Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaKarel Gott se už před 11 lety bál totalitní světovlády

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Karel Gott se už před 11 lety bál totalitní světovlády

Karel je opravdu Bůh. Před 11 lety uveřejnil v Lidových novinách rozhovor, za který se mu tehdy smáli. Dnes ho čteme se zatajeným dechem. Pár měsíců před 11. Zářím 2001 pořídila redaktorka Lidových novin Jana Machalická se Zlatým Slavíkem velmi neobvyklý rozhovor. Při vší úctě k Mistrovi byla z jeho odpovědí tak překvapená, že si z něj v úvodu rozhovoru trochu dělala legraci, aby si čtenáři nemysleli, že snad bere Gottovy myšlenky vážně.

Jana Machalická tehdy psala: „Když už se Karel Gott rozhodne vyjádřit veřejně jiným způsobem než písní, stojí to rozhodně za to. Hovořit s ním o historii 20. století, globalizaci nebo třeba o Václavu Havlovi je silný zážitek.

Matador české pop-music na chvíli odloží svůj charakteristický úsměv a vypráví například o tom, že všichni jsme jen pouhými figurkami, kterými manipulují tajemné skupiny mocných finančníků a okultistů. Muž, jenž za své poslání považuje "přivádět publikum do meditativní polohy, v níž se přenese do fiktivního světa příjemných pocitů", varuje, že se řítíme vstříc nové orwellovské totalitě.

Část rozhovoru z archivních Lidových novin nyní AC24.cz uveřejňuje. Karel Gott z něj vystupuje jako člověk nadaný neobyčejnou předvídavostí. Nepochybně za to může i skutečnost, že se zpěvák díky své popularitě už od 60. let stýkal s vlivnými lidmi na Východě i Západě a měl tak přístup k informacím, které pro veřejnost zůstávaly nedostupné.


Chodíte k volbám?

Ano, protože volit se má, a naštěstí znám politiky, kteří jsou konkrétní a ne tajnosnubní a dokáží mě přesvědčit, aniž bych na to potřeboval čtyři roky.

Dokáží se voliči poučit ze svých omylů?

Jsem přesvědčený, že zvlášť v posledních stoletích nejde o žádné omyly, naopak politika se odvíjí podle přesných scénářů, nic se neděje náhodou, i to nejhorší jako války. Vždy je o vítězích rozhodnuto dávno předtím. Stejné banky podporovaly toho, kdo je rozpoutal, a vyjednávaly s tím, kdo byl napaden. Domlouvaly se, čím budou platit, až jim budou posílat zbraně. Běh světa řídí tyto vysoké nadstátní kruhy, tzv. (ilumináti) nebo osvícenci, a také svaté řády a lóže až po mysticko-okultní organizace.

Mohl byste to nějak upřesnit?

Jde o osoby, které tím pádem určují, kdo bude dělat politiku, a to ostatní už je jenom velké divadlo.

Není to poněkud vykonstruované? To by znamenalo, že jedinec, dokonce ani skupina nemá šanci cokoliv ovlivnit...

Dal bych několik příkladů z historie. Pět synů jednoho slavného frankfurtského bankéře si rozdělilo sféry vlivu - jeden zůstal v domě svého otce, druhý odešel do Londýna, třetí do Paříže, další do Vídně a poslední do Neapole a financovali všechny znepřátelené strany v napoleonských válkách. Posílali si zprávy o situaci na bitevním poli po poštovních holubech, protože ti byli rychlejší než kurýři. A tak jen vyvolení byli správně informovaní, že u Waterloo byl Napoleon definitivně poražen. Jen oni mohli dělat výhodné finanční operace a ostatní utřeli nos. Anebo takové vítězství proletariátu, který vedla ruská inteligence, placená nejvyššími západními finančními a průmyslovými kruhy. Zakladatel Rudé armády Lev Trockij a jeho soudruzi byli vycvičeni na území Standard Oil v New Jersey a vysláni prezidentem newyorské banky Jacobem Schiffem do Petrohradu s podporou pro revoluci ve výši dvaceti milionů dolarů ve zlatě. Němečtí průmysloví magnáti a poradci císaře zase vybavili Lenina a jeho apoštoly z Curychu, aby pak Rusko muselo podepsat brestlitevský mír a oni mohli opustit východní frontu, kde měli zbytečné ztráty. Lenin byl vynikající spoluhráč a německý agent, Trockij zase špatný herec z Brooklynu, ale výborný řečník. Tihle hoši uměli všechno velmi dobře vyložit lidem a v jakékoliv době. Ovšem když se bolševismus nebo jiné "revoluce" rozmontují, najednou spatříte lidi, kteří vypadají stejně jako Trockij a zjistíte, že jste zase za blbce.

Zažil jste vy sám někdy nečekané překvapení takového druhu?

Když jsem poprvé odjel na Západ, zmínil jsem se o našich poměrech a byl jsem kritizován, že to špatně vidím. Všichni byli levicoví, měli Che Guevaru a mleli, že je třeba myslet na většinu. Těšil jsem se do svobodného světa, že se konečně nadechnu, a místo toho jsem koukal jako blázen, kde to jsem. Chápal jsem tyto po stoje v Americe v souvislosti s válkou ve Vietnamu, vždyť tam posílali umírat své kluky. Logicky proti každé akci, která se vede, vzniká protireakce. Nemohl jsem ale s nimi diskutovat, byli strašně radikální, nesmiřitelní až zlí, ale poučil jsem se z toho.

V jakém smyslu byli radikální a zlí?

Oni neměli tu zkušenost a tím, že já měl příležitost poznat oba systémy, mohl jsem si věci dávat do souvislostí. Nabyl jsem přesvědčení, že komunistický systém ve východní Evropě vlastně Západu vyhovuje. A my jsme byli takové pokusné terárium. Zamezilo se velké imigraci z Východu, který si sám a ochotně tu zeď postavil.

Je podle vás velmocensky rozdělen i současný svět?

Bipolarita Západ-Východ už skončila, druhá strana byla totiž rozebraná. Vznikla stejně jako výsledek uspořádání světa po druhé světové válce, za to my nemůžeme, byli jsme diplomatickými manipulacemi odsouzeni stát se sovětským satelitem. Západ s Východem si ale nikdy neublíží, to už mně bylo jasné dávno. Tady bezvadně fungoval efekt rovnováhy a vzájemného zastrašování, to byla perfektní vojenská strategie - obě strany si vzájemně hlásily a kontrolovaly i schvalovaly každý vojenský krok, jako ten u nás v roce 1968. Studená válka tedy skončila, ale narůstá ekonomická nerovnováha mezi křesťanským a islámským světem.

Řekl jste, že na vývoj společnosti mají zásadní vliv jakési svaté řády, lóže a mysticko - okultní organizace. Co si myslíte o vlivu křesťanských církví a dalších světových náboženství?

Církve, i když se naoko zdají oslabené, a jsou jakoby cítit naftalínem, mají stále obrovský mocenský a politický potenciál. Být viděn je možná důležitější než vidět. Proto mnohé dalajlámovy cesty od střechy světa až po díry světa, proto ty nekonečné světové mise papežovy, při kterých obdivuhodně, svou a snad i boží vůlí překonává slabost danou věkem.

Nejčastější slovo, které padá při diskuzích o stavu a vývoji dnešního světa, je globalizace. Co si o tomto jevu myslíte vy?

Tady asi nebudu poslem dobrých zpráv - jak mě přátelé kdysi charakterizovali. Obávám se, že celosvětové dění směřuje k totální globalizaci, která vyústí v jednu totalitní světovládu. Časem všechny malé banky padnou - už to pomalu začíná, bankovní giganti budou fúzovat, až nakonec zbude jediný bankovní dům, který bude všem diktovat. Vznikne jedna světová měna, která bude všechno řídit, a pak už je jen krůček k bezhotovostnímu platebnímu systému pomocí mikročipů a laserových neviditelných kódů - nejspíš je budeme mít zabudované v těle. A tím bude možné z jednoho vládního centra získat o každém informaci a každého kontrolovat. Už si na to zvykáme, vnímáme to jako samozřejmost - ta identifikační čísla jsou kreditní karty. Zatím je to velmi příjemné a i další vývoj v tomto směru nám bude připadat praktický, výhodný a hlavně pohodlný, ale časem zjistíme, že jsme se stali objektem nejenom kontroly, ale i manipulace s myšlením.

To zní poněkud jako orwellovská utopie...

Ani ne. Bojím se toho, že se nakonec naplní všechny orwellovské vize, které při svém vzniku vypadaly tak neskutečné. Napadlo mě, že možná přijde doba, třeba se jí ještě dožiji, kdy budeme nostalgicky vzpomínat na minulé totality. V každém případě, když už se tehdy nedalo dělat vůbec nic, tak si aspoň lidé mohli pro sebe nechat své myšlenky a názory.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+163 # Daniela Geherová 2012-07-25 11:16
Jsem pyšná, že je Čech. Je velmi chytrý, vtipný a má bezva postřeh v mnoha oblastech. Přeji mu dlouhý a velmi příjemný život. Za vše, čím obohatil můj život mu ze srdce děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-33 # Mark 2013-02-28 09:18
Neni to Cech, je to Zid. Ale ma naprostou pravdu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # deBeers 2013-03-05 15:35
Mas nejaky doklad k tomu ze Kaja je zid ? Uz pred casom ma tato eventualita napadla, a meno by tomu aj zodpovedalo.,.. len som sa k ziadnemu dokazu nedopatral.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Slovan 2013-03-05 14:22
K.G. je vynikajúci spevák.Ale.
Komu slúžia takéto reči bez náznaku inej varianty?
Kaja bol vždy v hlavnom prúde a to je celé.
-----------------------------------------------------------------
Jednoducho dostal úlohu prezentovať bezvýchodiskovo sť a on to urobil.
------------------------------------------------------------------
Vychodisko ale je, musí byť, v opačnom prípade to bude reštart civilizácie.
A to "Ruská" civilzácia nedopustí, či už sa to niekomu páči, alebo nie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Slav Jan Nin 2013-06-17 13:29
presne tak
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # sýček 2017-07-19 19:55
"A komu tím prospějete, co."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # Helena Tůmová 2013-03-29 13:08
Jako mladá dívka jsem Karla Gotta milovala.
Jako dospělá žena si jej vážím. Je to muž jak má být.
Čestný, pracovitý,má smysl pro humor a nebojí se říkat svůj názor.Těch plus je mnohem více, není třeba všechna jmenovat.
A jeho zpěv stále božský.
Přeji mu z celého srdce ať ještě dlouho a ve zdraví užívá radostí života.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Britney Smith 2017-09-03 11:52
Len skoda ze nrpostrehol pri plateni US dolarmi, ze aj na Jednodolarovke je datum pre ten Novus Ordo Seclorum-v rokoch 2032-2033...Je aj na USA zastave,ako aj na USA statnom znaku,ako aj 9/ 11 Databaze...Je navyse v Iluminatskych uliciach Washingtonu,DC, ako aj v Protestantskej Biblii,ci v rozmeroch mnkhych zidomurarskych chramov sveta,kedze aj ich nabozenstva su len podloze Modrej Loze, a zcasti aj Cervenej Loze...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+64 # Václav Krček 2012-07-25 11:18
Kolem roku 1910 napsal jistý John Buchan román Gentrály energie. Tam v podstatě říká stejné myšlenky a hle... za 100 let poté to už zdaleka není pustá fantazie, ale téměř krutá realita! Orwell je jen slabý odvar toho, co na nás čeká...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+64 # laco 2012-07-25 11:27
Myslím,že to bol Noam Chomsky , ktorý povedal, že až teraz uvidíme pravú tvár kapitalizmu,kto rý nikým neohrozovaný bude ukrajovať postupne z istôt ľudí, zvyšovať kontrolu a sledovanie až po totálnu kontrolu ľudí, náš pohyb,pohyby na účtoch, čo nakupujete,kam chodíte. Bezohotovostný platobný styk a zrušenie hotovostných peňazí je jedným z krokov k obmedzeniu ľudskej slobody,nedudet e si môcť ani len požičať 20 euro od kamaráta .Pokiaľ bojoval so socializmom ,tak musel byť kapitalizmus pekný,aby ľudia nedali prednosť socializmu. Teraz sledujeme denno denne v podstate totálnu vojnu v ázii,afrike, na blízkom východe, vojnu o suroviny, zabíjanie tisícov ľudí bezpilotnými lietadlami a pozemnými anonymnými armádami žoldnierov,ktor ý akože nepratia k nikomu ,ale sú financované západom. MMF, ECB , ÉU už je totalitná vláda teraz, moc je úplne v rukách bankárov a pár bankových domov . Otázka je ,či je cesty späť .....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # simona 2012-07-25 11:40
je super, ze p. Gott poskytol takyto rozhovor. normalne ma potesil. kaja :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+103 # Jára Cimrmann 2012-07-25 11:50
Tyhle věci vyslovil už před 11 lety.Je vidět,že nemá prázdnou makovici,jako zbytek těch trubců ze šoubyznysu.Četl jsem to už dávno,dávám mu za pravdu a musím řict,že mě tenkrát velice překvapil.Upřím ně řečeno jsem to od něj nečekal a ostatní "celebrity"by si z něj měly vzít příklad a přestat být zahleděny jen samy do sede a k přemýšlení začít použivat i něco jiného,než svá přirození.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # 2012-07-25 13:41
KAREL GOTT NA HRAD !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Kicker 2012-07-25 14:01
Díky za připomenutí, už jsem na tenhle rozhovor docela zapomněl. "Ale, jak už víme z televize, je to celé přeci jen konspirační teorie, ne? Takže ani nemá cenu si taková data ověřovat, protože označením konspirační teorie okamžitě cokoliv přestává mít jakoukoliv možnost být reálné, je to vše vymyšlené, ničemu takovému nevěřte!" "Podepsán ředitel Ministerstva informací OSN". :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-92 # fero 2012-07-25 15:10
To nejsou jeho myšlenky,je to jenom další oblbováni lidi.Konspirace jako hrom,kdo tomu věří je hodně pozadu.Karel se má dobře,proč by ho zajímala politika.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Milan Hašek 2013-03-07 22:20
To,co říká Gott ví každý normální člověk,který nemá hlavu na klobouk jako Fero.Svět se řítí do ďáblovy řiti.Thanks Kapitalizm.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Čárls 2013-03-26 17:45
Sory ale podle mě nejseš vo moc chytřejší než fero, kapitalisti a komouši si dou na ruku. Řek bych, že seš jenom další vůl, kterej si myslí, že to komouši vyřešej, ale možná to už brzo uvidíš - komouši to tak akorát urychlej...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Otto Katz 2012-07-25 16:39
sáhl jsem do tmy a vyhrabal tu přílohu Lidových novin...Ano,sou hlasí,vyšlo to 8.6.2001,tedy v době,kdy jsem ještě noviny kupoval,ted jen reklamní z Datartu na slupky od brambor a jiný odpad...a kupovat ta žluté současné plátky,ANI OMYLEM.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # rath 2012-07-25 17:59
Cituji fero:
To nejsou jeho myšlenky,je to jenom další oblbováni lidi.Konspirace jako hrom,kdo tomu věří je hodně pozadu.Karel se má dobře,proč by ho zajímala politika.


topstar.noviny.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Honza 2012-07-25 19:48
Ten rozhovor jsem četl před půl rokem na parlamentníchli stech, kde v diskusi také zaznělo, že je to rozhovor tak z roku 2009.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # marvin_vkrizi 2012-07-26 12:24
proc Karel nekandiduje na prezidenta?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # laco 2012-07-26 13:03
Podľa niektorých autorov - nie mainstreamových samozrejme - bol kapitalizmus na ceste dole už v 70 tich rokoch minulého storočia , tzv.revolúcie vo východnom bloku mali slúžiť na jeho záchranu,na rozšírenie trhov, lacnú pracovnú silu a hlavne vytunelovanie východných krajín . Keby sa neboli odarili tzv.revolúcie,t ak táto kríza je tu o 20 rokov skôr a nie až teraz. A my by sme boli múdrejší :-) Teraz je už všetko stratené.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Mistr Krabatův 2012-07-26 20:00
Tenkrát se mu všichni smáli...A dnes..Malý příklad.Podívej te se jak pomalu mizí z Facebooku profily proti oficiální propagandě ohledně 11.září....Mě ty parchanti smazali účet a anový si můžete vytvořit jedině když jim dáte své telefonní číslo..Valký bratr v praxi.... :sad: :sad: :sad: :cry: :cry: :cry:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Pavel Laskavec 2012-07-26 20:15
A neřekl to jedinkrát. Máte-li jej rádi, vychutnejte si celou scénku. Kdo si nechce počkat, pasáž 3:20 až 4:15 stojí za to. I za to ho mám rád. www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lucie Mráziková 2013-03-06 20:05
No tak to je síla...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Adam Čeladín 2012-07-26 21:00
Karel to je svobodný zednář ten to bude vědět :) :lol: :zzz
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # Robert Rajs 2012-07-27 13:46
Překvapuje mě, že také Karel Gott uvažuje v takto širokých souvislostech. Alespoň se mohu na vlastní kůži opět přesvědčit o tom, do jakého pomýlení vedou mé vlastní předsudky. A týká se to nás všech. Abych navázal na jeho slova, chtěl bych jen velmi zdůraznit, že tento "velký bratr", o kterém se zmiňuje, tu již je a s každým příspěvkem, který zveřejním na internetu, s každým vykonaným telefonním hovorem, poslanou SMS zprávou či mailem si toto uvědomuji. Ano, žiji v tomto Světě a přijímám všechna rizika s tím spojená, protože mi stejně nic jiného nezbývá. Nehledě na to, že v dnešním civilizovaném Světě je ZCELA(!!!) nemožné se velkému elektronickému oku ubránit.

Jde o to, že naprostá většina těchto identifikátorů, které dokáží lokalizovat pohyb, zájmy a životní styl každého člověka, zasaženého moderní civilizací a technologiemi, jsou jakoby veřejně dostupné, čímž vzbuzují v lidech pocit neškodnosti. Zářným příkladem jsou například chytré mobilní přístroje. Všimněte si, že například takové aplikace, jako jsou hry do těchto přístrojů, požadují zcela nesmyslná oprávnění k informacím, jež rozhodně nejsou adekvátní. Nyní se pro příklad dívám na instalaci jedné "roztomilé", ikdyž jinak poměrně přiblblé, hry pro operační systém "A" s iniciály "AB" a vidím, že požaduje neomezený přístup k telefonním hovorům, k úložišti (smí číst, zapisovat či upravovat všechna data na mém úložišti), smí číst mou aktuální polohu pomocí konstelace BTS stanic nebo v lepším případě GPS no a samozřejmě nakonec to nejdůležitější - přístup k síťové komunikaci, pomocí které lze všechna tato nabylá data odesílat a logovat na vzdáleném serveru. Proto říkám "veřejně přístupné". Každý developer si smí legálně vytvářet databázi s velmi citlivými údaji uživatele. Samozřejmostí by tedy mělo být používání firewallu k zabránění tomuto úniku. K tomu je ale zapotřebí mít na svém přístroji aktivováno systémové opravnění přístupu typu "superuživatel" . K dosažení těchto systémových práv je ovšem zapotřebí modifikovat původní operační systém, čímž přicházíte o záruku přístroje, kde je zjevný nátlak výrobce operačního systému. Dnešní chytré telefony a tablety s operačním systémem "A" se totiž prodávají pouze s omezenými právy uživatele (zákazníka) k přístupu do vlastního přístroje, který zakoupil. A málokdo dokáže tímto způsobem prolomit operační systém tak, aby věděl, co se v něm vlastně děje. A na to se sází. A ty, kteří třeba takové znalosti a dovednosti mají, má odradit ztráta záruky přístroje. Z toho lze také chápat, kam toto všechno vede. Není těžké vidět jasnou souvislost, pokud nezavíráme oči. Mimochodem výrobce operačního systému, společnost "G", se nikterak netají sběrem citlivých informací. Ovšem databáze společnosti "G" je o dost kompletnější, než nějaká databázička společnosti "RML", jež vyvíjí hru "AB". A v tom je celý fór. Oni už dávno mají všechno. Naše elektronicky zanalyzované fotografie, zmapované naše zájmy, zmapovaný náš pohyb, co si říkáme, co si píšeme, co hrajeme za hry, jaké zboží nás zajímá, na co nadáváme, čemu se divíme, kolik máme peněz na našich účtech (pokud kompletně zpřístupníme naše platební karty, ale podle mě to je opět a zase jen zástěrka)...

Tím hlavním identifikátorem tedy nejsou pouze čísla kreditních karet a účtů, jak píše Karel, ale také a především čísla mobilní, čísla občanských a řidičských průkazů s RFID čipy, účty na sociálních sítích, GPS přijímače, SPZky, platební terminály a bankomaty, rodná čísla, IMEI čísla, kamerové systémy především ve městech, emaily (které jsou monitorované speciálnímy servery již pár let), poštovní adresy, indexování kompletního obsahu internetu, fotografie na nejrůznějších profilech v internetu, které také společnost "G" analyzuje a porovnává pomocí propracovaného systému rozpoznávání obličeje, atd atd. Společnost "I" dokonce vyvinula rozpoznání obličeje třeba i v případě, že si necháte narůst plnovous. Těch identifikátorů máme každý opravdu mnoho a máme je dobrovolně, neboť nám v jistém smyslu přináší určitý luxus. Mnoho z nich slouží také k potlačení a lokalizování kriminality, ostatní jsou prostě pro zábavu. Pravý smysl hledejme v tom temějším koutku. Jak bylo možné se přesvědčit do dnešních dnů, je zde neustálá snaha o názorové ovlivňování mas. A všechna tato data v databázi, jež se časem sjednotí (pokud tomu tak již není), mají sloužit především k sociálním průzkumům společnosti. Jednoduše je třeba neustále analyzovat, jakým způsobem pomocí masmédií a uměle vyvolaných stavů ve společnosti působit na společnost tak, aby byla lehce ovlivňována také díky pocitu luxusu, který jí je v tomto systému dodáván. Především jde o moc a nadvládu úzké skupiny nejbohatších a nejvlivnějších. Pokud bychom tento stav chtěli zanalyzovat zcela, dostaneme se opět k chamtivosti a touze po moci a prostředcích.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+77 # Robert Rajs 2012-07-27 13:47
Počítejme také s tím, že globální vláda, která přijde, bude řešit globální problémy typu přemnožení obyvatel a globální stabilitu finančního systému. Nezapomínejme na jednu věc: Skupina zbohatlíků, kteří mají takovou moc, že mohou kupovat celé státní, a posléze kontinentální, majetky, jsou tolik mocní jen díky promyšlenému právně-finanční mu systému. Jakmile by došlo ke společenskému znehodnocení světového práva a ekonomiky, elitní lidé přijdou o tyto své neuvěřitelné majetky a celá struktura a jejich moc se sesype jako domeček z karet. Proto bude a je neustále vyvíjeno úsilí pro záchranu finančního systému. Pokud dojde k jeho kolapsu, pak jedinou jejich možností je nasazení válečné technologie k zastrašení a násilného podmanění společnosti. A oni dobře vědí, že jejich technologie musí být na daleko vzšší úrovni, než je ta publikovaná mezi lidmi. Potom může třeba jeden bojovat proti statisícům. Proto je stále lidem vštěpována přehnaná důležitost peněz. Proto je člověk systémově zbavován jakékoliv samostatnosti a je utužována jeho závislost na systému, která jen posiluje moc tohoto zla nad námi.
Dále systém hledá společného nepřítele a snaží se přesvědšovat o jeho existenci a hrozbě, aby si podmanil důvěru obrovské masy lidí a zároveň posílil strach a hněv, vedoucí k jejímu zaslepení a zhloupnutí. V tomto hraje velice důležitou roli mediální politika. Respektive největší masmedia, která jsou přímo napojená na politické, ale především podnikatelské a církevní špičky. Lze tomu jen těžko uvěřit, protože pro člověka, který se narodil do Světa, kterému důvěřoval jako dítě, jsou tyto globální skutečnosti prostě neuvěřitelné. Bohužel ale po zralé úvaze, nad kterou jsem přemýšlel bezmála třicet let, je třeba otevřít oči a nahlížet na to, co se děje, zpříma.

Nejlépe uděláme, když nebudeme poddajní, když budeme informovat o těchto věcech, aby se povědomí zkutečnosti konečně rozšířilo. Nejlépe uděláme, když budeme pěstovat lásku v našich srdcích a budeme se snažit co nejvíce osamostatnit a především odpojit od zla a perverze. Sám jsem zaintegrován v tomto systému, až to bolí, ale jen díky této zkutečnosti o něm mohu něco vědět a psát. Nedívejme se na filmy, kde hlavní úlohu hraje zlo a násilí. Nenechme se ovlivňovat zlem. Zkusme se osamostatnit! Chce to odvahu. Hodně odvahy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Mirka 2013-02-27 19:44
miruhladova@gmail.com
Tak na tuhle komentář, -ač jsem jindy jenom čtenář,musim reagovat-Chlape % Pěkné vkusné, konkrétní, ;-/Tato témata už řešim pár let/A přišla doba kolektivního vědomí,My snad jsme tomu Fučíkovi rozuměli "lidé #spěte#Však byl jejich,,,Kazimí ra beze svědomí...A tak jako tady sympaťak nám všem od srdce přeji,LIDI!!,My buďme jako AVATAR! !!zas k sobě buďme vřelí,,ZEMI KDE VLÁDE MOUDRÝ KRÁL#A ONI ať se...STYDÍÍ
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Izak 2012-08-17 16:38
Ale soudruzi s jarmylkama zapominaji na ten prosty a udajne hloupy lid, ted uz vypovida poslusnost police v nemecku, kdyz se vzbouri, tak je proste obesi a neudelaji nic, ale musi se vzbourit tak nejak globalne, staci prestat platit dane, vsichni a zastrelit kazdeho poldu a urednika ... co pak soudruzi udelaji, poslou armadu, tu je treba taky zrusit, verejne rikam, ze pokud me nasilim odvedou v boji postrilim vsechny moje velitele, nebo provedu hackersky utok
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # doc.Kříž 2012-08-29 11:55
Mistr zpěv K.G. měl díky svým schopnostem možnost poznat skoro celý svět.Tedy viděl, resp. vnímal, že ani na vychvalovaném západě a zvl. v USA to není se svobodou lidí ideální a i tam se stále rozevírají nůžky mezi bohatými a chudými (proti nám relativně). A okruh bohatých se zužuje, vládnou světem (tahají za nitky loutek politiků), vyvolávají nepokoje kdekoliv, protože tak odvádějí od sebe pozornost a udržují lidi ve strachu a tím i v psychologické poddanosti k tomu, co je jim servírováno koupenými masmedii čo do čeho jsou politikou vtaženi. Pokud to pravdu byl pan Gott, děkuji mu za tento názor, zvláště proto se jeho díky jeho postavení netýká.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Rolo Pitt 2012-09-20 02:19
Jak vypada geoterrorismo v praxi a kdo stoji za temi zlociny. Chilsky vedec proti Matrixu. interview ve speñelstine.

youtu.be/ZYAjBTm2Wn0

youtu.be/28ZOSKCv4Zc
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Ladis 2012-11-20 18:10
Myslel jsem,že Karel je jen celebrita(KOMED IANT) moc jsem se mylil. Ma ve všem plnou pravdu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Krokodýl 2012-11-27 19:14
Potvrzuji, že to jsou slova karla Gotta. Několik let předtím vyšla kniha "Jak to vidí Gott", kde tyto věci už vyslovil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # čen 2012-12-13 17:33
Před jedenácti lety se o těchto věcech přece běžně na internetu psalo. Matrix-2000, Osud, a jiné, Karel Gott nebyl předvídavý, jen nežije s klapkami na očích a uších, jako mnozí z nás. A v devadesátých letech o těchto věcech vychází i knihy, takže kdo chtěl vědět, ví, kdo nechtěl, je dneska překvapen
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Karol 2013-01-25 20:00
Za poslednych 12 rokov sa ale situacia trochu zmenila. Rusko na cele s Putinom sa zase stava svetovou velmocou. A take staty ako Rusko, Cina, Venezuela, Kuba su prekazkou kazdej takejto globalnej svetovlade. Putin chce obnovit hospodarske vazby medzi statmi byvaleho ZSSR. Je to obrovska krajina ktora ma potencial byt nezavislou. Nepotrebuju nic co ma zapad, nieje nic co by mal zapa a oni nie. Zapad skor potrebuje ich nerastne suroviny. V Rusku vidim obrovsku nadej. Prezident Putin vidi problem monopolarneho sveta uz teraz a preto chce vytvorit svet multipolarny. Euroazijska unia moze byt dostojnym nastupcom skorumpovanej Europskej unie. Sposob ako tychto globalnyh samozvanych ekonomickych mafianov zbavit moci je odrezat ich od prijimov. Nie penaznych, ale hodnotovych. Ich ziskom je inflacia penazi ktore my pouzivame. Staci aby sa dominantnou menou stala nejaka nova mena ktoru nemaju pod kontrolou, aby sa v tejto mene obchodovalo vo velkom a stratia vyznamnu cast svojej moci. Cina chysta vydanie meny krytej zlatom. Obchodnici budu radsej pouzivat zlatom krytu cinsku menu ako nicim nekryty americky dolar ktory moze padnut kazdu chvilu. Toto bude koniec zapadnych spiknuti, toto bude koniec zapadneho sveta ako ho pozname. Svetovou velmovou sa stane nove slobodne Rusko a Cina. Slobodnejsie ako sucasne zapadne "postdemokracie ", kde clovek vyrabajuci hodnoty je len otrokom pracujucim v prospech mafianskej oligarchie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # John 2013-03-05 13:02
Já nevím no, kdo věří v totalitní nadvládu či možnost její existence a naše pravděpodobné směřování tímto směrem, tak má široký rozhled, přemýšlí v souvislostech a uchovává si zdravý rozum. Kdo v toto nevěří nebo prostě jen vidí svět jinak je dle názorů zdejší komunity buď a) Placený systémem b) neschopný překonat konvenční myšlení a nemající vlastní rozum c) ohlupován médii, bez schopnosti kriticky myslet...existu je tedy možnost, že kriticky myslím, ale dojdu k jinému závěru než vy? Mám pocit, že místní komunita je sice velmi inteligentní, ale není schopna akceptovat jiný názor, uvědomit si, že svět není tak černobílý. Někdy mám pocit, že tu jen všichni chtějí slyšet ten katastrofický scénář. Jeden diskutující tvrdí, že nám bude vládnout Čína. Jiný zase, že nám vládne Bilderberg (tedy západní oligarchie). Přemýšleli jste někdy, že existují lidé velmi vzdělaní a moudří (akademici, umělci, spisovatelé...) , kteří tomuto nevěří. Jsou také zaplacení a nevědomí či neschopní kritického myšlení? Nebo prostě mají jenom jiný názor?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Lucie Mráziková 2013-03-06 20:17
A můžete napsat ten jiný názor? Děkuji :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # John 2013-03-08 12:38
Určitě. Například věří v oficiální výklad 11. září, chápou nutnost vést válku proti terorismu a nehledají za příčinami všech problému Rotschildy. Politická mapa je příliš složitá a ovlivňována příliš mnoha proměnnými na to, aby bylo možno získat tu moc, o které hovoří konspirační teoretici. Ve volbách kandidují desítky stran ve stovkách zemí, tyto desítky stran mají tisíce členů. Dochází k interakci v mezinárodní politice. Nadnárodním organizacím se nikdy nepodaří ovládnout zahraniční politiku. Státy jako USA, Rusko či Čína provádějí vlastní velmocenskou politiku, často stojící v protikladu. Média mají příliš mnoho různých zdrojů a vlastních redaktorů, aby dokázaly ututlat skandály a korupci. Proč u nás není nějaká stálá klika politiků, pdporovaná ze západu, ale místo toho se politici stále mění, jsou obviňováni z korupce a odvoláváni? Když nám nejbohatší rodiny vládnou, tak proč dovolili něco pro ně tak nebezpečného jako je rovné volební právo? A to právo se prohlubuje (z mého pohledu ke škodě, ale to už je věc názoru...) - viz zavádění referend, přímo volených zástupců atd. Proč nechají narůstat radikáýlní levici? Proč nejsou schopni umlčet konspirátory? Prostě svět je příliš složité místo, aby je ovládlo několik rodin.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Radek 2013-03-18 20:01
Dobrý den,
dovolím si tedy odpovědět na Vaše velmi rozumné a dobré otázky. Proč u nás není nějaká stálá klika politiků, pdporovaná ze západu, ale místo toho se politici stále mění, jsou obviňováni z korupce a odvoláváni? Stálá klika tu samozřejmě je, dobrým příkladem je třeba pan Zeman, zajisté i potvrdíte, že dříve už v politice a to dosti vysoké působil. Pan Dlouhý z bývalé ODA atd. Já osobně tedy dost vnímám, že v politice vídám více či méně stejné "ksichty" jako třeba před čtyřmi lety. Samozřejmě okrajové a na "oko" jich pár zmizí, ale "tvrdé jádro" zůstává. Ano obviňováni jsou, ale kolik případů z toho jsou odsouzené a propo když už se někteří odsoudí, tak se jim dá amnestie. A s odvoláváním je to stejné, někdo se semtam odvolá, ale "jádro" zůstává. Takže to je první vysvětlení. Víte jen se Vám snažím dát věci do souvislostí třeba se Vám logicky spojí. A netvrdím, že svět je černobílej a právě proto vím jak se věci mají.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Radek 2013-03-18 20:09
Když nám nejbohatší rodiny vládnou, tak proč dovolili něco pro ně tak nebezpečného jako je rovné volební právo? Teď vlastně přemýšlím, proč jsem se do toho pouštěl, protože mě napadá spousta věci co bych Vám měl k tomu říct, ale nevím kde začít. Víte, já si vezmu na paškál zase ty prezidentské volby. Já si dovolím nesouhlasit s pojmem rovné volební právo. Respektive ano, jako pojem existuje, ale jeho skutková podstata nikoliv. Já si rozhodně při našich prezidenstkých volbách připadal rovně, ale nikoliv svobodně. Dobře to asi zhodnotí pojem který se ujal:"menší zlo", No do.rdele, já si volím svého prezidenta a mám si zvolit menší ZLO? A kde je dobro?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Radek 2013-03-18 20:20
Proč nechají narůstat radikáýlní levici? Pokud se podíváte a možná bude stačit jen blízká historie, určitě shledáte některé politické kroky určité strany za né úplně odpovídající jejímu přesvědčení. Což o to, kdyby byla jedna dvě, ale je jich nespočetně. Což je jasný důkaz, že mají "vyšší cíle" nežli chovat se jako levák či pravák. Levice i pravice jsou jen prázdné pojmy pro lidi. Je to jeden celek orzanizovaný větším celkem (EU pro představu), ta je vedena OSN a ti pak klanem třebas Rotschildů. Je to hodně zkrácená verze a nevím jestli může mít OSN přímé vazby (legislativně) na EU, ale řekněte sám jestli to tak není?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # ph4rmy 2013-06-10 00:33
Dobrý deň, len by som k tomu ešte dodal taký príklad zo SR. Určite ste počuli o kauze Gorila (prepisy odposluchov), v ktorej sa v konšpiračnom byte stretáva finančník z Penta Group (Jaroslav Haščák) s predstaviteľmi prakticky všetkých relevantných politických strán (ľavica aj pravica). Riešia tam privatizácie rôznych spoločností z oblasti energetiky, dopravy a zdravotníctva. Rozdeľujú si provízie, dosadzujú ľudí do predstavenstva spoločností... Najviac ma však šokovalo, že politické strany, ktoré som do tej doby považoval za určité protipóly (Smer - ľavica a SDKÚ - pravica), si dokážu spolu plánovať budúcu vládu a ešte to chodia konzultovať s finančníkom... A tiež tam riešia vznik novej politickej strany, ktorá by bola čisto pod palcom finančnej skupiny:

"Haščák oznamuje Malchárkovi, že s partnermi z Penty prejednal vznik novej politickej strany a ako najvhodnejší predseda novej strany im vyšiel generálny riaditeľ STV Richard Rybníček. Pôvodne uvažovali aj nad Danielom Krajcerom z Markízy. Rybníček je z mediálneho hľadiska najvhodnejší (manažér roka), aj keď Peter Kuba mal s ním nejakú negatívnu skúsenosť. Teraz zháňajú o Rybníčkovi informácie. Rybníček pravdepodobne o svojej novej funkcii ešte nevie, zatiaľ ho ešte nekontaktovali. Rybníček má kontakty aj na KDH. Generálnym tajomníkom alebo generálnym manažérom novej strany bude bývalý riaditeľ SRo Jaroslav Rezník. Angažovanie Penta Group v novej strane bude navonok prezentované maximálne cez osoby Peter Kuba, minister kultúry Tóth a Malchárek, ktorí budú súčasťou užšieho vedenia novej strany. Nik sa nesmie dozvedieť, že Penta vlastní celú stranu. Politické veci má v Penta Group na starosti Jozef Špirko (Haščák je cez ekonomické), ktorý to bude celé koordinovať. Špirko sa s novým predsedom a manažérom strany bude stretávať maximálne raz mesačne aby sa neprevalilo prepojenie na Pentu."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Lucie Mráziková 2013-07-04 10:02
Naprostý souhlas!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Radek 2013-03-18 20:26
Proč nejsou schopni umlčet konspirátory? Je to jednošší než si myslíte. Podívejte se sám, kolik lidí tomuto věří a nevěří. Zeptejte se sám čemu věříte či nevěříte, ale hlavně čemu chcete věřit. Je to v lidech pěstováno a "svým způsobem logické", že se takhle chovají. Ale budu moc rád, pokud Vás zajímá něco víc, tak si s Váma moc rád pokecám. Nevím proč, ale cítím z Vás takovou určitou zmatenost, že Vás toto téma zajímá, ale z nějakého důvodu tomu úplně nedůvěřujete. Jak říkám, každý si musí najít tu svou pravdu a v to čemu chce věřit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Radek 2013-03-18 20:31
Koukám, že jsem vlastně neodpověděl. No takže je vlastně ani není nutný likvidovat, kor né pindíka jako jsem já nebo vy. Myslím tím "mocí" kterou máme. Ale samozřejmě, že je i druhá strana mince a to že se to děje, ale nám je to podáváno jako velice zkreslená či upravená informace (pokud jde o někoho slavného) a pokud je to nějaký bývalí člen armády, výzkumné organizace apod. tak už vůbec ne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Lucie Mráziková 2013-03-06 20:21
O tom, o čem pan Gott mluvil, čtu a dovídám se z videí teprve nyní - cca 4 měsíce zpátky jsem se tím začala zabývat... Tyto věci o nadvládě mi dávají smysl... Odpovídají mi na spoustu otázek, na spoustu věcí, kdy jsem se ptala, proč to je tak, proč to funguje tak, proč říkají, že to nejde, když to jde a proč a proč a proč... Chtěla jsem znát odpovědi, jelikož mi prostě spoutu věcí nedávaly smysl... A po zhlédnutí x videí, přečtení x článků (viz třeba i tento rozhovor s panem Gottem) mi již tolik věcí dává smysl, až mě to mnohdy děsí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Radek 2013-03-18 20:41
Dobrý den,
nezlobte se že Vás takhle otravuji, ale tomuto a podobným tématům se věnuji asi 5 let (je mi28), tak jsem Vás chtěl jen nezávazně oslovit, protože mi přijde že jste do toho taky zasvěcená nebo zažraná jako já. Nevím jaké slovíčko se hodí víc:oD Nebojte se žádný vztah, s.x apod. nehledám. Jen pokec s někým kdo mi rozumí. Upřímně, mám milion přátel, ale jen s jedním si na tomhle "ujíždíme" a musím přiznat, že mi chybí lidi, kteří o tom něco vědí, zajímají se o to. A já si chci povídat a vyměňovat informace a zkušenosti a názory. Samozřejmě i v práci je hodně chudáků bezvěrců zaslepenejch,al e s nima to už vůbec nejde. Navíc mě tolik neznaj, takže je vážně nebezpečí, že by na mě třeba zavolali záchranku protože jsem se zbláznil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # 23hrabi 2013-03-26 21:01
Čau Radku, nejsem výše oslovená LM, ale pokud hledáš dalšího "bratra ve zbrani", napiš na 23hrabi@gmail.com.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # jarča 2013-06-04 00:21
jsem dalsi ,,sestra" ve zbrani. Malo lidi na to veri,kdyz jim to vypravim. koukaj jak jelita a mysli si asi, ze mi hrablo. muj chlap je k tomu skepticky. jediny koho jsem k tomu presvedcila jsou moji dva bratri. kdyz se ozves,budu jen rada.dik J
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lucie Mráziková 2013-07-04 10:14
Zdravím :) Jsem na tom podobně. Řekla bych, že moji bráchové tomu taky věří. Tedy jeden určitě :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Lucie Mráziková 2013-07-04 10:10
Dobrý den,
tímto jste mě potěšil, protože já si o tom taky nemám s kým povídat. Lidé kolem mě se o tato témata vůbec nezajímají a nebo mě prostě považují za blázna, když věřím něčemu jinému než oni. A co tak vidím odpovědi na tento Váš text, tak je nás takových víc. Ráda bych si o tom s někým napsala nebo pokecala :) Takže jsem pro...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Lucie Mráziková 2013-07-04 10:12
Jo, zapomněla jsem na e-mail: luciemrazikovav@centrum.cz :) Předem díky za zprávu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jaroslav Steiden 2013-04-25 21:54
Karel Gott – Běh světa řídí ilumináti

svetylko.blog.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Lucie Mráziková 2013-07-04 10:16 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Lena 2014-06-12 11:42
Dobrý den. Přidejme k tomu všemu snahy EU zakázat vlastní pěstování plodin, zákaz šířit popisy a návody o léčivých bylinách, omezování zemědělství- rozumějme cílenou likvidaci zemědělství ČR... WHO a propagace vakcín ( očkování je "zdravé", že ).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Pokémon 2017-07-19 15:16
ekonomika.eurozpravy.cz/ceska-republika/195772-setrete-si-na-televizi-senat-schvalil-novelu-o-prechodu-na-vysilani-dvb-t2/

Kája Gott se bojí všeho, co by mu mohlo zničit pověst zlatého slavíka, ale zničí si ji sám, pokud již nepřestane zpívat. Už je mladým tak trochu pro srandu králíkům a jeho nejistý, až senilně působící hlas je opravdu již za hranou. Jak se říká, v nejlepším je třeba skončit, ale toliko ke Kájovi.
V článku v odkaze a nejen v něm je zjevné, jak je chytrá technologie nakročena k tomu, aby se dostala pokud možno ke každému občanovi. Je v tom totiž jistý záměr . Dříve, pamatuji se, že televizor měli lidé celé roky, než vypověděl službu. Dnes je potřeba, aby nové technologie prošpikovaly váš život natolik důkladně, že je nutné měnit vaše sledovací zařízení, které, aniž to tušíte sleduje vlastně vás a váš domov. Všimli jste si také, že téměř každý rok z důvodu nekompatibility norem, které stále dokola nutí spotřebitele, aby jste si pořídil nového "špióna",(Smart Tv), jinak neuvidíte vaši oblíbenou Ordinacl v růžové zahradě a jiné nesmysly? Tím, že dnes již téměř nekoupíte tzv. "hloupou Tv", je zajištěno vaše nepřetržité sledování doma, kdykoli špióna zapnete, možná už dnes pouze stačí, pokud jej připojíte do sítě. Jistě, máte možnost nepropojovat Tv s internetem, ale potom všechny ostatní funkce přístroje pozbývají smysl a nemyslím si, že mladí lidé, kteří dnes žijí téměř ve virtuálním světě si budou pořizovat technologii, která nebude dnešnímu stylu života stačit. Stále nové, zbytečně vyvíjené normy pro příjem Tv signálu jsou pouze záminkou k tomu, abychom si sami, bez našeho vědomí, nasadili do domovů skrytou kameru a mikrofon, nehledě na ostatní, skryté funkce sledování vaší aktivity v internetové síti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # LubinenKremlBot 2017-07-20 22:11
[quote name="Lena"]Dob rý den. Přidejme k tomu všemu snahy EU zakázat vlastní pěstování plodin, zákaz šířit popisy a návody o léčivých bylinách, omezování zemědělství- rozumějme cílenou likvidaci zemědělství ČR... WHO a propagace vakcín ( očkování je "zdravé", že )Debilizace amoralizace vakcinace čipizace a začne krásný život humaidního robota bez duše a teď přemýšlejte ale rychle jak z toho ven.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás