Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaGeorge Soros upřímně: „Já jsem Bůh, to já vše stvořil a kontroluji Ameriku“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

George Soros upřímně: „Já jsem Bůh, to já vše stvořil a kontroluji Ameriku“

Globalista George Soros v poslední době přitahuje hodně pozornost. V interview s britským Independent přiznal, že nejspíš má „trochu“ mesiášských fantazií. George Soros přiznává, cítím se jako „něco na způsob Boha.“

Teď, když je už osmdesátník, tak už není tak opatrný v udržování svých tužeb pod kontrolou a říká, že naopak „je začíná uvádět do života.“

A opravdu spousty svých nápadů naplňuje skutky. Soros podporuje spoustu liberálních a progresivních záměrů a už o nich nemá strach mluvit.

„Představoval jsem si sám sebe jako něco na způsob boha…,“ napsal. „Abych řekl pravdu, některé dost silné mesianistické fantazie se se mnou táhnou už od dětství, když jsem měl pocit, že je musím udržet pod kontrolou, protože jinak by mě mohly dostat do potíží.“ Když Sorose britský list Independent požádal, aby toto prohlášení rozvedl, tak jej ještě zesílil: „Když sám sebe považujete za něco na způsob boha, stvořitele všeho, je to něco na způsob choroby, já se s tím ale cítím už být pohodlně sžitý, protože jsem to už začal uskutečňovat.“

Jeho volání po demokracii a účasti na společnosti vyvolala kritiku, protože konkrétně uváděl lidi barevné, imigranty, uprchlíky a muslimy.

Muslimská imigrace do USA a do evropských zemí mnohým dělá neustálé starosti, a tudíž údajná role George Sorose v tom hraje roli jejího symbolu i obětního beránka. Je jasné, že využívá svých peněz, aby nutil různé země k přijímání muslimských imigrantů a k otvírání svých hranic. Na jeho cíle zvýšení „demokratické“ účasti mnozí pohlíží spíše jako na tahák k nalákání levicových voličů.

„Následující čtyři cíle tvoří lešení k vytvoření amerického programového díla,“ uvádí jeho příručka. Posílení americké demokracie prostřednictvím zvýšení smysluplné účasti, praktik začleňování a odpovědnosti.“ Třetí strategický cíl se rozprostírá nade vším a volá po „plné politické, ekonomické a občanské účasti imigrantů a barevných komunit na rozbití bariér a na posílení průchodnosti k využití příležitostí.“

Naléhá na globalistickou elitu, aby se vložila do problémů jako uprchlická krize, když říká, že každá země by měla přijmout svou odpovědnost v poskytování pomoci a žádá OSN, aby se postavilo do čela při rozdělování břemena této odpovědnosti. Pro ty Evropany, kteří by radši uzavřené hranice, se to rovná volání požadujícímu invazi.

Muslimská migrace „byla od poloviny 90. let v EU jako celku zatím tou nejsilnější lokomotivou táhnoucí demografický růst,“ uvádí zpráva vydaná Organizací pro ekonomickou spolupráci a rozvoj EU. „A vypadá to, že teď už se stává dokonce jedinou.“

To v tom je tak nahrubo podstata těch stížností, i když nejspíš Sorose a jeho moc přeceňují. Je však pravda, že lidé z okraje společnosti, pokud se úspěšně začlení do demokracie, tak budou s větší pravděpodobností hlasovat pro liberální kandidáty.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+132 # VladimírV 2017-04-20 22:00
Tak, tak. Vždyť on je ten nejvyvolenější z "vyvolených".
Na stará kolena z něj vylézá na povrch psychopat víc, než z jeho bližních. Ale způsobem jejich geneze a sobě vnuknutým posláním jsou psychopaty všichni. Je smutné, že se polovina světa (převážně ta bílá) nechala psychopaty ovládnout. Je možno doufat, že ten pohár přeteče? Oni jsou ze Satana, my z Boha. Přeteče.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+84 # Historik 2017-04-20 23:52
Pohár přeteče určitě. Ten vývoj už je nevratný. Nikdy vedle sebe nemohly existovat 2 paralelní a zcela odlišné společnosti. Vždy nakonec došlo na násilí. Už brzy se začnou objevovat slova, jako odsun, vysídlení, etnická čistka, občanská válka. Je to nevyhnutelné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Popo 2017-04-21 08:02
Cituji VladimírV:
Je smutné, že se polovina světa (převážně ta bílá) nechala psychopaty ovládnout. Je možno doufat, že ten pohár přeteče?
Kým múdrý budú ustupovať (šak lebo "Múdrejší ustúpí!" - jedno z najmanipulatývn ejších a najhlúpejších porekadiel) ten pomyselný pohár nepretečie, vládnutie psychopatov je toho len celkom prirodzeným dôsledkom. X-krát mnohý i z vás vedeli (nezamieňať si to s "mysleli si"!!!) že "šéf" nemá pravdu ale prestovšetko držali ste hubu a krok - lebo "výplata". Priatelia smutné na tom tiež je že to vaše "belmo" ktoré tam pred svojími očami máte vám už nedovoluje sa odosobniť a hladieť na veci i v tejto veci na vec tak ako to v reáli naozaj je. Chlapec "Sori" ktorý sa tiež narodil len s rovnako holou ritou ako ktorýkolvek z nás to síce berie z toho iného kanca ale prestovšetko pravda je taká že tým čo dokazuje len potvrdzuje že ktorýkolvek človek ktorý keď naozaj chce nemá problém prekonáť akékolvek prekážky na ceste za svojím cielom - je nám to tak ako Bohom prirodzene dané. Ktorýkolvek z nás ludí dokáže absolutne čokolvek, stačí mu to len naozaj chcieť a nie len trepať o tom donekonečna piate cez deviate a pri svojej najbližsej vlastnej obeti pre danú vec sa zachovať ako sráč ktorý bez hanby pred sebov samím nemá sebemenší problém zaradiť sa do radov neschopných...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # VladimírV 2017-04-21 09:42
Popo:
Máte pravdu, je to forma podsouvání, vytváření účelových memů, které se následně replikují a vstupují nenásilně do podvědomí davu. Ale to je ideologie stará téměř 3000 let. Stejně zhoubný smysl má pro křesťany desatero a další moudra z bible, jako: ty kamenem já chlebem, nastav druhou tvář... a najdete jich celou řadu. Po 89. se objevil takový mem typu: Nejlepší je mít dluhy, ty ti nikdo neukradne. Že pak ukradnou vám i rodině celý život, o tom se nezmiňuje. Kdo tu "moudrost" asi pustil mezi lidi? Minimálně 2000 let stejná dílna. Není proto divu, že lidé stovky generací žijící v klamu jej neumí snadno odhalit. Nezapomínejme, že je jim souběžně vymýván mozek masmédii, že klesá úroveň školství a generace hloupnou a hloupnou. ALE... promazaný systém satanského soukolí se začíná zadrhávat. Rusko se stává dost silné na to, aby si mohlo dovolit tuto tisíciletou lež odmítnout. Ale satanistům jde o všechno a tak udělají všechno pro to, aby Rusko v této cestě zastavili. Budou ještě více lhát a vraždit. Ale už to, že si o tom diskutujeme, je dokladem, že se situace mění, dav začíná otvírat oči. Modleme se za Rusko. Ale ne k falešnému bohu, ke kterému odkazují první tři přikázání, nýbrž k pravému Bohu, který pro komunikaci s námi žádného prostředníka typu katolické církve nevyžaduje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # jirik 2017-04-21 13:14
Cituji Popo:
Citace:
Kým múdrý budú ustupovať (šak lebo "Múdrejší ustúpí!" - jedno z najmanipulatývn ejších a najhlúpejších porekadiel)
A co až twn moudrý zjistí, že jedině kam může ustupovat je směr dopředu???
Co asi bude následovat????
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+61 # Janinna 2017-04-21 00:50
Zcela určitě přeteče Vladimíre.
Těch pár zdechajících psychopatických dědků co si hrají na Bohy a vládce nad životy, už jednou nohou stojí na té váze hříchů, jako Máchalová.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Historik 2017-04-21 11:39
Jenomže, aby si čertík odnesl tu správnou Máchalovou. U nás jich je totiž víc, jak se nedávno ukázalo při plánu na přestěhování Sorošovy univerzity z Budapešti do Prahy. Které podporuje třeba Babiš- a slušně se tím odkopal. V Praze je taky Open society, financuje integrační neziskovky, podporuje DVTV a určitě má hluboko zaťaté drápy do Kavčích hor. O straně Zelených a vedení socdem ani nemluvím. To by se čerti ulítali, než by to u nás trochu pročistili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Janinna 2017-04-21 22:48
Babiš, Kalousek a Open society:
1gr.cz/.../...

To si Historiku pište, že má zaťaté drábky do Kavčích hor, nebo spíše je má omotané kolem prstu.
A o straně Zelených? tak ta nestojí za komentář. Stačí vidět toho hybrida Stropnického v jejím čele.
Celá ta fajta je drobátko, no spíš drobátko víc, nepovedená, taková inkluzivní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Historik 2017-04-22 14:25
Jak se říká 1 fotka vydá za tisíc slov. +
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Popo 2017-04-21 08:30
Cituji Janinna:
Zcela určitě přeteče Vladimíre.
Těch pár zdechajících psychopatických dědků co si hrají na Bohy a vládce nad životy, už jednou nohou stojí na té váze hříchů, jako Máchalová.
Kým bude medzi luďmi platiť to choré "Múdrajší ustúpí!" bude to stále len o - Snívajte s nami...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Janinna 2017-04-21 23:02
Popo, máte pravdu. Když se nad tím člověk zamyslí, nad tím "moudřejší ustoupí", tak v některých případech je to opravdu "choré".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+58 # Lubinen 2017-04-20 22:01
Jako pravá ruka satana se tenhle slizkej had může za svoji zrůdnou práci cejtit jako král pekla.Pánišek mu za jeho službičku dodá ten největší a nejrozpálenější kotel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # Piovarči 2017-04-20 23:04
Skrátka nedovolme mu to v našich krajinách konať. Volte ľudí ktorí z jeho neziskovkami vo vašej krajine zatočia tak ako to spravil Putin v Rusku a robí to i Orbán. Nadávať naňho nám nepomôže. Opovrhnime ním vo voľbách. Postavte draka proti drakovi. Vieme čo na nich platí. Rudochov sa boja najviac.... Vidíte ako penia pri Severnej Kórei. Idú sa rozliať na kolomaž. Inak to nebude mať východiska keď im nepodložíme pod nohy poriadne poleno vo voľbách.

Dúfajme že to Lepenke víde držme jej palce.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Tvrzení o chemickém útoku v Chán Šajchúnu byla potřeba jen pro to, aby byl ospravedlněn útok na leteckou základnu Šajrát, řekl Asad pro [...].

„Zaútočili na všechna skladiště, ale ke kontaminaci základny nedošlo. Nikdo z našich důstojníků nebo kdokoliv jiný z vojenského personálu nebyl žádným plynem poznamenán. Proto se domníváme, že k žádnému plynovému útoku nedošlo a že ani nebyla žádná skladiště plynu. To vše byla provokace, která měla ospravedlnit útok na Šajrát. To je to, k čemu došlo," prohlásil Asad.
cz.[...]news.com/.../...

Tento chlapák vedel so Sorošovskými zmetkami pekne zamiesť. Učme sa to. A urobme to aj my. Voloďa to urobil

Vedenie 5. zboru otvorilo nové sídlo v severnej časti krajiny Hama. Skupina Sýrskej arabskej armády teraz pracuje na zvýšení počtu dobrovoľníkov vo svojich radoch s cieľom rozšíriť vojenské operácie po celej Sýrii.

Velitelia 5tnového zboru vyhlásili, že súčasným cieľom sýrskej armády je oslobodiť celú krajinu Hama od Hayata Tahrira al-Šamu (predtým Jabhat al-Nusra, sýrskej pobočky al-Káidy) a východného Salamya vidieka z ISIS .
translate.google.sk/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Che 2017-04-21 08:51
Nevedel jsem, ze ten, kdo nakradl miliardy je Buh, podle mne je jen lump a darebak.


Jen pro ty, kteři to nevi: Guevara nebyl Kubanec, ale Argentinec. Nejmenoval se "če" ale Ernesto. Byl lekarem. Jako financni ministr na Kube rikal lidem "če", coz je po argentinsky neco jako "ahoj". Bez nej by Castro (byl pravnikem) nikdy americkou loutku Batisto neporazil. S Castrem si zrejme moc nerozumeli a proto sel do Bolivie, kde ale jeho revoluci nechteli a nakonec byl zastrelen CIA. V museu Guevary v Santa Clara je vystaven posledni dopis Castrovi. Neni ale psan v latinskoamerice m stylu, ale mrazive jako uredni papir.
Quantanamo (114 km²) pronajmul 1902 tehdejsi president Kuby a americka loutka E. Palma na 100 let za 1500 $ mesicne. USSA-ci 2002 neodtahli a navic nic neplati.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # .lak 2017-04-21 12:29
Che CheChe CheCheCheCheChe

Nevedel jsem, ze ten, kdo nakradl miliardy je Buh, podle mne je jen lump a darebak. To jsem nenapsal
Já vím
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-04-21 21:20
Dobře ty jeden!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+73 # Dascha 2017-04-20 22:02
Myslím, že místo: " cítím se jako Bůh," by správně měl říct: " cítím se jako Satan, a jako Satan také tak konám...."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # VladimírV 2017-04-20 22:19
Však ano, on to vlastně říká. Satan je padlý archanděl Lucifer (Světlonoš) a oni (Ilumináti, které oživil Adam Weishaupt, syn Ingolstadtského rabína) tvrdí, že Bůh je světlo, tedy Lucifer je pravý Bůh...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Piovarči 2017-04-20 23:09
Svet potrebuje zrejme opäť pár ČE Gevarov, aby títo chlapci na západe skrotli

Tohoto symbolu odporu sa boja najviac
Tak že chlapci do nich vo voľbách tým najťažším kalibrom. Nám to ublížiť nemôže ale tým zmätkom áno
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # weissbach 2017-04-21 08:25
Dobrý vtip...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-04-21 20:05
Iste hlavne že ste boli celý čas z Kuby posratý tak ako teraz aj z KLDR
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Přemek 2017-04-21 08:57
No, soutěžit o to, komu dříve dojdou argumenty a kdo dříve vezme klacek do ruky, je decentně řečeno, nemoudré stejně jako celý marxismus a nikdo takový nemůže nikdy nic definitivně vyhrát. Blbové to výše než na šestou prioritu řízení nedotáhnou. Proto pracujme na takovém světonázoru, který vychází z poznání světa a skutečného konání lidí (a šišatců, pro některé) na něm. Čím to jen je, že v zemi Kanaánců se bez ohledu na boha, jehož uctívají, tak daří myšlenkám "sobě vše, na ostatních nezáleží"??? Kdepak se to do roucha božího nasoukala ta obluda chlupatá ďábelszá, co Sorosz?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # JešuaSynČLOVĚKA 2017-04-22 12:38
PŘESNĚ TAK DASCHO.
TEN ZMETEK SATANSKEJ,NEMOH L REALIZOVAT
NIC JINÝHO,NEŽ SATANA.
KAŽDEJ PRACHÁČ,JE SYN MAMONA-SYNA SATANA.
JÁ JSEM UČIL,JAKO JEŽÍŠ Z NAZARETA:
SPÍŠ PROJDE VELBLOD UCHEM JEHLY-NEŽ TY-SOROŠI-DO KRÁLOVSTVÍ MÉHO OTCE :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # Lucif 2017-04-20 22:17
Už mu yeblo v hlave z toho umieráčika čo stále počuje, ako sa pomaly približuje. Za rohom ho už čaká kosatá a s ňou sa prišiel pozerať aj jeho bývalý priateľ Rockefeller. Žiaľ, v pekle peniaze nie sú a žiadne si tam vziať nemôže...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Dědouch1 2017-04-20 22:35
"Za rohom ho už čaká kosatá..."

K tomu by se měl vyjádřit Smrťák.
:D
P. S. A Smrťáku, je tam napsáno "kosatá"!
To aby se řeč nestočila jinám.
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # smrťák 2017-04-21 05:47
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Dědouch1 2017-04-21 10:49
Šel jsem tenkrát kolem Trochu se vám to slunění zvrtlo:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Historik 2017-04-21 13:31
Jo, v Peenemunde bejvávalo blaze. Pláže, teplíčko, prima eintopf v jídelně. Ve třiačtyřicátým ideální na líbánky. Ne jako ty mastný hambáče na Cape Canaveral.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Vladimír 2017-04-20 22:24
"Teď, když je už osmdesátník, tak už není tak opatrný v udržování ( svých tužeb ) moče pod kontrolou a říká, že naopak „je začíná uvádět do života.“ :-)))))))

....ale my to víme,vždyť je to přirozené,dědku starej plesnivej :-))) použij pemprs
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # olinka215 2017-04-20 22:25
Chvilku o něm nebylo slyšet,ale jen vyleze,už zase vystrkuje drápy.
Svými prohlášeními jen potvrzuje fakt,že je to velice nemocný člověk a mělo by se mu dostat adekvátní péče. V jeho případě, by uzavřené odděleni, nebylo vůbec od věci.
I když,teď mě napadá.. taková čelní lobotomie...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Dědouch1 2017-04-20 22:38
George, come on!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # olinka215 2017-04-21 03:38
Na zklidnění dobré,ale na lobotomii máte moc malý nástroj, to chce vrtačku:-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Dědouch1 2017-04-21 10:50
S příklepem. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # olinka215 2017-04-21 20:09
Pláču smíchy :-DDDDDDD
To bude tou mou bujnou představivostí :-))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-04-21 20:20
Taky mám představivost, jak 3d kino. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Historik 2017-04-20 23:20
Dobré je, že to řekl takhle otevřeně. Alespoň nikdo nemůže pochybovat a plácat něco o konspiračních teoriích. Muslimská migrace je tu od toho, aby nás nahradila, to z jeho slov jasně vyplývá a on to řídí...
Jak jsme se odpoledne bavili o volbách ve Francii, říkal jsem si v duchu, škoda, že se teď nestane nějaký útok. A ono jo. Champs-Elysees dnes večer.
To není pozvánka na rande, je to tam uzavřené.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # olinka215 2017-04-20 23:39
Já bych stejně nemohla,mám noční :-DDDD

A teď vážně, doufám,že tím Marine přihrají další, třeba ještě váhající,či nerozhodnuté voliče.
Ona je opravdu poslední nadějí na změnu. Pokud se nepodaří vyhrát jí,pak doufám ve Fillona,jinak je s námi konec
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Historik 2017-04-21 00:24
Uvidíme v neděli. Podle mě nikdo ani netuší, jak to doopravdy dopadne. Já beru cokoli, kromě Makaróna, protože pak se začnou dít věci a EU to má spočítané.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # olinka215 2017-04-21 00:48
Kéž byste měl pravdu!
Snad vyhraje alespoň jeden z našich favoritů, dodrží své sliby a neudělá čelem vzad,tak jako jsme toho byli, po volbách, už mnohokrát svědky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # VladimírV 2017-04-21 10:52
olinka215:
...a teď vážně, doufám,že tím Marine přihrají další, třeba ještě váhající,či nerozhodnuté voliče...

... nebo zruší volby.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Piovarči 2017-04-20 23:51
To im do karát isto nehrá.... alebo že by chceli odložiť voľby?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Historik 2017-04-21 00:13
To asi ne. Dva "francouzi" vystoupili z auta a nasypali to bez keců do tří hlídkujících policajtů z kalachů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Piovarči 2017-04-21 00:42
To by malo ľudí prebrať ešte viac.
agentura Reuters informovala, že jeden policista zemřel, další dva byly zraněni v přestřelce v oblasti hlavní třídy Paříže — Elysejských polí, střelec byl zlikvidován.
cz.[...]news.com/.../...

Akram Azimov, bratr podezřelého organizátora teroristického činu v petrohradském metru, volal sebevražednému atentátníkovi Akbaržonu Džalilovi a posílal mu peníze, které dostával z Turecka od člena mezinárodní teroristické organizace, vysvětlil Vyšetřovací výbor Ruské federace.
cz.[...]news.com/.../...

Ministerstvo armády USA si chce pořídit partii modelů tanku T-72 v životní velikosti. Objednávka na výrobu cílů, zevnějškem identických ruskému bojovému stroji, je umístěna na webových stránkách státních zakázek.

Podle podmínek tenderu model tanku musí mít „reálné bojové zabarvení". Základem korpusu je ocelová konstrukce, na níž mají být umístěny „lehké, výměnné panely".

Materiál pláště není uveden. S cílem větší pravděpodobnost i má být cíl vybaven otáčivou věží.
Uvádí se, že makety T-72 budou použity během vojenských cvičení na vojenské základně Fort Drum, stát New York.
cz.[...]news.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Historik 2017-04-21 00:54
To je právě ono. Dřív, nebo později někomu dojde, že pokud chce zastavit teror, musí nejdřív [...] šéfy Muslimského bratrstva a poté důkladně přeorat Saudskou Arábii a Katar. To je jen začátek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Lubinen 2017-04-21 05:11
Pokud vyhraje Marie tak se ten konflikt rozhoří ale stejně bychom se tomu nevyhli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Přemek 2017-04-21 09:01
O konflikty současná globální parta Hic nestojí, ty vyprovokované Washingtonem jej stály světovou hegemonii a kdokoli je dnes začíná a působí tak neřiditelný chaos je v nemilosti globalistů. Eliminace nevhodných se dá dělat potichu, bez chaosu za plného řízení. První na paškále jsou ti, co rádi tvrdí, že peníze jsou až na prvním místě, čeká je čas rozčarování.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Přemek 2017-04-21 08:30
Ono je dobré mít také nějaké kulisy pro operace pod falešnou vlajkou, že...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # .lak 2017-04-20 22:53
Tak zrealizoval si určitě spousty lidí kteří mají směr, otázkou je jestli tvoří pro okolí nebo je to jenom pro ego pomýlených. Živí spousty lidí kteří ovšem v reálné ekonomice nežijí z luftu ale od tvorby užívaných, paraziticky. Protože tvorba cenin či virtuálních hodnot z klepnutí do klávesnic dnes ryze probíhá pouze fiktivně dle přání majitelů neoliberálů otroků banksterů. Takže chromá kachna čechrající peří trefila leda ve snu myslivce. Upřímnou soustrast vymařený jiří - george a nenechal bych si zdát o servaných podobnými darmožravými lumpy, život či klopýtání úžera chtějící smysl na úkor, fuj.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Monika lkema 2017-04-20 23:59
Že na to vůbec reagujete článek vyšel před 4 lety i Maďarském Sorosovy osobně žádná zmínka 2 roky ! Asi je jíš vesele z plynován a kecá nám z pekla !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Jiri Novak 2017-04-21 01:31
20.04.1 7 Frontová svodka od voj.zpravodaje Romana Vepreva.
Agresor se rozmístil na území avdějevské chemičky, přístupy zaminoval. Ukrop používá příměří a relativní klid na frontě k upevňování svých pozic, nyní na průmyslových objektech a infrastruktuře. Armádní rozvědka DNR na území chemičky zaznamenala rozmístění jednotek dvanáctého praporu 72. zvláštní mechanizované brigády VSU. Továrna je vybavena inženýrskými sítěmi a přístupové cesty ukrop zaminoval. O tom informoval E. Basurin. Přítomnost ukropa ve fabrice a její zaminování znamená vážné nebezpečí pro civilní obyvatelstvo, ale ukropovi je to evidentně fuk.
Ministr obrany Ukajiny oznámil, že do zóny ATO bude přemístěno ještě 20 tanků.
Minulý den na frontách byl celkem klidný. Během dne probíhaly boje na všech směrech, ale měly jen lokální charakter a nevedly ke ztrátám mezi civilisty, k poškození domů a infrastruktury.
V doněckém směru během dne byla ostřelována osada Trudovskije na západě Doněcka, ukrop pálil z okupované Mariňky, použil minomety.
Doněcké letiště a pozice v Jasinovaté - v podvečer minometný boj, střelné a tanky ze strany VSU.
Gorlovský směr – ostřelováno Zajcevo. Pracovaly velkorážní kulomety a granátomety, později se přidaly minomety a obrněná technika. Zřídkavé „bachy“ byly slyšet z oblasti Světlodarského oblouku.
Na jihu DNR, jako obvykle, ostřelovány Sachanka a Kominternovo. Z pozic v okupované Sartaně agresor po nich střílel ze všech druhů zbraní včetně dělostřelectva.
Za minulých 24 hodin ukrop 25krát vypálil po území DNR.
zdroj:vk.com/.../
video Mapa ostřelování ze strany VSU za den 19.04.17
www.youtube.com/.../
video Mapa ostřelování ze strany Ukrajiny v noci na 20.04.17
www.youtube.com/.../

20.04.1 7. Zpráva od Ministerstva obrany DNR.
„ Při pokusu o proniknutí diverzní výzvědné jednotky na naše území v oblasti osídleného bodu Široká Balka vyletěli do vzduchu na minách diverzanti VSU. V důsledku toho jeden zemřel a tři byli raněni. Při obhlídce místa činu byla nalezena zbraň, kterou diverzanti zahodili, konkrétně plamenomet Šmel (čmelák), granáty, miny a nášlapné miny. Daná fakta dokazují, že ukrajinská jednotka plánovala provést teroristické útoky na území republiky.“
zdroj: vk.com/.../

Moskva, 20. dubna /TASS/ Ministerstvo obrany RF potvrdilo smrt ruského vojenského poradce v Sýrii, majora Sergeje Bordova.
„V Sýrii, v důsledku napadení vojenského konvoje vládních vojsk bojovníky IS, zemřel ruský vojenský poradce major Sergej Bodrov. Sloužil ve skupině ruských vojenských poradců, kteří plnili úkoly v rámci přípravy jednoho z útvarů syrské armády. O smrti majora dříve informovala agentura Reuters. Na ministerstvu popřeli informaci agentury o smrti dvou ruských vojáků v Sýrii, která neodpovídá skutečnosti.
zdroj:tass.ru/armiya-i-opk/4199188?utm_source=tass&utm_medium=push&utm_campaign=push_all&following_ch=2128

20.04.1 7 Fotky od opolčence s přezdívkou Skif (A. Chodarkovskij)
O tomhle se téměř nepíše. Ale v době tohoto „příměří“ se pohřby vojáků DNR konají prakticky každý druhý den. Včera pohřbili důstojníka, který byl zabit před třemi dny v avdějevské průmyslové zóně. Žižka Alexandr Viktorovič. Před krátkým časem byl jmenován do funkce četaře po smrti důstojníka, který byl četařem před ním. Alexandr měl ženu a dceru. Doprovodili jej na jeho poslední cestě se všemi poctami, jak se sluší a patří…
zdroj:vk.com/.../

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # r.m. 2017-05-07 22:57
jéééé myslivci...a na jaře...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Jiri Novak 2017-04-21 01:45
20.04.1 7. Naléhavá zpráva od E. Basurina (UNM MO DNR)

Útok VSU na Donbas je naplánován na konec dubna. Kyjev připravuje velký úder pod Širokinem. VSU pokračuje ve zostřování situace na linii dotyku. Velení ATO se pokouší dostat konflikt do horké fáze, proto provokuje Národní milice DNR. Vyšlo najevo od zdroje na velení vojenského útvaru A0456 (Oděsa), že v předvečer květnových svátků VSU a konkrétně jednotky ukrajinského námořnictva, jako součást brigády mořské pěchoty, připravují plán aktivních bojových operací v oblastech Volnovažské a Novoazovské v DNR.

Podle předpokladu velení se 23-24 dubna v oblasti osady Širokino plánuje nasazení dvou mobilních diverzních jednotek. V současnosti se uskutečňuje příprava zbraní diverzantů Pro konspirační účely operace se plánuje použití civilních automobilů vyzbrojených minomety. Hlavním cílem skupiny je maximální přiblížení k linii dotyku, aby vedla provokační palbu po svých, ve skutečnosti neexistujících, pozicích. Tímto chce vyprovokovat začátek odvetných úderů ze strany opolčení DNR. Poté je v plánu spustit rozsáhlou ofenzivu s cílem vrátit pod svoji kontrolu území DNR.
Plán operace přichází na pozadí zvýšeného stupně rétoriky představitelů ukropvlády a aktivní propagandy Kyjeva skrze ukropská mééé-dia. Cílem Kyjeva je patrně rozpoutání rozsáhlé války na východě Ukrajiny. Z VSU plánovaného zostření situace na Donbase budou obviněni představitelé DNR a LNR s tím, že z jejich strany byly porušeny Minské dohody. Celá akce bude spuštěna pravděpodobně v době zasedání třístranné kontaktní skupiny, zabývající se uregulováním situace na Donbase, které se koná 26. dubna.
zdroj:vk.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Lubinen 2017-04-21 05:07
Jiří dík za tvoje informace.Uvidí me jestli to ty kurvy fašounský rozjedou na dvou frontách.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jiri Novak 2017-04-21 11:36
Dostanou zase přes tlamu, jako obvykle. Rádo se stalo. Měj se fajn.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Přemek 2017-04-21 08:28
Díky Jiří za všechy, co vk.ru a další ruské zdroje nesledují či jim nerozumí. Agrese kyjevské bandy jako nástroje té washingtonské clintonské se křečovitě zesiluje, což ukazuje na poslední zoufalé a snadno dokumentovateln é a monitorovatelné sebevražedné agresivní akce. Divou zvěř v lidské kůži netřeba želet při její likvidaci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jiri Novak 2017-04-21 11:35
Máš pravdu. Mnozí vysocí funkcionáři ukroparmy už přiznávají, že válku s Donbasem prohráli. JInak se rádo stalo. Měj se fajn.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Janinna 2017-04-21 23:09
Také děkuji za Vaše zpravodajství, máte s tím určitě hodně práce.
Je mi z toho smutno, tolik mrtvých. Zbytečné smrti mladých lidí. Lituji jejich rodiny.
Přála bych jim, aby už to vzalo konec, aby s tou banderovskou a natovskou svoločí zamávali jednou pro vždy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jiri Novak 2017-04-22 14:49
Ano, je mnoho mrtvých, ale pro lidi na Donbase to není zbytečná smrt. Jsou to pro ně hrdinové, kteří odevzdali všechno, co měli, v boji za svoji zemi. Jsou uctívání a oslavováni. Je to asi těžké pro Evropana pochopit jejich mentalitu. Z našeho pohledu je to asi fakt zbytečná smrt, ale jako rusista je plně chápu. Je toho hodně, co musí člověk znát, aby se v tomhle orientoval. Tato válka bude trvat asi ještě dlouho. Děkuji za vaši reakci a přeji vám pěkný víkend.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Janinna 2017-04-22 21:57
Ne, špatně jste mě pochopil.
K jejich mentalitě mám blíž než si myslíte. To co jste popsal vím, jsou hrdinové, položili život za svou zem a právě za svou rodinu, děti.
Myslela jsem to tak, že kdyby nebylo chorých mocných, tak tito lidé mohli v klidu žít, vychovávat děti, radovat se ze života.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Přemek 2017-04-21 08:20
Zkuste si najít podobný výrok u Stalina, na kterého tato kreatura za mlada dostala příkladné zacílení a který je dodnes falešně uváděn jako hoší než Hitler. Soros má na svědomí o mnoho více lidských životů a ztráty lidské důstojnosti než Stalin s Hitlerem dohromady, jakkoli Stalin bojoval pouze proti nepřátelům své země a národního sociálního státu. Sorosz je pouze senilnící ž*id po celý svůj život přesvědčující se a svými přesvědčovaný o své nadřazenosti a nadřazenosti své rasy. O rovnosti před Bohem a před jeho zákony se od takových kreatur nedozvíte ani slovo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # urna 2017-04-21 09:45
Ano Já sem pí....... a vš mám pod kontrolou.Zmete k jeden at chcíp......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # janhonza1 2017-04-21 09:46
A není sám. Jako bohové se cítí hlavně ta menšina co vlastní přes 90% světového bohatství. Doufám, že je budou na onom světě taky soudit bohové - tedy všichni, kteří zde trpěli za jejich nadutost a touze po mamonu. Ta fronta s bejzbolovkama bude móóc dlouhá a bude to trvat věčnost, než si každý bouchne dle své chuti a prožitého utrpení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Heinrich 2017-04-21 10:25
Ten člověk který se tak hezky prezentuje je jeden velkej a zavánějící se Narcis. Vůbec nepostrádá empatii nad životem všeho kolem, ale vše od základu by nejraději idealizoval jak by měl podle něho svět vypadat a to nepočítám ty nejbohatší rodiny světa kteří vlastní průmysl a banky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # julo 2017-04-21 11:06
zdá sa že ten človek aj pri svojom vysokom veku doteraz veľa podstatných vecí nepochopil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # cocoa darriba 2017-04-21 13:25
naopak , on jo, ale vy moc ne
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # julo 2017-04-21 13:33
ja chápem čo máte na mysli ale vy netušíte o čom som písal ja - v tom to bude
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # cawes 2017-04-21 21:10
Nemal sa ulakomiť na krv mladých Ukrajincov, tam je len vodka, urýchľuje to odumieranie mozgových buniek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2017-04-22 11:22
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # vlk samotář 2017-04-21 11:44
Soros není ani první, ani poslední "bůh" na zemi!... :-)))

Takových v blázincích po celém světě mají stále dost, a to že měl kliku a ještě ho nezavřeli, nic neznamená!....:-))

www.youtube.com/.../

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # cocoa darriba 2017-04-21 13:22
Každý bůch potřebuje svoje ovečky a velebníčky, bez nich je hovno na nebesích.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jiri Novak 2017-04-21 14:34
Zase se ten sajrajt rozplevelil....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás