AC24.cz
AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

loading...

Ze světa

Američany vedený útok na Mosul se změnil v katastrofu. 820 vojáků zemřelo a 97 vozidel bojové techniky bylo zničeno

Útok pod vedením amerických odborníkov na Mósul, sídlo ISIL postupne uviazol. Bojová operácia zinscenovaná politickými a vojenskými kruhmi USA s cieľom zvýšiť volebné preferencie Hillary Clintonovej niekoľko dní pred voľbami sa postupne mení na fiasko. Zatiaľ zahynulo okolo 820 vojakov vládnych síl a teroristom z ISIL sa podarilo zničiť 97 vozidiel bojovej techniky

Teroristi publikovali infografiku o stratách irackej armády a kurdských oddielov, počas prvého týždňa bojových operácii s cieľom obsadiť Mósul, hlavné mesto ISIL.

Přichází „jaderné peklo,“ které smete z povrchu zemského USA i Británii: západní tabloidy straší čtenáře novou ruskou raketou

Britské a americké tabloidy bijí na poplach kvůli nové ruské raketě RS-28 Sarmat, kterou na západě nazývají Satan-2. Hned několik velkých médií, například noviny The Sun, slíbilo svým čtenářům „jaderné peklo".

„Odborníci varují: putinský „Satan" smete ze zemského povrchu východní pobřeží Ameriky za několik minut, jestliže začne třetí světová válka," uvádí se v článku.

NATO varuje, že ruská letadlová loď bude v Aleppu útočit na civilisty

NATO si dělá starosti kvůli skutečnosti, že těžká letadlová loď Admirál Kuzněcov by mohla být zneužita k vedení náletů na město Aleppo.

V úterý řekl generální tajemník NATO Jens Stoltenberg, že mu dělá starosti skutečnost, že těžká letadlová loď Admirál Kuzněcov směřující k Sýrii by mohla být použita k vedení náletů na město Aleppo.

...

Těchto 13 rodin vládne světu. Všechny hlavní světové události řídí extrémně elitářská organizace známá jako Koncil 13 rodin

Někde u samého vrcholu té pyramidy diriguje všechny hlavní světové události extrémně elitářská organizace známá jako Koncil 13 rodin.

Stínové síly za Novým světovým řádem (New World Order – NWO) sledují svým počínáním pozvolna postupující agendu totální kontroly nad lidstvem a zdroji naší planety. David Icke pro to razí název „Špička totalitního prstu“, protože „oni“ postupují po jen velice maličkých krůčcích k našemu naprostému a definitivnímu zotročení.

EK začala vyšetřovat skandál s financováním nevěstince z evropských fondů v České republice

Evropská komise zahájila vyšetřování skandálu kolem nevěstince v České republice, který byl zřejmě financován z fondů Evropské unie, informuje zdroj Express s odvoláním na člena parlamentu EU z Itálie Maria Borghezia.

...

První rok působení Ruska v Sýrii. Proruský pohled, jenž kontrastuje se zprávami v západních médiích

Máme-li celý tento rok mírotvorného působení Ruska v Sýrii vidět v celkových souvislostech, měli bychom si vzpomenout na to, jaká tam vládla situace před příletem prvního ruského letounu, před příjezdem podpůrného personálu, vojenských poradců a vojenského vybavení. Ozbrojené síly syrské vlády byly na všech frontách na ústupu. V provinciích Rakka, Aleppo, Hama, Idlib a Latakia – tam všude byly nuceny ustupovat. Islámský stát, Džabhat an-Nusra, takzvaná „Svobodná syrská armáda“ a mnoho dalších menších rebelských formací dobývalo města a vojenské základny, přičemž jejich postup vedl ke vzniku záplavy uprchlíků mířících do Turecka, Jordánska a jiných zemí.

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.