AC24.cz

AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

Ze světa

Prezident Duterte: To CIA vytvořila ISIS – a teď chtějí zavraždit mě

Filipínský prezident Rodrigo Duterte tvrdí, že se pro CIA stal cílem určeným k zavraždění poté, co tuto agenturu veřejně obvinil z podpory ISIS.

S nedávno rostoucími útoky ISIS na Filipíny přišla i Duterteho tvrzení, že americké zpravodajské agentury infiltrují do jeho země militanty ISIS ve snaze o jeho svržení a zničení jeho země.

Aktivity kolem Trumpovy zahraniční politiky jsou skandální, ale média vám neřeknou proč

Během volební kampaně Donald Trump prosazoval lepší vztahy s Ruskem. Chtěl zahájit společný boj proti Islámskému státu a dalším teroristům. Hillary Clinton prosazovala konfrontační politiku proti Rusku a novou studenou válku. Zahraničně politický establishment, média a CIA byly tvrdě na straně Clintonové. Lid Spojených států se ale rozhodl podle svého. Byl to Trump a jeho vize politiky, co zvolili.

Poté, co Trump vyhrál volby, dal svému personálu pokyny, aby zřídili důvěrný komunikační kanál s ruskou vládou tzv. track-2.

Žena se nenechala zastrašit krádeží svého automobilu. Tímto riskantním krokem zvládla situaci

Melissa Smith z Milwaukee by měla dostat medaili za odvahu. Dokázala totiž zabránit krádeži svého auta a riskovala při tom život. Když viděla, že do něj vběhl někdo cizí, vyskočila na kapotu auta a tvrdohlavě se nalepila na přední sklo. Zloděje postavila před jasnou volbu - kromě krádeže auta mohl mít na svědomí i život jeho majitelky.

Zloděj se lekl a riskantní manévr ženy ho přinutil z auta vystoupit a pokusit se o útěk.

Ruské letectvo zaznamenalo pohyb kolony teroristů. Takto dopadlo 120 členů skupiny Islámský stát

Ruské letectvo zlikvidovalo 32 dodávkových vozů a přes 120 členů teroristické skupiny Islámský stát, kteří jeli ze syrské Rakky směrem Palmýry.

V současné době ruské bezpilotní letouny monitorují ve dne i noci cesty, jimiž by mohli teroristé odejít z Rakky. Do likvidace teroristů se zapojily nejen letadla a vrtulníky VKS, ale také jednotky Sil pro speciální operace.

Polská premiérka po útoku v Manchesteru: „Evropo, povstaň ze svých kolenou, jinak budeš nad svými dětmi plakat každý den“

„Polská ministerská předsedkyně udeřila po teroristickém útoku v Manchesteru nevybíravým výpadem proti „politickým elitám“ Evropy, kdy varovala, že kontinent buď musí do úřadu postavit „silné politiky“ ochotné utkat se s tou hrozbou, nebo mu hrozí „pláč nad vlastními dětmi.“

Beata Szydlo promlouvající ve středu v polském parlamentu využila tohoto okamžiku, aby po útoku v Manchesteru, který si mj. vyžádal i životy polského páru, po němž zůstaly dvě dcery jako sirotci, spustila jedovatý útok proti vůdcům Evropské unie.

Německý ministr financí reaguje na útok v Manchesteru: Křesťané se mají co učit od muslimských migrantů

Rostoucí počet muslimských migrantů v Německu nepředstavuje hrozbu, nýbrž příležitost se něčemu naučit, řekl ministr financí Wofgang Schäuble, když po útoku Manchesteru diskutoval o islámu.

„Je to fanatismus, a nejen v islámu, co vede ke strašným zločinům,“ řekl, když ve středu večer mluvil v německém veřejnoprávním rádiu Deutschlandfunk, kdy se ho ptali na islamistický útok, při kterém o život přišlo 22 převážně mladých lidí včetně osmileté holčičky.

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.