AC24.cz
AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

loading...

Ze světa

Ve Středomoří se děje něco divného. Neziskovky pašují do Evropy imigranty v průmyslovém měřítku

Po dva měsíce jsme pomocí marinetraffic.com monitorovali pohyby lodí vlastněných několika neziskovkami pomocí dat z data.unsher.org. Sledovali jsme každodenní příjezdy afrických migrantů do Itálie. Ukázalo se, že jsme byli svědky ohromného podfuku a operace ilegálního pašování lidí.

Tito pašeráci z neziskovek, čili z mafie spolčené s Evropskou unií, přiváželi tisíce ilegálů do Evropy pod záminkou záchrany lidí, v čemž jim pomáhala italská pobřežní stráž, která jejich aktivity koordinovala.

Moskva uvedla na pravou míru, od koho získala syrská „opozice“ souřadnice k útoku na ruskou polní nemocnici v Aleppu

Odpovědnost za ostřelování ruské nemocnice v Aleppu nesou teroristé a jejich ochránci z USA, Velké Británie a Francie, prohlásili na ruském ministerstvu obrany.

V Moskvě moc dobře vědí, od koho získali bojovníci syrské „opozice“ souřadnice ruské nemocnice v Aleppu, která byla vystavena útoku, prohlásili na ruském ministerstvu.

Britští a němečtí vědci dokázali ve dvou studiích, že existuje nějaká forma života po smrti

Britští a němečtí vědci potvrdili, že po smrti existuje nějaká forma života. Tento hromující závěr je založen na výsledcích dvou různých evropských studií za použití nových typů medicínsky kontrolovaných zážitků blízkosti smrti, které umožňují, aby pacienti byli na téměř 20 minut uvedeni do „klinické smrti“, aby byli poté znovu oživeni.

V britské studii to byl výzkumný projekt velkého rozsahu s účastí více než 2 000 lidí – kdy vědci potvrdili, že vědomí pokračovalo i poté, co se srdce zastavilo.

Vítězství indiánů! Neuvěřitelné se stalo skutečností. Přívodní ropovod po protestech v Dakotě zastaven

Přívodní ropovod v Dakotě byl zastaven, což představuje ohromné vítězství pro tisíce domorodých indiánských protestujících, kteří museli nejdříve přetrpět barbarské zacházení z rukou militarizované policie a korporátních pochopů, když celé měsíce vedli kampaň na ochranu své půdy a vody.

Podle zpráv armádní ženijní útvary už informovaly kmen Oceti, že práce na kontroverzním přívodním potrubí v Dakotě zastaví, aby se nejdříve mohla provést studie dopadu na životní prostředí.

V Ghaně zavřeli falešnou americkou ambasádu. Fungovala bez povšimnutí 10 let

V Ghane v západnej Afrike úrady zatvorili falošnú americkú ambasádu, ktorá nelegálne fungovala neuveriteľných desať rokov.

Údajná americká ambasáda bola prevádzkovaná v schátralej budove v hlavnom meste Akkra zo strany kriminálnej siete z Ghany a Turecka, oznámilo americké ministerstvo zahraničia cez víkend.

EU je SSSR v novém kabátu, varuje ruský politický aktivista

Vladimir Bukovsky je ruský politický aktivista, neurofyziolog a spisovatel. V 60. a 70. letech se stal jednou z vůdčích osobností disentu; známým se stal zejména svou kritikou politického zneužívání psychiatrie v tehdejším Sovětském svazu.

Kvůli své angažovanosti sám strávil 12 let v sovětských věznicích, pracovních táborech a psychiatrických léčebnách. Je současně kritikem EU, tak i ruského prezidenta Vladimira Putina.

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.