AC24.cz
AC24.czZe světa

Sociální sítě

Listopadové číslo Vědomí právě v prodeji! Můžeme mít superpower?

Kdo tvrdí, že se lidé s nadpřirozenými schopnostmi objevují jen ve filmech? Našli jsme mezi námi muže, který už 70 let nejí ani nepije, mladou dívku, jejíž oči mají schopnosti rentgenu, nebo chlapce pochutnávajícího si na konstrukci letadla. S Miroslavem Polreichem navazujeme na minulé analýzy a prodiskutovali jsme budoucnost NATO, aktuálně palčivou otázku důvěry či správná řešení nastalých konfliktů. Vědomí ani tentokrát nezapomnělo na důležitost mentálního, psychického a duševního zdraví svých čtenářů a do listopadového čísla zařadilo třetí část seriálu Pansofia. S péčí o ostatní si však bohužel příliš nelámou hlavu Rothschildovi, jejichž praktiky a plány nekompromisně odhaluje Ľubomír Huďo v seriálu o mocných rodinách. A nejutajovanější nakonec – nové informace o demokracii ohrožujících experimentech elektrické stimulace mozku. První tištěné periodikum na světě, které se nebojí zveřejnit výzkumy kryté státním tajemstvím, je právě v prodeji v Česku i na Slovensku.http://vedomi.cz/cisla/2015-listopad-muzeme-mit-superpower/

Posted by AC24 - Vědomí on 26. listopad 2015

Reklama

loading...

 

Podporujeme

 

Ze světa

VIDEO: Teroristé IS v panice utíkají po ruských náletech na turecký konvoj s tradičním pokřikem „Alláh akbar!“

Jakmile začali Rusové s nálety z Latakie, tak byl svět napnutý, jak dlouho ty různé skupiny rebelů operujících v Sýrii budou moci vydržet bombardování ruským letectvem. Odpověď je zjevně, „méně než týden“.

Bojovníci Islámského státu  jsou v „panice“ a více než 600 jich dezertovalo, po tomto videu jich možná o něco přibude. Na videu je zásah tureckého konvoje se zbraněmi v Aleppu.

...

Právě teď: Istanbulským metrem otřásla exploze, jsou oběti

Exploze v okolí stanice istanbulského metra Bairampaša je, podle předběžných údajů, teroristickým útokem, informovala v úterý televize NTV s odkazem na policejní zdroje.

Dříve přišla zpráva, že k výbuchu došlo v pozemním přechodu na stanici Bairampaša. Na místo činu přijel velký počet sanitek a hasičských aut. V okamžiku exploze pod přechodem projížděl vlak. Výbuch vyrazil v něm okna. Vlaky byly zastaveny, cestující evakuováni. Předtím televize sdělila, že v důsledku exploze zahynul jeden člověk a jeden byl zraněn.

USA odmítají útočit, jelikož náklaďáky ISIS převážející iráckou a syrskou ropu považují za „civilní cíle“

Mowaffak al-Rubaie, vůdce strany Koalice právního státu v iráckém parlamentu a bývalý národně bezpečnostní poradce, říká, že se svou žádostí, aby Spojené státy útočily na náklaďáky ISIS převážející iráckou a syrskou ropu k prodejům mimo tyto země, nepochodil, jelikož je Washington považuje za „civilní cíle“.

„Osobně jsem kontaktoval zástupce USA s žádostí, aby útočili na cisterny ISIL převážející iráckou a syrskou ropu do Turecka, jen aby mi řekli, že to jsou civilní cíle, a proto na ně útočit nemohou,“ řekl Rubaie.

100 otázek českým mediálním sniperům (2. díl): Co s nekonečným exodem ze zničených zemí?

Cílem této části seriálu „100 otázek proti prefabrikaci veřejného mínění“ je, ve smršti hlavními médii manipulovaných informací, mobilizovat mozky nejširší veřejnosti a usnadnit orientaci lidem odmítajícím prefabrikaci veřejného mínění. A začít pojmenovávat příčiny současné politické a humanitární krize pravými jmény. Seriál doporučuje aby si čtenáři našli čas, zamysleli se nad každou z otázek a pokusili se na ně, byť i jen pro sebe, podle vlastní logiky, úvah a svědomí odpovědět a tak si vytvořit vlastní názor.

Při největší vojenské operaci „Totální zkáza“ má v plánu Rusko se syrskou armádou zablokovat tureckou hranici

Damašek s Moskvou se dohodly, že přijmou kroky k zablokování syrské hranice s Tureckem a k odříznutí zásobovacích tras Islamistického státu a dalších džihádistických skupin. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov tento záměr oznámil v pátek po rozhovorech se syrským ministrem zahraničí Walidem Maallem.

„Aktivně to podporujeme. Jsme otevření koordinaci praktických kroků, a to určitě vždy ve vazbě na syrskou vládu,“ řekl Lavrov o předchozím návrhu francouzského presidenta Francoise Hollanda.

Rusko zakázalo fondy George Sorose, jejich aktivity představují hrozbu pro bezpečnost

Kancelář ruské prokuratury prohlásila nadaci Open Society Foundation a nadaci Open Society Institute Assistance Foundation, které obě patří k síti nevládních organizací financovaných americkým podnikatelem Georgem Sorosem, za nežádoucí.

Jak bylo konstatováno, jejich aktivity představují hrozbu pro bezpečnost a ústavní pořádek Ruska.

...

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.