AC24.cz
AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

loading...

 

Ze světa

Německo rekrutuje muslimské migranty jako policisty. Prosadí zákon šaría?

Německá spolková země Bavorsko rekrutuje muslimské migranty jako policisty, přičemž němečtí občané žádoucí nejsou. Když bavorský ministr vnitra Joachim Herrmann tento krok oznamoval, tak poukazoval, že potřebují muslimské migranty jako policisty, protože mluví stejným jazykem jako jejich druhové také-ilgálové a vědí, jak ti myslí.

„Zkušenost nám ukazuje, že zaměstnanci s cizími kořeny jsou při hledání lepšího přístupu k migrantům úspěšnější,“ říkal Bayerische Rundfunk.

VIDEO: Putin poděkoval blízkým zavražděných novinářů za prosbu udělit milost Savčenkové

Ruský prezident Vladimir Putin poděkoval blízkým ruských novinářů zavražděných na Donbasu za jejich prosbu udělit milost Savčenkové.

„Vím, že před více než dvěma měsíci, přesněji 23. března, jste se setkali s Viktorem Medvedčukem (vůdce veřejného hnutí Ukrajinská volba) a po skončení této schůzky jste mě požádali, abych udělil Savčenkové, odsouzené ruským soudem, milost.

...

Írán zlehčuje holokaust a připravuje další, říká izraelský premiér

Izraelský premiér Benjamin Natanyahu v neděli rozzuřeně kritizoval Írán za uspořádání výtvarné komiksové soutěže na téma holokaustu, která prý zlehčuje nacistickou genocidu šesti milionů Židů během druhé světové války a obvinil islámskou republiku z přípravy dalšího vyhlazování. 

Írán dlouhodobě podporuje skupiny, které chtějí Izrael zničit a jejichž představitelé volají po vymazání Izraele z mapy světa.

Americký fanoušek se vkradl do šatny ruského týmu a vykonal malou potřebu

Na internetu se objevilo skandální video, kde se americký hokejový fanoušek vkrádá do šatny ruského týmu a vykonává malou potřebu na dres jednoho z hráčů, informuje Daily Mirror.

Je očividné, říká Daily Mirror, že video bylo natočeno před hrou na světovém šampionátu v Moskvě, ve které ruský tým porazil USA 7:2.

...

Útok 11. září provedli Američané sami, aby mohla být vytvořena válka proti terorismu, píše saúdský tisk

V tlači Saudskej Arábie ešte stále doznieva hnev Saudov voči USA kvôli hlasovaniu amerického senátu, ktorý jednohlasne schválil a posunul prezidentovi zákon umožňujúci rodinám obetí teroristického útoku na dvojičky 11.septembra 2001 žalovať Saudskú Arábiu.

V saudsko-arabskom denníku Al Hayat so sídlom v Londýne vyšiel článok o tom, že USA plánovali útoky na Svetové obchodné centrum, aby mohli vytvoriť svetovú vojnu proti terorizmu. Správu o tom priniesol denník breitbart.com

Otřesné záběry ze zákulisí velkovýroby mléka ukazují masové zneužívání koz v mlékárenském průmyslu

Pro jedince neschopné strávit laktózu a týrání zvířat představuje kozí mléko podstatně lepší alternativu. V mnohých ohledech mají pravdu. Kozí mléko je skutečně pro člověka mnohem stravitelnější než kravské, toto je však pravděpodobně jeho jediná výhoda.

Kozy v moderních dojících zařízeních trpí podobně jako krávy. Nejen, že jsou jim mláďata odebírány bezprostředně po porodu; video také ukazuje, že žijí nacpané v malých chlívcích.

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.