AC24.cz

AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

Ze světa

Bylo zrekonstruováno složení nejzáhadnějšího tvora na Zemi

Australští biologové rekonstruovali složení nejzáhadnějšího mnohobuněčného organismu, který patří k vymřelému rodu Rangea. Tato studie byla zveřejněna v časopise Precambrian Research.

Rangea je typickým zástupcem vymřelé ediakarské bioty, obtloustlých tvorů s trubkovitým složením. Odborníci stále neví, patří-li mezi rostliny nebo zvířata.

Nespokojený ruský klient v bance se rozhodl vyřešit problém se špatnými službami svérázným způsobem

Nespokojený bankovní klient v Moskvě se rozhodl vyřešit problém s nedostatečnými službami svérázným způsobem. Do místní pobočky si vzal s sebou dvě mladé ženy, ze kterých se později vyklubaly striptérky.

Po chvíli začali ze sebe shazovat oblečení a vlnit se v svůdných pózách, dokonce i na nábytku. Mužův protest se sice nesetkal s pochopením zaměstnanců, ale na internetu sklidil videozáznam velký úspěch.

Trump přestal mluvit poté, co se za ním objevila vlajka Sovětského svazu

Během vystoupení amerického prezidenta Donalda Trumpa ve státu Ohio mladý člověk rozvinul sovětskou vlajku se žlutým srpem, kladivem a hvězdou na červeném pozadí. Plachtu mu vyrvali z rukou, a poté ho odvedli policisté.

Vládce Bílého domu byl vynucen přerušit kvůli incidentu vystoupení. Poté, co narušitel klidu opustil akci, Trump řekl:

Pijáci kávy žijí déle a šťastnějším životem, potvrzují vědecké studie

Dvě vědecké studie zveřejněné v pondělí zjišťují, že pijáci kávy žijí déle a šťastnějším životem, než jejich protějšky, co kávu nepijí.

Dvě studie zkoumaly statisíce lidí po řadu let a zjistily, že ti, kdo pravidelně pijí kávu, mají významně nižší riziko, že chytí téměř jakoukoliv chronickou chorobu.

Sandiegouniontribune.com hlásí

Odhalen plán nahrazení evropského obyvatelstva migranty

Posledné tri roky zaplavili Európu milióny migrantov väčšinou z Afriky a Blízkeho východu, čo bolo podľa svetových lídrov dôsledkom „utečeneckej krízy“ spôsobenej vojnami. Napriek tomu dokument Organizácie spojených národov, pripravený ešte v roku 2000 dokazuje, že OSN už v tom čase presadzovala tzv. „výmennú migráciu“ v Európe. Samozrejme, s podporou mimovládnych organizácií bojujúcich za otvorené hranice a „progresívnych“ politikov, informuje americký, konzervatívny portál World Net Daily.

Největší ruská ponorka byla spatřena u německého pobřeží

Neobvyklý prázdninový zážitek, největší ponorka světa Dmitrij Donskij proplouvá kolem pobřeží Meklenburska na cestě ze základny v Severodvinsku do Petrohradu.

Ruská ponorka Dmitrij Donskij o délce 172 metrů je absolutní gigant. „Je to největší ponorka na světě, poslední zbývající ve své třídě,“ řekl námořní expert Klaus Mommsen. XXL ponorka může vypadat děsivě, ale je neškodná „Staré rakety jsou všechny vyměněny, na palubě už nejsou rakety jadernými hlavicemi“.

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.