Neověřený „uniklý obsah“ zveřejněný uživateli 4chanu obsahoval snímky textových zpráv zahrnujících užívání drog, převody peněz, zbraně. (Foto: Twitter)

Spekulace o tom, že Hunter Biden přezdívá svému otci „Pedo Peter“, se objevily na sociálních sítích poté, co uživatelé 4Chan tvrdili, že se nabourali do jeho účtu na iCloudu. Uživatelé tvrdili, že Hunter uložil přezdívku amerického prezidenta Joea Bidena do seznamu kontaktů ve svém telefonu.

Kromě toho, že na platformu sociálních médií unikla spousta kontroverzních údajů, sdíleli uživatelé v sobotu večer na webu také snímky obrazovky Hunterova notebooku a telefonu.

List The Washington Examiner uvedl, že aby uživatelé dokázali, že únik je legitimní, zveřejnili na webu odkazy na uniklý obsah. Brzy si našel cestu i na další platformy sociálních médií.

Neověřený „uniklý obsah“ zveřejněný uživateli 4chanu obsahoval snímky textových zpráv zahrnujících užívání drog, převody peněz a zbraně. Podle všeho se zdálo, že snímek obrazovky obsahoval osobní telefonní číslo prezidenta Joea Bidena, které bylo v Hunterově telefonním seznamu uloženo jako „Pedo Peter“. Snímky obrazovky také odhalily textové zprávy sdílené s „Pedo Peterem“.

Deník New York Post uvedl, že Biden použil pseudonym „Peter Henderson“ – fiktivní špion z dob Sovětského svazu v několika románech Toma Clancyho, který se infiltroval do americké vlády -, když v říjnu 2016 sdílel video na YouTube v e-mailu se svým synem, bratrem Jimem, snachou Hallie a také se svou sestrou a dlouholetou politickou stratégkou Valerií Bidenovou Owensovou.

Jak jsme již dříve informovali, výňatek z osobního deníku Ashley Bidenové, dcery amerického prezidenta, odhalil, že se se svým otcem sprchovala, což Ashley označila za nevhodné.

Kdo je pedofil Peter?

Údajný únik informací a zmínka o Pedo Peterovi stačily k tomu, aby rozvířily sociální sítě. Přestože únik nebyl ověřen a identita Pedo Petera byla nejistá, spekulovalo se o tom, že se jedná o Joea Bidena.

Ian Miles Cheong z listu Post Millennial na Twitteru napsal: „Můžeme se bavit o tom, že Biden je v průzkumech nejméně oblíbeným prezidentem všech dob a také o tom, že jeho syn o něm mluví jako o Pedo Peterovi?“.

„Ve skutečnosti máme prezidenta, jehož vlastní syn o něm mluví jako o Pedo Peterovi. Muže, s nímž se podle jeho dcery nevhodně sprchoval. Tohle našemu národu vnutili demokraté. Národní ostuda,“ napsal jeden z uživatelů na Twitteru.

„Všichni si jen počkejte. Hunter se brzy vydědí, když je teď ta věc s Pedo Peterem venku. Joe se chystá říct, že je zase na tom prášku, a hodit ho do léčebny rychleji než Kim Kanyeho,“ stálo na Twitteru.

Uvidíme, jak dlouho to vydrží, #4chan hacknul Huntera Bidena, nejlepší na tom je, že peníze šly do Wells Fargo, která může zítra zlevnit. Zveřejňují Bidenova telefonní čísla čísla účtů hesla, Pete Biden znamená PedoBiden, tohle by mohli smazat,

„Hunter Biden údajně o svém otci mluví jako o „Pedo Peterovi“. Co víc je třeba říct,“ stálo v dalším tweetu.

„Bidenovy vlastní zasrané děti mu říkají Pedo Peter Zamyslete se na chvíli, co by musel udělat váš otec, abyste mu říkali Pedo Peter. Šťastných 81 milionů lidí volilo Pedo Peta Neskutečné. #Biden #PedoPete,“ vyjádřil se jeden z uživatelů.

Zdroj: ibtimes.sg