AC24.cz
AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

loading...

Ze světa

Obama varuje: Stane-li se Donald Trump prezidentem, tak zvítězí teroristé

Kdyby Donalda Trumpa zvolili prezidentem, zvítězil by tím terorismus.

Takové je nepřímé poselství prezidenta Baracka Obamy vydané během dramatického projevu dnes odpoledne, v němž odsuzoval Trumpovy přísné proti-teroristické návrhy pronesené po teroristickém útoku na noční klub gayů v Orlandu na Floridě, který zabil tucty lidí.

USA používají v Iráku bomby s bílým fosforem, odhalil dle fotografií Washington Post

Američtí vojáci potvrzují použití bílého fosforu v operacích proti skupině Islámský stát v Iráku, ale nesdělují konkrétní podrobnosti a cíle takových operací, uvádějí noviny Washington Post.

Závěr o používání bomb s bílým fosforem byl uskutečněn na základě analýzy fotografií, umístěných na webových stránkách Pentagonu, na nichž jsou vidět náboje М825А1 ráže 155, naplněné touto látkou. Autoři článku uvádějí, že jedna taková bomba může způsobit desetiminutovou kouřovou clonu.

Švédská policie přiznává ztrátu kontroly nad 55 No-Go zónami, kde bují islámský radikalismus

Policie ve Švédsku nadále ztrácí kontrolu nad čím dál více předměstími významných švédských měst, přičemž přiznávají, že existuje více než 55 no-go oblastí, kde mají s prosazováním zákona značné problémy.

Podle nové zprávy v no-go zónách prudce roste kriminalita, přičemž policie není schopna na zločiny reagovat. Případy krádeží, sexuálních útoků a násilností gangů se ve Švédsku množí a vrcholné policejní orgány si všímají značného nárůstu migrace v posledních několika letech, paralelně s čímž rostou čísla spáchaných zločinů, hlásí Kronen Zeitung.

Je Trump agent Kremlu? Jeho poradce s ruskými činiteli vyjednává zrušení sankcí

Legend, že Donald Trump je agentem Kremlu, je čím dál více. Americká média hlásila, že poradce republikánského prezidentského kandidáta Donalda Trumpa velkopodnikatel Carter Page už vedl série schůzek s vedoucími ruskými činiteli.

Během těchto schůzek podle amerických médií údajně ruským zástupcům Page v případě volebního vítězství Trumpa sliboval zrušení ekonomických sankcí proti této zemi.

Lupiči se vloupali do domu Američanky. To, co následovalo, zřejmě nečekali...

Lupiči se vloupali do domu Američanky, brzy ale toho litovali. Policie okruhu Gwyneth ve státě Georgie zveřejnila videozáznam pokusu o loupež jednoho soukromého domu.

Majitelka domu zahájila palbu.

Podle informace policie byl jeden z lupičů zastřelen.

Co média opominula: USA mají 800 vojenských základen a exportují násilí do celého světa, uvedla venezuelská ministryně zahraničních věcí

Venezuelská ministryně zahraničních věcí Delcy Rodríguezová obvinila USA, že šíří násilí po zeměkouli.

„USA jsou největším vývozcem násilí na světě, mají přibližně 800 vojenských základen po celém světě, jejichž udržování stojí přibližně 100 miliard dolarů ročně", uvádí portál Noticias24 slova Rodríguezové během jejího vystoupení na Valném shromáždění OSN v New Yorku.

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.