AC24.cz
AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

Srpnové číslo Vědomí právě v prodeji!

Odhalujeme tajemství supervody. Živá voda, supervoda neboli exclusion zone water může přinést revoluci na mnoha polích lidské existence. Navíc jsme schopni si onu tekutinu pojímající energii jako baterie vyrobit sami a doma. Jak je to s vodou o vyšší hustotě, která vědcům pomohla přijít na kloub dalším věcem? http://vedomi.cz/cisla/2015-srpen-co-nam-vedci-nerekli-o-ctvrtem-skupenstvi-vody/

Posted by AC24 - Vědomí on 17. srpen 2015

loading...

 

Podporujeme

 

Ze světa

Jaká byla odpověď davu, když se aktivistka dostala do arény pro býčí zápasy?

Čeho jsou schopni aktivisté za práva zvířat? Obětují i svůj život?

Ve Španělsku, kde jsou ještě býčí zápasy svobodným projevem zábavy, skočila jedna z aktivních lidí bojujících za práva zvířat Virginia Ruiz do ringu, aby utěšila umírajícího býka.

Dav se tvářil zděšeně, Virginia však ulehla na býka a chránila jej svým tělem. V tom ji však prudce od býka odtrhli.

Jak uvedla:

Rozpor na Slovensku. Fico odmítá povinné kvóty pro migranty, ale prezident Kiska chce, aby jim Slovensko pomohlo

Ak sa znova objaví myšlienka povinných kvót pre migrantov, Slovensko ich odmietne. Vyhlásil to dnes počas osláv 71. výročia SNP v Banskej Bystrici premiér Robert Fico a dodal, že v súvislosti s obrovskou krízou migrantov zvoláva na pondelok (31.8.) mimoriadne zasadnutie Bezpečnostnej rady.

Ako predseda vlády zdôraznil pred asi 2500 účastníkmi osláv vrátane zástupcov veľvyslanectiev a diplomatov, “európska politika, pokiaľ ide o migráciu, absolútne zlyhala”. Európa čelí hrozbe nekontrolovaného prílevu utečencov z rôznych častí sveta často spojenej s ľudskými tragédiami.

Bývalá hlava aparátu ministra zahraničních věcí USA řekl, že zemi řídí 400 oligarchů

Politiku USA určuje asi 400 lidí, jejichž celkové jmění převyšuje triliony dolarů, řekl v interwiew lotyšské radiostanici Baltkom ex-hlava aparátu ministra zahraničních věcí USA Colina Powella Lawrence Wilkerson.

„Právě oligarchové řídí všechny procesy ze zákulisí", řekl.

„V USA žije asi 400 lidí, jejichž celkové jmění převyšuje triliony dolarů. Je to prostě neslušné, urážející rozdělení bohatsví po zemi. Ohromná nerovnost. Moc se nachází v rukou přibližně 0,001% lidí", řekl Wilkerson.

Máme novou ropnou „velmoc“? V Bělorusku našli obrovské naleziště ropy

V Bielorusku objavili nové nálezisko ropy. Domáci experti tvrdia, že je to obrovský „ropný balík“. Bieloruský minister prírodných zásob a ochrany životného prostredia Andrej Kovchuto je o tom taktiež presvedčený a informoval o tom celý bieloruský ľud.

„Nové nálezisko je obrovským zásobníkom ropy. V súčasnosti analyzujeme situáciu a spresňujeme údaje. Toto nálezisko štát odovzdá ropnej spoločnosti Bielorusnefť, ktorá tam bude ťažiť ropu. Môžem prezradiť to, že ide o Šatilkovské nálezisko, ktoré sa nachádza na území Gomeľskej oblasti,“ uviedol bieloruský minister.

Největší finanční krize, jakou kdy Evropa zažila, přichází, a ta otřese celou planetou

Zrovna teď zírá finanční svět na dech beroucí krach trhu v Číně, ale nespouštějte oči z toho, co se děje v Evropě. Evropská unie má dohromady více obyvatelstva než Spojené státy, větší ekonomiku než Spojené státy nebo Čína a v Evropě je zdaleka největší bankovní systém na planetě.

Takže to, co se v Evropě děje, na tom opravdu záleží, a v tomto okamžiku je evropská ekonomika naprosto nasměrovaná k rozsypání. Úroveň zadlužení Evropy nebyla nikdy vyšší, evropské banky jsou naprosto přetížené nesplácenými půjčkami a vysoce rizikovými deriváty a míra nezaměstnanosti eurozóny je teď více než dvojnásobná oproti Spojeným státům.

Proč byste měli zakrýt svou web kameru hned teď?

Webkameru zabudovanou do vašeho počítače můžete brát za bezpečnou a zaručenou, když ji nepoužíváte příliš často. Největší omyl spousty lidí.

Jen proto, že nevyužíváte tento skvělý technologický skvost naplno – jak se o tom šokovaná žena z Toronta nedávno přesvědčila – neznamená, že ji nevyužívá někdo jiný. Chelsea Clark, když v noci sledovala Netflix se svým přítelem, zdálo se vše v naprostém pořádku – a to až do chvíle, než se hacker, který se naboural do jejího počítače a webkamery, poslal fotku spolu přítelem na její facebook(ový) účet.

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás