Více než 50 bývalých pracovníků amerických tajných služeb podepsalo dopis, ve kterém bezdůvodně obvinili Rusko z účasti na zveřejňování kompromitujících materiálů o synovi Joea Bidena. (Foto: Wikimedia)

Jak zdůraznila televize Fox News, tito lidé dříve lhali o iráckých zbraních hromadného ničení a nelegálně špehovali Američany, a nyní společně s demokraty usilují o zvolení Joe Bidena za prezidenta.

Nejjasnější příklad: předevčírem skupina více než 50 bývalých amerických zpravodajských důstojníků … Kdo je to? Ano, stejní lidé, kteří zmeškali útoky z 11. září, podpořili válku v Iráku a prohlášení o „zbraních hromadného ničení“. Stejní lidé, kteří roky nelegálně špehovali americké občany. Tito lidé tedy podepsali dopis, v němž uvedli, že zpráva New York Post (o korupci rodiny Bidenových) může být součástí tajné ruské operace, jejímž účelem je pomoci soudruha Vladimíra Putina, jakéhosi slovanského diktátora, Donaldu Trumpovi, udržet se u moci, poznamenal komentátor Fox News.

„Díky našim zkušenostem máme vážné podezření, že ruská vláda hrála v této věci významnou roli,“ citoval moderátor dopis.

Jedná se o takzvané zpravodajské údaje. K tomuto bezohlednému tvrzení však neposkytli žádné důkazy.To je velmi vážné prohlášení. Proč neposkytli důkazy? Protože nejsou žádné důkazy, neexistují. Místo toho jen učinili prohlášení. To znamená, že lhali. Lhali americké veřejnosti, aby ovlivnili výsledek údajně svobodných a spravedlivých voleb, zdůraznil komentátor.

„Říkají, není to to, co dělá Rusko? Dělají to sami a mnohem efektivněji. A dělají to už roky. Ale tentokrát, v posledních dnech před hlasováním, se ani neobtěžují skrývat, co a jak dělají. VIP v našem obrovském aparátu národní bezpečnosti spolupracují s Demokratickou stranou na volbě Joe Bidena. Zní to příliš šíleně, než abych to řekl nahlas. Ale to není nesmysl, opravdu se to děje. Ukazují nám, co dělají,“ prohlásil redaktor.

Podívejte se, jak senátor Chris Murphy z Connecticutu, cynický funkcionář strany, který je v politice od svých 25 let, „Joe McCarthy“ naší generace, chrlil toto mistrovské dílo nepoctivosti (narážka na Josepha McCarthyho – republikánského senátora z Wisconsinu v letech 1947-1957, jednoho z iniciátorů perzekuce komunistů ve Spojených státech. McCarthyho reakční ideologie a pronásledování „protiamerických“ občanů vstoupily do historie jako „Mccarthyismus“ – pozn. red.).

Chris Murphy, americký senátor: „Mohu potvrdit, že jejich dezinformační, propagandistická a intervenční kampaň je větší, širší a problematičtější než v roce 2016. Zejména proto, že tentokrát se Rusové rozhodli rozpracovat americké občany jako své agenty. Snaží se šířit svou propagandu v médiích hlavního proudu, ne jako před čtyřmi lety, kdy se spoléhali hlavně na roboty a příspěvky na Facebooku. A uspěli. Víte, (Trumpův právník) Rudy Giuliani je nyní v podstatě agentem Ruska. Myslím, že … (neslyšitelné) výrazně rozšířili svůj dosah od toho, co udělali před čtyřmi lety.“

Dítě vystupující jako senátor. Náš program vždy rád poskytne senátorovi Murphymu hodinu každý den. Ale není jen lhář, ale také zbabělec, takže nikdy nepřijde, poznamenal redaktor Fox News.

Ale tady je to, co nám říká. Říká nám, že bývalý starosta New Yorku – pozor, dámy a pánové! – je ruský agent. Nezapomínejme, že Rudy Giuliani pracoval 50 let v amerických vládních agenturách na všech úrovních, od místních po federální. Ale nyní nám senátor Murphy, současný senátor, říká, že Giuliani je zrádce, ruský špión.

Je škoda, že nelze žalovat úřadující senátory za urážku na cti. Chris Murphy si určitě zaslouží alespoň to.

Totéž lze říci o Johnu Brennanovi, bývalém řediteli CIA a nyní zaměstnanci MSNBC. Totéž lze říci o bývalém řediteli národní zpravodajské služby Jimu Clapperovi. Clapper je muž, který lhal Kongresu pod přísahou před kamerou. Ale nikdy za to nebyl postaven před soud, protože to není Roger Stone. Brennan i Clapper podepsali dopis, v němž tvrdili, že za emaily Huntera Bidena jsou Rusové.

„Co to znamená? Už jsme řekli. Náš program nemá sklon k šíření paniky, ale řekneme to znovu. A my jsme teď vážnější než kdy jindy. Toto je zlověstný okamžik. Když se všechna centra moci v zemi, včetně IT gigantů, mediálních gigantů, finančních institucí a federálních špionážních agentur, když se všechna centra moci spojí za společný politický cíl, vytvoří se velmi nebezpečná osa,“ zdůraznil komentátor.

To je příliš mnoho, příliš velká koncentrace síly. Normální lidé budou nevyhnutelně rozdrceni. Už jsou pod tlakem. A média nám říkají: „No a co, zaslouží si být rozdrceni. Protože každý, kdo má zájem dozvědět se více o e-mailech na notebooku Hunter Biden, je v zásadě ve spolupráci s Ruskem!“ dodal redaktor Fox. News.

Zdroj: pz.czfoxnews.com