Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBývalý člen speciálních jednotek varuje, že válka je nevyhnutelná a vykolejení Trumpových snah úspěšně běží

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Bývalý člen speciálních jednotek varuje, že válka je nevyhnutelná a vykolejení Trumpových snah úspěšně běží

V předchozích článcích jsem se věnoval důležitosti doplňkových voleb a toho, jak prezident, aby zemi vedl efektivně a byl znovu zvolen, potřebuje úspěchy už během prvních šesti měsíců v úřadě. Ač on je více než ochoten změny provádět a předvádí své dobré úmysly, tak bitva s Marxisty zabydlenými v aparátu, kteří sami sebe označují buď za „progresivní“ nebo za „centristické“, je už ztracená. Proč je ztracená? Protože ti, které předtím Obama jmenoval do soudů a do Nejvyššího soudu spolu s nesčetnými aparátčíky uvnitř administrativní mašinérie v podstatě představující „pátou kolonu“ jsou natěšení, jak budou prezidentovo úsilí sabotovat.

Takže úspěšné vykolejení jeho úsilí už v pokročilém stadiu běží. Jak jsem psal v jiných článcích, všechno, co Demokraté potřebují, aby si zabrali Senát a Sněmovnu reprezentantů v nadcházejících doplňkových volbách, je, aby prezident nedělal viditelné a produktivní změny během prvních šesti měsíců své funkce. Otupělá veřejnost to bude vnímat jako krach a s tím jak ti RINO (falešní Republikáni ve straně) s tím pomohou, aby „rozvrátili“ támhleto a túhleto, tak se prezidentova popularita zhroutí.

Plánovaný pohraniční plot se nepostaví, ke zrušení zdravotního systému Obamacare nedojde, ta záplava ilegálů se ani nezastaví ani nezvrátí a finanční opatření ke stimulaci domácí ekonomiky budou postupovat vpřed tak nějak rychlostí ledovce. Všechny prezidentovy vládní vyhlášky rozbili Obamou jmenovaní soudci u soudů. Do doplňkových kongresových voleb už moc času nezbývá. Máme na to rok a než začne kampaň, tak to vypadá, že si všechno urvou.

Obamacare je nejlepší příklad, jaký lze nastínit. Pojišťovna Aetna se nedávno poddala a stáhla se z té mašinérie, když to tato soukromá pojišťovna nemůže ustát. Prohlásili, že prostředí je „neudržitelné“ a že firma nemůže odepisovat ty rozpočtové propady a snášet to obskurní prostředí, kde není vymezena žádná hranice a kde vláda svévolně rozhoduje o něčem, co společnost nepodepsala. Z ekonomického hlediska ví každý s mozkem, že Obamacare nebude řádně fungovat a že to bude finanční a administrativní katastrofa.

Proto je Obamacare vlastně úspěšná: jejím účelem bylo vyvolat kolaps systému a pojišťoven s tím, že se to dožene do systému jediného plátce a vláda se toho zmocní jako „náhrada“ a vpadne tak do života každého občana … prostě hra čistě podle „Clowardovy Pivenovy“ strategie v nejlepším provedení.

Za to, že Obamacare pokračuje, může Republikánská strana. Nikdo k tomuto faktu ale moc nepřihlíží. Teď všechny zajímá je vyhození Comeye a potenciální vazby jeho vyhození na Flynna a jakékoliv vazby na Rusko týkající se předvolební kampaňové komunikace mezi tehdejším kandidátem Donaldem Trumpem a ruským vedením. Obamacare je skoro zapomenutá.

S tím, jak v tomto okamžiku Republikáni kontrolují jak Senát, tak Sněmovnu reprezentantů, tak mohl být zákon ke zrušení Obamacare už dávno schválen oběma komorami Kongresu a být na prezidentově stole k podepsání: k tomu ale nedošlo a může za to Republikánská strana.

Když nemůže prezident udělat změnu, i když mají Republikáni pod kontrolou obě komory Kongresu, co se stane po doplňkových volbách, když změní složení Kongresu a dají ho Demokratům? Jak bude znovu zvolen a pokud ano, co z toho bude? Čekal s vyhozením Comeyho příliš dlouho… a tak na nás to jméno bude čučet z každodenních zpráv ještě více než Natalie Holoway … a tak se mu to teď vrací. Jaké to má řešení?

Válku! Válka je tím prostředkem, který použije administrativa, aby strhla veřejné mínění a kongresmany a další naboby sešikovala do sevřeného pochodového tvaru pod záminkou: vyber si „jsi vlastenec nebo nejsi žádný patriot,“ čímž je všechny vystaví soudu veřejného mínění a mediálního jeviště. Kongres, který má koupený vojenskoprůmyslový komplex s oligarchií a zbrojními lobbyisty, také válku vždy podporuje.

Administrativa sice zatím nic moc v podstatě nedosáhla, ale válka ji může „zachránit“ před obtížemi a odvrátit pozornost veřejnosti. Máme tu několik dějišť, které mohou snadno metastázovat do plnocenného konfliktu a pak do toho zatáhnout i další národy do všeobecné války. Katalyzovat takovouto aktivitu by bylo pro jakoukoliv administrativu s podporou zdrojů Spojených států snadné. Otázkou k zodpovězení tedy zůstává, zda administrativa, aby se zachránila, takovýto krok přijme.

Historie dokazuje vysokou pravděpodobnost, že administrativa to tak udělá:

  • Carterův Orlí spár (zkrachovalý pokus zachránit íránská rukojmí),
  • Reaganova Grenada,
  • Ve Velké Británii Margaret Thatcher s jejími Falklandskými ostrovy,
  • Bush starší s Irákem (I),
  • Clintonovo bombardování Srbska a válka v Bosně,
  • A Bush mladší s Irákem (II).

Provede i tato administrativa podobné kroky s nějakým z hrozících „sudů prachu“ jako Ukrajina, Severní Korea nebo Sýrie? Tuto otázku bude ještě třeba zodpovědět a je vysoká pravděpodobnost, že odpovědí bude „ano“.

Jeremiah Johnson

Zdroj: zerohedge.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+47 # vlk samotář 2017-05-18 11:09
Tak už se vy kurvy v Americe už konečně doprdele dohodněte, jestli bude válka nebo ne!

Mám ještě měnit některá okna na baráku a jestli je to zbytečné, tak bych místo toho jel raději na delší dovolenou, jestli má být válka a bylo by to na nic!!!

Takto člověk neví, na čem s vámi je!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # limopivo 2017-05-18 12:57
Tady se válka předpovídá každý sudý týden. Tak klidně ta okna vyměňte.
AC24 válčí, ale jinak je klid.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # LubinenKremlBot 2017-05-18 14:49
Pane Limo proč tak soudíte , ten pan vlk má pravdu ,
proč měnit okna když má spadnout celý dům já bych mu poradil ať počká do podzima to budem o něco moudřejší, naposledy hitler napad Rusa později než měl
a potom nestačil svoje vojáčky převléci do zimního a ti mu umrzli.No nenasralo ho to?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # limopivo 2017-05-18 17:42
Ale na webech jako je tento se vyhlašuje válka každý měsíc už 10 let. Takže bych ty okna opravil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Piovarči 2017-05-18 11:33
Vlku tá dovolenka bude lepšou variantov:-(

Přes veškeré úsilí v mediální válce, přes uvalené sankce a permanentní vyrábění ruské hrozby začíná varianta přímého vojenského střetu. Propaganda války dostatečně otupila vědomí populace a nyní už zbývá odhodit masky a burcovat ve jménu hodnot národy do boje.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Výdaje na zbrojení rostou, válečná osvěta jde do škol a slovo „zadržet“ Rusko je každodenním slovníkem hlavních médií. Nositelé Nobelových cen míru a strůjci barevných pučů radí zdebilizovaným masám nepodléhat ruské propagandě za žádnou cenu. Plány západních mocností, které vypracovaly pro Rusko, jsou stále stejné. Ponechat pouze 15 milionů Rusů na jejich vlastním území. Britská premiérka Margaret Thatcherová za tento projev sklidila velké ovace a uznání. Plán pokračuje. Zdroje Ruska musí být rozděleny.

Ještě je třeba doladit poslední obraz světové krutovlády v Rusku a pak už všichni budou souhlasit s vraždou ruského prezidenta Putina. Putin je démon a musí být nejlépe zavražděn jako Sadám Husajn a M. Kaddáfí

Je to tak ako práve dokázal jeden z Izraelských ministrov keď volá otvorene po vražde prezidenta Asada tak budú volať i po vražde Putina...

Zabijáci a vrahovia sa demaskovali

Pro světového četníka neplatí žádná pravidla, určuje je sám a stejně tak nám určí i nepřítele. Nic jiného než prach sprosté napadání států a zabírání zdrojů se ve světové politice nedělo a neděje. Války ve jménu svobody jsou největším pokrytectvím mocenských ekonomických elit.

Jak začít velkou válku a zbavit Rusko jednou provždy zdrojů?
eurasia24.cz/.../...

Generál Pavel : Rusko je největší hrozba, větší než migrace.

Tu vidieť ako sú všetky špičky nielen v armádach zapredané jedovatej hlave s ocasem v USA. Ak ich nevyhádžeme od korýt nutne to vyústi do vojnovej katastrofy ktorej padneme za obeť všetci.
Dokedy budeme čakať so založenými rukami?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # Dost3 2017-05-18 12:12
Největší hrozbou jsou lidé jako je generál
Pavel.
Měl by se oholit aby neškrábal své západní "BOHY" v análu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # vlk samotář 2017-05-18 12:22
A namočit do dehtu a posypat pééééřím!!!:-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pavel Blaheta 2017-05-18 23:14
Co se divíte jeho názorům? Je patrně jeden z mnoha co mají obřezanou "oháňku" a poctivě slouží svým páníčkům. Protože je patrně ducha mdlého (ani nelze jinak než si to myslet, protože jakého duchu asi může být absolvent "zvláštní školy" a vojenského gymnázia? ), tak mu nezbývá než se naučit věty, které mu někdo nejspíše pravidelně dodává s předstihem, aby měl dost času je nabiflovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # vlk samotář 2017-05-18 12:24
Je mi jasné, když řeknou že válka nebude, tak bude,.... .....a opačně!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-05-18 15:11
A já Vám řikám válka s Turkem bude a ne že ne a když se Adolfek v mini dopálí tak do června s Rusem , maj fóbii z ruský zimi ,to už tak nějak z vyprávění , tentokrát by chtěli začí dříve.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # vlk samotář 2017-05-18 16:13
Dal bych palec nahoru, ale co když se to splní,.... tak raději ne...:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2017-05-18 17:38
:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Dědouch11 2017-05-18 12:55
Úmysly, i scénář "západních mocností", je stejný, bez mála 200 let, ale drhne jim to, protože zprávy, informace, se už nešíří jen jejich posly, nebo jejich tištěnými médii. Čím dál víc lidí chápe, že něco smrdí, hledají informace z jiných zdrojů a zjišťují fakta naprosto jiná. Zjišťují, že to, co jim mainstream tlačí do hlavy, jsou vesměs tendenční fabulace, že jde o manipulaci veřejným míněním, která má usnadnit prosazení zájmů oněch "západních mocností". Zájmů, které jsou, mírně řečeno, v zásadním rozporu zbytku lidstva.
I v Čechách (nejen, ale konečně) rychle roste počet lidí, kteří pochopili, že žít pod "vládou jedné strany", bylo selankou, proti tomu, co má v plánu "vláda jedné rodiny"...
Za "císaře pána" se dávno nikomu umírat nechce a žoldáků není dost...

"Žít, či nežít — to je, oč tu běží:
zda je to ducha důstojnější snášet
střely a šípy rozkacené sudby,
či proti moři běd se chopit zbraně
a skoncovat je vzpourou..."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # vlk samotář 2017-05-18 16:15
Žid, či nežid,... to je oč tu běží...:-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2017-05-18 17:39
A nebo tak, no.
:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-05-18 18:46
Dej si pozor na antisehnitismus ,až se sehneš
tak ti ho tam Džanda nebo Koko foukne
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # olinka215 2017-05-18 20:41
Včera se tu 5K loučil s tím,že má spoustu printscreenů, čili dost materiálu k udávání,takže už tu nebude prudit. Přešlo pár hodin a....už je tu zase=))) Aspoň nám tím ukázal,jaký je chlap a jak drží slovo=))
Jinak mi během dvou dnů smazali 3 příspěvky, takže mě to přestává bavit-(
Dcera pravila,že bych měla použít jiné jméno a zjistit,jestli nejsem na černé listině=)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # LubinenKremlBot 2017-05-18 21:43
To vypadá na zvýšený zájem chovancova institutu stíhání za pravdu o naše názory neslučitelné s nacistickým protektorátním režimem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # olinka215 2017-05-18 21:50
Dneska jsem se zde dotázala, koho se tak bojí, že nám mažou příspěvky a za pár minut zmizel i tento neškodný dotaz=)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # LubinenKremlBot 2017-05-18 22:09
Maj strach o svoje money money
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-05-19 02:54
Ide im o živobytie?:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # LubinenKremlBot 2017-05-19 07:42
O poměrně snadný zdroj
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-05-18 23:59
Tie príspevky ti zmazali v súvislosti somnou. Mazali komplet všetky reakcie na Peťka Kotova. Mne ich zmazali celú reťaz. Nesmieš na mňa reagovať a nebudeš mazaná:-) Po Peťkovi som vždy hneď na rane:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # olinka215 2017-05-19 00:07
Pio,já nevím, ale smazali i diskuzi mezi mnou a Janinou a myslím,že u toho jsi nebyl.
Včera jsem byla první komentující,čil i, jsem reagovala přímo na článek a taky to smazali.
A ten pošuk, 5k,včera vykládal, že nás všechny zkopíroval, napráská nás na ministerstvu pravdy a zmizí na věky věků=)))
A už tu zase prudí tak,že nemá smysl cokoliv komentovat
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-05-19 02:53
Strašil chlapec a ďalej prudí a pení ako besný slimák na diskusii pod najnovším USA útokom na Sýrsku armádu. Tam doslovne besnie a píše ako český žandár:-) Samozrejme samé nenávistné príspevky. Ono to vypadá aj na vojnu medzi nami občanmi. Je to tak rozbehnuté že sa môže stať že sa čoskoro budeme medzi sebou vzájomne vraždiť tak ako sa to stalo na Ukrajine. Tam už sa vraždí. Skrátka títo [...]i sú to schopní začať realizovať. Tá nenávisť je v nich hlboko zažratá. Oni sú schopní ľudí likvidovať len preto že majú názor ktorý im nevyhovuje.
Už len čakám kedy slniečkari zriadia Gestapo a začnú ľudí strielať pri múre.
Zašlo to už strašne ďaleko. A momentálne sa vyhrotila situácia v Sýrii a USA začínajú útočiť na Sýrsku armádu s tým že brania demokratické sily pod svojou ochranou na Sýrskom území. Sýria už je rozparcelovaná a USA ju rozdelia na proUSA a proRuskú časť pokiaľ nedôjde ešte k väčšiemu konfliktu s cieľom zničiť Sýrsku armádu a ekonomicky územie Sýrie ovládnuť.
Som zvedavý aká bude reakcia Ruska
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # LubinenKremlBot 2017-05-19 07:37
Vyhrotilo se to neskutečně po volbě Mokrohouna , od té chvíle se petkova stb držka projevila na plno .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # vlk samotář 2017-05-19 09:43
To bys musela změnit i počítač a jiné připojení kvůli IP adrese...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # vlk samotář 2017-05-19 09:51
Může to zkusit...:-)

Já sám jsem bezvýznamné "nic" - pouhá kapka vody v obřím oceánu,.... ale chlapci z LEGIE by se o něj už postarali...:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # LubinenKremlBot 2017-05-18 16:34
Pavel komunista a prominent už za bolšáňa , tyhle korouhvičky mám nejrači
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Monika lkemae 2017-05-18 15:58
USA by konečne mělo válčit na svém písečku a nenapadat a ne vyhrožovat každý týden jinému státu ! Začít jsi konečně dělat pořádek doma u sebe ! Pak ještě každý večer se pomodlit aby i nadále sníma mělo Rusko trpělivost a nesmetlo celí jejich státeček do moře bylo potichu a moc nešoupalo ani nohama !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # vlk samotář 2017-05-18 16:18
Tam se válčí už dnes:

70 miliónů Američanů na potravinových poukázkách, prázdné regály ve Wal-Martech a panika z hrozícího hladomoru, šokující videa projevů globálního chudnutí!

aeronet.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-05-18 18:55
Mě snad ani tolik neštvou R + R od nich se stim
počítá ale ty naše zmije zrádcovský Sralbotka ,Prdibrádek ,Kraďousek a hrdina v bílích ponožkách Hermlín a spol.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch11 2017-05-18 19:14
Stejně pak můžeš tvrdit, že tě tolik neštve rakovina, ale metastáze.
Všechno souvisí se vším a ryba smrdí od hlavy. Usekni krakenovi hlavu a chapadla odumřou...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-05-18 20:39
To je ten nejlepší léčebný postup ,souhlasím ale chobotnice bez chapadel je bezmocná ,na její hlavu zatím nedosáhnem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-05-19 00:01
Tým tie chapadlá veľmi rýchlo dorastajú. Vždy si kúpia ďalšie
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # LubinenKremlBot 2017-05-19 07:40
Přiznávám Pio na tom něco bude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-05-18 19:09
Jinak kdyż budeme loajálnï k 4. řïši tak bude se přidávat důchodcům 50 kč a možná již 2 ojra a vůbec všem všechno zvedneme o 2 ojra včetně maminek bez otců samoživitelek a otcům bez maminek samoživitelů .A směšnými 1000 ojry budeme vítat jaderné inženýry pevné víry .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-05-18 23:19
Moniko to tak brzy nebude. To jejich "Pax Americana" stále platí (pro ně) a znamená to, že "ONI" si dělají nárok na každý metr souše i moří na planetě Zemi a nejraději by i na Měsíci a Marsu a Venuši a dalších přilehlých planetách, hvězdách a galaxií. Ale protože žádný strom neroste do nebe, ani ten jejich "Pax Americana" neskončí dobře (tedy pro ně).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Věra Štimová 2017-05-18 16:10
Války jsou jenom uměle rozpoutávané, a to všude tam, kde se na tom dá vydělat. Je jedno, kdo vyhraje válku, ale není jednot o, kdo zaplatí zbrojení. Že to budou obě válčící strany a ještě prostřednictvím daňových poplatníků, tak to je vždycky. Země by si měly konečně uvědomit ten mechanizmus moci a neplatit skrze své lidi nikomu nic. Pokud mají válečné mašinérie na daně svoje úřady, pak nejsou z národů. Pokud by tedy národ přestal platit válečnou mašinérii, která není jeho, nemohl by tento státní systém rozpoutávat války. Státy nikdy nebyly národem a jejich systém je naprosto jednotný, aby mohl ovládnout co nejvíce národů. Proto taky vznikla EU a její mašinérie. EU nikdy neměla nic společného s národy, ale jenom se systémovou, tedy státní mašinérií. Východiskem z tohoto marasmu by bylo jenom jediné. Všichni v národech by šli jako jeden muž do privátní sféry za zemědělce a tvrdě požadovat státní dotace na podnikání od EU. Aspoň něco by dostali zpět, možná. Ono, pokud bude válka, nic jiného, než tohle řešení stejně existovat nebude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumacia 2017-05-18 18:06
A nedají pokoj a nedaj pokoj anglosaský prasečí hlavy - dokavaď nechcípnou...!! !

P. S.

Chcípnou potupnou smrtí...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # LubinenKremlBot 2017-05-18 19:15
No zpočátku budou se bíti bývalý členové varšavské smlouvy, čímž se sníží stavy slovanské populace a pak se teprv nasadí slimáčci , kterým se za to něco slíbí a pokud nebude dobojováno tak přeci víťezoslavně to převálcují anglosasíci.A to vše bude řídit národ vyvolený ze svých železo betonových děr.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lucif 2017-05-18 19:52
Podľa Pjakina je to práve opačne. Trumpova pozícia je zo dňa na deň silnejšia a zo štátnou elitou zametá podlahu:
www.youtube.com/.../

(25:40 až 32:06)

Zároveň tam padne info o tom kto je Comey a čo v skutočnosti je Wikileaks.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dascha 2017-05-18 20:45
Poslouchala jsem Pjakina a musím říct, že to, co řekl o Wikileas mě hodně překvapilo. Asi nejvíc z celého rozhovoru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Lucif 2017-05-18 21:31
Keď sa nad tým človek zamyslí trochu hlbšie, tak na tom určite niečo bude. Na jednej strane vieme akú moc stále majú Sorošovci/Roths childovci - majú svojich ľudí všade, na súdoch, v tajných službách, v médiách, v parlamente, v armáde, sú ako rakovina - a na druhej strane by si nevedeli poradiť s nejakou skupinou "hackerov" (a každý s trocha skúsenosťami v IT vie že skutočná anonymita na internete neexistuje)? Zastavil by ich fakt že Assange pobýva na nejakej Ekvádorskej ambasáde? Lebo oni tak poctivo dodržiavajú medzinárodné právo, že - pripomeniem 59 tomahawkov, či indident s lietadlom Bolívijského prezidenta, ktoré uzemnili len preto lebo sa domnievali že tam je Snowden?
Takže sú len dve možnosti:
1. Wikileaks slúži Sorošovcom, hraje akože proti nim, zverejňovaním nejakých akože uniknutých dokumentov, ktoré im v skutočnosti nemôžu ublížiť, získava tým na dôveryhodnosti u verejnosti a potom v kľúčový moment skrz nich "unikne" informácia, ktorá bude hrať do karát práve Sorošovcom.
2. Za Wikileaks stojí rovnako silná alebo ešte mocnejšia chobotnica ako Sorošovci - jedna zo skupín GP - a skrz nich uplatňuje práve to tzv. "bezštruktúrne" riadenie, jemne usmerňujúc chod dejín do tej správnej strany.

Inak do jednej z týchto kategórií patrí podľa mňa aj Snowden a vôbec všetci "vynášači"..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-05-19 03:04
No ale to čo vyniesli predsa len potrvrdilo čo sme predpokladali ale neboli priame dôkazy no a vynášači ich zaobstarali. Tak že celkovo to dôverihodnosť USA poškodilo a poriadne. Kopú za nich už len tí ktorých si zaplatia.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Věra Štimová 2017-05-19 18:14
varovani.org/html2/131.html
To, co se bude dít, se děje pravidelně vždy, když Země dorazí v galaxii na místo, kde jsou vidět dvě Slunce. Říká se tomu vrásnění a člověk toto ještě nezažil. Ale například amoniti v mořích to zažili a nepřežili. Následovali další organizmy, a proto máme uhlí. V Písmu je něco o zemětřesení, které člověk nezažil a v těchto poselstvích též. Nevím, proč se lidsvo žene do třetí světové, když bude čelit katastrofám apokalyptických rozměrů. Svatý růženec potřebuje, ne bít se v prsa, kdo tady bude pánem. Auta se propadají na silnicích, země vydává kovové zvuky a lidi blbnou se třetí světovou. Ta už nebude, to vám Matka Příroda garantuje. Bude to horší. Naučte se Svatý růženec, to je ten, kde se nekřižujete ve jménu tří mužů, jako katolíci a kde na konci neurážíte Otce, aby nás neuváděl v pokušení. Pokud to uděláte, modlíte se k tomu, kdo vás v pokušení uvádí, pak se na vás Otec vykašle, protože se ozve otec, fotr. Papá ve Vatikánu na to neupozornil, proč by to dělal ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Věra Štimová 2017-05-19 19:36 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás