Existují zprávy, že od prosince minulého roku v Číně testují obrovské komáry a ti jsou skutečným důvodem přenosu koronaviru na člověka, píše von Freeman na svém blogu Schall und Rauch.

V noci obří komáři zaútočí na lidi, nasají několik centimetrů krve od obětí a infikují ji jako nositele viru. Člověk je slabý kvůli ztrátě krve a snáze může být nakažen infekcí a lehce onemocní.

A von Freeman pokračuje: Tento hmyz zvaný „Culex gigantis“ není z Číny a pochází ze zahraničí. Čínští vědci v oblasti výzkumu hmyzu věří, že neobvykle velcí komáři byli chováni v západní laboratoři pro přenos nemocí, nové formy biologického boje.

Je tento útok součástí Trumpova arzenálu v obchodní válce proti Číně? Byl tento hmyz v Číně vypuštěn agenty CIA? Výsledkem je zastavení čínské ekonomiky a vývoz z Číny se zastavil kvůli panice a karanténě.

Obrovská ekonomická škoda na Čínské lidové republice, která Trumpa velmi těší a pomáhá jeho volební kampani. Motiv je tak zřejmý!

Stále více zemí uzavřelo hranice pro výrobky z Číny, protože se bojí dovozu komárů v kontejnerech. Není žádný přirozený nepřítel pro tento obří hmyz, který je o hodně větší než většina ptáků.

Z dálky vypadají jako ptáci, ale když se přiblíží, uvidíte létající monstrum s dlouhým bodavým sosákem.

Co by to mohlo být, není to vůbec biologická bytost, ale létající stroj, který vypadá jako komár. Malé verze takových mikronů, které vypadají jako hmyz, byly vyvinuty a testovány společností DARPA ve Spojených státech před několika lety.

Čínská armáda horečně vyvíjí obranný systém, mini-protivzdušný obranný systém, který pomocí radaru zaměřuje šířící se koronavirus a střílí jej ze vzduchu. Plánuje se co nejdříve instalace malých protiletadlových raketových baterií v čínských městech.

Existuje však „zpětný ráz“, obrovský hmyz nezůstává v Číně a může se dostat do Evropy. Proto se již v Bruselu sestavil zvláštní štáb NATO, který je odpovědný za obranu před létajícími monstry.

Možná se budete muset opřít o know-how Rusů, protože ruská armáda může sestřelit každého drona, bez ohledu na to, jak je velký nebo malý.

To znamená, že vypuknutí viru má také něco pozitivního, což nutí nepřátele ke spolupráci v obraně proti společnému nepříteli.

V každém případě lze očekávat, že evropské úřady brzy vydají varování, aby zjistily výskyt tohoto zabijáckého hmyzu a okamžitě hlásily každé pozorování.

Možná v nadcházející noci zaútočí na populaci, takže byste neměli spát s otevřeným oknem. Takže pokud uslyšíte hukot, okamžitě si vezměte do ruky opravdu velkou elektrickou plácačku na komáry, protože normální je příliš malá.

Kvůli invazi hmyzu koronovým virem a panice, je pro nás naprosto normální čelit bezprostřednímu nebezpečí.

U těchto komárů je genetický program nastaven tak, aby vyrostl velmi velký. A když jsou tak velcí, mohou lidi odnést.

Jak velmi důvěryhodní svědci říkají v antisociálních médiích, hory těl se hromadí v ulicích čínských měst. Nenajdou o tom žádné fotografie, protože komunisté všechno cenzurují.

„Trestní řízení proti Trumpovi v Senátu bylo dočasně přerušeno kvůli strachu z viru korony. Senátoři se dobrovolně přemístili do karantény. Říkám, že Trump stojí za zabijáckým virem. Takový šikovný chlap!“ dodává von Freeman.

Zdroj: pz.cz