AC24.cz

AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

Kde koupit Vědomí?

 

Podporujeme

 

Spolupracujeme

 

 

Ze světa

Další „konspirace“ potvzena. OBSE se na Ukrajině střetla s černými transplantacemi orgánů

Na východě Ukrajiny působily „černé transplantační stanice“. V masových hrobech, které byly nalezeny na Donbasu, byla těla bez vnitřních orgánů. Tuto informaci potvrdili i pozorovatelé Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) na Ukrajině.

Několik týdnů po uzavření příměří mezi Kyjevem a domobranci na východě země, tam, kde stály jednotky ukrajinské armády a Národní gardy, bylo objeveno několik masových hrobů. Těla mužů a žen, v oblečení i nahá, se svázanýma rukama za zády a se stopami od kulek, která byla zasypána tenkou vrstvou zeminy. V současné době bylo těchto těl objeveno více, než 400.

Číst dál: Další „konspirace“ potvzena. OBSE se na Ukrajině střetla s černými transplantacemi orgánů

„Rusko by se mohlo zbavit dolaru během 2-3 let;“ náměstek premiéra varuje, že jaderné ponorky by „mohly dosáhnout na kteroukoliv zemi na kterémkoliv kontinentu“

„Dva až tři roky stačí nejen, aby se spustilo vyrovnávání v rublech, nýbrž i na dokončení těchto mechanismů,“ říká Andrej Kostin, šéf druhé největší ruské banky VTB s poznámkou, že možnost, že USA a EU by rozšířily sankce vyloučením Ruska ze systému globálního transferu peněz SWIFT, by byla bodem, „za kterým už není návratu,“ a jakýkoliv další dialog by to znemožnilo. Avšak, jak náměstek ministerského předsedy Dimitrij Rogozin v tomto interview vysvětluje, tak ruský vojenský a průmyslový komplex reaguje na rostoucí hrozbu Ameriky. Rusko neodpovídá žádným povídáním o jaderném tlačítku (přinejmenším prozatím); ale na takovouto možnost se připravuje:

Číst dál: „Rusko by se mohlo zbavit dolaru během 2-3 let;“ náměstek premiéra varuje, že jaderné ponorky by...

25 vteřin o těch, kteří jsou proti sankcím

Jenom 25 vteřin vyčlenila Česká televize reportáži o demonstraci na Václavském náměstí v Praze, která se konala pod heslem NE sankcím, ANO míru.

Demonstraci zorganizovalo hnutí Občanská iniciativa, která přes Internet rozšířila výzvu k tomu, aby se zájemci k akci přidali. Odezva přišla d stovek lidí, mezi kterými byli i známí politici a umělci. Přitom, oni ani náhodou nedemonstrovali podporu Rusku a nevyznávali lásku k jeho vedení. Dali však zcela jasně na srozuměnou, že protiruské sankce, které byly ČR vnuceny, nikam nevedou. Jsou nesmyslné, neefektivní a zhoubné pro celá odvětví české ekonomiky.

Číst dál: 25 vteřin o těch, kteří jsou proti sankcím

Iráčtí piloti „omylem“ shodili zásoby jídla a munice jednotkám ISIS

V úterý americká televize NBC zveřejnila reportáž o tom, jak irácké letecké jednotky „omylem“ shodily teroristickým jednotkám ISIS zásoby jídla, pitné vody a munice.

Údajně si je spletly se svými vlastními lidmi.

NBC uvedlo, že zásoby měly pomoci obléhaným iráckým jednotkám, které bojovaly proti islamistickým extremistům v západní provincii Anbar.

Číst dál: Iráčtí piloti „omylem“ shodili zásoby jídla a munice jednotkám ISIS

Nejdůležitější světová organizace pro obhajobu Židů je „vyděšená“ ze vzkříšení nacismu na Ukrajině

Světový židovský kongres, mezinárodní organizace, která reprezentuje židovské komunity a organizace ve 100 zemích celého světa, napsala Ukrajinské Pravoslavné církvi dopis vyjadřující hluboké znepokojení nad účastní této církve při neonacistických ceremoniích na Ukrajině. Dopis adresovaný patriarchovi Ukrajinské Pravoslavné církve Filaretovi ostře odsuzuje nedávný ceremoniál u Lvova k uctění 70. výročí vytvoření Haličské divize Waffen SS, v níž Ukrajinci bojovali na straně nacistického Německa.

Z webu WJC:

Číst dál: Nejdůležitější světová organizace pro obhajobu Židů je „vyděšená“ ze vzkříšení nacismu na Ukrajině

Američtí spojenci podporují teroristy, se kterými údajně „bojují“

Jerusalem Post hlásí, že bojovník ISIS říká, že tuto teroristickou skupinu financuje Turecko. Turecko je členem NATO a blízkým spojencem USA.

Opoziční turečtí zákonodárci říkají, že vláda teroristy ISIS a Al-Káidy chrání a spolupracuje s nimi, přičemž jejich vůdcům poskytuje lékařskou péči zdarma.

Podle vůdčích tureckých novin (Today’s Zaman) jsou už turecké sestry znechucené z poskytování lékařské péče zdarma pro teroristy ISIS v tureckých nemocnicích.

Číst dál: Američtí spojenci podporují teroristy, se kterými údajně „bojují“

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás