AC24.cz
AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

loading...

Ze světa

Zuckerberg si myslí, že by telepatické sociální sítě mohly být brzy realitou

Zakladatel facebooku Mark Zuckerberg si myslí, že budeme teoreticky schopní si posílat napřímo myšlenky a pracuje nyní na možnostech, aby se tak dalo uskutečnit. V hardwarové divizi v Kalifornii se soustředí na technologii, zameřenou na ovládání počítače skrze mozek.

„Věřím, že jednoho dne budeme schopní si navzájem poslat myšlenky pomocí technologie. Na něco jen pomyslíte a vaši přátelé okamžitě zažijí to stejné, pokud si to budete přát.“

Spolu s tím, jak CIA kuje pikle k zavraždění Trumpa, tak Putin nařizuje bojovou pohotovost

Spolu s tím, jak média mainstreamu intrikují s podvodnými a zrádnými povídačkami o zvoleném prezidentovi Donaldu Trumpovi, tak až doteď do Evropy proudí tisíce amerických tanků, obrněných vozů a vojáků.

Povídačka vyfabrikovaná sekuriťáckou společností patřící bývalému operativci britské MI6 Trumpa líčí jako sexuálního devianta a Rusy vydíraného dvojího agenta.

Denzel Washington poslal vzkaz hercům: „Vy jste Ameriku neudělali velkou, ale průměrní Američané. Ti, na které nadáváte, že volili Trumpa!“

Mnohé hollywoodske celebrity sa s veľkou mediálnou pompou vyhrážali emigráciou v prípade víťazstva Donalda Trumpa. Keď sa Trumpovo víťazstvo stalo realitou, neodišiel nikto… Namiesto toho boli Američania svedkami niekedy až hysterických reakcií, útokov a poučovania novozvoleného prezidenta. Naposledy to bola Meryl Streepová so svojím moralizujúcim prejavom pri odovzdávaní Zlatých glóbusov, ktorej s nadšením tlieskali jej hereckí kolegovia. Donald Trump jej však nezostal nič dlžný a v reakcii na jej prejav ju nazval “najpreceňovanejšou” herečkou v Hollywoode.

Putin náhle vyhlašuje zvýšenou bojovou pohotovost. Chystá se v USA ohrožení státu?

Opravdu chmurně a zlověstně zní informace, že včera stovky ruských systémů protivzdušné obrany a S-400 byly náhle uvedeny na stavu zvýšené bojové pohotovosti na rozkaz prezidenta Putina, který údajně obdržel „vážné varování“ od Služby vnější rozvědky (SVR), která tvrdí, že složky "stínového státu" v USA připravují zavraždění zvoleného prezidenta Donalda Trumpa, podněcovatelem je americká Ústřední zpravodajská služba (CIA), pak bude z této vraždy obviněno Rusko, což bude sloužit jako záminka pro vstup do války s ním. Píše to ivejournal.com.

Prezident Srbska je připraven na ochranu Srbů vyslat do Kosova vojsko

Prezident Srbska Tomislav Nikolić oznámil, že je připraven vyslat vojska do Kosova. Informuje o tom Deutsche Welle.

„Jestli budou Srby vraždit, pošleme tam vojáky," uvádí portál slova Nikoliće.

Podle Reuters prezident Srbska také obvinil Kosovské Albánce z toho, že chtějí rozpoutat válku.

Turecké nákladní letadlo se zřítilo na vesnici, zemřelo nejméně 37 lidí

V důsledku pádu tureckého Boeingu 747 u Biškeku zahynulo více než 30 lidí, sdělila agentuře RIA Novosti mluvčí kyrgyzského ministerstva zdravotnictví.

Nákladní letadlo havarovalo v pondělí ráno, mělo let z Hongkongu do Biškeku. Podle zprávy kyrgyzských úřadů spadl Boeing na chatařskou osadu a zbořil 32 obytných domů. Středisko pro krizové situace republiky informovalo, že příčinou tragédie byly špatné povětrnostní podmínky.

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.