AC24.cz

AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

Ze světa

Rusko se s EU hádá o pomoc Sýrii

Rusko se ve čtvrtek dostalo do sporu s Evropskou unií kvůli Sýrii, když tento blok obvinilo, že politizuje pomoc, když svazuje rekonstrukční fondy s politickou transformací vedoucí ke konci války.

Evropská unie v dubnu přišla se sliby 6 miliard $ pomoci pro Sýrii, která je teď už sedmým rokem ve válce s 330 000 mrtvými lidmi.

Bitcoinoví podnikatelé plánují vytvořit libertariánskou zemi

Bitcoinoví milionáři Olivier Janssens a Roger Ver oznámili plány zformovat novou zemi založenou na libertariánských principech.

Podle Janssens:

„Máme podporu více než 100 milionů USD soukromého kapitálu a jsme odhodláni k misi zrealizovat první Svobodnou společnost na světě.“

Papež František říká, obavy o nějakou „kulturní identitu“ přeci neospravedlňují odpor k masové migraci

Papež František v pátek promluvil ve prospěch vítání většího počtu migrantů v Evropě, kdy svým posluchačům řekl, aby se stranili „té intolerance, diskriminace a xenofobie,“ která zamořila kontinent.

Při své audienci evropským národním ředitelům církevní pastorální práce s migranty, což bylo shromáždění sponzorované Radou episkopálních konferencí Evropy (CCEE) papež uznal, že „masivní příval migrantů“ vyvolal v Evropě konsternaci, když „když ten dosud provozované migrační politiky uvrhl do krize.“

Švědský novinář, který vyvracel mýty o no-go zónách byl v no-go zóně postřelen

Bývalý žurnalista, který pracoval pro švédský veřejný vysílač SVT, byl postřelen na Stockholmské předměstí Tensta, známém jako jedna z nejvíce neblaze proslulých no-go zón v této zemi.

Tento 29letý muž byl postřelen těsně před 9 hodinou v neděli večer v migranty zamořeném předměstí švédské metropole. Našli ho venku na zemi a rychle odvezli do nemocnice, kde zjistili, že byl postřelen do nohy, neutrpěl však žádné život ohrožující zranění, hlásí Sveriges Radio.

Německá strana AfD proti migraci může v nedělních volbách získat třetí místo, uvedla nová studie

Nová studie, která zkoumá první a druhou volbu voličů pro nedělní národní německé volby, odhalila, že proti masové migraci zaměřená Alternativa pro Německo (AfD) se nejspíš solidně umístí na třetím místě, i když jsou to pro ni teprve druhé volby.

Tato studie od průzkumové firmy YouGov rovněž vrhá negativní stín na výsledek Sociálních demokratů (SPD), kdy tvrdí, že tyto volby by pro tuto stranu mohly znamenat jeden z nejhorších výsledků, jaký kdy zažila, hlásí Die Welt.

Večerní televizní vysílání bylo přerušeno záhadným varováním o blížícím se „konci světa“

Obyvatelé okresu Orange (stát Kalifornie, USA) se stali svědky mimořádné televizní zprávy o konci světa. Uvádí to místní portál The Orange Country Register.

K události došlo ve čtvrtek 21. září.

Očitá svědkyně Stacy Laflammeová uvedla, že večer se najednou na obrazovce objevil nápis Mimořádné upozornění a potom začal hovořit mužský hlas.

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.