Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMandžuský kandidát Macron je francouzský Obama

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Mandžuský kandidát Macron je francouzský Obama

Chcete-li znát pravděpodobný výsledek francouzských prezidentských voleb příští měsíc, stačí se jen podívat, jak reagovaly trhy. Jak euro, tak francouzské trhy dramaticky povyskočily.

Ale to nemá nic společného se silou sklerotické, přeodborovatělé, státistické, přehnaně zdaněné, neproduktivní francouzské ekonomiky za tím, čili ve skutečnosti nic s budoucností již zatraceného eura.

Je to prostě věc těch od status quo, co si vydechli úlevou, že to přeci jen zase bude pokračovat jako business jako obvykle, takže kandidát Establishmentu Emmanuel Macron je teď prohlášen za dopředu jasného vítěze francouzských prezidentských voleb, zatímco jeho rivalka Marine Le Pen je, jak vás Establishment ujistí, naprosto bez šancí.

Ale co Brexit. Ale co Donald Trump… To bylo stejné.

Kdepak: Mám obavy, že v tomto případě tyto argumenty nefungují. Ano, je pravda, že svět se zmítá v porodních bolestech revoluce, v níž je globalistická elita pomaličku svrhávána populistickými a nacionalistickými rebely. Ve Francii k tomu ale ještě nedošlo – v této zemi, jejíž politický systém je spíše ve stylu Putinova Ruska nebo Erdoganova Turecka nebo nějakých afrických zapadákovů s doživotními prezidenty, o tom nelze uvažovat, jako kdyby ta země patřila mezi liberální demokracie.

A proto Emmanuel Macron v prezidentském klání zvítězí, protože francouzským Establishmentem bylo dávno předem rozhodnuto, že on je tou nejméně strašnou z nejhorších možných voleb mezi kandidáty, co jsou k dispozici.

Ta skutečnost, že ten chlap je úplně prázdný – slizký jak ti prodejci se slizounstvím naolejovaného hada s vítězoslavným úsměvem a pěkným oblečkem – který vůbec nic nemyslí vážně, že by třeba nějak řešil ohromné sociální a ekonomické problémy Francie, ta mu naopak pomáhá, ne že by byla na závadu.

Emmanuel Macron je levičácký Mandžuský kandidát francouzského establishmentu.

Navštěvoval jednu z nejelitnějších francouzských škol, kde byl cvičen pro službu ve veřejné správě, kde v roce 2004 promoval. V jeho životopise stojí, že v roce 2007 sloužil jako náměstek šéfa Komise ke zlepšení francouzského hospodářského růstu vedené Jacquesem Attalim, to Macronovi bylo 29. Ale ta komise nebyla sestavena dříve než v roce 2008. Je s tím tedy zjevně trocha počtářských potíží. Zpráva této komise byla nesmírně kritizována kvůli svým návrhům ‚znovu spustit imigraci‘ a ‚otevřít hranice‘ … Atalliho kvůli ní zesměšňovali a vysmívali se mu jako ‚globalistovi‘.

Zní vám to jako u někoho, koho už znáte?

Macron tedy tuto Komisi, která byla v září 2010 dána k ledu, opustil, aby pracoval pro banku Rothschilds & Cie Banque, kde se přes noc stal milionářem, když pracoval na převzetí potravinářské části Pfizer pod Nestle, což bylo uzavřeno roku 2012. Také Nestle je klientem Rothschildů. A to Macron ještě s nějakým přebíráním společností a jejich fúzemi neměl nejmenší zkušenost…

Co člověk udělá, když někde přes noc vydělá miliony? Je jasné, že z toho odejde.

Takže tehdy odešel od Rothschildů, aby pracoval nejdříve jako náměstek tajemníka Elysejského paláce a nakonec v roce 2014 jako ministr hospodářství, průmyslu a digitálních dat, kde sloužil 18 měsíců, než začal kandidovat na prezidenta. Nazval bych to jako trochu přehnaně urychlený vzestup s nepatrnou až žádnou politickou zkušeností nebo protřelostí businessem.

A opravdu.

Zprávy, že Macron je závanem čerstvého vzduchu, který transformuje francouzskou politiku, by těžko mohly být ještě dále od pravdy. Macron je vyškolenec – liberální elitář skrz naskrz, žijící ztělesnění francouzského Hlubokého státu.

Tak jak mohlo tohle zjevně izolované individuum bez peněz všechno tohle dokázat během tak krátké doby? Je tedy jasné, že Macron měl mocné podporovatele za scénou a klíč k tomu může spočívat v jen málo diskutovaném faktu, že byl před pár lety zjištěn jako člen ‚les Gracques‘ – zdiskreditované centro-levicové nátlakové skupiny volně naplňované z řad vlivných ředitelů a mandarínů veřejné správy. Jsou to jacísi pro-tržní socialisté, kteří už dávno zlomili hůl nad Socialistickou stranou. Mnozí z nich jsou jako on vystudovaní na té státistické škole ENA a každičký krok v Macronově kariéře mohli diktovat právě oni. Macron vyčíhnutý jako brilantní a okouzlující studen mohl být nejdříve vypuštěn na prestižní státní Finanční inspektorát, pak byl přeložen k Rothschildům, aby nabyl nějakou zkušenost z businessu (a také nějakou podporu bohatstvím), aby byl pak umístěn jako časovaná bomba do Hollandovy předsunuté kanceláře, kde tikal tak dlouho, dokud nemohl být přesazen do srdce Vallsovy vlády. Loni v srpnu nakonec už vybuchl a zahájil aktivitu přesně v tom momentě, kdy Hollandovi, Vallsovi a celé socialistické prezidentské kampani způsobil největší škodu. Macronův vzestup nese všechny příznaky klasické skryté operace té jeho školy ENA, k jaké jsou ti všude nasazení eňáci připravovaní, když ti vůdčí byrokraté této země jsou  právě pro něco takového cynicky na ENA cvičeni.

Stejně jako Obama i on se dostal tam, kam se vyšplhal, protože to tak naaranžoval Systém. Uvažte např., jak bezohledně byl zničen ten nejlepší z prezidentských kandidátů – Thatcherista Fillon – nasazením celé aliance z vlády, Hlubokého státu a justice

Hned pár dnů po vítězství v republikánských primárkách, bylo proti kdysi nejnebezpečnějšímu protivníkovi Macrona Francois Fillonovi zahájeno vyšetřování, že svou ženu a děti nastrčil na státní výplatní pásku s nedostatečnými důkazy, že by pro něj dělaly nějak moc práce, pokud vůbec nějakou.

Důkazy proti Fillonovi zjevně pocházely přímo z tajné buňky uvnitř ministerstva financí, z kabinetu Noir, co má přístup jak daním Fillona, tak jeho waleské manželky Penelope. A tyhle dokumenty si našly cestu na vyšetřovací magistrát, který s nimi udeřil. Jen naivka by si mohl myslet, že ten magistrát nebyl nijak motivován politickými sympatiemi, zvláště uvážíme-li, že jejich odbory sestavily seznam nepřátel z řad pravicových politiků, na které je nutno se zaměřit, aby je šlo stíhat, a dokonce vystavili jejich obrázky na zdi svého pařížského ústředí.

Ač si mnozí Francouzi – a zvláště pak globální komentátoři – zjevně myslí, že se právě vyhnuli smrtelnému nebezpečí, když přeci jen nebudou mít „krajně pravicového“ prezidenta, tak stejně nemají moc důvodů k oslavám.

Vše, čeho Francie dosáhla, je záruka zvolení údržbáře pokračování prezidentství toho ubožáčka Hollanda se zárukou, že její probíhající úpadek bude nerušeně pokračovat. Její průmysl bude stagnovat; její sociální nepokoje se zintenzivní; ještě více jejích občanů bude zavražděno doma vypěstovanými teroristy; její ekonomika se začne propadat; ta země, která bývala údajně nejcivilizovanější a nekrásnější a nejvytříbenější na celém světě, se propadne do ještě hlubšího chaosu, odpornosti a zoufalství.

Salut, President Macron. Adieu, la France.

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+52 # .lak 2017-04-25 10:40
www.youtube.com/.../
Nebylo by od věci řešit i zdejší podlokajníky makrelony bruselon a dát jim na podzim adié a zabouchnout jim vrátka ke korytu ve sněmovně. Ale to samozřejmě znamená všem abolicovaným parlamentním stranám co to tu zařízli s neuvěřitelnými žvásty po 3. dekády do rozvojové země světově oceněné za mzdy utahovači opasků na blahobyt. Diletanti odchod bez pocty budiž heslem pro podzimní volby.

Redirecting you to svobodny-vysilac.cz/.../...
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # limopivo 2017-04-25 10:45
No, stačí abyste přesvědčil většinu národa a máte to v kapse.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Dědouch1 2017-04-25 11:31
"...Diletanti odchod bez pocty..."
A rovnou před NEZÁVISLÝ soud. Ve zrychleném řízení odebrat neprávem, či nezákonně nabytý majetek a odeslat tam, kam patří. Někteří do lochu, někteří do montoven + VPP.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jaris 2017-04-26 08:48
Ja bych vsechny ty politicke lumpy a zradce, ktere zivime my poslala mezi lidi, at si s nimi nalozi jak chteji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+63 # Lubinen 2017-04-25 10:45
Typický navoněný smrádeček , který kvůli prachům
a moci je ochoten udělat všechno i když ví že bude jenom loutkou v mocí banksterů a NWO.Budou ho volit
hlavně sluníčkový barbínky i kdy že má za sebou skandál s podobně navoněným labužnikem prdelowym.
Ovšem v dnešním dekadentně amorálním světě spíše
výhoda a ,,náš'' Sláveček Sralbotku je z něho přímo
unešen.Což nás nemůže v žádným případě udivit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # Lubinen 2017-04-25 11:03
Nereagujte na chovancovi provokatéry ať poznají , že jsou jenom nuly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # VladimírV 2017-04-25 12:04
Ahoj, přátelé, sledujete, jak si blbeček, viz níže, vystačí sám se sebou? A pokud jde o palce, tak se domnívám, že zde nejde o jejich "sbírání" jak si jiný blb, strýček (viz výše) myslí, jejich význam je ve vyjádření konkrétní názorové hladiny, která na tomto fóru převládá.

Dodatek: oni ti dva blbečci (on je to asi jeden dvojjediný) své příspěvky odstranili... Taky řešení, v jejich případě, kupodivu, docela rozumné. Takže "viz níže a viz výše platilo do doby výskytu Apolla a strýce Sama.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Monika lkemae 2017-04-25 12:17
Navíc no není ani pořádný chlap přichycen s milencem vposteli! NATO má ale o 24 let starši bábu vedle sebe někdo ho krýt musí že ? Fuj tajbl Francie !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # r.m. 2017-04-25 19:42
Kdo by pochyboval, tomu to vysvětlí Česká televíze:
Problémem ČT je zkostnatělost, změna je potřeba, říká kandidát na generálního ředitele Vinklář
video.aktualne.cz/.../...
obchodník s krmivem? berem, má správnej rypák a směje se na něj "katolička" Drtinová :D
Není zatím jasné kandidát které pražské synagogy zvítězí, ale jinak tutovka - jeden z nich to bude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # VladimírV 2017-04-25 20:17
Díky za upozornění. Dva nosálové se od začátku až do konce motají v otázce objektivity ČT. Oba se shodnou že objektivní je a přesto se z toho nějak vymotat nemohou. Asi to je tím, že jsou to nosálové a nemohou říct to jediné, co vede cestu z té motanice: "ČT není objektivní, ČT lže, překrucuje, zatajuje a fabrikuje informace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # r.m. 2017-04-25 22:14
zbývá dopsat v čí prospěch fabrikuje svoje výrobky prodávané jako zpravodajství, publicistika a pohádky v politicko výchovném kanálu ČT déčko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # VladimírV 2017-04-26 08:38
Myslíte DVTV? Nosálka Drtinová je členkou správní rady Open Society Fund nosála Soroše, Tak je to asi jasné...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # r.m. 2017-04-26 03:02
Macrona nechali zbohatnout na fúzi farmaceutických koncernů, Pfizer s něčím ... doprd..já to zabudnul.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás