AC24.cz
AC24.czZe světa

Sociální sítě

Nové číslo Vědomí právě v prodeji! Rockefellerové. Ovládá nejb...

Sláva, moc, peníze neboli Rockefellerovi. Mluvíme o těch, kteří nařídili mlčení, nacházíme to, co mělo zůstat skryto. Prosincové číslo časopisu Vědomí je opět plné jedinečných úkazů všeho druhu. Jedním z nich je i Daniel Stein-Kubin, a věříme, že právě rozhovor s ním si přečtete vícekrát. Pozadu zcela jistě nezůstanou ani myšlenky světoznámého lékaře a spisovatele Ruedigera Dahlkeho. V exkluzivním článku totiž nastíní nejen správný způsob hledání smyslu života. Co znamenají životní smlouvy, pohlavky a emoce objasní seriál Pansofia. A kdo otevřel zapovězená vrátka neurolingvistického programování zase nový díl ze série Psychozbraně. Čerstvá zásilka pečlivě vybraných informací je právě v prodeji v Česku i na Slovensku.http://vedomi.cz/cisla/2015-prosinec-rockefellerove-ovlada-nejbohatsi-rodina-celou-zem/

Zveřejnil(a) AC24 - Vědomí dne 11. leden 2016

Reklama

loading...

 

Podporujeme

 

Ze světa

The Guardian: V horečném zbrojení s Ruskem padl ze strany USA první výstřel

Ze strany USA padl v horečném zbrojení s Ruskem „první výstřel“, který může mimořádně negativně ovlivnit budoucnost Evropy, píše komentátorka Guardian Mary Dejevsky.

Minulý týden šéf Pentagonu Ashton Carter prohlásil, že USA zvyšují náklady na realizaci programu pomoci evropským spojencům USA v roce 2017 celkem čtyřikrát „jako odpověď na ruskou agresi ve východní Evropě a na celém světě". Přičemž rozpočet na boj s teroristickou organizací Islámský stát (IS, v Rusku zakázaný) se zvýší o pouhých 50 %.

VIDEO: Generál ozbrojených sil USA omdlel během vystoupení před novináři

Generálmajor ozbrojených sil USA James Martin omdlel během tiskové konference o projektu rozpočtu ozbrojených sil USA. Souhrou náhod před tím, než ztratil vědomí, mluvil Martin o programu stíhaček F-35, který byl nejednou objektem kritiky jak amerického, tak i zahraničního tisku.

Když začal Martin ztrácet vědomí, duchapřítomně ho zachytila asistentka ministra ozbrojených sil USA Carolyn Gleasonová. „K čemu mohou dohnat F-35", komentovala. Lékařské vyšetření ukázalo, že generálmajor byl nastydlý.

Saúdská Arábie činí „finální“ rozhodnutí o vyslání vojsk do Sýrie, zatímco se USA s Rusy kočkují o útoky na Aleppo

Jak jste možná už slyšeli, opozice je v Sýrii ve vážných potížích. Armáda Bashar al-Assada byla loni v létě v provazech, když SAA bojovala na několika frontách válku proti překypující hromadě sil rebelů včetně ISIS. Pak do Ruska odjel velitel íránských Quds Qassem Soleimani. Poté se všechno změnilo.

Od 30. září začalo Ruské letectvo létat na bojové mise z Latakie, aby vymazalo územní zisky rebelů a vydláždilo cestu pro pozemní ofenzivu Hezbolláhu. Jakmile Moskva zastavila krvácení SAA (obrazně i doslova), povolal Írán šiítské milice z Iráku, které spolu se silami Hassana Nasrallaha udeřily na sever k Aleppu.

Studie financovaná Coca-Colou uvádí, že dietní nápoje můžou být zdravější než voda

Jak je to s dietní sodou doopravdy?

Carey Wedler: Nová studie, kterou financovaly Coke, Pepsi a jiné nealkoholické nápojové konglomeráty, tvrdí, že dietní nápoje mohou být přínosné při hubnutí než voda. Analýza profesora z univerzity v Bristol, která byla publikovaná v časopise International Journal of Obesity, dospěla k závěru, že nízkoenergetická sladidla (LES) využívaná místo cukru u dětí i dospělých vede ke snížené ke snížené EI (energetický příjem) a BW (tělesné hmotnosti) v případném srovnání s vodou.

John Kerry se v poslední obranné linii snaží zastavit vypuknutí III. světové války, jelikož Saúdové s Turky připravují invazi do Sýrie

Dnes se John Kerry v Mnichově sejde se Sergejem Lavrovem a s několika svými dalšími protějšky z Evropy a ze Středního východu, aby v poslední obranné linii uhájil obnovení syrských mírových rozhovorů, které se rozpadly uprostřed intenzivních ruských náletů na pozice rebelů v Aleppu.

Rebelové jsou ve všech ohledech obklíčeni. Původně to vypadal, že ta „umírněná“ opozice by to mohla ustát a odrážet Rusy s Íránci s pomocí zásobování z USA, Turecka a Saúdské Arábie. Tyto naděje však v posledních několika týdnech uvadly, když Hezbollah postoupil k Aleppu a nakonec to město obklíčil s odříznutím rebelů od klíčových zásobovacích tras a se spuštěním masového exodu civilistů.

Írán dále „provokuje“: Americký dolar není silná měna, můžete platit za ropu čínskými juany nebo eury

Írán může účtovat ropu, dodanou na světové trhy, nejen v euro, ale i v čínských juanech a také v dalších silných měnách.

Americký dolar se k tomu nehodí, řekl Masud Hašemian Esfachani.

„Jelikož existují určitá omezení vůči nám kvůli společnému všeobecnému plánu akcí v regulování jaderného programu, nechceme být závislí na dolaru a cirkulaci dolaru ve světě", řekl v odpovědi na otázku o odmítnutí přijímání tržeb z exportu ropy v dolarech.

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.