AC24.cz

AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

Kde koupit časopis Vědomí?

 

Podporujeme

 

Spolupracujeme

 

 

Ze světa

Rakouské síly speciálních protiteroristických operací zajišťují bezpečnost Bilderbergu 2015

Umístění a datum nadcházejícího shromáždění tajnůstkářské elity pod zástavou Skupiny Bilderberg pro rok 2015 už bylo potvrzeno. Místní policie potvrdila, že konference proběhne v honosném Hotelu Interalpen v Rakouských Alpách nedaleko Telfsu.

Rakouská policie v tiskovém prohlášení odhalila, že bezpečnost pro toto piklení bude v provozu od 9. do 14. června. Jak je u Bilderbergu běžným zvykem, ke skutečnému setkání delegátů bude docházet od čtvrtka do neděle tohoto týdne, tj. 11.-14. června.

„Černí rytíři“ jsou partyzánští bojovníci ekonomické války

Příležitostně, když se diskutují záležitosti kolem Západních ekonomických sankcí proti různým zemím, tak vytane na povrch téma „černých rytířů“. Termín „černý rytíř“ se používá pro malé obchodní partnery země, která je postižená sankcemi. Ti fungují jako zprostředkovatelé zařizující obchodní a ekonomické vztahy mezi touto zemí a zbytkem světa. V současnosti dělají „černí rytíři“ byznys v tak ohromném měřítku, že když si tyto společnosti vyhledávají své vlastní klienty mezi postiženými sankcemi, tak si tyto země mohou vybírat mezi zprostředkovateli, kteří nejlépe odpovídají jejich potřebám.

Německý politik: Americké sankce proti Rusku porušují mezinárodní právo

Neadekvátní sankce proti RF jsou nejenom kontraproduktivní, ale také nezákonné. Uvedl to vice-předseda Svobodné demokratické strany Německa (FDP) Wolfgang Kubicki v dopisu, který se dostal k časopisu Stern.

„USA chtějí pomocí sankcí dosáhnout změny režimu <…>, a to není jenom neadekvátní – jelikož se jedná o intervenci do vnitřních záležitostí státu, jde tu o porušení mezinárodního práva“, píše politik.

Takhle to vypadá, když protestující projeví svou zášť k Henry Kissingerovi

Na úvodním obrázku protestující z Code Pink přerušili zahájení slyšení před senátní Komisí ozbrojených služeb s bývalými ministry zahraničí Henry Kissingerem, Madelaine Albright a George Schultzem. Senátor John McCain, který této komisi předsedá, na ně ječí: „Vypadněte odsud, havěti z nižší formy života,“ a pak byli protestující vyhozeni.

Je to lump a gauner a lhář, jen pseudo-intelektuál a vrah. OK? Tyhle věci jsou fakticky ověřitelné.

Bolivijský prezident: USA odsuzují televizní kanál RT, protože říká pravdu

Hlavní příčina, proč USA odsoudily televizní kanál Russia Today (RT) a přirovnaly ho ke skupině Islámský stát, spočívá v tom, že tento televizní kanál říká pravdu.

Prohlásil to bolivijský prezident Evo Morales v interview pro RT.

„Když se média stávají hlasem lidu, hlavně pak hlasem revolucionářů, najdou se i takoví lidé a média, kteří je budou odsuzovat a překrucovat pravdu. A tento sdělovací prostředek (RT) je hlasem zemí, které se nyní rozvíjejí, je hlasem národů světa a je hoden našeho obdivu“, řekl Morales.

Rusko potvrzuje ochotu poskytnout Řecku finanční pomoc

Už před tím jsme poukazovali na tvořící se řecký obrat od Evropy směrem k Rusku a teď jsme od ruského ministra financí Antona Siljuanova promlouvajícího v níže uvedeném interview s CNBC dostali potvrzení, že ta vstřícnost by mohla být vzájemná. Spolu s tím, jak se z Německa dští oheň a síra kvůli potenciálu Řecka vetovat cokoliv a všechno, to vypadá, že Rusko by taky prostě mohlo začít blokovat ty páky, které Evropa na tento nově demokratizovaný národ má.

  • RUSKO, BUDE-LI O TO POŽÁDÁNO, ZVÁŽÍ FINANCOVÁNÍ PRO ŘECKO: CNBC
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás