AC24.cz

AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

loading...

 

Podporujeme

 

Ze světa

Odborník z Cambridge: Mimozemšťané s velkou pravděpodobností existují a podobají se nám

Mimozemšťania môžu skutočne existovať a údajne sa podobajú ľuďom.

Majú štyri končatiny, hlavu a dokonca by mali mať schopnosť inteligentne myslieť – vyhlásil odborník univerzity v Cambridge.

Biológ Simon Conway Morris, odborník na evolúciu na univerzite v Cambridge, povedal, že šance na existenciu cudzieho života vyvíjajúceho sa inde vo vesmíre sú “celkom vysoké”.

Pilot stíhačky F-16 ukázal, jak sestřelit dron s pomocí rakety

Královské letectvo Dánska uspořádalo cvičení s účastí víceúčelové stíhačky F-16 Fighting Falcon, která sestřelila dron Banshee 600 s pomocí rakety s dálkovým ovládáním v nebi nad Severním mořem.

Budete překvapeni, co dokáže pravidelná masáž chodidel před spaním

V asijských zemích se masážím chodidel věnuje mnohem větší pozornost, než u nás. Existují tam dokonce speciální salony, které se zabývají výhradně touto aktivitou. A dobře vědí, proč to dělají.

Masáž chodidel totiž poskytuje vašemu tělu mnohé zdravotně přínosy.

V tomto článku se dozvíte o všech pozitivních účincích, které vám dokáže poskytnout jediná dobře provedená masáž chodidel.

Čínský státní činitel říká, že Řecko by mohl vykoupit Peking

V pondělí poté, co dramatické volání řeckého premiéra Alexise Trisprase po referendu vyvolalo nájezd Řeků na bankomaty, potravinářství a benzinové pumpy, jsme udělali svoje s vysláním decentního poselství Aténám:

Milí Řekové, pokud chcete požádat o půjčku u Asijské banky investic do infrastruktur (AIIB), pošlete e-mail na:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Texaské kliniky odmítají neočkované děti

Síť klinik v Texasu vydala nové směrnice stanovující, že jejich zařízení už nebudou brát dětské pacienty, pokud nebudou očkovaní.

Největší poskytovatel zdravotní péče ve středním Texasu Austin Regional Clinic provozující regionální síť sloužící pro skoro půl milionu obyvatel dnes oznámil, že od zítřka začíná se zákazem návštěv lékařů ze strany dětí, které nesplnily požadavky na aktualizované očkování. „Lékaři a personál Austin Regional Clinic podporují imunizaci,“ uvádí prohlášení na stránce ARC. „Pokud neplánujete očkování svého dítěte, tak upřednostňuje možnost, abyste si vybrali jinou praxi. Nechceme vystavovat zbytek našich pacientů riziku kontaktu s chorobami, proti nimž vakcíny poskytují prevenci.“

Donald Trump: Když Německo nezachrání Řecko, Putin pomůže

Spojené státy by neměly zasahovat do řecké finanční krize, prohlásil miliardář a kandidát na prezidenta USA Donald Trump v interview pro televizní kanál Fox Business.

„Já bych se nevměšoval a nijak aktivně bych se toho neúčastnil…Nechal bych to na Německu. My máme dost svých problémů", prohlásil Trump, když odpovídal na otázku televizní moderátorky o tom, co by měly dělat Spojené státy ve spojení se situací v Řecku.

Podle jeho názoru by neměly Spojené státy zapomínat, že „celá situace s eurem" byla vytvořena kvůli konkurenci s USA.

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás