AC24.cz

AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

 

Podporujeme

 

Ze světa

Breaking Defense: americká obrněná technika vypadá na pozadí ruské špatně

Vojenská cvičení, která se konala zcela nedávno na území několika evropských členských států NATO, ukázala, že obrněná technika, která se jich zúčastnila, zaostává za ruskou, a to jak pokud jde o počet, tak i o výkonnost, píše Breaking Defense.

2. jezdecký pluk armády USA, jeden z posledních amerických vojenských útvarů, které ještě zůstávají na území Evropy, požádal velení o těžší techniku. Komise Sněmovny reprezentantů Kongresu USA pro záležitosti ozbrojených sil už projednává vyčlenění peněz na neodkladné zvýšení síly zbraní, oznámil časopis s odvoláním na dokument amerického Ministerstva armády.

I jeden člověk může něco změnit! Muž po cestě do práce dobrovolně uklízí odpadky z břehu řeky

I jeden člověk může něco změnit! Holanďan Tommy Kleyn nedávno svýma vlastníma rukama vyčistil břeh řeky od odpadků po cestě do práce.

„Trvalo mi tak 30 minut naplnit jeden pytel odpadky, ale to nestačilo. Rozhodl jsem se tedy, takový jeden pytel naplnit každý den,“ řekl Kleyn.

Svůj úklid každodenně dokumentoval a vytvořené fotografie pak sdílel na facebookové stránce Project Schone Schie.

Šokující video: Ukrajinští neonacisté přibili bojovníka rebelů ke kříži a zaživa ho upálili

Šokující video ukazuje bojovníky ukrajinské neonacistické milice provádět popravu ve stylu ISIS, při níž přibijí rebela separatistů ke kříži a pak jej zaživa upálí.

Ač je autenticitu tohoto záznamu ještě třeba potvrdit, tak to na první pohled vypadá děsivě reálně. Tuto brutální vraždu údajně provedli členové batalionu Azov, který byl loni převeden na regiment, což z něj de facto vytvořilo součást Ukrajinské armády. Tato polovojenská skupina tvoří „páteř sil bojujících proti místním milicím sebeobrany usilujícím o nezávislost na Ukrajině.“

Obama naléhá na saúdskoarabského diktátora Abdulazize, aby nepřestával s útoky na Jemen

Obama vyjádřil svou touhu, aby saúdskoarabský diktátor Abulaziz pokračoval se svými ilegálními útoky na Jemen, „tlačil na pokračování války“ a oznámil ve stylu mafiána, že „ta práce přeci ještě není skončena.“ Tento diktátor mu vyhověl a další útoky na tuto ožebračenou a hladovějící zemi vede, jelikož saúdský princ oznámil, že ty teroristy, co fyzicky ta bombardování provádí, odmění vozy ultra-luxusní automobilové značky Bentley.

Dále Moon of Alabama (který často citoval Glenn Greenwald) našel důkazy naznačující, že Saúdská Arábie v Jemenu přímo zásobuje al-Káidu. Al-Káidě se díky saúdským útokům s US pomocí podařily bezprecedentní zisky.

Noční vlci nebudou měnit trasu jízdy na počest 70. výročí Vítězství

Účastníci motocyklové jízdy Moskva – Berlín na počest 70. výročí Vítězství hodlají jet přes území Polska nehledě na zákaz úřadů této země, a odmítají měnit trasu, řekl v sobotu novinářům předák klubu Noční vlci Alexandr „Chirurg“ Zaldostanov před startem kolony.

„Svého plánu se nevzdáme a trasu měnit nebudeme.

Když nás nepustí kolonou, budeme jet po jednom z různých bodů.

Západ a Soros spoléhají k zabránění plynovodu Turecký proud na „extrémní balkanizaci“

Intervencionisté Obamovy administrativy uspokojení vědomím, že jim zbývá nejméně další rok a půl, kdy zůstanou u moci, se rozhodli, že postaví zátarasu proti ruskému plynovodu „Turecký proud“, který má přivést zemní plyn z Ruska přes Turecko do Řecka, Makedonie, Srbska a Maďarska. Obamova administrativa se tedy uchýlila k rozdmýchávání další „barevné revoluce“ tentokrát v Makedonii.

Strategií intervencionistů Obamy a George Sorose bylo pohřbít makedonskou vládu ministerského předsedy Nikoly Grujevského pomocí nepodložených obvinění, že rozběhl ohromné odposlechy asi 20 000 Makedonců včetně vůdců opozice.

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás