Studená zima ještě neskončila a vyjít ven v chladném větru se stalo velmi obtížnou záležitostí. Spolu s dopadem covid-19 se nakupování online a práce z domova stává preferovanou volbou pro stále více lidí.

Své oblíbené produkty můžete nakupovat z domova a snížit riziko nákazy, když jsme ve frontě. Keysfan je navíc internetový obchod, který prodává levné a běžné klíče k počítačovým operačním systémům a kancelářskému softwaru.

Nejenže nemusíte opouštět svůj domov, ale dokonce můžete produkty obdržet současně s odbavením. Protože prodáváme aktivační kódy k softwaru, nemusíte čekat, až vám domů dorazí instalační balíček DVD nebo CD, abyste mohli software nainstalovat a používat.

Krátce po objednání obdržíte e-mail s produktovým klíčem – bez čekání dnů V případě jakýchkoli dotazů vám naše oddělení služeb zákazníkům poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete.

Ať vás v chladných zimních měsících hřeje Keysfan. Abychom vám vynahradili, že jste promeškali vánoční a novoroční výprodeje, jsou všechny nejprodávanější produkty v zimním výprodeji za super nízké ceny, takže si tento skvělý výprodej rozhodně nenechte ujít.

Operační systémy a kancelářský software společnosti Microsoft jsou zlevněny na nejnižší ceny. Mezi nimi stojí klasický Windows 10 jen 7,25 € Můžete si ho koupit. A nemusíte k jeho získání zadávat žádný slevový kód!

Pokud chcete lépe zvládat práci doma s nejnovějším operačním systémem a kancelářským softwarem, pak je Windows 11 + Office 2021 skvělou volbou. Další podrobnosti o slevě naleznete v následujících informacích

Windows 11, Office 2021, Windows 10, Office 2019, vše žhavé nabídky za NEJNIŽŠÍ ceny.

Operační systém Windows

Windows 11 se postupně stane hlavním operačním systémem. Díky novému rozhraní a novým změnám funkcí budete mít pocit, že máte nový počítač. V této akci je cena Windows 11 třeba jen 14,25 €! Pokud chcete Windows 10 spíše kvůli konfiguraci počítače nebo z jiných důvodů, je to také velmi dobrá volba. Pro vaše každodenní potřeby může systém Windows 10 plně vyhovovat vašim potřebám a cena je pouze stejně dlouhá jako oněch 7,25 €!

Microsoft Office

Jaké jsou nové změny v nejnovější verzi Office 2021, stručně shrnuto především ve třech funkcích: Spoluautorství dokumentů, Vím, kdo je ve vašem dokumentu, Tmavý režim atd. další nové funkce čekají na vaše prozkoumání.

Pokud potřebujete jen praktický a výhodnější kancelářský software, Office 2019 je cenově výhodnější volbou a jeho kompletní funkce vám také přinesou dokonalý pracovní zážitek!

Balíček! 62% SLEVA, OS Windows a MS Office (kód kupónu: SKF62)

Sada klíčů Windows 11 Professional + Office 2021 Professional Plus – 43.50€
Sada klíčů Windows 10 Professional + Office 2021 Professional Plus – 36,50 €
Windows 11 Professional + Office 2019 Professional Plus Keys Bundle – 39,14€

Objevte další balíčky >>

50% SLEVA na Windows – ANO, JEN ZA POLOVIČNÍ CENU! (S kuponovým kódem: SKF50)

Objevte další balíčky >>

NEJLEPŠÍ CENA VŠE PRO VAŠI PRÁCI I DOMÁCNOST! (S kódem kupónu: SKF62)

Objevte další Office >>

O společnosti keysfan

Keysfan je hrdý na to, že je jedním z největších světových online prodejců digitálních klíčů ke stažení pro různé softwarové klíče a hry. Lidé z celého světa důvěřují našim produktům a na oplátku se těší z našich vysoce zvýhodněných prodejních cen a originálních klíčů k produktům. Když k tomu přidáme naši prvotřídní zákaznickou podporu, neexistuje způsob, jak najít lepší nabídku na nákup digitálního klíče k jakémukoli softwaru kdekoli jinde na světě nebo na internetu.

Jednoduchý proces online objednávky s bezpečnými online platbami

Objednávání u společnosti Keysfan nemůže být jednodušší a snazší. Stačí si vybrat vybraný licenční klíč, provést nákup a do 24 hodin obdržíte na svůj e-mail zakoupený licenční klíč, který bude zaručeně fungovat. Keysfan je značka, které můžete důvěřovat, takže s objednávkou neotálejte a nakupte ještě dnes.

Potřebujete pomoc?

Keysfan.com vám přináší bezpečnou a ekonomickou cestu, jak dát svému novému počítači sestavy originálního softwaru a upgradovat počítače, které uvízly na starších, již nepoužívaných verzích systému Windows. V případě jakýchkoli dotazů vám jejich zákaznický servis poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete. stačí jim poslat e-mail na následující adresu: Support@Keysfan.com

Komerční sdělení.