AC24.cz
AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

Červencové číslo Vědomí právě v prodeji!

Posted by AC24 - Vědomí on 6. červenec 2015

loading...

 

Podporujeme

 

Ze světa

Muž předělal svou motorku tak, že jezdí na vodu klidně z nečištěné řeky

Již po mnoho let sledujeme vývoj techniky, který má za cíl to, abychom šetřili neobnovitelné zdroje na této planetě a mohli tak například jezdit na sluneční, větrný nebo vodní pohon.

Muž jménem Ricardo Azevedo z Brazilíe to dokázal - předělal svou motorku na vodní pohon. Může tak ujet 310 mil na 1 litr vody.

Co je nejlepší - vůbec nezáleží ani na typu vody, Ricardo ukázal, že motorka je schopna provozu i s pohonem vody znečištěné řeky.

Ukrajina nasadí v boji proti Rusku speciální muslimský prapor

Ukrajinské ministerstvo obrany buduje muslimský prapor, který bude složený z Ázerbájdžánců, krymských Tatarů, Čečenců, Uzbeků a dalších národností.

"Ministerstvo obrany rozhodlo o vytvoření muslimského praporu, který bude podřízen ministerstvu obrany a který bude nasazen hlavně na hranicích s Krymem v Chersonském kraji," oznámil Mustafa Cemil na takzvaném druhém světovém kongresu krymských Tatarů v Ankaře. Informace je uvedena na ukrajinském webovém portále podrobnosti s titulkem: "Generální štáb tvoří muslimskou prapor boje proti Rusku."

Porošenko varoval před možnou invazí Ruska do Finska a Pobaltí

Ukrajinský prezident Petro Porošenko má za to, že Rusko může přepadnout Finsko a Pobaltí. Prohlásil to v interview pro rakouský deník Kurier.

Z jeho hlediska je ruský prezident hrozbou jak pro Ukrajinu, tak i pro celý zbývající svět.

„Je možné, že by přepadl Finsko? Ano. A že přepadne pobaltské země? Ano. A černomořské státy? Ano", prohlásil Porošenko a dodal, že vojenské akce na východě země nejsou jen bojem za „nezávislost Ukrajiny", ale i za demokracii, svobodu a bezpečnost Evropy.

Moskva musí hořet! vyzývají ukrajinští pravicoví extremisté

Prominentní vůdce ukrajinských ozbrojených pravicových nacionalistů vyzývá ke „křížové výpravě" proti Rusku. Protiruská mobilizace na Ukrajině získává novou, nebezpečnou dynamiku, uvádí německý tisk.

Ukrajinští nacionalisté používají stále agresivnější rétoriku, a to jak ve vztahu k Rusku, tak i vůči kyjevským orgánům, píše německé vydání Deutsche Wirtschafts Nachrichten.

S&P se odvážil. Snížil Evropské unii známku ekonomického výhledu na negativní očekávání

Jen pár let poté, co S&P ponížit známku USA, spustil to nejhorší, co lze od něj čekat, na Evropu:

  • VÝHLED EVROPSKÉ UNIE REVIDOVAL S&P ZE STABILNÍHO NA NEGATIVNÍ
  • S&P: EU NA AA+/NEGATIVNÍ Z AA+/STABILNÍHO – FOREING CURRENCY LT

Jsme si jisti, na kanceláře S&P dojde po celé Evropě k raziím, soudním žalobám o tuhleto a tamhleto nebo něco jiného, a k všeobecnému popírání ode všech a od každého nevoleného příslušníka elity EU…, protože „když to začne být vážná, tak musíš lhát.“ (Známý Junckerův výrok).

Vladimir Putin hovořil o fotbale, nesportovních hrách Američanů, terorismu a islamismu

Vladimir Putin sa v Petrohrade zúčastnil losovania skupín budúcich majstrovstiev sveta v roku 2018 v Moskve a Petrohrade. Zároveň stihol poskytnúť rozhovor pre švajčiarske médiá.

Hovoril nielen o futbale, ale aj o politike, medzinárodnej situácii.

Našim čitateľom prezentujeme skrátenú verziu tohto rozhovoru:

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás