedení diskuzi totožné. A on se za čas zase vrátí, chybí mu pozornost, byť nesouhlasná. U něj je ten problém, že se domnívá, že co článek, to v podstatě kompletní článek, blog, každý názor musí být podložen odkazy a důkazy apod . Osobní pocity, krátké nedoložené postřehy, podotknutí, vtípky a humor obecně, přátelské pokecání (natož mimo téma) apod., on považuje za znehodnocení diskuze a tudíž nepřípustné. A to, že si tady jen tak potlacháme o sobě, to on absolutně nesnáší, zakázal by to. Zřejmě je tu málo místa.
On podle mě nemá s kým pokecat asi ani doma, tak prudí. :oD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # olinka215 2017-06-13 22:32
Ahoj Járo, já si matně, nějakého takového, pomatence pamatuji.
Vůbec nechápu ty jeho nenávistné výpady, je to , evidentně, duševní naháč, který má pocit, že je hlasatelem jediné opravdové pravdy.
Řeší věci,jako osobní diskuze, i když je nemusí číst,ale to by zase nemohl prudit...
Tihle lidé, mají jeden společný rys a to je nenávist. Nejen,že cítí potřebu plivat jed,ale ještě předpokládají, že s nimi budou ostatní souhlasit . A pokud se ukáže, že je jejich předpoklad mylný,tak se tím jen zvýší jejich frustrace a míra nenávisti..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-06-13 23:53
Ano Olinko, přesně jste to vystihla. Ale co, my si tu stejně pokecáme, my si diktovat nedáme. I proto sem chodím, že je to tu takové "rodinné". Většinou se známe a společně si i zanadáváme, zavtipkujeme apod. A budeme to dělat i nadále. Naser neNaser! ;o)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # olinka215 2017-06-14 00:26
:-DDDD Správně!
Jediná výhoda je, že jim jejich ješitnost nedovolí, aby se nechali mínusovat, takže dlouhodobě nevydrží.
Párkrát tu plivnou a odtáhnou jako spráskaní psi..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # John Pitralon 2017-06-13 20:23
Americké chazarské magory je už načase pozavírat do klecí. Vsadili všechno na organizovaný teror, jenže neodhadli vývoj v 21. století. A jejich prasárny s nastrčenými mudžahedíny jsou dnes díky internetu vidět jak ve výkladní skříni...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás