Šest migrantů z Tuniska uneslo v Itálii mladou Belgičanku, kterou přinutili k sexuálnímu otroctví trvajícímu dva měsíce. (Foto: SAFB)

Ženě se nakonec podařilo utéct. Itálií otřásá také další otřesný případ dívenky, která byla unesena, zdrogována, a nakonec zabita nelegálními migranty z Afriky.

Italská média zveřejnila hrozivý příběh Belgičanky, která bydlí v letovisku Sanremo. Ke dvaatřicetileté ženě na ulici přistoupili dva muži a chtěli po ní drogy. Následně ji pachatelé ve věku 23-50 let přepadli a unesli. Muži ji u sebe doma přivázali k posteli a znásilňovali.

Později, jak uvádí žena, však její únosci pochopili, že se pro ně může stát zdrojem příjmů a začali si domů zvát „klienty", kteří ji za poplatek znásilňovali. Její utrpení trvalo téměř dva měsíce, než se jí podařilo utéct. Belgická média uvádí, že nakonec ženu její únosci nechali jít.

Italská policie zatkla šest podezřelých, kteří čelí obvinění z únosu, znásilnění a napomáhání prostituci.

Loni v říjnu Itálii pobouřil další případ brutálního znásilnění a následné vraždy jen šestnáctileté dívky, k němuž došlo v Římě. Vyšetřovatelé tvrdí, že si dívka chtěla u pouličního gangu koupit drogy. Ještě v ten daný večer ale byla nalezena mrtvá. Kriminalisté zatkli čtyři nelegální přistěhovalce ze Senegalu, Gambie a Nigérie. Ti měli dívku, která zemřela na předávkování, hromadně znásilnit.

Tento případ vyvolal tisícové demonstrace proti starostce Říma, Virginnii Raggiové.

V roce 2015 Evropu zasáhla vlna sexuálních zločinů páchaných uprchlíky a přistěhovalci z afrických zemí. Od roku 2015 se do Itálie dostalo přes 600 tisíc migrantů z Afriky, kteří se přeplavili přes Středozemní moře. Loni italský ministr vnitra Matteo Salvini uzavřel přístavy pro lodě nevládních organizací, které přepravovaly zachráněné uprchlíky.

Zdroj:  7sur7.be